LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Timetable
Piłka nożna - Klasa C Racibórz 2, 2021/2022

Kolejka 1
04-09-2021 (So) - 15:00 LKS Pstrążna - LKS Dzimierz 2-2
04-09-2021 (So) - 16:00 Przyszłość II Rogów - Czarni II Nowa Wieś 5-1
05-09-2021 (N) - 16:00 Naprzód II Zawada - Naprzód II Czyżowice 2-4
05-09-2021 (N) - 15:00 LKS Ruda Kozielska - Strzelec Rzuchów 2-0
05-09-2021 (N) - 16:00 Olszynka Olza - Zameczek II Czernica 3-3
Kolejka 2
11-09-2021 (So) - 16:00 Unia II Turza Śl. - LKS Pstrążna 11-0
11-09-2021 (So) - 16:00 Strzelec Rzuchów - Przyszłość II Rogów 1-3
11-09-2021 (So) - 16:00 Zameczek II Czernica - LKS Ruda Kozielska 0-3 v.o.
12-09-2021 (N) - 16:00 LKS Dzimierz - Olszynka Olza 3-1
12-09-2021 (N) - 11:00 Czarni II Nowa Wieś - Naprzód II Zawada 1-1
Kolejka 3
19-09-2021 (N) - 16:00 Naprzód II Czyżowice - Czarni II Nowa Wieś 11-0
19-09-2021 (N) - 11:00 Naprzód II Zawada - Strzelec Rzuchów 4-2
19-09-2021 (N) - 16:00 Przyszłość II Rogów - Zameczek II Czernica 3-4
19-09-2021 (N) - 15:00 LKS Ruda Kozielska - LKS Dzimierz 1-3
19-09-2021 (N) - 16:00 Olszynka Olza - Unia II Turza Śl. 1-3
Kolejka 4
25-09-2021 (So) - 16:00 LKS Pstrążna - Olszynka Olza 4-3
25-09-2021 (So) - 16:00 LKS Dzimierz - Przyszłość II Rogów 5-4
25-09-2021 (So) - 16:00 Strzelec Rzuchów - Naprzód II Czyżowice 3-4
26-09-2021 (N) - 13:00 Zameczek II Czernica - Naprzód II Zawada 6-1
26-09-2021 (N) - 16:00 Unia II Turza Śl. - LKS Ruda Kozielska 3-1
Kolejka 5
02-10-2021 (So) - 15:00 Przyszłość II Rogów - Unia II Turza Śl. 3-1
03-10-2021 (N) - 15:00 LKS Ruda Kozielska - LKS Pstrążna 0-0
03-10-2021 (N) - 11:00 Naprzód II Zawada - LKS Dzimierz 3-2
03-10-2021 (N) - 15:00 Naprzód II Czyżowice - Zameczek II Czernica 3-3
03-10-2021 (N) - 11:00 Czarni II Nowa Wieś - Strzelec Rzuchów 0-2
Kolejka 6
09-10-2021 (So) - 15:00 LKS Pstrążna - Przyszłość II Rogów 2-2
09-10-2021 (So) - 15:00 LKS Dzimierz - Naprzód II Czyżowice 5-0
10-10-2021 (N) - 13:00 Zameczek II Czernica - Czarni II Nowa Wieś 12-1
10-10-2021 (N) - 15:00 Unia II Turza Śl. - Naprzód II Zawada 7-1
10-10-2021 (N) - 15:00 Olszynka Olza - LKS Ruda Kozielska 0-1
Kolejka 7
16-10-2021 (So) - 15:00 Strzelec Rzuchów - Zameczek II Czernica 1-1
16-10-2021 (So) - 15:00 Przyszłość II Rogów - Olszynka Olza 1-1
17-10-2021 (N) - 11:00 Naprzód II Zawada - LKS Pstrążna 2-1
17-10-2021 (N) - 15:00 Naprzód II Czyżowice - Unia II Turza Śl. 2-4
17-10-2021 (N) - 11:00 Czarni II Nowa Wieś - LKS Dzimierz 1-3
Kolejka 8
23-10-2021 (So) - 15:00 LKS Dzimierz - Strzelec Rzuchów -
23-10-2021 (So) - 15:00 LKS Pstrążna - Naprzód II Czyżowice -
24-10-2021 (N) - 15:00 LKS Ruda Kozielska - Przyszłość II Rogów -
24-10-2021 (N) - 15:00 Olszynka Olza - Naprzód II Zawada -
24-10-2021 (N) - 15:00 Unia II Turza Śl. - Czarni II Nowa Wieś -
Kolejka 9
30-10-2021 (So) - 14:00 Strzelec Rzuchów - Unia II Turza Śl. -
30-10-2021 (So) - 14:00 Naprzód II Czyżowice - Olszynka Olza -
31-10-2021 (N) - 11:00 Naprzód II Zawada - LKS Ruda Kozielska -
31-10-2021 (N) - 11:00 Czarni II Nowa Wieś - LKS Pstrążna -
31-10-2021 (N) - 13:00 Zameczek II Czernica - LKS Dzimierz -
Kolejka 10
06-11-2021 (So) - 13:30 Przyszłość II Rogów - Naprzód II Zawada -
06-11-2021 (So) - 13:30 LKS Pstrążna - Strzelec Rzuchów -
07-11-2021 (N) - 13:30 Unia II Turza Śl. - Zameczek II Czernica -
07-11-2021 (N) - 13:30 Olszynka Olza - Czarni II Nowa Wieś -
07-11-2021 (N) - 13:30 LKS Ruda Kozielska - Naprzód II Czyżowice -
Kolejka 11
13-11-2021 (So) - 13:30 LKS Dzimierz - Unia II Turza Śl. -
13-11-2021 (So) - 13:30 Strzelec Rzuchów - Olszynka Olza -
14-11-2021 (N) - 13:00 Zameczek II Czernica - LKS Pstrążna -
