LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Timetable
Piłka nożna - Klasa C Rybnik, 2021/2022

Kolejka 1
28-08-2021 (So) - 17:00 LKS Rój - KS Świerklany 1-0
28-08-2021 (So) - 17:00 Granica II Ruptawa - Pierwszy II Chwałowice 4-4
28-08-2021 (So) - 17:00 KS 27 II Gołkowice - Sokół Chwałęcice 1-3
29-08-2021 (N) - 17:00 Żar Szeroka - LKS Skrbeńsko 3-2
29-08-2021 (N) - 15:00 Dąb II Gaszowice - Zryw Bzie 3-1
14-11-2021 (N) - 13:30 Polaris Żory - Inter II Krostoszowice -
Kolejka 2
04-09-2021 (So) - 16:00 Pierwszy II Chwałowice - Polaris Żory 8-1
04-09-2021 (So) - 16:00 LKS Skrbeńsko - Dąb II Gaszowice 2-4
04-09-2021 (So) - 16:00 KS Świerklany - Zryw Bzie 0-1
05-09-2021 (N) - 16:00 Sokół Chwałęcice - Żar Szeroka 5-1
05-09-2021 (N) - 16:00 Inter II Krostoszowice - KS 27 II Gołkowice 1-0
05-09-2021 (N) - 16:00 LKS Rój - Granica II Ruptawa 1-3
Kolejka 3
11-09-2021 (So) - 16:00 Żar Szeroka - Inter II Krostoszowice 4-1
12-09-2021 (N) - 16:00 Zryw Bzie - LKS Skrbeńsko 3-0
12-09-2021 (N) - 15:00 Dąb II Gaszowice - Sokół Chwałęcice 2-2
12-09-2021 (N) - 16:00 KS 27 II Gołkowice - Pierwszy II Chwałowice 1-2
12-09-2021 (N) - 16:00 Polaris Żory - LKS Rój 2-1
12-09-2021 (N) - 11:00 Granica II Ruptawa - KS Świerklany 5-0
Kolejka 4
18-09-2021 (So) - 16:00 Granica II Ruptawa - Polaris Żory 14-0
18-09-2021 (So) - 16:00 LKS Rój - KS 27 II Gołkowice 4-0
19-09-2021 (N) - 16:00 Pierwszy II Chwałowice - Żar Szeroka 3-3
19-09-2021 (N) - 16:00 Inter II Krostoszowice - Dąb II Gaszowice 4-3
19-09-2021 (N) - 16:00 Sokół Chwałęcice - Zryw Bzie 2-3
19-09-2021 (N) - 16:00 KS Świerklany - LKS Skrbeńsko 1-3
Kolejka 5
25-09-2021 (So) - 16:00 KS 27 II Gołkowice - Granica II Ruptawa 2-11
26-09-2021 (N) - 11:00 LKS Skrbeńsko - Sokół Chwałęcice 1-3
26-09-2021 (N) - 16:00 Zryw Bzie - Inter II Krostoszowice 4-1
26-09-2021 (N) - 15:00 Dąb II Gaszowice - Pierwszy II Chwałowice 2-3
26-09-2021 (N) - 16:00 Żar Szeroka - LKS Rój 6-5
26-09-2021 (N) - 16:00 Polaris Żory - KS Świerklany 2-3
Kolejka 6
02-10-2021 (So) - 15:00 Sokół Chwałęcice - KS Świerklany 6-1
02-10-2021 (So) - 15:00 LKS Rój - Dąb II Gaszowice 0-4
03-10-2021 (N) - 15:00 Polaris Żory - KS 27 II Gołkowice 7-5
03-10-2021 (N) - 11:00 Granica II Ruptawa - Żar Szeroka 1-3
03-10-2021 (N) - 15:00 Pierwszy II Chwałowice - Zryw Bzie 5-1
03-10-2021 (N) - 15:00 Inter II Krostoszowice - LKS Skrbeńsko 2-4
Kolejka 7
09-10-2021 (So) - 15:00 LKS Skrbeńsko - Pierwszy II Chwałowice 1-1
10-10-2021 (N) - 15:00 Sokół Chwałęcice - Inter II Krostoszowice 5-2
10-10-2021 (N) - 15:00 Zryw Bzie - LKS Rój 5-0
10-10-2021 (N) - 15:00 Dąb II Gaszowice - Granica II Ruptawa 2-0
10-10-2021 (N) - 15:00 Żar Szeroka - Polaris Żory 7-5
10-10-2021 (N) - 15:00 KS 27 II Gołkowice - KS Świerklany 3-1
