Timetable
Tenis stołowy -
IV liga Katowice 1,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
27-09-2021 (Pn) - 18:00 | Orzeł Kozy - LITS II Żywiec | 7-3 |
29-09-2021 (Śr) - 17:45 | LKS Pogórze - ULKTS II Pszczyna | 8-2 |
01-10-2021 (Pt) - 18:00 | Cukrownik Chybie - Lesznianka Leszna Góra | 5-5 |
01-10-2021 (Pt) - 19:00 | Talent Cieszyn - JKTS Jastrzębie | 7-3 |
05-10-2021 (Wt) - 18:30 | MKS II Czechowice - MKS III Czechowice | 7-3 |
Kolejka 2 | ||
06-10-2021 (Śr) - 18:00 | JKTS Jastrzębie - Orzeł Kozy | 4-6 |
06-10-2021 (Śr) - 18:30 | LITS II Żywiec - Cukrownik Chybie | 6-4 |
07-10-2021 (Cz) - 18:00 | ULKTS II Pszczyna - Talent Cieszyn | 3-7 |
08-10-2021 (Pt) - 19:00 | MKS III Czechowice - LKS Pogórze | 5-5 |
14-10-2021 (Cz) - 18:00 | Lesznianka Leszna Góra - MKS II Czechowice | 0-10 |
Kolejka 3 | ||
11-10-2021 (Pn) - 18:00 | Orzeł Kozy - Talent Cieszyn | 4-6 |
13-10-2021 (Śr) - 18:30 | MKS II Czechowice - LITS II Żywiec | 9-1 |
13-10-2021 (Śr) - 17:45 | LKS Pogórze - Lesznianka Leszna Góra | 5-5 |
15-10-2021 (Pt) - 18:00 | Cukrownik Chybie - JKTS Jastrzębie | 3-7 |
15-10-2021 (Pt) - 19:00 | MKS III Czechowice - ULKTS II Pszczyna | 6-4 |
Kolejka 4 | ||
20-10-2021 (Śr) - 18:30 | LITS II Żywiec - LKS Pogórze | 6-4 |
20-10-2021 (Śr) - 18:00 | JKTS Jastrzębie - MKS II Czechowice | 4-6 |
21-10-2021 (Cz) - 18:00 | Lesznianka Leszna Góra - MKS III Czechowice | 6-4 |
22-10-2021 (Pt) - 18:00 | ULKTS II Pszczyna - Orzeł Kozy | 8-2 |
18-11-2021 (Cz) - 18:00 | Talent Cieszyn - Cukrownik Chybie | 5-5 |
Kolejka 5 | ||
27-10-2021 (Śr) - 17:45 | LKS Pogórze - JKTS Jastrzębie | 5-5 |
27-10-2021 (Śr) - 18:30 | MKS II Czechowice - Talent Cieszyn | 9-1 |
29-10-2021 (Pt) - 18:00 | ULKTS II Pszczyna - Lesznianka Leszna Góra | 6-4 |
29-10-2021 (Pt) - 19:00 | MKS III Czechowice - LITS II Żywiec | 5-5 |
29-10-2021 (Pt) - 18:00 | Cukrownik Chybie - Orzeł Kozy | 0-10 v.o. |
Kolejka 6 | ||
03-11-2021 (Śr) - 18:00 | Orzeł Kozy - MKS II Czechowice | 1-9 |
03-11-2021 (Śr) - 18:30 | LITS II Żywiec - Lesznianka Leszna Góra | 8-2 |
05-11-2021 (Pt) - 18:00 | ULKTS II Pszczyna - Cukrownik Chybie | 10-0 v.o. |
10-11-2021 (Śr) - 18:00 | JKTS Jastrzębie - MKS III Czechowice | 7-3 |
12-11-2021 (Pt) - 19:00 | Talent Cieszyn - LKS Pogórze | 6-4 |
Kolejka 7 | ||
17-11-2021 (Śr) - 18:30 | LITS II Żywiec - ULKTS II Pszczyna | 7-3 |
17-11-2021 (Śr) - 18:30 | MKS II Czechowice - Cukrownik Chybie | 10-0 |
17-11-2021 (Śr) - 17:45 | LKS Pogórze - Orzeł Kozy | 8-2 |
19-11-2021 (Pt) - 19:00 | MKS III Czechowice - Talent Cieszyn | 3-7 |
23-11-2021 (Wt) - 18:00 | Lesznianka Leszna Góra - JKTS Jastrzębie | 4-6 |
Kolejka 8 | ||
22-11-2021 (Pn) - 18:00 | Orzeł Kozy - MKS III Czechowice | 3-7 |
24-11-2021 (Śr) - 18:00 | JKTS Jastrzębie - LITS II Żywiec | 8-2 |
26-11-2021 (Pt) - 19:00 | Talent Cieszyn - Lesznianka Leszna Góra | 9-1 |
26-11-2021 (Pt) - 18:00 | Cukrownik Chybie - LKS Pogórze | 3-7 |
03-12-2021 (Pt) - 18:00 | ULKTS II Pszczyna - MKS II Czechowice | 2-8 |
Kolejka 9 | ||
08-12-2021 (Śr) - 17:45 | LKS Pogórze - MKS II Czechowice | 10-0 v.o. |
08-12-2021 (Śr) - 18:00 | JKTS Jastrzębie - ULKTS II Pszczyna | 4-6 |
09-12-2021 (Cz) - 18:00 | Lesznianka Leszna Góra - Orzeł Kozy | 4-6 |
10-12-2021 (Pt) - 19:00 | MKS III Czechowice - Cukrownik Chybie | 4-6 |
