LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Tenis stołowy - II liga, 2021/2022

Kolejka 1
11-09-2021 (So) - 15:00 BISTS Bielsko-Biała - Polonia Kielce 5-5
11-09-2021 (So) - 14:00 KTS Gliwice - Broń Radom 9-1
11-09-2021 (So) - 14:00 Strzelec Frysztak - AZS II Rzeszów 7-3
11-09-2021 (So) - 16:00 Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - Polonia II Bytom 6-4
29-09-2021 (Śr) - 17:00 UKS Olesno - Tur II Grodzisk Maz. 8-2
Kolejka 2
09-10-2021 (So) - 14:00 Tur II Grodzisk Maz. - Polonia II Bytom 5-5
09-10-2021 (So) - 16:00 Polonia Kielce - KTS Gliwice 3-7
09-10-2021 (So) - 16:00 AZS II Rzeszów - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 7-3
09-10-2021 (So) - 15:00 UKS Olesno - BISTS Bielsko-Biała 8-2
14-11-2021 (N) - 14:00 Strzelec Frysztak - Broń Radom 9-1
Kolejka 3
16-10-2021 (So) - 16:00 Polonia II Bytom - AZS II Rzeszów 5-5
16-10-2021 (So) - 14:00 Strzelec Frysztak - Polonia Kielce 7-3
16-10-2021 (So) - 14:00 KTS Gliwice - UKS Olesno 4-6
21-11-2021 (N) - 11:00 BISTS Bielsko-Biała - Tur II Grodzisk Maz. 8-2
28-11-2021 (N) - 16:00 Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - Broń Radom 7-3
Kolejka 4
30-10-2021 (So) - 13:00 Tur II Grodzisk Maz. - AZS II Rzeszów 4-6
30-10-2021 (So) - 14:30 Polonia Kielce - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 8-2
30-10-2021 (So) - 16:00 Broń Radom - Polonia II Bytom 4-6
30-10-2021 (So) - 15:00 BISTS Bielsko-Biała - KTS Gliwice 2-8
19-11-2021 (Pt) - 16:00 UKS Olesno - Strzelec Frysztak 9-1
Kolejka 5
13-11-2021 (So) - 16:00 AZS II Rzeszów - Broń Radom 8-2
13-11-2021 (So) - 14:00 Polonia II Bytom - Polonia Kielce 1-9
13-11-2021 (So) - 16:00 Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - UKS Olesno 3-7
13-11-2021 (So) - 14:00 Strzelec Frysztak - BISTS Bielsko-Biała 3-7
13-11-2021 (So) - 18:00 KTS Gliwice - Tur II Grodzisk Maz. 9-1
Kolejka 6
06-11-2021 (So) - 14:00 KTS Gliwice - Strzelec Frysztak 10-0
20-11-2021 (So) - 16:00 UKS Olesno - Polonia II Bytom 8-2
20-11-2021 (So) - 15:00 BISTS Bielsko-Biała - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 6-4
20-11-2021 (So) - 16:00 AZS II Rzeszów - Polonia Kielce 7-3
09-01-2022 (N) - 14:00 Tur II Grodzisk Maz. - Broń Radom 8-2
Kolejka 7
03-12-2021 (Pt) - 17:00 Strzelec Frysztak - Tur II Grodzisk Maz. 7-3
04-12-2021 (So) - 16:00 Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - KTS Gliwice 3-7
04-12-2021 (So) - 16:00 Polonia II Bytom - BISTS Bielsko-Biała 6-4
04-12-2021 (So) - 16:00 Broń Radom - Polonia Kielce 2-8
13-12-2021 (Pn) - 17:00 UKS Olesno - AZS II Rzeszów 9-1
Kolejka 8
05-12-2021 (N) - 14:00 Tur II Grodzisk Maz. - Polonia Kielce 5-5
11-12-2021 (So) - 14:00 Strzelec Frysztak - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 4-6
17-12-2021 (Pt) - 19:30 KTS Gliwice - Polonia II Bytom 9-1
19-12-2021 (N) - 17:00 UKS Olesno - Broń Radom 7-3
21-01-2022 (Pt) - 16:00 BISTS Bielsko-Biała - AZS II Rzeszów 4-6
Kolejka 9
08-01-2022 (So) - 16:00 Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - Tur II Grodzisk Maz. 6-4
08-01-2022 (So) - 16:00 Polonia II Bytom - Strzelec Frysztak 6-4
08-01-2022 (So) - 16:00 Broń Radom - BISTS Bielsko-Biała 4-6
08-01-2022 (So) - 16:00 Polonia Kielce - UKS Olesno 0-10
