Timetable
Tenis stołowy -
I liga,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
03-09-2021 (Pt) - 13:00 | Gwiazda Bydgoszcz - PWSZ Zamość | 3-2 |
03-09-2021 (Pt) - 18:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - Orlicz Suchedniów | 3-1 |
03-09-2021 (Pt) - 18:00 | Sokół Jarosław - Pogoń Lębork | 3-0 |
03-09-2021 (Pt) - 18:00 | AZS Gdańsk - Olimpia Grudziądz | 3-2 |
03-09-2021 (Pt) - 18:00 | Dojlidy Białystok - AZS Rzeszów | 3-1 |
03-09-2021 (Pt) - 18:00 | KTS Toruń - Polonia Bytom | 3-1 |
05-10-2021 (Wt) - 18:00 | KS Działdowo - Sokół Ostróda | 0-3 v.o. |
Kolejka 2 | ||
05-09-2021 (N) - 16:00 | Sokół Ostróda - Polonia Bytom | 1-3 |
05-09-2021 (N) - 16:00 | Orlicz Suchedniów - Sokół Jarosław | 2-3 |
05-09-2021 (N) - 16:00 | Pogoń Lębork - AZS Gdańsk | 1-3 |
05-09-2021 (N) - 16:00 | Olimpia Grudziądz - Dojlidy Białystok | 3-2 |
05-09-2021 (N) - 16:00 | AZS Rzeszów - Gwiazda Bydgoszcz | 1-3 |
05-09-2021 (N) - 16:00 | PWSZ Zamość - KTS Toruń | 1-3 |
06-10-2021 (Śr) - 18:00 | KS Działdowo - Tur Grodzisk Mazowiecki | 0-3 v.o. |
Kolejka 3 | ||
10-09-2021 (Pt) - 18:00 | Polonia Bytom - PWSZ Zamość | 2-3 |
10-09-2021 (Pt) - 18:00 | KTS Toruń - AZS Rzeszów | 3-1 |
10-09-2021 (Pt) - 18:00 | Gwiazda Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz | 3-0 |
10-09-2021 (Pt) - 18:00 | Dojlidy Białystok - Pogoń Lębork | 3-2 |
10-09-2021 (Pt) - 18:00 | AZS Gdańsk - Orlicz Suchedniów | 1-3 |
10-09-2021 (Pt) - 18:00 | Sokół Jarosław - KS Działdowo | 3-0 v.o. |
10-09-2021 (Pt) - 18:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - Sokół Ostróda | 3-1 |
Kolejka 4 | ||
08-09-2021 (Śr) - 18:00 | KS Działdowo - AZS Gdańsk | 0-3 v.o. |
12-09-2021 (N) - 16:00 | Sokół Ostróda - PWSZ Zamość | 1-3 |
12-09-2021 (N) - 16:00 | Orlicz Suchedniów - Dojlidy Białystok | 2-3 |
12-09-2021 (N) - 14:00 | Gwiazda Bydgoszcz - Pogoń Lębork | 3-0 |
12-09-2021 (N) - 16:00 | Olimpia Grudziądz - KTS Toruń | 2-3 |
12-09-2021 (N) - 18:00 | AZS Rzeszów - Polonia Bytom | 3-2 |
12-09-2021 (N) - 16:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - Sokół Jarosław | 3-2 |
Kolejka 5 | ||
08-10-2021 (Pt) - 18:00 | PWSZ Zamość - AZS Rzeszów | 1-3 |
08-10-2021 (Pt) - 18:00 | Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz | 3-2 |
08-10-2021 (Pt) - 18:00 | KTS Toruń - Pogoń Lębork | 3-0 |
08-10-2021 (Pt) - 18:00 | Gwiazda Bydgoszcz - Orlicz Suchedniów | 3-0 |
