LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Tenis stołowy - IV liga Katowice 4, 2021/2022

Kolejka 1
29-09-2021 (Śr) - 18:00 Quo Vadis Makoszowy - Ruch Pniów 4-6
29-09-2021 (Śr) - 19:00 Młodość Rudno - Polonia III Bytom 10-0
29-09-2021 (Śr) - 18:00 Strażak Mikołów - Naprzód Świbie 10-0
29-09-2021 (Śr) - 19:00 Wolej Ruda Śl. - Tajfun Ligota Łabędzka 6-4
01-10-2021 (Pt) - 19:00 KTS IV Gliwice - KTS V Gliwice 7-3
Kolejka 2
04-10-2021 (Pn) - 18:00 Tajfun Ligota Łabędzka - Strażak Mikołów 3-7
06-10-2021 (Śr) - 19:00 Wolej Ruda Śl. - KTS V Gliwice 3-7
06-10-2021 (Śr) - 18:00 Naprzód Świbie - Młodość Rudno 3-7
06-10-2021 (Śr) - 18:00 Ruch Pniów - KTS IV Gliwice 2-8
07-10-2021 (Cz) - 18:00 Polonia III Bytom - Quo Vadis Makoszowy 3-7
Kolejka 3
13-10-2021 (Śr) - 18:00 Strażak Mikołów - Wolej Ruda Śl. 6-4
13-10-2021 (Śr) - 19:00 Młodość Rudno - Tajfun Ligota Łabędzka 9-1
13-10-2021 (Śr) - 18:00 Quo Vadis Makoszowy - Naprzód Świbie 7-3
15-10-2021 (Pt) - 19:00 KTS IV Gliwice - Polonia III Bytom 9-1
15-10-2021 (Pt) - 19:00 KTS V Gliwice - Ruch Pniów 10-0
Kolejka 4
18-10-2021 (Pn) - 18:00 Tajfun Ligota Łabędzka - Quo Vadis Makoszowy 4-6
20-10-2021 (Śr) - 18:00 Strażak Mikołów - KTS V Gliwice 8-2
20-10-2021 (Śr) - 19:00 Wolej Ruda Śl. - Młodość Rudno 3-7
20-10-2021 (Śr) - 18:00 Naprzód Świbie - KTS IV Gliwice 2-8
21-10-2021 (Cz) - 18:00 Polonia III Bytom - Ruch Pniów 6-4
Kolejka 5
27-10-2021 (Śr) - 19:00 Młodość Rudno - Strażak Mikołów 6-4
27-10-2021 (Śr) - 18:00 Quo Vadis Makoszowy - Wolej Ruda Śl. 4-6
28-10-2021 (Cz) - 19:00 Ruch Pniów - Naprzód Świbie 4-6
29-10-2021 (Pt) - 19:00 KTS IV Gliwice - Tajfun Ligota Łabędzka 8-2
29-10-2021 (Pt) - 19:00 KTS V Gliwice - Polonia III Bytom 9-1
Kolejka 6
03-11-2021 (Śr) - 19:00 Młodość Rudno - KTS V Gliwice 6-4
03-11-2021 (Śr) - 18:00 Strażak Mikołów - Quo Vadis Makoszowy 9-1
03-11-2021 (Śr) - 19:00 Wolej Ruda Śl. - KTS IV Gliwice 4-6
03-11-2021 (Śr) - 18:00 Naprzód Świbie - Polonia III Bytom 7-3
06-12-2021 (Pn) - 18:00 Tajfun Ligota Łabędzka - Ruch Pniów 6-4
Kolejka 7
10-11-2021 (Śr) - 18:00 Quo Vadis Makoszowy - Młodość Rudno 1-9
18-11-2021 (Cz) - 18:00 Polonia III Bytom - Tajfun Ligota Łabędzka 7-3
19-11-2021 (Pt) - 19:00 KTS V Gliwice - Naprzód Świbie 9-1
02-12-2021 (Cz) - 19:00 Ruch Pniów - Wolej Ruda Śl. 2-8
13-12-2021 (Pn) - 19:00 KTS IV Gliwice - Strażak Mikołów 7-3
Kolejka 8
22-11-2021 (Pn) - 18:00 Tajfun Ligota Łabędzka - Naprzód Świbie 4-6
24-11-2021 (Śr) - 19:00 Wolej Ruda Śl. - Polonia III Bytom 8-2
29-11-2021 (Pn) - 19:00 Strażak Mikołów - Ruch Pniów 10-0
15-12-2021 (Śr) - 18:00 Quo Vadis Makoszowy - KTS V Gliwice 4-6
19-01-2022 (Śr) - 19:00 Młodość Rudno - KTS IV Gliwice 4-6
Kolejka 9
08-12-2021 (Śr) - 18:00 Polonia III Bytom - Strażak Mikołów 1-9
08-12-2021 (Śr) - 18:00 Naprzód Świbie - Wolej Ruda Śl. 7-3
08-12-2021 (Śr) - 19:00 KTS V Gliwice - Tajfun Ligota Łabędzka 8-2
09-12-2021 (Cz) - 19:00 Ruch Pniów - Młodość Rudno 2-8
