LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Tenis stołowy - IV liga Katowice 3, 2021/2022

Kolejka 1
28-09-2021 (Wt) - 19:00 Unia Kalety - AZS Katowice 5-5
29-09-2021 (Śr) - 18:00 Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza - Ikar Mierzęcice 5-5
29-09-2021 (Śr) - 18:00 MCKS Czeladź - Grom Poczesna 6-4
29-09-2021 (Śr) - 17:30 UKS Siewierz - Viret II Zawiercie 6-4
30-09-2021 (Cz) - 18:30 KTS II Lędziny - KTS Lędziny 2-8
Kolejka 2
06-10-2021 (Śr) - 18:00 AZS Katowice - Viret II Zawiercie 3-7
06-10-2021 (Śr) - 18:00 MCKS Czeladź - Unia Kalety 4-6
06-10-2021 (Śr) - 18:00 Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza - Grom Poczesna 2-8
08-10-2021 (Pt) - 17:30 Ikar Mierzęcice - KTS II Lędziny 7-3
13-10-2021 (Śr) - 17:30 UKS Siewierz - KTS Lędziny 6-4
Kolejka 3
11-10-2021 (Pn) - 17:30 KTS Lędziny - AZS Katowice 6-4
13-10-2021 (Śr) - 18:30 Grom Poczesna - Ikar Mierzęcice 7-3
13-10-2021 (Śr) - 18:00 Viret II Zawiercie - MCKS Czeladź 7-3
14-10-2021 (Cz) - 18:30 KTS II Lędziny - UKS Siewierz 2-8
14-10-2021 (Cz) - 19:00 Unia Kalety - Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 7-3
Kolejka 4
20-10-2021 (Śr) - 17:30 UKS Siewierz - Ikar Mierzęcice 7-3
20-10-2021 (Śr) - 18:00 AZS Katowice - KTS II Lędziny 7-3
20-10-2021 (Śr) - 18:00 MCKS Czeladź - KTS Lędziny 5-5
20-10-2021 (Śr) - 18:00 Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza - Viret II Zawiercie 2-8
08-11-2021 (Pn) - 18:30 Grom Poczesna - Unia Kalety 6-4
Kolejka 5
25-10-2021 (Pn) - 17:30 KTS Lędziny - Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 8-2
27-10-2021 (Śr) - 18:00 Viret II Zawiercie - Grom Poczesna 4-6
28-10-2021 (Cz) - 18:30 KTS II Lędziny - MCKS Czeladź 1-9
29-10-2021 (Pt) - 17:30 Ikar Mierzęcice - Unia Kalety 8-2
05-11-2021 (Pt) - 17:30 UKS Siewierz - AZS Katowice 7-3
Kolejka 6
03-11-2021 (Śr) - 18:00 Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza - KTS II Lędziny 5-5
03-11-2021 (Śr) - 18:00 MCKS Czeladź - UKS Siewierz 5-5
03-11-2021 (Śr) - 18:00 AZS Katowice - Ikar Mierzęcice 6-4
04-11-2021 (Cz) - 19:00 Unia Kalety - Viret II Zawiercie 3-7
10-11-2021 (Śr) - 18:30 Grom Poczesna - KTS Lędziny 5-5
Kolejka 7
15-11-2021 (Pn) - 17:30 KTS Lędziny - Unia Kalety 8-2
17-11-2021 (Śr) - 17:30 UKS Siewierz - Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 7-3
17-11-2021 (Śr) - 18:00 AZS Katowice - MCKS Czeladź 4-6
18-11-2021 (Cz) - 18:30 KTS II Lędziny - Grom Poczesna 4-6
19-11-2021 (Pt) - 17:30 Ikar Mierzęcice - Viret II Zawiercie 7-3
Kolejka 8
24-11-2021 (Śr) - 18:00 Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza - AZS Katowice 5-5
24-11-2021 (Śr) - 18:00 MCKS Czeladź - Ikar Mierzęcice 7-3
24-11-2021 (Śr) - 18:30 Grom Poczesna - UKS Siewierz 4-6
24-11-2021 (Śr) - 18:00 Viret II Zawiercie - KTS Lędziny 7-3
25-11-2021 (Cz) - 19:00 Unia Kalety - KTS II Lędziny 6-4
Kolejka 9
07-12-2021 (Wt) - 17:30 Ikar Mierzęcice - KTS Lędziny 4-6
08-12-2021 (Śr) - 17:30 UKS Siewierz - Unia Kalety 8-2
08-12-2021 (Śr) - 18:00 AZS Katowice - Grom Poczesna 5-5
08-12-2021 (Śr) - 18:00 MCKS Czeladź - Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 6-4
09-12-2021 (Cz) - 18:30 KTS II Lędziny - Viret II Zawiercie 10-0 v.o.