08-10-2021 (Pt) - 18:00 | Dojlidy Białystok - KS Działdowo | 3-2 |
08-10-2021 (Pt) - 18:00 | AZS Gdańsk - Tur Grodzisk Mazowiecki | 3-2 |
08-10-2021 (Pt) - 18:00 | Sokół Jarosław - Sokół Ostróda | 3-1 |
Kolejka 6 | ||
10-10-2021 (N) - 16:00 | Sokół Ostróda - AZS Rzeszów | 1-3 |
10-10-2021 (N) - 16:00 | Orlicz Suchedniów - KTS Toruń | 1-3 |
10-10-2021 (N) - 17:00 | Pogoń Lębork - Polonia Bytom | 0-3 |
10-10-2021 (N) - 16:00 | Olimpia Grudziądz - PWSZ Zamość | 3-1 |
10-10-2021 (N) - 16:00 | Sokół Jarosław - AZS Gdańsk | 3-2 |
10-10-2021 (N) - 16:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - Dojlidy Białystok | 3-0 |
10-10-2021 (N) - 16:00 | KS Działdowo - Gwiazda Bydgoszcz | 3-1 |
Kolejka 7 | ||
15-10-2021 (Pt) - 18:00 | AZS Rzeszów - Olimpia Grudziądz | 3-0 |
15-10-2021 (Pt) - 18:00 | PWSZ Zamość - Pogoń Lębork | 3-0 |
15-10-2021 (Pt) - 18:00 | Polonia Bytom - Orlicz Suchedniów | 2-3 |
15-10-2021 (Pt) - 18:00 | KTS Toruń - KS Działdowo | 1-3 |
15-10-2021 (Pt) - 17:00 | Gwiazda Bydgoszcz - Tur Grodzisk Mazowiecki | 2-3 |
15-10-2021 (Pt) - 18:00 | Dojlidy Białystok - Sokół Jarosław | 2-3 |
15-10-2021 (Pt) - 18:00 | AZS Gdańsk - Sokół Ostróda | 3-1 |
Kolejka 8 | ||
17-10-2021 (N) - 16:00 | Sokół Ostróda - Olimpia Grudziądz | 3-1 |
17-10-2021 (N) - 16:00 | Orlicz Suchedniów - PWSZ Zamość | 3-1 |
17-10-2021 (N) - 16:00 | AZS Gdańsk - Dojlidy Białystok | 3-0 |
17-10-2021 (N) - 16:00 | Sokół Jarosław - Gwiazda Bydgoszcz | 1-3 |
17-10-2021 (N) - 16:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - KTS Toruń | 3-1 |
17-10-2021 (N) - 16:00 | KS Działdowo - Polonia Bytom | 3-1 |
18-10-2021 (Pn) - 18:00 | Pogoń Lębork - AZS Rzeszów | 1-3 |
Kolejka 9 | ||
19-10-2021 (Wt) - 18:00 | PWSZ Zamość - KS Działdowo | 0-3 |
22-10-2021 (Pt) - 18:00 | Gwiazda Bydgoszcz - AZS Gdańsk | 3-0 |
29-10-2021 (Pt) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Pogoń Lębork | 3-1 |
29-10-2021 (Pt) - 18:00 | Polonia Bytom - Tur Grodzisk Mazowiecki | 3-1 |
29-10-2021 (Pt) - 18:00 | KTS Toruń - Sokół Jarosław | 3-1 |
04-12-2021 (So) - 17:00 | AZS Rzeszów - Orlicz Suchedniów | 0-3 |
08-12-2021 (Śr) - 18:00 | Dojlidy Białystok - Sokół Ostróda | 3-1 |
Kolejka 10 | ||
19-10-2021 (Wt) - 18:00 | Dojlidy Białystok - Gwiazda Bydgoszcz | 2-3 |
20-10-2021 (Śr) - 17:00 | KS Działdowo - AZS Rzeszów | 3-2 |
31-10-2021 (N) - 16:00 | Sokół Ostróda - Pogoń Lębork | 0-3 |
