Timetable
Piłka nożna -
Klasa C Zabrze,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
21-08-2021 (So) - 17:00 | Ślązak Bycina - Florian Czekanów | 6-0 |
22-08-2021 (N) - 15:00 | Naprzód II Żernica - LKS Bujaków | 4-2 |
22-08-2021 (N) - 18:00 | Kłodnica Gliwice - Sośnica II Gliwice | 0-3 |
22-08-2021 (N) - 11:00 | KS II Grzybowice - Tempo II Paniówki | 3-1 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Naprzód Łubie - Orły Bojszów | 4-0 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Pogoń Ziemięcice - Piast Pawłów | 1-2 |
Kolejka 2 | ||
28-08-2021 (So) - 17:00 | LKS Bujaków - Kłodnica Gliwice | 2-3 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Florian Czekanów - Pogoń Ziemięcice | 2-2 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Orły Bojszów - Piast Pawłów | 2-6 |
29-08-2021 (N) - 12:00 | Korona Bargłówka - Ślązak Bycina | 1-5 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Sośnica II Gliwice - KS II Grzybowice | 2-1 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Naprzód Łubie - Naprzód II Żernica | 5-0 |
Kolejka 3 | ||
04-09-2021 (So) - 16:00 | Piast Pawłów - Florian Czekanów | 4-4 |
05-09-2021 (N) - 16:00 | Pogoń Ziemięcice - Korona Bargłówka | 7-0 |
05-09-2021 (N) - 15:00 | Ślązak Bycina - Tempo II Paniówki | 5-2 |
05-09-2021 (N) - 11:00 | KS II Grzybowice - LKS Bujaków | 2-0 |
05-09-2021 (N) - 11:00 | Kłodnica Gliwice - Naprzód Łubie | 2-1 |
05-09-2021 (N) - 15:00 | Naprzód II Żernica - Orły Bojszów | 2-3 |
Kolejka 4 | ||
12-09-2021 (N) - 15:00 | Naprzód II Żernica - Kłodnica Gliwice | 2-2 |
12-09-2021 (N) - 16:00 | Naprzód Łubie - KS II Grzybowice | 2-2 |
12-09-2021 (N) - 16:00 | Sośnica II Gliwice - Ślązak Bycina | 5-4 |
12-09-2021 (N) - 15:00 | Tempo II Paniówki - Pogoń Ziemięcice | 2-3 |
12-09-2021 (N) - 11:00 | Korona Bargłówka - Piast Pawłów | 1-2 |
12-09-2021 (N) - 16:00 | Orły Bojszów - Florian Czekanów | 4-2 |
Kolejka 5 | ||
18-09-2021 (So) - 17:00 | Florian Czekanów - Korona Bargłówka | 2-1 |
19-09-2021 (N) - 11:00 | KS II Grzybowice - Naprzód II Żernica | 4-0 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Ślązak Bycina - LKS Bujaków | 2-1 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Pogoń Ziemięcice - Sośnica II Gliwice | 1-0 |
19-09-2021 (N) - 15:00 | Piast Pawłów - Tempo II Paniówki | 2-0 |
19-09-2021 (N) - 11:00 | Kłodnica Gliwice - Orły Bojszów | 0-1 |
Kolejka 6 | ||
25-09-2021 (So) - 15:00 | Tempo II Paniówki - Florian Czekanów | 5-3 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Orły Bojszów - Korona Bargłówka | 3-0 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Sośnica II Gliwice - Piast Pawłów | 2-3 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | LKS Bujaków - Pogoń Ziemięcice | 5-2 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Naprzód Łubie - Ślązak Bycina | 2-4 |
26-09-2021 (N) - 15:00 | Kłodnica Gliwice - KS II Grzybowice | 2-7 |
Kolejka 7 | ||
02-10-2021 (So) - 15:00 | Florian Czekanów - Sośnica II Gliwice | 2-1 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Piast Pawłów - LKS Bujaków | 3-0 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Ślązak Bycina - Naprzód II Żernica | 2-1 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | Pogoń Ziemięcice - Naprzód Łubie | 6-1 |
03-10-2021 (N) - 11:00 | KS II Grzybowice - Orły Bojszów | 0-1 |
03-10-2021 (N) - 11:00 | Korona Bargłówka - Tempo II Paniówki | 1-3 |
Kolejka 8 | ||
10-10-2021 (N) - 13:00 | Kłodnica Gliwice - Ślązak Bycina | 2-4 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Naprzód II Żernica - Pogoń Ziemięcice | 3-3 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Naprzód Łubie - Piast Pawłów | 3-6 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | LKS Bujaków - Florian Czekanów | 1-1 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Sośnica II Gliwice - Korona Bargłówka | 6-0 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Orły Bojszów - Tempo II Paniówki | 1-1 |
Kolejka 9 | ||
16-10-2021 (So) - 15:00 | Ślązak Bycina - KS II Grzybowice | 1-0 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Piast Pawłów - Naprzód II Żernica | 7-0 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Florian Czekanów - Naprzód Łubie | 1-4 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Tempo II Paniówki - Sośnica II Gliwice | 1-1 |
