Timetable
Piłka nożna -
Młodziki IV liga Opole 4,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
02-09-2021 (Cz) - 18:00 | Stal Zawadzkie - Unia Kolonowskie | 3-0 |
02-09-2021 (Cz) - 18:00 | KS Szczepanek - LZS Piotrówka | 6-3 |
02-09-2021 (Cz) - 18:00 | Start Dobrodzień - Jedność Rozmierka | 4-6 |
02-09-2021 (Cz) - 18:00 | Błękitni Jaryszów - Piast II Strzelce Op. | 7-7 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | Młodzik Strzelce Op. - Rzemiosło Dziewkowice | 5-2 |
Kolejka 2 | ||
06-09-2021 (Pn) - 18:00 | Piast II Strzelce Op. - Rzemiosło Dziewkowice | 13-2 |
06-09-2021 (Pn) - 18:00 | Unia Kolonowskie - Młodzik Strzelce Op. | 3-6 |
06-09-2021 (Pn) - 18:00 | LZS Piotrówka - Stal Zawadzkie | 2-5 |
06-09-2021 (Pn) - 18:00 | Jedność Rozmierka - KS Szczepanek | 9-5 |
06-09-2021 (Pn) - 18:00 | Błękitni Jaryszów - Start Dobrodzień | 13-5 |
Kolejka 3 | ||
13-09-2021 (Pn) - 18:00 | Start Dobrodzień - Piast II Strzelce Op. | 2-12 |
13-09-2021 (Pn) - 18:00 | KS Szczepanek - Błękitni Jaryszów | 2-7 |
13-09-2021 (Pn) - 18:00 | Stal Zawadzkie - Jedność Rozmierka | 4-2 |
13-09-2021 (Pn) - 18:00 | Młodzik Strzelce Op. - LZS Piotrówka | 5-0 |
13-09-2021 (Pn) - 18:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Unia Kolonowskie | 7-4 |
Kolejka 4 | ||
20-09-2021 (Pn) - 17:30 | Piast II Strzelce Op. - Unia Kolonowskie | 8-1 |
20-09-2021 (Pn) - 17:30 | LZS Piotrówka - Rzemiosło Dziewkowice | 0-1 |
20-09-2021 (Pn) - 17:30 | Jedność Rozmierka - Młodzik Strzelce Op. | 4-1 |
20-09-2021 (Pn) - 17:30 | Błękitni Jaryszów - Stal Zawadzkie | 2-6 |
20-09-2021 (Pn) - 17:30 | Start Dobrodzień - KS Szczepanek | 2-7 |
Kolejka 5 | ||
27-09-2021 (Pn) - 17:30 | Unia Kolonowskie - LZS Piotrówka | 3-1 |
27-09-2021 (Pn) - 17:30 | Rzemiosło Dziewkowice - Jedność Rozmierka | 4-6 |
27-09-2021 (Pn) - 17:30 | KS Szczepanek - Piast II Strzelce Op. | 3-4 |
27-09-2021 (Pn) - 17:30 | Stal Zawadzkie - Start Dobrodzień | 11-0 |
02-10-2021 (So) - 11:00 | Młodzik Strzelce Op. - Błękitni Jaryszów | 1-5 |
Kolejka 6 | ||
04-10-2021 (Pn) - 17:00 | KS Szczepanek - Stal Zawadzkie | 2-7 |
04-10-2021 (Pn) - 17:00 | Start Dobrodzień - Młodzik Strzelce Op. | 0-4 |
04-10-2021 (Pn) - 17:00 | Błękitni Jaryszów - Rzemiosło Dziewkowice | 7-2 |
04-10-2021 (Pn) - 17:00 | Jedność Rozmierka - Unia Kolonowskie | 4-3 |
04-10-2021 (Pn) - 17:00 | Piast II Strzelce Op. - LZS Piotrówka | 11-0 |
Kolejka 7 | ||
11-10-2021 (Pn) - 16:30 | Stal Zawadzkie - Piast II Strzelce Op. | 1-8 |
11-10-2021 (Pn) - 16:30 | Młodzik Strzelce Op. - KS Szczepanek | 6-1 |
11-10-2021 (Pn) - 16:30 | Rzemiosło Dziewkowice - Start Dobrodzień | 2-5 |
11-10-2021 (Pn) - 16:30 | Unia Kolonowskie - Błękitni Jaryszów | 0-10 |
11-10-2021 (Pn) - 16:30 | LZS Piotrówka - Jedność Rozmierka | 0-9 |
Kolejka 8 | ||
18-10-2021 (Pn) - 17:45 | Piast II Strzelce Op. - Jedność Rozmierka | 15-2 |
18-10-2021 (Pn) - 16:00 | Błękitni Jaryszów - LZS Piotrówka | 5-1 |
18-10-2021 (Pn) - 16:00 | Start Dobrodzień - Unia Kolonowskie | 9-1 |
18-10-2021 (Pn) - 16:00 | KS Szczepanek - Rzemiosło Dziewkowice | 4-2 |
18-10-2021 (Pn) - 16:00 | Stal Zawadzkie - Młodzik Strzelce Op. | 2-2 |
Kolejka 9 | ||
25-10-2021 (Pn) - 15:30 | Jedność Rozmierka - Błękitni Jaryszów | 7-5 |
25-10-2021 (Pn) - 16:30 | LZS Piotrówka - Start Dobrodzień | 1-3 |
25-10-2021 (Pn) - 17:00 | Unia Kolonowskie - KS Szczepanek | 2-2 |
25-10-2021 (Pn) - 15:30 | Rzemiosło Dziewkowice - Stal Zawadzkie | 0-8 |
25-10-2021 (Pn) - 15:30 | Młodzik Strzelce Op. - Piast II Strzelce Op. | 1-6 |