LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Timetable
Piłka nożna - Klasa C Zabrze, 2021/2022

Kolejka 1
21-08-2021 (So) - 17:00 Ślązak Bycina - Florian Czekanów 6-0
22-08-2021 (N) - 15:00 Naprzód II Żernica - LKS Bujaków 4-2
22-08-2021 (N) - 18:00 Kłodnica Gliwice - Sośnica II Gliwice 0-3
22-08-2021 (N) - 11:00 KS II Grzybowice - Tempo II Paniówki 3-1
22-08-2021 (N) - 17:00 Naprzód Łubie - Orły Bojszów 4-0
22-08-2021 (N) - 17:00 Pogoń Ziemięcice - Piast Pawłów 1-2
Kolejka 2
28-08-2021 (So) - 17:00 LKS Bujaków - Kłodnica Gliwice 2-3
28-08-2021 (So) - 17:00 Florian Czekanów - Pogoń Ziemięcice 2-2
28-08-2021 (So) - 17:00 Orły Bojszów - Piast Pawłów 2-6
29-08-2021 (N) - 12:00 Korona Bargłówka - Ślązak Bycina 1-5
29-08-2021 (N) - 17:00 Sośnica II Gliwice - KS II Grzybowice 2-1
29-08-2021 (N) - 17:00 Naprzód Łubie - Naprzód II Żernica 5-0
Kolejka 3
04-09-2021 (So) - 16:00 Piast Pawłów - Florian Czekanów 4-4
05-09-2021 (N) - 16:00 Pogoń Ziemięcice - Korona Bargłówka 7-0
05-09-2021 (N) - 15:00 Ślązak Bycina - Tempo II Paniówki 5-2
05-09-2021 (N) - 11:00 KS II Grzybowice - LKS Bujaków 2-0
05-09-2021 (N) - 11:00 Kłodnica Gliwice - Naprzód Łubie 2-1
05-09-2021 (N) - 15:00 Naprzód II Żernica - Orły Bojszów 2-3
Kolejka 4
12-09-2021 (N) - 15:00 Naprzód II Żernica - Kłodnica Gliwice 2-2
12-09-2021 (N) - 16:00 Naprzód Łubie - KS II Grzybowice 2-2
12-09-2021 (N) - 16:00 Sośnica II Gliwice - Ślązak Bycina 5-4
12-09-2021 (N) - 15:00 Tempo II Paniówki - Pogoń Ziemięcice 2-3
12-09-2021 (N) - 11:00 Korona Bargłówka - Piast Pawłów 1-2
12-09-2021 (N) - 16:00 Orły Bojszów - Florian Czekanów 4-2
Kolejka 5
18-09-2021 (So) - 17:00 Florian Czekanów - Korona Bargłówka 2-1
19-09-2021 (N) - 11:00 KS II Grzybowice - Naprzód II Żernica 4-0
19-09-2021 (N) - 16:00 Ślązak Bycina - LKS Bujaków 2-1
19-09-2021 (N) - 16:00 Pogoń Ziemięcice - Sośnica II Gliwice 1-0
19-09-2021 (N) - 15:00 Piast Pawłów - Tempo II Paniówki 2-0
19-09-2021 (N) - 11:00 Kłodnica Gliwice - Orły Bojszów 0-1
Kolejka 6
25-09-2021 (So) - 15:00 Tempo II Paniówki - Florian Czekanów 5-3
25-09-2021 (So) - 16:00 Orły Bojszów - Korona Bargłówka 3-0
26-09-2021 (N) - 16:00 Sośnica II Gliwice - Piast Pawłów 2-3
26-09-2021 (N) - 16:00 LKS Bujaków - Pogoń Ziemięcice 5-2
26-09-2021 (N) - 16:00 Naprzód Łubie - Ślązak Bycina 2-4
26-09-2021 (N) - 15:00 Kłodnica Gliwice - KS II Grzybowice 2-7
Kolejka 7
02-10-2021 (So) - 15:00 Florian Czekanów - Sośnica II Gliwice 2-1
02-10-2021 (So) - 15:00 Piast Pawłów - LKS Bujaków 3-0
02-10-2021 (So) - 15:00 Ślązak Bycina - Naprzód II Żernica 2-1
03-10-2021 (N) - 15:00 Pogoń Ziemięcice - Naprzód Łubie 6-1
03-10-2021 (N) - 11:00 KS II Grzybowice - Orły Bojszów 0-1
03-10-2021 (N) - 11:00 Korona Bargłówka - Tempo II Paniówki 1-3
Kolejka 8
10-10-2021 (N) - 13:00 Kłodnica Gliwice - Ślązak Bycina 2-4
10-10-2021 (N) - 15:00 Naprzód II Żernica - Pogoń Ziemięcice 3-3
10-10-2021 (N) - 15:00 Naprzód Łubie - Piast Pawłów 3-6
10-10-2021 (N) - 15:00 LKS Bujaków - Florian Czekanów 1-1
10-10-2021 (N) - 15:00 Sośnica II Gliwice - Korona Bargłówka 6-0
10-10-2021 (N) - 15:00 Orły Bojszów - Tempo II Paniówki 1-1
Kolejka 9
16-10-2021 (So) - 15:00 Ślązak Bycina - KS II Grzybowice 1-0