14-11-2021 (N) - 11:00 Czarni II Nowa Wieś - LKS Ruda Kozielska -
14-11-2021 (N) - 13:30 Naprzód II Czyżowice - Przyszłość II Rogów -
Kolejka 12
0000-00-00 - 00:00 Naprzód II Czyżowice - Naprzód II Zawada -
0000-00-00 - 00:00 Czarni II Nowa Wieś - Przyszłość II Rogów -
0000-00-00 - 00:00 Strzelec Rzuchów - LKS Ruda Kozielska -
0000-00-00 - 00:00 Zameczek II Czernica - Olszynka Olza -
0000-00-00 - 00:00 LKS Dzimierz - LKS Pstrążna -
Kolejka 13
0000-00-00 - 00:00 LKS Pstrążna - Unia II Turza Śl. -
0000-00-00 - 00:00 Olszynka Olza - LKS Dzimierz -
0000-00-00 - 00:00 LKS Ruda Kozielska - Zameczek II Czernica -
0000-00-00 - 00:00 Przyszłość II Rogów - Strzelec Rzuchów -
0000-00-00 - 00:00 Naprzód II Zawada - Czarni II Nowa Wieś -
Kolejka 14
0000-00-00 - 00:00 Czarni II Nowa Wieś - Naprzód II Czyżowice -
0000-00-00 - 00:00 Strzelec Rzuchów - Naprzód II Zawada -
0000-00-00 - 00:00 Zameczek II Czernica - Przyszłość II Rogów -
0000-00-00 - 00:00 LKS Dzimierz - LKS Ruda Kozielska -
0000-00-00 - 00:00 Unia II Turza Śl. - Olszynka Olza -
Kolejka 15
0000-00-00 - 00:00 Olszynka Olza - LKS Pstrążna -
0000-00-00 - 00:00 LKS Ruda Kozielska - Unia II Turza Śl. -
0000-00-00 - 00:00 Przyszłość II Rogów - LKS Dzimierz -
0000-00-00 - 00:00 Naprzód II Zawada - Zameczek II Czernica -
0000-00-00 - 00:00 Naprzód II Czyżowice - Strzelec Rzuchów -
Kolejka 16
0000-00-00 - 00:00 Strzelec Rzuchów - Czarni II Nowa Wieś -
0000-00-00 - 00:00 Zameczek II Czernica - Naprzód II Czyżowice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Dzimierz - Naprzód II Zawada -
0000-00-00 - 00:00 Unia II Turza Śl. - Przyszłość II Rogów -
0000-00-00 - 00:00 LKS Pstrążna - LKS Ruda Kozielska -
Kolejka 17
0000-00-00 - 00:00 LKS Ruda Kozielska - Olszynka Olza -
0000-00-00 - 00:00 Przyszłość II Rogów - LKS Pstrążna -
0000-00-00 - 00:00 Naprzód II Zawada - Unia II Turza Śl. -
0000-00-00 - 00:00 Naprzód II Czyżowice - LKS Dzimierz -
0000-00-00 - 00:00 Czarni II Nowa Wieś - Zameczek II Czernica -
Kolejka 18
0000-00-00 - 00:00 Zameczek II Czernica - Strzelec Rzuchów -
0000-00-00 - 00:00 LKS Dzimierz - Czarni II Nowa Wieś -
0000-00-00 - 00:00 Unia II Turza Śl. - Naprzód II Czyżowice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Pstrążna - Naprzód II Zawada -
0000-00-00 - 00:00 Olszynka Olza - Przyszłość II Rogów -
Kolejka 19
0000-00-00 - 00:00 Przyszłość II Rogów - LKS Ruda Kozielska -
0000-00-00 - 00:00 Naprzód II Zawada - Olszynka Olza -
0000-00-00 - 00:00 Naprzód II Czyżowice - LKS Pstrążna -
0000-00-00 - 00:00 Czarni II Nowa Wieś - Unia II Turza Śl. -
0000-00-00 - 00:00 Strzelec Rzuchów - LKS Dzimierz -
Kolejka 20
0000-00-00 - 00:00 LKS Dzimierz - Zameczek II Czernica -
0000-00-00 - 00:00 Unia II Turza Śl. - Strzelec Rzuchów -
0000-00-00 - 00:00 LKS Pstrążna - Czarni II Nowa Wieś -
0000-00-00 - 00:00 Olszynka Olza - Naprzód II Czyżowice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Ruda Kozielska - Naprzód II Zawada -
Kolejka 21
0000-00-00 - 00:00 Naprzód II Zawada - Przyszłość II Rogów -
0000-00-00 - 00:00 Naprzód II Czyżowice - LKS Ruda Kozielska -
0000-00-00 - 00:00 Czarni II Nowa Wieś - Olszynka Olza -
0000-00-00 - 00:00 Strzelec Rzuchów - LKS Pstrążna -
0000-00-00 - 00:00 Zameczek II Czernica - Unia II Turza Śl. -
Kolejka 22
0000-00-00 - 00:00 Przyszłość II Rogów - Naprzód II Czyżowice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Ruda Kozielska - Czarni II Nowa Wieś -
0000-00-00 - 00:00 Olszynka Olza - Strzelec Rzuchów -
0000-00-00 - 00:00 LKS Pstrążna - Zameczek II Czernica -
0000-00-00 - 00:00 Unia II Turza Śl. - LKS Dzimierz -

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!