17-10-2021 (N) - 11:00 | Korona Bargłówka - LKS Bujaków | 2-6 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Pogoń Ziemięcice - Kłodnica Gliwice | 4-0 |
Kolejka 10 | ||
23-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Bujaków - Tempo II Paniówki | 1-1 |
24-10-2021 (N) - 11:00 | KS II Grzybowice - Pogoń Ziemięcice | 2-3 |
24-10-2021 (N) - 14:00 | Kłodnica Gliwice - Piast Pawłów | 0-4 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Naprzód II Żernica - Florian Czekanów | 3-0 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Naprzód Łubie - Korona Bargłówka | 0-3 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Orły Bojszów - Sośnica II Gliwice | 1-5 |
Kolejka 11 | ||
30-10-2021 (So) - 15:00 | Ślązak Bycina - Orły Bojszów | 5-0 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | Piast Pawłów - KS II Grzybowice | 3-0 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | Tempo II Paniówki - Naprzód Łubie | 5-1 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Sośnica II Gliwice - LKS Bujaków | 3-2 |
31-10-2021 (N) - 11:00 | Korona Bargłówka - Naprzód II Żernica | 4-0 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Florian Czekanów - Kłodnica Gliwice | 5-0 |
Kolejka 12 | ||
06-11-2021 (So) - 14:00 | Ślązak Bycina - Pogoń Ziemięcice | 4-1 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Naprzód II Żernica - Tempo II Paniówki | 2-0 |
07-11-2021 (N) - 10:00 | KS II Grzybowice - Florian Czekanów | 1-1 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | Kłodnica Gliwice - Korona Bargłówka | 3-1 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | Naprzód Łubie - Sośnica II Gliwice | 1-5 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | Orły Bojszów - LKS Bujaków | 1-3 |
Kolejka 13 | ||
13-11-2021 (So) - 13:30 | Piast Pawłów - Ślązak Bycina | 2-1 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Tempo II Paniówki - Kłodnica Gliwice | 4-0 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | LKS Bujaków - Naprzód Łubie | 2-4 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Sośnica II Gliwice - Naprzód II Żernica | 3-1 |
14-11-2021 (N) - 11:00 | Korona Bargłówka - KS II Grzybowice | 0-3 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Pogoń Ziemięcice - Orły Bojszów | 4-1 |
Kolejka 14 | ||
19-03-2022 (So) - 15:00 | Piast Pawłów - Pogoń Ziemięcice | 0-1 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Florian Czekanów - Ślązak Bycina | 2-0 |
20-03-2022 (N) - 11:00 | Tempo II Paniówki - KS II Grzybowice | 3-1 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | LKS Bujaków - Naprzód II Żernica | 4-2 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Orły Bojszów - Naprzód Łubie | 2-1 |
04-05-2022 (Śr) - 18:00 | Sośnica II Gliwice - Kłodnica Gliwice | 5-0 |
Kolejka 15 | ||
26-03-2022 (So) - 15:30 | Piast Pawłów - Orły Bojszów | 4-0 |
26-03-2022 (So) - 15:00 | Kłodnica Gliwice - LKS Bujaków | 2-0 |
27-03-2022 (N) - 15:00 | Naprzód II Żernica - Naprzód Łubie | 0-2 |
27-03-2022 (N) - 11:00 | KS II Grzybowice - Sośnica II Gliwice | 2-2 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | Ślązak Bycina - Korona Bargłówka | 2-2 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | Pogoń Ziemięcice - Florian Czekanów | 3-2 |
Kolejka 16 | ||
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | Naprzód Łubie - Kłodnica Gliwice | 3-2 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | LKS Bujaków - KS II Grzybowice | 4-0 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | Orły Bojszów - Naprzód II Żernica | 1-0 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | Tempo II Paniówki - Ślązak Bycina | 2-2 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | Korona Bargłówka - Pogoń Ziemięcice | 1-2 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | Florian Czekanów - Piast Pawłów | 2-1 |
Kolejka 17 | ||
09-04-2022 (So) - 17:00 | Piast Pawłów - Korona Bargłówka | 5-1 |
09-04-2022 (So) - 15:00 | Kłodnica Gliwice - Naprzód II Żernica | 5-0 |
09-04-2022 (So) - 15:00 | Florian Czekanów - Orły Bojszów | 6-1 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Ślązak Bycina - Sośnica II Gliwice | 0-0 |
10-04-2022 (N) - 11:00 | KS II Grzybowice - Naprzód Łubie | 2-0 |
10-04-2022 (N) - 17:00 | Pogoń Ziemięcice - Tempo II Paniówki | 0-1 |
Kolejka 18 | ||
