Timetable
Piłka nożna -
Trampkarze II liga gr. 2,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
20-08-2021 (Pt) - 17:00 | UKS Głuchołazy - Pogoń Prudnik | 1-5 |
20-08-2021 (Pt) - 17:00 | Unia Tułowice - Unia Krapkowice | 0-6 v.o. |
07-09-2021 (Wt) - 17:00 | Polonia II Nysa - LZS Ujazd | 2-4 |
28-09-2021 (Wt) - 17:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Chemik Kędzierzyn | 0-5 |
Kolejka 2 | ||
24-08-2021 (Wt) - 17:00 | Unia Tułowice - Polonia II Nysa | 0-31 |
24-08-2021 (Wt) - 17:00 | LZS Ujazd - UKS Głuchołazy | 8-1 |
24-08-2021 (Wt) - 17:00 | Pogoń Prudnik - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 4-0 |
25-08-2021 (Śr) - 17:00 | Unia Krapkowice - Chemik Kędzierzyn | 0-6 |
Kolejka 3 | ||
27-08-2021 (Pt) - 17:00 | Chemik Kędzierzyn - Pogoń Prudnik | 8-2 |
27-08-2021 (Pt) - 17:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - LZS Ujazd | 2-5 |
27-08-2021 (Pt) - 17:00 | UKS Głuchołazy - Unia Tułowice | 12-0 |
27-08-2021 (Pt) - 17:00 | Polonia II Nysa - Unia Krapkowice | 21-0 |
Kolejka 4 | ||
31-08-2021 (Wt) - 17:00 | LZS Ujazd - Chemik Kędzierzyn | 1-5 |
01-09-2021 (Śr) - 14:00 | Polonia II Nysa - UKS Głuchołazy | 13-0 |
01-09-2021 (Śr) - 17:00 | Unia Tułowice - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 2-10 |
15-09-2021 (Śr) - 17:00 | Unia Krapkowice - Pogoń Prudnik | 1-6 |
Kolejka 5 | ||
03-09-2021 (Pt) - 17:00 | Pogoń Prudnik - LZS Ujazd | 1-1 |
04-09-2021 (So) - 11:00 | Chemik Kędzierzyn - Unia Tułowice | 14-0 |
04-09-2021 (So) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Polonia II Nysa | 1-15 |
04-09-2021 (So) - 11:00 | UKS Głuchołazy - Unia Krapkowice | 3-1 |
Kolejka 6 | ||
10-09-2021 (Pt) - 17:00 | Unia Tułowice - Pogoń Prudnik | 2-21 |
11-09-2021 (So) - 11:00 | Unia Krapkowice - LZS Ujazd | 2-7 |
11-09-2021 (So) - 11:00 | Polonia II Nysa - Chemik Kędzierzyn | 3-2 |
11-09-2021 (So) - 11:00 | UKS Głuchołazy - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 8-1 |
Kolejka 7 | ||
18-09-2021 (So) - 11:00 | LZS Ujazd - Unia Tułowice | 2-0 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Polonia II Nysa | 1-2 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Unia Krapkowice | 0-6 |
22-09-2021 (Śr) - 17:00 | Chemik Kędzierzyn - UKS Głuchołazy | 1-0 |
Kolejka 8 | ||
25-09-2021 (So) - 11:00 | Unia Krapkowice - Unia Tułowice | 3-1 |
25-09-2021 (So) - 11:00 | LZS Ujazd - Polonia II Nysa | 0-9 |
25-09-2021 (So) - 11:00 | Pogoń Prudnik - UKS Głuchołazy | 2-0 |
25-09-2021 (So) - 11:00 | Chemik Kędzierzyn - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 15-2 |
Kolejka 9 | ||
02-10-2021 (So) - 11:00 | Polonia II Nysa - Unia Tułowice | 32-0 |
02-10-2021 (So) - 11:00 | UKS Głuchołazy - LZS Ujazd | 4-1 |
02-10-2021 (So) - 10:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Pogoń Prudnik | 0-6 |
02-10-2021 (So) - 10:00 | Chemik Kędzierzyn - Unia Krapkowice | 5-1 |
Kolejka 10 | ||
09-10-2021 (So) - 11:00 | Unia Tułowice - UKS Głuchołazy | 2-2 |
09-10-2021 (So) - 11:00 | LZS Ujazd - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 1-2 |
09-10-2021 (So) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Chemik Kędzierzyn | 0-5 |
10-10-2021 (N) - 11:00 | Unia Krapkowice - Polonia II Nysa | 0-2 |
Kolejka 11 | ||
14-10-2021 (Cz) - 17:00 | UKS Głuchołazy - Polonia II Nysa | 2-5 |
16-10-2021 (So) - 12:15 | Pogoń Prudnik - Unia Krapkowice | 5-2 |
16-10-2021 (So) - 11:00 | Chemik Kędzierzyn - LZS Ujazd | 14-0 |
16-10-2021 (So) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Unia Tułowice | 11-1 |
Kolejka 12 | ||
22-10-2021 (Pt) - 15:30 | LZS Ujazd - Pogoń Prudnik | 0-5 |
23-10-2021 (So) - 10:00 | Unia Tułowice - Chemik Kędzierzyn | 0-9 |
23-10-2021 (So) - 11:00 | Polonia II Nysa - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 8-3 |
23-10-2021 (So) - 11:00 | Unia Krapkowice - UKS Głuchołazy | 2-3 |
Kolejka 13 | ||
30-10-2021 (So) - 11:00 | LZS Ujazd - Unia Krapkowice | 4-8 |
30-10-2021 (So) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Unia Tułowice | 8-2 |
30-10-2021 (So) - 11:00 | Chemik Kędzierzyn - Polonia II Nysa | 3-1 |
30-10-2021 (So) - 10:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - UKS Głuchołazy | 2-1 |
Kolejka 14 | ||
06-11-2021 (So) - 10:00 | Unia Tułowice - LZS Ujazd | 10-2 |
06-11-2021 (So) - 10:00 | Polonia II Nysa - Pogoń Prudnik | 6-1 |
06-11-2021 (So) - 10:00 | UKS Głuchołazy - Chemik Kędzierzyn | 1-0 |
06-11-2021 (So) - 10:00 | Unia Krapkowice - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 3-3 |