Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Katowice,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
02-09-2021 (Cz) - 17:30 | Gwiazda II Ruda Śl. - Naprzód II Lipiny | 2-5 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Górnik Wesoła - Kolejarz Katowice | 2-0 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Strażak Mikołów - FC II Katowice | 6-4 |
04-09-2021 (So) - 11:00 | UKS Ruch Chorzów - Jastrząb II Bielszowice | 4-2 |
05-09-2021 (N) - 11:00 | Siemianowiczanka II Siemianowice - Wyzwolenie II Chorzów | 4-0 v.o. |
Kolejka 2 | ||
11-09-2021 (So) - 16:00 | Kolejarz Katowice - Wyzwolenie II Chorzów | 4-1 |
12-09-2021 (N) - 13:00 | Siemianowiczanka II Siemianowice - Jastrząb II Bielszowice | 1-1 |
12-09-2021 (N) - 15:30 | FC II Katowice - UKS Ruch Chorzów | 0-6 |
12-09-2021 (N) - 11:00 | Naprzód II Lipiny - Strażak Mikołów | 1-0 |
12-09-2021 (N) - 12:00 | Górnik Wesoła - Gwiazda II Ruda Śl. | 2-2 |
Kolejka 3 | ||
18-09-2021 (So) - 16:00 | Strażak Mikołów - Górnik Wesoła | 1-5 |
19-09-2021 (N) - 15:00 | Gwiazda II Ruda Śl. - Kolejarz Katowice | 0-5 |
19-09-2021 (N) - 11:00 | Siemianowiczanka II Siemianowice - FC II Katowice | 3-2 |
19-09-2021 (N) - 11:00 | Wyzwolenie II Chorzów - Jastrząb II Bielszowice | 3-3 |
29-09-2021 (Śr) - 16:00 | UKS Ruch Chorzów - Naprzód II Lipiny | 2-1 |
Kolejka 4 | ||
23-09-2021 (Cz) - 17:00 | Górnik Wesoła - UKS Ruch Chorzów | 2-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Kolejarz Katowice - Jastrząb II Bielszowice | 8-1 |
26-09-2021 (N) - 10:30 | Gwiazda II Ruda Śl. - Strażak Mikołów | 4-1 |
26-09-2021 (N) - 11:00 | Naprzód II Lipiny - Siemianowiczanka II Siemianowice | 1-2 |
26-09-2021 (N) - 15:30 | FC II Katowice - Wyzwolenie II Chorzów | 2-2 |
Kolejka 5 | ||
02-10-2021 (So) - 15:00 | Strażak Mikołów - Kolejarz Katowice | 3-1 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | Jastrząb II Bielszowice - FC II Katowice | 4-1 |
03-10-2021 (N) - 11:00 | Wyzwolenie II Chorzów - Naprzód II Lipiny | 3-0 v.o. |
03-10-2021 (N) - 11:00 | Siemianowiczanka II Siemianowice - Górnik Wesoła | 2-4 |
03-10-2021 (N) - 11:30 | UKS Ruch Chorzów - Gwiazda II Ruda Śl. | 3-0 |
Kolejka 6 | ||
09-10-2021 (So) - 16:00 | Kolejarz Katowice - FC II Katowice | 4-0 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Strażak Mikołów - UKS Ruch Chorzów | 1-1 |
09-10-2021 (So) - 16:00 | Górnik Wesoła - Wyzwolenie II Chorzów | 4-0 |
10-10-2021 (N) - 13:00 | Gwiazda II Ruda Śl. - Siemianowiczanka II Siemianowice | 0-5 |
10-10-2021 (N) - 11:00 | Naprzód II Lipiny - Jastrząb II Bielszowice | 3-1 |
Kolejka 7 | ||
16-10-2021 (So) - 15:30 | FC II Katowice - Naprzód II Lipiny | 0-4 |
16-10-2021 (So) - 13:00 | Jastrząb II Bielszowice - Górnik Wesoła | 1-3 |
16-10-2021 (So) - 11:00 | Wyzwolenie II Chorzów - Gwiazda II Ruda Śl. | 2-2 |
17-10-2021 (N) - 11:00 | Siemianowiczanka II Siemianowice - Strażak Mikołów | 1-2 |
17-10-2021 (N) - 11:00 | UKS Ruch Chorzów - Kolejarz Katowice | 1-2 |
Kolejka 8 | ||
23-10-2021 (So) - 15:00 | Strażak Mikołów - Wyzwolenie II Chorzów | 1-2 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Gwiazda II Ruda Śl. - Jastrząb II Bielszowice | 1-1 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Górnik Wesoła - FC II Katowice | 2-0 |
23-10-2021 (So) - 16:30 | Kolejarz Katowice - Naprzód II Lipiny | 3-2 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Siemianowiczanka II Siemianowice - UKS Ruch Chorzów | 3-3 |
Kolejka 9 | ||
30-10-2021 (So) - 15:30 | FC II Katowice - Gwiazda II Ruda Śl. | 0-6 v.o. |
30-10-2021 (So) - 11:00 | Jastrząb II Bielszowice - Strażak Mikołów | 2-3 |
30-10-2021 (So) - 11:00 | Wyzwolenie II Chorzów - UKS Ruch Chorzów | 2-6 |
31-10-2021 (N) - 11:00 | Siemianowiczanka II Siemianowice - Kolejarz Katowice | 4-3 |