23-04-2022 (So) - 17:00 | Naprzód II Żernica - KS II Grzybowice | 0-5 |
24-04-2022 (N) - 11:30 | Korona Bargłówka - Florian Czekanów | 3-1 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Tempo II Paniówki - Piast Pawłów | 0-1 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Sośnica II Gliwice - Pogoń Ziemięcice | 6-1 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | LKS Bujaków - Ślązak Bycina | 1-1 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Orły Bojszów - Kłodnica Gliwice | 2-5 |
Kolejka 19 | ||
30-04-2022 (So) - 17:00 | Ślązak Bycina - Naprzód Łubie | 3-1 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Piast Pawłów - Sośnica II Gliwice | 3-1 |
30-04-2022 (So) - 15:00 | Florian Czekanów - Tempo II Paniówki | 0-2 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | Pogoń Ziemięcice - LKS Bujaków | 3-1 |
01-05-2022 (N) - 11:30 | Korona Bargłówka - Orły Bojszów | 1-1 |
01-05-2022 (N) - 11:00 | KS II Grzybowice - Kłodnica Gliwice | 4-0 |
Kolejka 20 | ||
07-05-2022 (So) - 14:30 | Orły Bojszów - KS II Grzybowice | 1-1 |
08-05-2022 (N) - 15:00 | Tempo II Paniówki - Korona Bargłówka | 3-1 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Sośnica II Gliwice - Florian Czekanów | 4-2 |
08-05-2022 (N) - 12:00 | LKS Bujaków - Piast Pawłów | 2-5 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Naprzód Łubie - Pogoń Ziemięcice | 0-0 |
08-05-2022 (N) - 15:00 | Naprzód II Żernica - Ślązak Bycina | 0-1 |
Kolejka 21 | ||
14-05-2022 (So) - 17:00 | Ślązak Bycina - Kłodnica Gliwice | 4-1 |
14-05-2022 (So) - 15:00 | Florian Czekanów - LKS Bujaków | 1-3 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Piast Pawłów - Naprzód Łubie | 1-1 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Pogoń Ziemięcice - Naprzód II Żernica | 8-0 |
15-05-2022 (N) - 11:30 | Korona Bargłówka - Sośnica II Gliwice | 0-4 |
15-05-2022 (N) - 15:00 | Tempo II Paniówki - Orły Bojszów | 3-0 v.o. |
Kolejka 22 | ||
21-05-2022 (So) - 15:00 | Kłodnica Gliwice - Pogoń Ziemięcice | 1-2 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Sośnica II Gliwice - Tempo II Paniówki | 2-2 |
22-05-2022 (N) - 11:00 | LKS Bujaków - Korona Bargłówka | 5-2 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Naprzód Łubie - Florian Czekanów | 4-1 |
22-05-2022 (N) - 15:00 | Naprzód II Żernica - Piast Pawłów | 0-5 |
22-05-2022 (N) - 11:00 | KS II Grzybowice - Ślązak Bycina | 2-1 |
Kolejka 23 | ||
28-05-2022 (So) - 15:00 | Florian Czekanów - Naprzód II Żernica | 3-0 v.o. |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Piast Pawłów - Kłodnica Gliwice | 3-0 |
29-05-2022 (N) - 15:00 | Tempo II Paniówki - LKS Bujaków | 1-1 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Pogoń Ziemięcice - KS II Grzybowice | 8-2 |
29-05-2022 (N) - 11:00 | Korona Bargłówka - Naprzód Łubie | 1-0 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Sośnica II Gliwice - Orły Bojszów | 7-0 |
Kolejka 24 | ||
04-06-2022 (So) - 15:00 | Kłodnica Gliwice - Florian Czekanów | 3-4 |
05-06-2022 (N) - 11:00 | LKS Bujaków - Sośnica II Gliwice | 1-0 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Naprzód Łubie - Tempo II Paniówki | 1-3 |
05-06-2022 (N) - 15:00 | Naprzód II Żernica - Korona Bargłówka | 0-0 |
05-06-2022 (N) - 11:00 | KS II Grzybowice - Piast Pawłów | 3-2 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Orły Bojszów - Ślązak Bycina | 1-6 |
Kolejka 25 | ||
11-06-2022 (So) - 17:00 | Florian Czekanów - KS II Grzybowice | 2-3 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Pogoń Ziemięcice - Ślązak Bycina | 3-3 |
12-06-2022 (N) - 11:30 | Korona Bargłówka - Kłodnica Gliwice | 3-4 |
12-06-2022 (N) - 15:00 | Tempo II Paniówki - Naprzód II Żernica | 3-1 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Sośnica II Gliwice - Naprzód Łubie | 4-0 |
12-06-2022 (N) - 11:00 | LKS Bujaków - Orły Bojszów | 3-0 v.o. |
Kolejka 26 | ||
18-06-2022 (So) - 15:00 | Ślązak Bycina - Piast Pawłów | 1-1 |
18-06-2022 (So) - 14:00 | Kłodnica Gliwice - Tempo II Paniówki | 0-3 v.o. |
18-06-2022 (So) - 15:00 | Naprzód II Żernica - Sośnica II Gliwice | 3-0 v.o. |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Orły Bojszów - Pogoń Ziemięcice | 1-10 |
19-06-2022 (N) - 11:00 | KS II Grzybowice - Korona Bargłówka | 0-1 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Naprzód Łubie - LKS Bujaków | 1-2 |