31-10-2021 (N) - 16:00 | Orlicz Suchedniów - Olimpia Grudziądz | 1-3 |
31-10-2021 (N) - 16:00 | AZS Gdańsk - KTS Toruń | 1-3 |
31-10-2021 (N) - 16:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - PWSZ Zamość | 3-0 |
25-11-2021 (Cz) - 18:00 | Polonia Bytom - Sokół Jarosław | 1-3 |
Kolejka 11 | ||
10-12-2021 (Pt) - 18:00 | Pogoń Lębork - Orlicz Suchedniów | 1-3 |
10-12-2021 (Pt) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - KS Działdowo | 1-3 |
10-12-2021 (Pt) - 18:00 | PWSZ Zamość - Sokół Jarosław | 1-3 |
10-12-2021 (Pt) - 18:00 | Polonia Bytom - AZS Gdańsk | 2-3 |
10-12-2021 (Pt) - 18:00 | KTS Toruń - Dojlidy Białystok | 1-3 |
10-12-2021 (Pt) - 18:00 | Gwiazda Bydgoszcz - Sokół Ostróda | 3-0 |
15-12-2021 (Śr) - 17:00 | AZS Rzeszów - Tur Grodzisk Mazowiecki | 0-3 |
Kolejka 12 | ||
12-12-2021 (N) - 16:00 | Dojlidy Białystok - Polonia Bytom | 3-2 |
12-12-2021 (N) - 16:00 | AZS Gdańsk - PWSZ Zamość | 2-3 |
12-12-2021 (N) - 16:00 | Sokół Jarosław - AZS Rzeszów | 1-3 |
12-12-2021 (N) - 16:00 | Gwiazda Bydgoszcz - KTS Toruń | 2-3 |
12-12-2021 (N) - 16:00 | KS Działdowo - Pogoń Lębork | 3-1 |
13-12-2021 (Pn) - 16:00 | Sokół Ostróda - Orlicz Suchedniów | 1-3 |
17-12-2021 (Pt) - 18:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Grudziądz | 3-1 |
Kolejka 13 | ||
21-12-2021 (Wt) - 18:00 | Orlicz Suchedniów - KS Działdowo | 0-3 |
21-12-2021 (Wt) - 18:00 | Pogoń Lębork - Tur Grodzisk Mazowiecki | 2-3 |
21-12-2021 (Wt) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Sokół Jarosław | 2-3 |
21-12-2021 (Wt) - 18:00 | AZS Rzeszów - AZS Gdańsk | 2-3 |
21-12-2021 (Wt) - 18:00 | PWSZ Zamość - Dojlidy Białystok | 1-3 |
21-12-2021 (Wt) - 18:00 | Polonia Bytom - Gwiazda Bydgoszcz | 2-3 |
21-12-2021 (Wt) - 18:00 | KTS Toruń - Sokół Ostróda | 3-0 |
Kolejka 14 | ||
07-01-2022 (Pt) - 18:00 | PWSZ Zamość - Olimpia Grudziądz | 1-3 |
07-01-2022 (Pt) - 16:00 | Polonia Bytom - Sokół Ostróda | 3-1 |
07-01-2022 (Pt) - 18:00 | AZS Rzeszów - Pogoń Lębork | 3-0 |
07-01-2022 (Pt) - 18:00 | KS Działdowo - Sokół Jarosław | 3-0 |
07-01-2022 (Pt) - 18:00 | Dojlidy Białystok - KTS Toruń | 0-3 |
07-01-2022 (Pt) - 18:00 | AZS Gdańsk - Gwiazda Bydgoszcz | 0-3 |
Kolejka 15 | ||
09-01-2022 (N) - 16:00 | Olimpia Grudziądz - Sokół Ostróda | 3-1 |
09-01-2022 (N) - 14:00 | Polonia Bytom - Pogoń Lębork | 3-1 |
09-01-2022 (N) - 17:00 | Orlicz Suchedniów - AZS Rzeszów | 0-3 |
