LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Trampkarze II liga gr. 2, 2021/2022

Kolejka 1
20-08-2021 (Pt) - 17:00 UKS Głuchołazy - Pogoń Prudnik 1-5
20-08-2021 (Pt) - 17:00 Unia Tułowice - Unia Krapkowice 0-6 v.o.
07-09-2021 (Wt) - 17:00 Polonia II Nysa - LZS Ujazd 2-4
28-09-2021 (Wt) - 17:00 Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Chemik Kędzierzyn 0-5
Kolejka 2
24-08-2021 (Wt) - 17:00 Unia Tułowice - Polonia II Nysa 0-31
24-08-2021 (Wt) - 17:00 LZS Ujazd - UKS Głuchołazy 8-1
24-08-2021 (Wt) - 17:00 Pogoń Prudnik - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice 4-0
25-08-2021 (Śr) - 17:00 Unia Krapkowice - Chemik Kędzierzyn 0-6
Kolejka 3
27-08-2021 (Pt) - 17:00 Chemik Kędzierzyn - Pogoń Prudnik 8-2
27-08-2021 (Pt) - 17:00 Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - LZS Ujazd 2-5
27-08-2021 (Pt) - 17:00 UKS Głuchołazy - Unia Tułowice 12-0
27-08-2021 (Pt) - 17:00 Polonia II Nysa - Unia Krapkowice 21-0
Kolejka 4
31-08-2021 (Wt) - 17:00 LZS Ujazd - Chemik Kędzierzyn 1-5
01-09-2021 (Śr) - 14:00 Polonia II Nysa - UKS Głuchołazy 13-0
01-09-2021 (Śr) - 17:00 Unia Tułowice - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice 2-10
15-09-2021 (Śr) - 17:00 Unia Krapkowice - Pogoń Prudnik 1-6
Kolejka 5
03-09-2021 (Pt) - 17:00 Pogoń Prudnik - LZS Ujazd 1-1
04-09-2021 (So) - 11:00 Chemik Kędzierzyn - Unia Tułowice 14-0
04-09-2021 (So) - 11:00 Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Polonia II Nysa 1-15
04-09-2021 (So) - 11:00 UKS Głuchołazy - Unia Krapkowice 3-1
Kolejka 6
10-09-2021 (Pt) - 17:00 Unia Tułowice - Pogoń Prudnik 2-21
11-09-2021 (So) - 11:00 Unia Krapkowice - LZS Ujazd 2-7
11-09-2021 (So) - 11:00 Polonia II Nysa - Chemik Kędzierzyn 3-2
11-09-2021 (So) - 11:00 UKS Głuchołazy - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice 8-1
Kolejka 7
18-09-2021 (So) - 11:00 LZS Ujazd - Unia Tułowice 2-0
18-09-2021 (So) - 11:00 Pogoń Prudnik - Polonia II Nysa 1-2
18-09-2021 (So) - 11:00 Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Unia Krapkowice 0-6
22-09-2021 (Śr) - 17:00 Chemik Kędzierzyn - UKS Głuchołazy 1-0
Kolejka 8
25-09-2021 (So) - 11:00 Unia Krapkowice - Unia Tułowice 3-1
25-09-2021 (So) - 11:00 LZS Ujazd - Polonia II Nysa 0-9
25-09-2021 (So) - 11:00 Pogoń Prudnik - UKS Głuchołazy 2-0
25-09-2021 (So) - 11:00 Chemik Kędzierzyn - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice 15-2
Kolejka 9
02-10-2021 (So) - 11:00 Polonia II Nysa - Unia Tułowice 32-0
02-10-2021 (So) - 11:00 UKS Głuchołazy - LZS Ujazd 4-1
02-10-2021 (So) - 10:00 Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Pogoń Prudnik 0-6
02-10-2021 (So) - 10:00 Chemik Kędzierzyn - Unia Krapkowice 5-1
Kolejka 10
09-10-2021 (So) - 11:00 Unia Tułowice - UKS Głuchołazy 2-2
09-10-2021 (So) - 11:00 LZS Ujazd - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice 1-2
09-10-2021 (So) - 11:00 Pogoń Prudnik - Chemik Kędzierzyn 0-5
10-10-2021 (N) - 11:00 Unia Krapkowice - Polonia II Nysa 0-2
Kolejka 11
14-10-2021 (Cz) - 17:00 UKS Głuchołazy - Polonia II Nysa 2-5
16-10-2021 (So) - 12:15 Pogoń Prudnik - Unia Krapkowice 5-2
16-10-2021 (So) - 11:00 Chemik Kędzierzyn - LZS Ujazd 14-0
16-10-2021 (So) - 11:00 Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Unia Tułowice 11-1
Kolejka 12
22-10-2021 (Pt) - 15:30 LZS Ujazd - Pogoń Prudnik 0-5
23-10-2021 (So) - 10:00 Unia Tułowice - Chemik Kędzierzyn 0-9
23-10-2021 (So) - 11:00 Polonia II Nysa - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice 8-3
23-10-2021 (So) - 11:00 Unia Krapkowice - UKS Głuchołazy 2-3
Kolejka 13
30-10-2021 (So) - 11:00 LZS Ujazd - Unia Krapkowice 4-8
30-10-2021 (So) - 11:00 Pogoń Prudnik - Unia Tułowice 8-2
30-10-2021 (So) - 11:00 Chemik Kędzierzyn - Polonia II Nysa 3-1
30-10-2021 (So) - 10:00 Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - UKS Głuchołazy 2-1
Kolejka 14
06-11-2021 (So) - 10:00 Unia Tułowice - LZS Ujazd 10-2
06-11-2021 (So) - 10:00 Polonia II Nysa - Pogoń Prudnik 6-1
06-11-2021 (So) - 10:00 UKS Głuchołazy - Chemik Kędzierzyn 1-0
06-11-2021 (So) - 10:00 Unia Krapkowice - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice 3-3

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!