Timetable
Piłka nożna -
Trampkarze III liga gr. 1,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
04-09-2021 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - Piast Gorzów Śl. | 6-0 |
04-09-2021 (So) - 11:00 | LZS Chrząstowice - Start II Namysłów | 4-0 |
04-09-2021 (So) - 11:00 | LZS Kuniów - TOR Dobrzeń | 9-1 |
04-09-2021 (So) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - Małapanew II Ozimek | 4-3 |
05-09-2021 (N) - 14:00 | Polonia Karłowice - UKS Turawa | 0-6 |
Kolejka 2 | ||
11-09-2021 (So) - 11:00 | Małapanew II Ozimek - Piast Gorzów Śl. | 28-0 |
11-09-2021 (So) - 11:00 | Start II Namysłów - Hetman Byczyna | 6-3 |
11-09-2021 (So) - 10:00 | TOR Dobrzeń - OKS Olesno | 1-6 |
11-09-2021 (So) - 11:00 | UKS Turawa - LZS Kuniów | 1-10 |
11-09-2021 (So) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - Polonia Karłowice | 10-0 |
Kolejka 3 | ||
16-09-2021 (Cz) - 17:00 | Polonia Karłowice - Małapanew II Ozimek | 2-6 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | LZS Kuniów - LZS Skorogoszcz | 0-0 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | OKS Olesno - UKS Turawa | 13-1 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | LZS Chrząstowice - TOR Dobrzeń | 3-1 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - Start II Namysłów | 2-7 |
Kolejka 4 | ||
25-09-2021 (So) - 11:00 | Małapanew II Ozimek - Start II Namysłów | 17-1 |
25-09-2021 (So) - 11:00 | TOR Dobrzeń - Hetman Byczyna | 2-3 |
25-09-2021 (So) - 11:00 | UKS Turawa - LZS Chrząstowice | 4-4 |
25-09-2021 (So) - 10:00 | LZS Skorogoszcz - OKS Olesno | 2-2 |
25-09-2021 (So) - 13:30 | Polonia Karłowice - LZS Kuniów | 2-7 |
Kolejka 5 | ||
02-10-2021 (So) - 12:00 | LZS Kuniów - Małapanew II Ozimek | 5-4 |
02-10-2021 (So) - 11:00 | OKS Olesno - Polonia Karłowice | 8-1 |
02-10-2021 (So) - 11:00 | LZS Chrząstowice - LZS Skorogoszcz | 6-5 |
02-10-2021 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - UKS Turawa | 4-2 |
02-10-2021 (So) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - TOR Dobrzeń | 0-12 |
Kolejka 6 | ||
09-10-2021 (So) - 11:00 | TOR Dobrzeń - Start II Namysłów | 2-2 |
09-10-2021 (So) - 11:00 | UKS Turawa - Piast Gorzów Śl. | 8-2 |
09-10-2021 (So) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - Hetman Byczyna | 0-2 |
09-10-2021 (So) - 10:00 | LZS Kuniów - OKS Olesno | 4-4 |
10-10-2021 (N) - 10:30 | Polonia Karłowice - LZS Chrząstowice | 5-8 |
Kolejka 7 | ||
16-10-2021 (So) - 11:00 | LZS Chrząstowice - LZS Kuniów | 3-3 |
16-10-2021 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - Polonia Karłowice | 6-3 |
16-10-2021 (So) - 11:00 | Start II Namysłów - UKS Turawa | 2-1 |
17-10-2021 (N) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - LZS Skorogoszcz | 0-18 |
17-10-2021 (N) - 10:00 | OKS Olesno - Małapanew II Ozimek | 8-3 |
Kolejka 8 | ||
23-10-2021 (So) - 10:00 | Małapanew II Ozimek - TOR Dobrzeń | 5-3 |
23-10-2021 (So) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - Start II Namysłów | 6-3 |
23-10-2021 (So) - 12:00 | Polonia Karłowice - Piast Gorzów Śl. | 13-0 |
23-10-2021 (So) - 11:00 | LZS Kuniów - Hetman Byczyna | 6-0 |
23-10-2021 (So) - 10:00 | OKS Olesno - LZS Chrząstowice | 6-0 |
Kolejka 9 | ||
30-10-2021 (So) - 11:00 | LZS Chrząstowice - Małapanew II Ozimek | 3-7 |
30-10-2021 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - OKS Olesno | 2-4 |
30-10-2021 (So) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - LZS Kuniów | 0-12 |
30-10-2021 (So) - 11:00 | Start II Namysłów - Polonia Karłowice | 9-2 |
30-10-2021 (So) - 11:00 | TOR Dobrzeń - UKS Turawa | 3-0 |
Kolejka 10 | ||
06-11-2021 (So) - 10:00 | Małapanew II Ozimek - UKS Turawa | 11-3 |
06-11-2021 (So) - 10:00 | LZS Skorogoszcz - TOR Dobrzeń | 2-3 |
06-11-2021 (So) - 10:00 | LZS Kuniów - Start II Namysłów | 5-0 |
06-11-2021 (So) - 10:00 | OKS Olesno - Piast Gorzów Śl. | 7-0 |
06-11-2021 (So) - 10:00 | LZS Chrząstowice - Hetman Byczyna | 7-1 |
Kolejka 11 | ||
29-09-2021 (Śr) - 17:00 | Hetman Byczyna - Małapanew II Ozimek | 4-8 |
11-11-2021 (Cz) - 11:00 | UKS Turawa - LZS Skorogoszcz | 3-3 |
11-11-2021 (Cz) - 11:00 | TOR Dobrzeń - Polonia Karłowice | 5-2 |
11-11-2021 (Cz) - 11:00 | Start II Namysłów - OKS Olesno | 5-1 |
11-11-2021 (Cz) - 10:00 | Piast Gorzów Śl. - LZS Chrząstowice | 0-7 |