31-10-2021 (N) - 11:00 | Naprzód II Lipiny - Górnik Wesoła | 0-1 |
Kolejka 10 | ||
02-04-2022 (So) - 11:00 | Jastrząb II Bielszowice - UKS Ruch Chorzów | 0-3 v.o. |
10-04-2022 (N) - 12:00 | Wyzwolenie II Chorzów - Siemianowiczanka II Siemianowice | 2-4 |
10-04-2022 (N) - 12:00 | FC II Katowice - Strażak Mikołów | 2-2 |
10-04-2022 (N) - 11:00 | Kolejarz Katowice - Górnik Wesoła | 0-3 v.o. |
11-05-2022 (Śr) - 18:00 | Naprzód II Lipiny - Gwiazda II Ruda Śl. | 3-0 v.o. |
Kolejka 11 | ||
23-04-2022 (So) - 16:00 | Strażak Mikołów - Naprzód II Lipiny | 1-3 |
24-04-2022 (N) - 12:00 | Jastrząb II Bielszowice - Siemianowiczanka II Siemianowice | 0-0 |
24-04-2022 (N) - 11:00 | UKS Ruch Chorzów - FC II Katowice | 2-2 |
24-04-2022 (N) - 12:00 | Wyzwolenie II Chorzów - Kolejarz Katowice | 3-0 v.o. |
24-04-2022 (N) - 16:00 | Gwiazda II Ruda Śl. - Górnik Wesoła | 3-0 v.o. |
Kolejka 12 | ||
30-04-2022 (So) - 16:00 | Górnik Wesoła - Strażak Mikołów | 4-2 |
01-05-2022 (N) - 11:00 | Jastrząb II Bielszowice - Wyzwolenie II Chorzów | 3-0 v.o. |
01-05-2022 (N) - 12:00 | FC II Katowice - Siemianowiczanka II Siemianowice | 0-1 |
01-05-2022 (N) - 11:00 | Kolejarz Katowice - Gwiazda II Ruda Śl. | 0-3 v.o. |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Naprzód II Lipiny - UKS Ruch Chorzów | 0-7 |
Kolejka 13 | ||
07-05-2022 (So) - 16:00 | Strażak Mikołów - Gwiazda II Ruda Śl. | 3-0 |
08-05-2022 (N) - 11:00 | UKS Ruch Chorzów - Górnik Wesoła | 0-1 |
08-05-2022 (N) - 11:00 | Siemianowiczanka II Siemianowice - Naprzód II Lipiny | 3-0 v.o. |
08-05-2022 (N) - 12:00 | Wyzwolenie II Chorzów - FC II Katowice | 0-3 |
08-05-2022 (N) - 11:00 | Jastrząb II Bielszowice - Kolejarz Katowice | 3-0 v.o. |
Kolejka 14 | ||
14-05-2022 (So) - 16:00 | Górnik Wesoła - Siemianowiczanka II Siemianowice | 4-0 |
15-05-2022 (N) - 14:00 | FC II Katowice - Jastrząb II Bielszowice | 6-0 v.o. |
15-05-2022 (N) - 11:00 | Naprzód II Lipiny - Wyzwolenie II Chorzów | 3-1 |
15-05-2022 (N) - 16:00 | Gwiazda II Ruda Śl. - UKS Ruch Chorzów | 0-8 |
15-05-2022 (N) - 11:00 | Kolejarz Katowice - Strażak Mikołów | 0-3 v.o. |
Kolejka 15 | ||
22-05-2022 (N) - 10:00 | UKS Ruch Chorzów - Strażak Mikołów | 3-0 |
22-05-2022 (N) - 15:30 | Siemianowiczanka II Siemianowice - Gwiazda II Ruda Śl. | 6-0 |
22-05-2022 (N) - 12:00 | Wyzwolenie II Chorzów - Górnik Wesoła | 2-4 |
22-05-2022 (N) - 16:00 | Jastrząb II Bielszowice - Naprzód II Lipiny | 1-4 |
22-05-2022 (N) - 12:00 | FC II Katowice - Kolejarz Katowice | 3-0 v.o. |
Kolejka 16 | ||
26-05-2022 (Cz) - 18:00 | Strażak Mikołów - Siemianowiczanka II Siemianowice | 2-1 |
29-05-2022 (N) - 11:00 | Naprzód II Lipiny - FC II Katowice | 4-3 |
29-05-2022 (N) - 16:00 | Górnik Wesoła - Jastrząb II Bielszowice | 7-1 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Gwiazda II Ruda Śl. - Wyzwolenie II Chorzów | 1-3 |
29-05-2022 (N) - 11:00 | Kolejarz Katowice - UKS Ruch Chorzów | 3-0 v.o. |
Kolejka 17 | ||
04-06-2022 (So) - 14:00 | Wyzwolenie II Chorzów - Strażak Mikołów | 4-2 |
05-06-2022 (N) - 11:00 | UKS Ruch Chorzów - Siemianowiczanka II Siemianowice | 2-2 |
05-06-2022 (N) - 16:00 | Jastrząb II Bielszowice - Gwiazda II Ruda Śl. | 2-1 |
05-06-2022 (N) - 11:00 | Naprzód II Lipiny - Kolejarz Katowice | 3-0 v.o. |
08-06-2022 (Śr) - 19:00 | FC II Katowice - Górnik Wesoła | 2-1 |
Kolejka 18 | ||
11-06-2022 (So) - 16:00 | Strażak Mikołów - Jastrząb II Bielszowice | 1-7 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Górnik Wesoła - Naprzód II Lipiny | 5-1 |
12-06-2022 (N) - 18:00 | Kolejarz Katowice - Siemianowiczanka II Siemianowice | 0-3 v.o. |
12-06-2022 (N) - 11:00 | UKS Ruch Chorzów - Wyzwolenie II Chorzów | 4-0 |
12-06-2022 (N) - 15:00 | Gwiazda II Ruda Śl. - FC II Katowice | 2-2 |