Timetable
Tenis stołowy -
V liga Katowice 3,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
04-10-2021 (Pn) - 18:00 | LOT Konopiska - Huragan II Sosnowiec | 10-0 |
05-10-2021 (Wt) - 18:30 | Skarbek IV Tarnowskie Góry - AZS Częstochowa | 4-6 |
07-10-2021 (Cz) - 18:00 | Zgoda Byczyna - MKS Siemianowice | 7-3 |
Kolejka 2 | ||
11-10-2021 (Pn) - 18:00 | AZS Częstochowa - Zgoda Byczyna | 7-3 |
14-10-2021 (Cz) - 18:00 | Huragan II Sosnowiec - Ikar II Mierzęcice | 5-5 |
14-10-2021 (Cz) - 18:30 | MKS Siemianowice - LOT Konopiska | 5-5 |
Kolejka 3 | ||
21-10-2021 (Cz) - 18:00 | LOT Konopiska - AZS Częstochowa | 3-7 |
21-10-2021 (Cz) - 18:00 | Zgoda Byczyna - Skarbek IV Tarnowskie Góry | 6-4 |
22-10-2021 (Pt) - 17:30 | Ikar II Mierzęcice - MKS Siemianowice | 4-6 |
Kolejka 4 | ||
02-11-2021 (Wt) - 18:30 | Skarbek IV Tarnowskie Góry - LOT Konopiska | 2-8 |
02-11-2021 (Wt) - 18:00 | AZS Częstochowa - Ikar II Mierzęcice | 9-1 |
04-11-2021 (Cz) - 18:30 | MKS Siemianowice - Huragan II Sosnowiec | 5-5 |
Kolejka 5 | ||
15-11-2021 (Pn) - 18:00 | LOT Konopiska - Zgoda Byczyna | 7-3 |
18-11-2021 (Cz) - 18:00 | Huragan II Sosnowiec - AZS Częstochowa | 0-10 |
19-11-2021 (Pt) - 17:30 | Ikar II Mierzęcice - Skarbek IV Tarnowskie Góry | 5-5 |
Kolejka 6 | ||
30-11-2021 (Wt) - 18:30 | Skarbek IV Tarnowskie Góry - Huragan II Sosnowiec | 6-4 |
02-12-2021 (Cz) - 18:00 | Zgoda Byczyna - Ikar II Mierzęcice | 6-4 |
02-12-2021 (Cz) - 18:00 | AZS Częstochowa - MKS Siemianowice | 9-1 |
Kolejka 7 | ||
07-12-2021 (Wt) - 17:30 | Ikar II Mierzęcice - LOT Konopiska | 5-5 |
09-12-2021 (Cz) - 18:00 | Huragan II Sosnowiec - Zgoda Byczyna | 2-8 |
09-12-2021 (Cz) - 18:30 | MKS Siemianowice - Skarbek IV Tarnowskie Góry | 5-5 |
Kolejka 8 | ||
25-01-2022 (Wt) - 18:30 | Skarbek IV Tarnowskie Góry - MKS Siemianowice | 6-4 |
27-01-2022 (Cz) - 18:00 | Huragan II Sosnowiec - LOT Konopiska | 0-10 v.o. |
04-02-2022 (Pt) - 17:30 | Ikar II Mierzęcice - Zgoda Byczyna | 4-6 |
Kolejka 9 | ||
07-02-2022 (Pn) - 18:00 | LOT Konopiska - Ikar II Mierzęcice | 7-3 |
07-02-2022 (Pn) - 18:00 | AZS Częstochowa - Huragan II Sosnowiec | 9-1 |
08-02-2022 (Wt) - 18:30 | Skarbek IV Tarnowskie Góry - Zgoda Byczyna | 4-6 |
Kolejka 10 | ||
28-02-2022 (Pn) - 18:00 | LOT Konopiska - Skarbek IV Tarnowskie Góry | 8-2 |
03-03-2022 (Cz) - 18:30 | MKS Siemianowice - Zgoda Byczyna | 5-5 |
04-03-2022 (Pt) - 17:30 | Ikar II Mierzęcice - AZS Częstochowa | 0-10 |
Kolejka 11 | ||
14-03-2022 (Pn) - 18:00 | LOT Konopiska - MKS Siemianowice | 7-3 |
14-03-2022 (Pn) - 18:00 | AZS Częstochowa - Skarbek IV Tarnowskie Góry | 9-1 |
18-03-2022 (Pt) - 17:30 | Ikar II Mierzęcice - Huragan II Sosnowiec | 3-7 |
Kolejka 12 | ||
31-03-2022 (Cz) - 18:00 | Huragan II Sosnowiec - Skarbek IV Tarnowskie Góry | 10-0 v.o. |
31-03-2022 (Cz) - 18:30 | MKS Siemianowice - AZS Częstochowa | 2-8 |
31-03-2022 (Cz) - 18:00 | Zgoda Byczyna - LOT Konopiska | 6-4 |
Kolejka 13 | ||
05-04-2022 (Wt) - 18:30 | Skarbek IV Tarnowskie Góry - Ikar II Mierzęcice | 7-3 |
07-04-2022 (Cz) - 18:00 | Huragan II Sosnowiec - MKS Siemianowice | 4-6 |
07-04-2022 (Cz) - 18:00 | Zgoda Byczyna - AZS Częstochowa | 2-8 |
Kolejka 14 | ||
11-04-2022 (Pn) - 18:00 | AZS Częstochowa - LOT Konopiska | 6-4 |
21-04-2022 (Cz) - 18:30 | MKS Siemianowice - Ikar II Mierzęcice | 5-5 |
21-04-2022 (Cz) - 18:00 | Zgoda Byczyna - Huragan II Sosnowiec | 9-1 |