Kolejka 10
26-01-2022 (Śr) - 18:00 Viret II Zawiercie - AZS Katowice -
26-01-2022 (Śr) - 18:00 Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza - MCKS Czeladź -
26-01-2022 (Śr) - 17:30 UKS Siewierz - KTS II Lędziny -
27-01-2022 (Cz) - 19:00 Unia Kalety - KTS Lędziny -
28-01-2022 (Pt) - 17:30 Ikar Mierzęcice - Grom Poczesna -
Kolejka 11
07-02-2022 (Pn) - 17:30 KTS Lędziny - Ikar Mierzęcice -
09-02-2022 (Śr) - 18:00 Viret II Zawiercie - KTS II Lędziny -
09-02-2022 (Śr) - 18:30 Grom Poczesna - AZS Katowice -
09-02-2022 (Śr) - 18:00 Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza - UKS Siewierz -
10-02-2022 (Cz) - 19:00 Unia Kalety - MCKS Czeladź -
Kolejka 12
02-03-2022 (Śr) - 18:30 Grom Poczesna - Viret II Zawiercie -
02-03-2022 (Śr) - 18:00 AZS Katowice - KTS Lędziny -
03-03-2022 (Cz) - 18:00 KTS II Lędziny - Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -
03-03-2022 (Cz) - 19:00 Unia Kalety - UKS Siewierz -
04-03-2022 (Pt) - 17:30 Ikar Mierzęcice - MCKS Czeladź -
Kolejka 13
07-03-2022 (Pn) - 17:30 KTS Lędziny - Viret II Zawiercie -
09-03-2022 (Śr) - 18:30 Grom Poczesna - KTS II Lędziny -
09-03-2022 (Śr) - 18:00 MCKS Czeladź - AZS Katowice -
09-03-2022 (Śr) - 18:00 Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza - Unia Kalety -
11-03-2022 (Pt) - 17:30 Ikar Mierzęcice - UKS Siewierz -
Kolejka 14
14-03-2022 (Pn) - 17:30 KTS Lędziny - Grom Poczesna -
16-03-2022 (Śr) - 18:00 MCKS Czeladź - Viret II Zawiercie -
16-03-2022 (Śr) - 18:00 AZS Katowice - UKS Siewierz -
17-03-2022 (Cz) - 18:00 KTS II Lędziny - Unia Kalety -
18-03-2022 (Pt) - 17:30 Ikar Mierzęcice - Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -
Kolejka 15
28-03-2022 (Pn) - 17:30 KTS Lędziny - KTS II Lędziny -
30-03-2022 (Śr) - 18:30 Grom Poczesna - MCKS Czeladź -
30-03-2022 (Śr) - 18:00 Viret II Zawiercie - UKS Siewierz -
30-03-2022 (Śr) - 18:00 AZS Katowice - Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -
31-03-2022 (Cz) - 19:00 Unia Kalety - Ikar Mierzęcice -
Kolejka 16
04-04-2022 (Pn) - 17:30 KTS Lędziny - MCKS Czeladź -
06-04-2022 (Śr) - 18:00 Viret II Zawiercie - Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -
06-04-2022 (Śr) - 17:30 UKS Siewierz - Grom Poczesna -
06-04-2022 (Śr) - 18:00 AZS Katowice - Unia Kalety -
07-04-2022 (Cz) - 18:00 KTS II Lędziny - Ikar Mierzęcice -
Kolejka 17
18-04-2022 (Pn) - 17:30 KTS Lędziny - UKS Siewierz -
20-04-2022 (Śr) - 18:00 MCKS Czeladź - KTS II Lędziny -
20-04-2022 (Śr) - 18:30 Grom Poczesna - Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -
20-04-2022 (Śr) - 18:00 Viret II Zawiercie - Unia Kalety -
22-04-2022 (Pt) - 17:30 Ikar Mierzęcice - AZS Katowice -
Kolejka 18
27-04-2022 (Śr) - 18:00 Viret II Zawiercie - Ikar Mierzęcice -
27-04-2022 (Śr) - 18:00 Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza - KTS Lędziny -
27-04-2022 (Śr) - 17:30 UKS Siewierz - MCKS Czeladź -
28-04-2022 (Cz) - 18:00 KTS II Lędziny - AZS Katowice -
28-04-2022 (Cz) - 19:00 Unia Kalety - Grom Poczesna -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!