LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Młodziki III liga Opole 2, 2021/2022

Kolejka 1
30-08-2021 (Pn) - 16:00 LZS Ujazd - Odra Koźle 0-7
30-08-2021 (Pn) - 16:00 Metalowiec Łambinowice - Sokół Boguchwałów 4-1
30-08-2021 (Pn) - 16:00 AP Biała - Unia Tułowice -
30-08-2021 (Pn) - 16:00 Football Academy Kędzierzyn - Fortuna Głogówek 3-6
Kolejka 2
02-09-2021 (Cz) - 18:00 Football Academy Kędzierzyn - AP Biała 3-3
02-09-2021 (Cz) - 18:00 Unia Tułowice - Metalowiec Łambinowice -
02-09-2021 (Cz) - 18:00 Sokół Boguchwałów - LZS Ujazd 2-6
03-09-2021 (Pt) - 18:00 Fortuna Głogówek - Odra Koźle 15-2
Kolejka 3
06-09-2021 (Pn) - 18:00 Odra Koźle - Sokół Boguchwałów 5-2
06-09-2021 (Pn) - 18:00 LZS Ujazd - Unia Tułowice -
06-09-2021 (Pn) - 18:00 Metalowiec Łambinowice - Football Academy Kędzierzyn 8-2
06-09-2021 (Pn) - 18:00 AP Biała - Fortuna Głogówek 2-5
Kolejka 4
09-09-2021 (Cz) - 18:00 AP Biała - Metalowiec Łambinowice 3-2
09-09-2021 (Cz) - 18:00 Football Academy Kędzierzyn - LZS Ujazd 7-3
09-09-2021 (Cz) - 18:00 Unia Tułowice - Odra Koźle -
10-09-2021 (Pt) - 18:00 Fortuna Głogówek - Sokół Boguchwałów 15-1
Kolejka 5
13-09-2021 (Pn) - 18:00 Sokół Boguchwałów - Unia Tułowice -
13-09-2021 (Pn) - 18:00 LZS Ujazd - AP Biała 0-9
13-09-2021 (Pn) - 18:00 Metalowiec Łambinowice - Fortuna Głogówek 5-11
18-09-2021 (So) - 11:00 Odra Koźle - Football Academy Kędzierzyn 1-0
Kolejka 6
20-09-2021 (Pn) - 17:30 Fortuna Głogówek - Unia Tułowice -
20-09-2021 (Pn) - 17:30 Football Academy Kędzierzyn - Sokół Boguchwałów 4-2
20-09-2021 (Pn) - 17:30 AP Biała - Odra Koźle 4-1
20-09-2021 (Pn) - 17:30 Metalowiec Łambinowice - LZS Ujazd 10-3
Kolejka 7
23-09-2021 (Cz) - 17:30 Unia Tułowice - Football Academy Kędzierzyn -
23-09-2021 (Cz) - 17:30 Sokół Boguchwałów - AP Biała 1-5
23-09-2021 (Cz) - 17:30 Odra Koźle - Metalowiec Łambinowice 4-1
23-09-2021 (Cz) - 17:30 LZS Ujazd - Fortuna Głogówek 2-7
Kolejka 8
27-09-2021 (Pn) - 18:00 Fortuna Głogówek - Football Academy Kędzierzyn 5-1
27-09-2021 (Pn) - 17:30 Sokół Boguchwałów - Metalowiec Łambinowice 2-6
27-09-2021 (Pn) - 17:30 Unia Tułowice - AP Biała -
28-09-2021 (Wt) - 17:00 Odra Koźle - LZS Ujazd 6-1
Kolejka 9
04-10-2021 (Pn) - 17:00 AP Biała - Football Academy Kędzierzyn 2-0
04-10-2021 (Pn) - 17:00 Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice -
04-10-2021 (Pn) - 17:00 LZS Ujazd - Sokół Boguchwałów 9-1
04-10-2021 (Pn) - 17:00 Odra Koźle - Fortuna Głogówek 1-2
Kolejka 10
11-10-2021 (Pn) - 18:00 Fortuna Głogówek - AP Biała 3-1
11-10-2021 (Pn) - 16:30 Football Academy Kędzierzyn - Metalowiec Łambinowice 3-5
11-10-2021 (Pn) - 16:30 Unia Tułowice - LZS Ujazd -
11-10-2021 (Pn) - 16:30 Sokół Boguchwałów - Odra Koźle 1-1
Kolejka 11
18-10-2021 (Pn) - 16:00 Sokół Boguchwałów - Fortuna Głogówek 1-3
18-10-2021 (Pn) - 16:00 Odra Koźle - Unia Tułowice -
18-10-2021 (Pn) - 16:00 LZS Ujazd - Football Academy Kędzierzyn 0-3
18-10-2021 (Pn) - 16:00 Metalowiec Łambinowice - AP Biała 2-3
Kolejka 12
25-10-2021 (Pn) - 15:30 Unia Tułowice - Sokół Boguchwałów -
25-10-2021 (Pn) - 15:30 Football Academy Kędzierzyn - Odra Koźle 6-4
25-10-2021 (Pn) - 15:30 AP Biała - LZS Ujazd 1-0
25-10-2021 (Pn) - 18:00 Fortuna Głogówek - Metalowiec Łambinowice 5-0
Kolejka 13
02-11-2021 (Wt) - 15:30 Unia Tułowice - Fortuna Głogówek -
02-11-2021 (Wt) - 15:30 Sokół Boguchwałów - Football Academy Kędzierzyn 3-4
02-11-2021 (Wt) - 15:30 Odra Koźle - AP Biała 2-4
02-11-2021 (Wt) - 15:30 LZS Ujazd - Metalowiec Łambinowice 6-9
Kolejka 14
08-11-2021 (Pn) - 15:00 Football Academy Kędzierzyn - Unia Tułowice -
08-11-2021 (Pn) - 15:00 AP Biała - Sokół Boguchwałów 6-1
08-11-2021 (Pn) - 15:00 Metalowiec Łambinowice - Odra Koźle 3-0
08-11-2021 (Pn) - 15:00 Fortuna Głogówek - LZS Ujazd 16-0

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!