LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Timetable
Tenis stołowy - IV liga Katowice 4, 2021/2022

Kolejka 1
29-09-2021 (Śr) - 18:00 Quo Vadis Makoszowy - Ruch Pniów 4-6
29-09-2021 (Śr) - 19:00 Młodość Rudno - Polonia III Bytom 10-0
29-09-2021 (Śr) - 18:00 Strażak Mikołów - Naprzód Świbie 10-0
29-09-2021 (Śr) - 19:00 Wolej Ruda Śl. - Tajfun Ligota Łabędzka 6-4
01-10-2021 (Pt) - 19:00 KTS IV Gliwice - KTS V Gliwice 7-3
Kolejka 2
04-10-2021 (Pn) - 18:00 Tajfun Ligota Łabędzka - Strażak Mikołów 3-7
06-10-2021 (Śr) - 19:00 Wolej Ruda Śl. - KTS V Gliwice 3-7
06-10-2021 (Śr) - 18:00 Naprzód Świbie - Młodość Rudno 3-7
06-10-2021 (Śr) - 18:00 Ruch Pniów - KTS IV Gliwice 2-8
07-10-2021 (Cz) - 18:00 Polonia III Bytom - Quo Vadis Makoszowy 3-7
Kolejka 3
13-10-2021 (Śr) - 18:00 Strażak Mikołów - Wolej Ruda Śl. 6-4
13-10-2021 (Śr) - 19:00 Młodość Rudno - Tajfun Ligota Łabędzka 9-1
13-10-2021 (Śr) - 18:00 Quo Vadis Makoszowy - Naprzód Świbie 7-3
15-10-2021 (Pt) - 19:00 KTS IV Gliwice - Polonia III Bytom 9-1
15-10-2021 (Pt) - 19:00 KTS V Gliwice - Ruch Pniów 10-0
Kolejka 4
18-10-2021 (Pn) - 18:00 Tajfun Ligota Łabędzka - Quo Vadis Makoszowy 4-6
20-10-2021 (Śr) - 18:00 Naprzód Świbie - KTS IV Gliwice 2-8
20-10-2021 (Śr) - 19:00 Wolej Ruda Śl. - Młodość Rudno 3-7
20-10-2021 (Śr) - 18:00 Strażak Mikołów - KTS V Gliwice 8-2
21-10-2021 (Cz) - 18:00 Polonia III Bytom - Ruch Pniów 6-4
Kolejka 5
27-10-2021 (Śr) - 19:00 Młodość Rudno - Strażak Mikołów 6-4
27-10-2021 (Śr) - 18:00 Quo Vadis Makoszowy - Wolej Ruda Śl. 4-6
28-10-2021 (Cz) - 19:00 Ruch Pniów - Naprzód Świbie 4-6
29-10-2021 (Pt) - 19:00 KTS IV Gliwice - Tajfun Ligota Łabędzka 8-2
29-10-2021 (Pt) - 19:00 KTS V Gliwice - Polonia III Bytom 9-1
Kolejka 6
03-11-2021 (Śr) - 19:00 Młodość Rudno - KTS V Gliwice 6-4
03-11-2021 (Śr) - 18:00 Strażak Mikołów - Quo Vadis Makoszowy 9-1
03-11-2021 (Śr) - 19:00 Wolej Ruda Śl. - KTS IV Gliwice 4-6
03-11-2021 (Śr) - 18:00 Tajfun Ligota Łabędzka - Ruch Pniów -
03-11-2021 (Śr) - 18:00 Naprzód Świbie - Polonia III Bytom 7-3
Kolejka 7
10-11-2021 (Śr) - 18:00 Quo Vadis Makoszowy - Młodość Rudno 1-9
18-11-2021 (Cz) - 18:00 Polonia III Bytom - Tajfun Ligota Łabędzka 7-3
18-11-2021 (Cz) - 19:00 Ruch Pniów - Wolej Ruda Śl. -
19-11-2021 (Pt) - 19:00 KTS IV Gliwice - Strażak Mikołów -
19-11-2021 (Pt) - 19:00 KTS V Gliwice - Naprzód Świbie 9-1
Kolejka 8
22-11-2021 (Pn) - 18:00 Tajfun Ligota Łabędzka - Naprzód Świbie 4-6
24-11-2021 (Śr) - 19:00 Wolej Ruda Śl. - Polonia III Bytom 8-2
24-11-2021 (Śr) - 19:00 Młodość Rudno - KTS IV Gliwice -
24-11-2021 (Śr) - 18:00 Quo Vadis Makoszowy - KTS V Gliwice -
29-11-2021 (Pn) - 19:00 Strażak Mikołów - Ruch Pniów 10-0
Kolejka 9
08-12-2021 (Śr) - 18:00 Naprzód Świbie - Wolej Ruda Śl. -
09-12-2021 (Cz) - 18:00 Polonia III Bytom - Strażak Mikołów -
09-12-2021 (Cz) - 19:00 Ruch Pniów - Młodość Rudno -
10-12-2021 (Pt) - 19:00 KTS V Gliwice - Tajfun Ligota Łabędzka -
10-12-2021 (Pt) - 19:00 KTS IV Gliwice - Quo Vadis Makoszowy -

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!