17-12-2021 (Pt) - 19:00 KTS IV Gliwice - Quo Vadis Makoszowy 8-2
Kolejka 10
24-01-2022 (Pn) - 18:00 Tajfun Ligota Łabędzka - KTS IV Gliwice -
26-01-2022 (Śr) - 19:00 Wolej Ruda Śl. - Naprzód Świbie -
26-01-2022 (Śr) - 18:00 Strażak Mikołów - Polonia III Bytom 10-0
26-01-2022 (Śr) - 19:00 Młodość Rudno - Ruch Pniów -
28-01-2022 (Pt) - 19:00 KTS V Gliwice - Quo Vadis Makoszowy -
Kolejka 11
07-02-2022 (Pn) - 18:00 Tajfun Ligota Łabędzka - Młodość Rudno -
09-02-2022 (Śr) - 18:00 Naprzód Świbie - Ruch Pniów -
09-02-2022 (Śr) - 18:00 Quo Vadis Makoszowy - Strażak Mikołów -
10-02-2022 (Cz) - 18:00 Polonia III Bytom - KTS IV Gliwice -
11-02-2022 (Pt) - 19:00 KTS V Gliwice - Wolej Ruda Śl. -
Kolejka 12
02-03-2022 (Śr) - 19:00 Wolej Ruda Śl. - Strażak Mikołów -
02-03-2022 (Śr) - 18:00 Naprzód Świbie - KTS V Gliwice -
02-03-2022 (Śr) - 18:00 Quo Vadis Makoszowy - KTS IV Gliwice -
03-03-2022 (Cz) - 18:00 Polonia III Bytom - Młodość Rudno -
03-03-2022 (Cz) - 19:00 Ruch Pniów - Tajfun Ligota Łabędzka -
Kolejka 13
07-03-2022 (Pn) - 18:00 Tajfun Ligota Łabędzka - Polonia III Bytom -
09-03-2022 (Śr) - 19:00 Młodość Rudno - Quo Vadis Makoszowy -
09-03-2022 (Śr) - 18:00 Naprzód Świbie - Strażak Mikołów -
10-03-2022 (Cz) - 19:00 Ruch Pniów - KTS V Gliwice -
11-03-2022 (Pt) - 19:00 KTS IV Gliwice - Wolej Ruda Śl. -
Kolejka 14
16-03-2022 (Śr) - 18:00 Quo Vadis Makoszowy - Tajfun Ligota Łabędzka -
16-03-2022 (Śr) - 19:00 Młodość Rudno - Wolej Ruda Śl. -
17-03-2022 (Cz) - 19:00 Ruch Pniów - Polonia III Bytom -
18-03-2022 (Pt) - 19:00 KTS V Gliwice - Strażak Mikołów -
18-03-2022 (Pt) - 19:00 KTS IV Gliwice - Naprzód Świbie -
Kolejka 15
28-03-2022 (Pn) - 18:00 Tajfun Ligota Łabędzka - Wolej Ruda Śl. -
30-03-2022 (Śr) - 19:00 Młodość Rudno - Naprzód Świbie -
30-03-2022 (Śr) - 18:00 Quo Vadis Makoszowy - Polonia III Bytom -
31-03-2022 (Cz) - 19:00 Ruch Pniów - Strażak Mikołów -
01-04-2022 (Pt) - 19:00 KTS V Gliwice - KTS IV Gliwice -
Kolejka 16
06-04-2022 (Śr) - 18:00 Strażak Mikołów - KTS IV Gliwice -
06-04-2022 (Śr) - 18:00 Naprzód Świbie - Tajfun Ligota Łabędzka -
07-04-2022 (Cz) - 18:00 Polonia III Bytom - Wolej Ruda Śl. -
07-04-2022 (Cz) - 19:00 Ruch Pniów - Quo Vadis Makoszowy -
08-04-2022 (Pt) - 19:00 KTS V Gliwice - Młodość Rudno -
Kolejka 17
18-04-2022 (Pn) - 18:00 Tajfun Ligota Łabędzka - KTS V Gliwice -
20-04-2022 (Śr) - 19:00 Wolej Ruda Śl. - Quo Vadis Makoszowy -
20-04-2022 (Śr) - 18:00 Strażak Mikołów - Młodość Rudno -
21-04-2022 (Cz) - 18:00 Polonia III Bytom - Naprzód Świbie -
22-04-2022 (Pt) - 19:00 KTS IV Gliwice - Ruch Pniów -
Kolejka 18
27-04-2022 (Śr) - 19:00 Wolej Ruda Śl. - Ruch Pniów -
27-04-2022 (Śr) - 18:00 Naprzód Świbie - Quo Vadis Makoszowy -
27-04-2022 (Śr) - 18:00 Strażak Mikołów - Tajfun Ligota Łabędzka -
28-04-2022 (Cz) - 18:00 Polonia III Bytom - KTS V Gliwice -
29-04-2022 (Pt) - 19:00 KTS IV Gliwice - Młodość Rudno -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!