Kolejka 8
17-10-2021 (N) - 15:00 KS 27 II Gołkowice - Żar Szeroka 3-11
17-10-2021 (N) - 15:00 Polaris Żory - Dąb II Gaszowice 0-2
17-10-2021 (N) - 11:00 Granica II Ruptawa - Zryw Bzie 1-4
17-10-2021 (N) - 15:00 LKS Rój - LKS Skrbeńsko 3-0
17-10-2021 (N) - 15:00 Pierwszy II Chwałowice - Sokół Chwałęcice 4-2
17-10-2021 (N) - 11:00 KS Świerklany - Inter II Krostoszowice 4-2
Kolejka 9
23-10-2021 (So) - 15:00 Zryw Bzie - Polaris Żory 3-0
24-10-2021 (N) - 14:30 Inter II Krostoszowice - Pierwszy II Chwałowice 2-6
24-10-2021 (N) - 15:00 Sokół Chwałęcice - LKS Rój 5-0
24-10-2021 (N) - 11:00 LKS Skrbeńsko - Granica II Ruptawa 2-3
24-10-2021 (N) - 15:00 Dąb II Gaszowice - KS 27 II Gołkowice 2-3
24-10-2021 (N) - 15:00 Żar Szeroka - KS Świerklany 7-1
Kolejka 10
30-10-2021 (So) - 13:00 KS Świerklany - Pierwszy II Chwałowice -
30-10-2021 (So) - 14:00 KS 27 II Gołkowice - Zryw Bzie -
31-10-2021 (N) - 14:00 Żar Szeroka - Dąb II Gaszowice -
31-10-2021 (N) - 14:00 Polaris Żory - LKS Skrbeńsko -
31-10-2021 (N) - 11:00 Granica II Ruptawa - Sokół Chwałęcice -
31-10-2021 (N) - 14:00 LKS Rój - Inter II Krostoszowice -
Kolejka 11
07-11-2021 (N) - 14:00 Pierwszy II Chwałowice - LKS Rój -
07-11-2021 (N) - 14:00 Inter II Krostoszowice - Granica II Ruptawa -
07-11-2021 (N) - 14:00 Sokół Chwałęcice - Polaris Żory -
07-11-2021 (N) - 11:00 LKS Skrbeńsko - KS 27 II Gołkowice -
07-11-2021 (N) - 14:00 Zryw Bzie - Żar Szeroka -
07-11-2021 (N) - 14:00 Dąb II Gaszowice - KS Świerklany -
Kolejka 12
0000-00-00 - 00:00 Zryw Bzie - Dąb II Gaszowice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Skrbeńsko - Żar Szeroka -
0000-00-00 - 00:00 Sokół Chwałęcice - KS 27 II Gołkowice -
0000-00-00 - 00:00 Inter II Krostoszowice - Polaris Żory -
0000-00-00 - 00:00 Pierwszy II Chwałowice - Granica II Ruptawa -
0000-00-00 - 00:00 KS Świerklany - LKS Rój -
Kolejka 13
0000-00-00 - 00:00 Granica II Ruptawa - LKS Rój -
0000-00-00 - 00:00 Polaris Żory - Pierwszy II Chwałowice -
0000-00-00 - 00:00 KS 27 II Gołkowice - Inter II Krostoszowice -
0000-00-00 - 00:00 Żar Szeroka - Sokół Chwałęcice -
0000-00-00 - 00:00 Dąb II Gaszowice - LKS Skrbeńsko -
0000-00-00 - 00:00 Zryw Bzie - KS Świerklany -
Kolejka 14
0000-00-00 - 00:00 LKS Skrbeńsko - Zryw Bzie -
0000-00-00 - 00:00 Sokół Chwałęcice - Dąb II Gaszowice -
0000-00-00 - 00:00 Inter II Krostoszowice - Żar Szeroka -
0000-00-00 - 00:00 Pierwszy II Chwałowice - KS 27 II Gołkowice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Rój - Polaris Żory -
0000-00-00 - 00:00 KS Świerklany - Granica II Ruptawa -
Kolejka 15
0000-00-00 - 00:00 Polaris Żory - Granica II Ruptawa -
0000-00-00 - 00:00 KS 27 II Gołkowice - LKS Rój -
0000-00-00 - 00:00 Żar Szeroka - Pierwszy II Chwałowice -