15-12-2021 (Śr) - 18:30 | LITS II Żywiec - Talent Cieszyn | 6-4 |
Kolejka 10 | ||
24-01-2022 (Pn) - 18:00 | Orzeł Kozy - LKS Pogórze | 3-7 |
26-01-2022 (Śr) - 18:30 | MKS II Czechowice - Lesznianka Leszna Góra | 10-0 |
28-01-2022 (Pt) - 18:00 | Cukrownik Chybie - Talent Cieszyn | 0-10 |
28-01-2022 (Pt) - 18:00 | ULKTS II Pszczyna - JKTS Jastrzębie | 7-3 |
16-02-2022 (Śr) - 18:30 | LITS II Żywiec - MKS III Czechowice | 6-4 |
Kolejka 11 | ||
09-02-2022 (Śr) - 18:30 | LITS II Żywiec - Orzeł Kozy | 7-3 |
09-02-2022 (Śr) - 18:00 | JKTS Jastrzębie - Lesznianka Leszna Góra | 5-5 |
11-02-2022 (Pt) - 18:00 | ULKTS II Pszczyna - LKS Pogórze | 3-7 |
11-02-2022 (Pt) - 18:00 | Cukrownik Chybie - MKS II Czechowice | 0-10 |
11-02-2022 (Pt) - 19:00 | Talent Cieszyn - MKS III Czechowice | 6-4 |
Kolejka 12 | ||
28-02-2022 (Pn) - 19:00 | Talent Cieszyn - Orzeł Kozy | 8-2 |
02-03-2022 (Śr) - 18:00 | JKTS Jastrzębie - LKS Pogórze | 2-8 |
03-03-2022 (Cz) - 18:00 | Lesznianka Leszna Góra - Cukrownik Chybie | 10-0 |
04-03-2022 (Pt) - 19:00 | MKS III Czechowice - MKS II Czechowice | 1-9 |
04-03-2022 (Pt) - 18:00 | ULKTS II Pszczyna - LITS II Żywiec | 5-5 |
Kolejka 13 | ||
09-03-2022 (Śr) - 18:30 | LITS II Żywiec - JKTS Jastrzębie | 5-5 |
09-03-2022 (Śr) - 18:30 | MKS II Czechowice - Orzeł Kozy | 9-1 |
10-03-2022 (Cz) - 18:00 | Lesznianka Leszna Góra - LKS Pogórze | 3-7 |
11-03-2022 (Pt) - 18:00 | Cukrownik Chybie - MKS III Czechowice | 0-10 |
11-03-2022 (Pt) - 19:00 | Talent Cieszyn - ULKTS II Pszczyna | 9-1 |
Kolejka 14 | ||
14-03-2022 (Pn) - 18:00 | Orzeł Kozy - Cukrownik Chybie | 10-0 |
16-03-2022 (Śr) - 17:45 | LKS Pogórze - LITS II Żywiec | 5-5 |
16-03-2022 (Śr) - 18:00 | JKTS Jastrzębie - Talent Cieszyn | 5-5 |
16-03-2022 (Śr) - 18:30 | MKS II Czechowice - ULKTS II Pszczyna | 8-2 |
18-03-2022 (Pt) - 19:00 | MKS III Czechowice - Lesznianka Leszna Góra | 7-3 |
Kolejka 15 | ||
30-03-2022 (Śr) - 17:45 | LKS Pogórze - Talent Cieszyn | 7-3 |
31-03-2022 (Cz) - 18:00 | Lesznianka Leszna Góra - LITS II Żywiec | 5-5 |
01-04-2022 (Pt) - 19:00 | MKS III Czechowice - Orzeł Kozy | 5-5 |
01-04-2022 (Pt) - 18:00 | Cukrownik Chybie - ULKTS II Pszczyna | 0-10 |
13-04-2022 (Śr) - 18:30 | MKS II Czechowice - JKTS Jastrzębie | 9-1 |
Kolejka 16 | ||
04-04-2022 (Pn) - 18:00 | Orzeł Kozy - Lesznianka Leszna Góra | 1-9 |
06-04-2022 (Śr) - 18:00 | JKTS Jastrzębie - Cukrownik Chybie | 10-0 |
06-04-2022 (Śr) - 18:30 | MKS II Czechowice - LKS Pogórze | 8-2 |
08-04-2022 (Pt) - 19:00 | Talent Cieszyn - LITS II Żywiec | 5-5 |
12-04-2022 (Wt) - 18:00 | ULKTS II Pszczyna - MKS III Czechowice | 3-7 |
Kolejka 17 | ||
11-04-2022 (Pn) - 18:00 | Orzeł Kozy - ULKTS II Pszczyna | 6-4 |
20-04-2022 (Śr) - 18:30 | LITS II Żywiec - MKS II Czechowice | 2-8 |
20-04-2022 (Śr) - 17:45 | LKS Pogórze - Cukrownik Chybie | 10-0 |
21-04-2022 (Cz) - 18:00 | Lesznianka Leszna Góra - Talent Cieszyn | 3-7 |
22-04-2022 (Pt) - 19:00 | MKS III Czechowice - JKTS Jastrzębie | 7-3 |
Kolejka 18 | ||
25-04-2022 (Pn) - 18:00 | Orzeł Kozy - JKTS Jastrzębie | 5-5 |
27-04-2022 (Śr) - 17:45 | LKS Pogórze - MKS III Czechowice | 6-4 |
28-04-2022 (Cz) - 18:00 | Lesznianka Leszna Góra - ULKTS II Pszczyna | 6-4 |
29-04-2022 (Pt) - 18:00 | Cukrownik Chybie - LITS II Żywiec | 0-10 |
29-04-2022 (Pt) - 19:00 | Talent Cieszyn - MKS II Czechowice | 2-8 |