15-01-2022 (So) - 14:00 AZS II Rzeszów - KTS Gliwice 4-6
Kolejka 10
22-01-2022 (So) - 16:00 Polonia II Bytom - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 7-3
22-01-2022 (So) - 15:00 AZS II Rzeszów - Strzelec Frysztak 6-4
22-01-2022 (So) - 16:00 Broń Radom - KTS Gliwice 2-8
22-01-2022 (So) - 16:00 Polonia Kielce - BISTS Bielsko-Biała 7-3
22-01-2022 (So) - 16:00 Tur II Grodzisk Maz. - UKS Olesno 2-8
Kolejka 11
05-02-2022 (So) - 16:00 BISTS Bielsko-Biała - UKS Olesno -
05-02-2022 (So) - 16:00 Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - AZS II Rzeszów -
05-02-2022 (So) - 16:00 Broń Radom - Strzelec Frysztak -
05-02-2022 (So) - 16:00 KTS Gliwice - Polonia Kielce -
05-02-2022 (So) - 16:00 Polonia II Bytom - Tur II Grodzisk Maz. -
Kolejka 12
12-02-2022 (So) - 16:00 AZS II Rzeszów - Polonia II Bytom -
12-02-2022 (So) - 16:00 Broń Radom - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -
12-02-2022 (So) - 16:00 Polonia Kielce - Strzelec Frysztak -
12-02-2022 (So) - 16:00 UKS Olesno - KTS Gliwice -
12-02-2022 (So) - 16:00 Tur II Grodzisk Maz. - BISTS Bielsko-Biała -
Kolejka 13
19-02-2022 (So) - 16:00 Strzelec Frysztak - UKS Olesno -
19-02-2022 (So) - 16:00 KTS Gliwice - BISTS Bielsko-Biała -
19-02-2022 (So) - 16:00 Polonia II Bytom - Broń Radom -
19-02-2022 (So) - 16:00 Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - Polonia Kielce -
19-02-2022 (So) - 16:00 AZS II Rzeszów - Tur II Grodzisk Maz. -
Kolejka 14
12-03-2022 (So) - 16:00 Broń Radom - AZS II Rzeszów -
12-03-2022 (So) - 16:00 Polonia Kielce - Polonia II Bytom -
12-03-2022 (So) - 16:00 UKS Olesno - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -
12-03-2022 (So) - 16:00 BISTS Bielsko-Biała - Strzelec Frysztak -
12-03-2022 (So) - 16:00 Tur II Grodzisk Maz. - KTS Gliwice -
Kolejka 15
09-04-2022 (So) - 16:00 Polonia II Bytom - UKS Olesno -
09-04-2022 (So) - 16:00 Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - BISTS Bielsko-Biała -
09-04-2022 (So) - 16:00 Strzelec Frysztak - KTS Gliwice -
09-04-2022 (So) - 16:00 Polonia Kielce - AZS II Rzeszów -
09-04-2022 (So) - 16:00 Broń Radom - Tur II Grodzisk Maz. -
Kolejka 16
30-04-2022 (So) - 16:00 Polonia Kielce - Broń Radom -
30-04-2022 (So) - 16:00 AZS II Rzeszów - UKS Olesno -
30-04-2022 (So) - 16:00 BISTS Bielsko-Biała - Polonia II Bytom -
30-04-2022 (So) - 16:00 KTS Gliwice - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -
30-04-2022 (So) - 16:00 Tur II Grodzisk Maz. - Strzelec Frysztak -
Kolejka 17
07-05-2022 (So) - 16:00 Polonia Kielce - Tur II Grodzisk Maz. -
07-05-2022 (So) - 16:00 Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - Strzelec Frysztak -
07-05-2022 (So) - 16:00 Polonia II Bytom - KTS Gliwice -
07-05-2022 (So) - 16:00 AZS II Rzeszów - BISTS Bielsko-Biała -
07-05-2022 (So) - 16:00 Broń Radom - UKS Olesno -
Kolejka 18
14-05-2022 (So) - 16:00 Tur II Grodzisk Maz. - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -
14-05-2022 (So) - 16:00 Strzelec Frysztak - Polonia II Bytom -
14-05-2022 (So) - 16:00 KTS Gliwice - AZS II Rzeszów -
14-05-2022 (So) - 16:00 BISTS Bielsko-Biała - Broń Radom -
14-05-2022 (So) - 16:00 UKS Olesno - Polonia Kielce -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!