0000-00-00 - 00:00 Dąb II Gaszowice - Inter II Krostoszowice -
0000-00-00 - 00:00 Zryw Bzie - Sokół Chwałęcice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Skrbeńsko - KS Świerklany -
Kolejka 16
0000-00-00 - 00:00 Sokół Chwałęcice - LKS Skrbeńsko -
0000-00-00 - 00:00 Inter II Krostoszowice - Zryw Bzie -
0000-00-00 - 00:00 Pierwszy II Chwałowice - Dąb II Gaszowice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Rój - Żar Szeroka -
0000-00-00 - 00:00 Granica II Ruptawa - KS 27 II Gołkowice -
0000-00-00 - 00:00 KS Świerklany - Polaris Żory -
Kolejka 17
0000-00-00 - 00:00 KS 27 II Gołkowice - Polaris Żory -
0000-00-00 - 00:00 Żar Szeroka - Granica II Ruptawa -
0000-00-00 - 00:00 Dąb II Gaszowice - LKS Rój -
0000-00-00 - 00:00 Zryw Bzie - Pierwszy II Chwałowice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Skrbeńsko - Inter II Krostoszowice -
0000-00-00 - 00:00 Sokół Chwałęcice - KS Świerklany -
Kolejka 18
0000-00-00 - 00:00 Inter II Krostoszowice - Sokół Chwałęcice -
0000-00-00 - 00:00 Pierwszy II Chwałowice - LKS Skrbeńsko -
0000-00-00 - 00:00 LKS Rój - Zryw Bzie -
0000-00-00 - 00:00 Granica II Ruptawa - Dąb II Gaszowice -
0000-00-00 - 00:00 Polaris Żory - Żar Szeroka -
0000-00-00 - 00:00 KS Świerklany - KS 27 II Gołkowice -
Kolejka 19
0000-00-00 - 00:00 Żar Szeroka - KS 27 II Gołkowice -
0000-00-00 - 00:00 Dąb II Gaszowice - Polaris Żory -
0000-00-00 - 00:00 Zryw Bzie - Granica II Ruptawa -
0000-00-00 - 00:00 LKS Skrbeńsko - LKS Rój -
0000-00-00 - 00:00 Sokół Chwałęcice - Pierwszy II Chwałowice -
0000-00-00 - 00:00 Inter II Krostoszowice - KS Świerklany -
Kolejka 20
0000-00-00 - 00:00 Pierwszy II Chwałowice - Inter II Krostoszowice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Rój - Sokół Chwałęcice -
0000-00-00 - 00:00 Granica II Ruptawa - LKS Skrbeńsko -
0000-00-00 - 00:00 Polaris Żory - Zryw Bzie -
0000-00-00 - 00:00 KS 27 II Gołkowice - Dąb II Gaszowice -
0000-00-00 - 00:00 KS Świerklany - Żar Szeroka -
Kolejka 21
0000-00-00 - 00:00 Dąb II Gaszowice - Żar Szeroka -
0000-00-00 - 00:00 Zryw Bzie - KS 27 II Gołkowice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Skrbeńsko - Polaris Żory -
0000-00-00 - 00:00 Sokół Chwałęcice - Granica II Ruptawa -
0000-00-00 - 00:00 Inter II Krostoszowice - LKS Rój -
0000-00-00 - 00:00 Pierwszy II Chwałowice - KS Świerklany -
Kolejka 22
0000-00-00 - 00:00 KS Świerklany - Dąb II Gaszowice -
0000-00-00 - 00:00 Żar Szeroka - Zryw Bzie -
0000-00-00 - 00:00 KS 27 II Gołkowice - LKS Skrbeńsko -
0000-00-00 - 00:00 Polaris Żory - Sokół Chwałęcice -
0000-00-00 - 00:00 Granica II Ruptawa - Inter II Krostoszowice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Rój - Pierwszy II Chwałowice -

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!