16-10-2021 (So) - 15:00 Piast Pawłów - Naprzód II Żernica 7-0
16-10-2021 (So) - 15:00 Florian Czekanów - Naprzód Łubie 1-4
17-10-2021 (N) - 15:00 Tempo II Paniówki - Sośnica II Gliwice 1-1
17-10-2021 (N) - 11:00 Korona Bargłówka - LKS Bujaków 2-6
17-10-2021 (N) - 15:00 Pogoń Ziemięcice - Kłodnica Gliwice 4-0
Kolejka 10
23-10-2021 (So) - 15:00 LKS Bujaków - Tempo II Paniówki 1-1
24-10-2021 (N) - 11:00 KS II Grzybowice - Pogoń Ziemięcice 2-3
24-10-2021 (N) - 14:00 Kłodnica Gliwice - Piast Pawłów 0-4
24-10-2021 (N) - 15:00 Naprzód II Żernica - Florian Czekanów 3-0
24-10-2021 (N) - 15:00 Naprzód Łubie - Korona Bargłówka 0-3
24-10-2021 (N) - 15:00 Orły Bojszów - Sośnica II Gliwice 1-5
Kolejka 11
30-10-2021 (So) - 14:00 Ślązak Bycina - Orły Bojszów -
30-10-2021 (So) - 14:00 Piast Pawłów - KS II Grzybowice -
30-10-2021 (So) - 14:00 Florian Czekanów - Kłodnica Gliwice -
30-10-2021 (So) - 14:00 Tempo II Paniówki - Naprzód Łubie -
31-10-2021 (N) - 14:00 Sośnica II Gliwice - LKS Bujaków -
31-10-2021 (N) - 11:00 Korona Bargłówka - Naprzód II Żernica -
Kolejka 12
06-11-2021 (So) - 14:00 Ślązak Bycina - Pogoń Ziemięcice -
06-11-2021 (So) - 14:00 Naprzód II Żernica - Tempo II Paniówki -
07-11-2021 (N) - 11:00 KS II Grzybowice - Florian Czekanów -
07-11-2021 (N) - 14:00 Kłodnica Gliwice - Korona Bargłówka -
07-11-2021 (N) - 14:00 Naprzód Łubie - Sośnica II Gliwice -
07-11-2021 (N) - 14:00 Orły Bojszów - LKS Bujaków -
Kolejka 13
13-11-2021 (So) - 13:30 Piast Pawłów - Ślązak Bycina -
13-11-2021 (So) - 13:30 Tempo II Paniówki - Kłodnica Gliwice -
14-11-2021 (N) - 13:30 LKS Bujaków - Naprzód Łubie -
14-11-2021 (N) - 13:30 Sośnica II Gliwice - Naprzód II Żernica -
14-11-2021 (N) - 11:00 Korona Bargłówka - KS II Grzybowice -
14-11-2021 (N) - 13:30 Pogoń Ziemięcice - Orły Bojszów -
Kolejka 14
0000-00-00 - 00:00 Piast Pawłów - Pogoń Ziemięcice -
0000-00-00 - 00:00 Florian Czekanów - Ślązak Bycina -
0000-00-00 - 00:00 Tempo II Paniówki - KS II Grzybowice -
0000-00-00 - 00:00 Sośnica II Gliwice - Kłodnica Gliwice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Bujaków - Naprzód II Żernica -
0000-00-00 - 00:00 Orły Bojszów - Naprzód Łubie -
Kolejka 15
0000-00-00 - 00:00 Naprzód II Żernica - Naprzód Łubie -
0000-00-00 - 00:00 Kłodnica Gliwice - LKS Bujaków -
0000-00-00 - 00:00 KS II Grzybowice - Sośnica II Gliwice -
0000-00-00 - 00:00 Ślązak Bycina - Korona Bargłówka -
0000-00-00 - 00:00 Pogoń Ziemięcice - Florian Czekanów -
0000-00-00 - 00:00 Piast Pawłów - Orły Bojszów -
Kolejka 16
0000-00-00 - 00:00 Florian Czekanów - Piast Pawłów -
0000-00-00 - 00:00 Korona Bargłówka - Pogoń Ziemięcice -
0000-00-00 - 00:00 Tempo II Paniówki - Ślązak Bycina -
0000-00-00 - 00:00 LKS Bujaków - KS II Grzybowice -
0000-00-00 - 00:00 Naprzód Łubie - Kłodnica Gliwice -
0000-00-00 - 00:00 Orły Bojszów - Naprzód II Żernica -
Kolejka 17
0000-00-00 - 00:00 Kłodnica Gliwice - Naprzód II Żernica -
0000-00-00 - 00:00 KS II Grzybowice - Naprzód Łubie -
0000-00-00 - 00:00 Ślązak Bycina - Sośnica II Gliwice -
0000-00-00 - 00:00 Pogoń Ziemięcice - Tempo II Paniówki -
0000-00-00 - 00:00 Piast Pawłów - Korona Bargłówka -
0000-00-00 - 00:00 Florian Czekanów - Orły Bojszów -