09-01-2022 (N) - 13:00 | Sokół Jarosław - Dojlidy Białystok | 1-3 |
09-01-2022 (N) - 16:00 | KTS Toruń - AZS Gdańsk | 1-3 |
09-01-2022 (N) - 16:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - Gwiazda Bydgoszcz | 2-3 |
Kolejka 16 | ||
04-02-2022 (Pt) - 18:00 | PWSZ Zamość - Sokół Ostróda | 3-0 |
04-02-2022 (Pt) - 18:00 | Pogoń Lębork - Olimpia Grudziądz | 1-3 |
04-02-2022 (Pt) - 18:00 | Orlicz Suchedniów - Polonia Bytom | 3-1 |
04-02-2022 (Pt) - 18:00 | KS Działdowo - Dojlidy Białystok | 3-1 |
04-02-2022 (Pt) - 18:00 | AZS Gdańsk - Sokół Jarosław | 2-3 |
04-02-2022 (Pt) - 18:00 | KTS Toruń - Tur Grodzisk Mazowiecki | 1-3 |
Kolejka 17 | ||
06-02-2022 (N) - 16:00 | Polonia Bytom - AZS Rzeszów | 3-1 |
06-02-2022 (N) - 16:00 | KTS Toruń - Gwiazda Bydgoszcz | 1-3 |
06-02-2022 (N) - 16:00 | AZS Gdańsk - KS Działdowo | 3-0 |
06-02-2022 (N) - 16:00 | Olimpia Grudziądz - Orlicz Suchedniów | 3-2 |
06-02-2022 (N) - 16:00 | Pogoń Lębork - PWSZ Zamość | 1-3 |
07-02-2022 (Pn) - 18:00 | Sokół Jarosław - Tur Grodzisk Mazowiecki | 3-2 |
Kolejka 18 | ||
11-03-2022 (Pt) - 18:00 | Pogoń Lębork - Sokół Ostróda | 3-1 |
11-03-2022 (Pt) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - AZS Rzeszów | 1-3 |
11-03-2022 (Pt) - 12:00 | PWSZ Zamość - Orlicz Suchedniów | 0-3 |
11-03-2022 (Pt) - 18:00 | Dojlidy Białystok - AZS Gdańsk | 3-0 |
11-03-2022 (Pt) - 18:00 | Gwiazda Bydgoszcz - Sokół Jarosław | 3-0 |
11-03-2022 (Pt) - 18:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - KS Działdowo | 3-0 |
Kolejka 19 | ||
13-03-2022 (N) - 16:00 | AZS Rzeszów - PWSZ Zamość | 1-3 |
13-03-2022 (N) - 16:00 | Olimpia Grudziądz - Polonia Bytom | 0-3 |
13-03-2022 (N) - 16:00 | Orlicz Suchedniów - Sokół Ostróda | 3-1 |
13-03-2022 (N) - 16:00 | Gwiazda Bydgoszcz - KS Działdowo | 3-2 |
13-03-2022 (N) - 17:00 | Dojlidy Białystok - Tur Grodzisk Mazowiecki | 3-1 |
14-03-2022 (Pn) - 12:00 | Sokół Jarosław - KTS Toruń | 1-3 |
Kolejka 20 | ||
15-03-2022 (Wt) - 18:00 | Gwiazda Bydgoszcz - Dojlidy Białystok | 1-2 |
15-03-2022 (Wt) - 18:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - AZS Gdańsk | 2-0 |
15-03-2022 (Wt) - 18:00 | Orlicz Suchedniów - Pogoń Lębork | 3-0 |
15-03-2022 (Wt) - 18:00 | KS Działdowo - KTS Toruń | 1-1 |
15-03-2022 (Wt) - 18:00 | AZS Rzeszów - Sokół Ostróda | 3-0 |
15-03-2022 (Wt) - 18:00 | PWSZ Zamość - Polonia Bytom | 0-3 |