Kolejka 18
0000-00-00 - 00:00 Korona Bargłówka - Florian Czekanów -
0000-00-00 - 00:00 Tempo II Paniówki - Piast Pawłów -
0000-00-00 - 00:00 Sośnica II Gliwice - Pogoń Ziemięcice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Bujaków - Ślązak Bycina -
0000-00-00 - 00:00 Naprzód II Żernica - KS II Grzybowice -
0000-00-00 - 00:00 Orły Bojszów - Kłodnica Gliwice -
Kolejka 19
0000-00-00 - 00:00 KS II Grzybowice - Kłodnica Gliwice -
0000-00-00 - 00:00 Ślązak Bycina - Naprzód Łubie -
0000-00-00 - 00:00 Pogoń Ziemięcice - LKS Bujaków -
0000-00-00 - 00:00 Piast Pawłów - Sośnica II Gliwice -
0000-00-00 - 00:00 Florian Czekanów - Tempo II Paniówki -
0000-00-00 - 00:00 Korona Bargłówka - Orły Bojszów -
Kolejka 20
0000-00-00 - 00:00 Tempo II Paniówki - Korona Bargłówka -
0000-00-00 - 00:00 Sośnica II Gliwice - Florian Czekanów -
0000-00-00 - 00:00 LKS Bujaków - Piast Pawłów -
0000-00-00 - 00:00 Naprzód Łubie - Pogoń Ziemięcice -
0000-00-00 - 00:00 Naprzód II Żernica - Ślązak Bycina -
0000-00-00 - 00:00 Orły Bojszów - KS II Grzybowice -
Kolejka 21
0000-00-00 - 00:00 Ślązak Bycina - Kłodnica Gliwice -
0000-00-00 - 00:00 Pogoń Ziemięcice - Naprzód II Żernica -
0000-00-00 - 00:00 Piast Pawłów - Naprzód Łubie -
0000-00-00 - 00:00 Florian Czekanów - LKS Bujaków -
0000-00-00 - 00:00 Korona Bargłówka - Sośnica II Gliwice -
0000-00-00 - 00:00 Tempo II Paniówki - Orły Bojszów -
Kolejka 22
0000-00-00 - 00:00 Sośnica II Gliwice - Tempo II Paniówki -
0000-00-00 - 00:00 LKS Bujaków - Korona Bargłówka -
0000-00-00 - 00:00 Naprzód Łubie - Florian Czekanów -
0000-00-00 - 00:00 Naprzód II Żernica - Piast Pawłów -
0000-00-00 - 00:00 Kłodnica Gliwice - Pogoń Ziemięcice -
0000-00-00 - 00:00 KS II Grzybowice - Ślązak Bycina -
Kolejka 23
0000-00-00 - 00:00 Pogoń Ziemięcice - KS II Grzybowice -
0000-00-00 - 00:00 Piast Pawłów - Kłodnica Gliwice -
0000-00-00 - 00:00 Florian Czekanów - Naprzód II Żernica -
0000-00-00 - 00:00 Korona Bargłówka - Naprzód Łubie -
0000-00-00 - 00:00 Tempo II Paniówki - LKS Bujaków -
0000-00-00 - 00:00 Sośnica II Gliwice - Orły Bojszów -
Kolejka 24
0000-00-00 - 00:00 LKS Bujaków - Sośnica II Gliwice -
0000-00-00 - 00:00 Naprzód Łubie - Tempo II Paniówki -
0000-00-00 - 00:00 Naprzód II Żernica - Korona Bargłówka -
0000-00-00 - 00:00 Kłodnica Gliwice - Florian Czekanów -
0000-00-00 - 00:00 KS II Grzybowice - Piast Pawłów -
0000-00-00 - 00:00 Orły Bojszów - Ślązak Bycina -
Kolejka 25
0000-00-00 - 00:00 Pogoń Ziemięcice - Ślązak Bycina -
0000-00-00 - 00:00 Florian Czekanów - KS II Grzybowice -
0000-00-00 - 00:00 Korona Bargłówka - Kłodnica Gliwice -
0000-00-00 - 00:00 Tempo II Paniówki - Naprzód II Żernica -
0000-00-00 - 00:00 Sośnica II Gliwice - Naprzód Łubie -
0000-00-00 - 00:00 LKS Bujaków - Orły Bojszów -
Kolejka 26
0000-00-00 - 00:00 Naprzód II Żernica - Sośnica II Gliwice -
0000-00-00 - 00:00 Kłodnica Gliwice - Tempo II Paniówki -
0000-00-00 - 00:00 KS II Grzybowice - Korona Bargłówka -
0000-00-00 - 00:00 Ślązak Bycina - Piast Pawłów -
0000-00-00 - 00:00 Orły Bojszów - Pogoń Ziemięcice -
0000-00-00 - 00:00 Naprzód Łubie - LKS Bujaków -

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!