Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Częstochowa 2,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
28-08-2021 (So) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Zieloni II Żarki | 1-1 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Lelovia Lelów - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 1-1 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Start Soborzyce - Sparta II Szczekociny | 6-3 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | KS Kotowice - Polonia Poraj | 2-2 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Grom Poczesna - Orły Kusięta | 1-3 |
Kolejka 2 | ||
05-09-2021 (N) - 17:00 | Lelovia Lelów - Iskra Mokrzesz | 0-3 |
05-09-2021 (N) - 17:00 | Zieloni II Żarki - Start Soborzyce | 8-1 |
05-09-2021 (N) - 17:00 | Sparta II Szczekociny - KS Kotowice | 2-1 |
05-09-2021 (N) - 17:00 | Polonia Poraj - Grom Poczesna | 3-2 |
05-09-2021 (N) - 17:00 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Orły Kusięta | 0-2 |
Kolejka 3 | ||
11-09-2021 (So) - 16:30 | Orły Kusięta - Polonia Poraj | 1-2 |
12-09-2021 (N) - 14:00 | Grom Poczesna - Sparta II Szczekociny | 3-2 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | KS Kotowice - Zieloni II Żarki | 0-10 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | Start Soborzyce - Lelovia Lelów | 1-4 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | Iskra Mokrzesz - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 0-1 |
Kolejka 4 | ||
18-09-2021 (So) - 16:00 | Zieloni II Żarki - Grom Poczesna | 6-1 |
19-09-2021 (N) - 16:30 | Iskra Mokrzesz - Start Soborzyce | 5-2 |
19-09-2021 (N) - 16:30 | Lelovia Lelów - KS Kotowice | 4-1 |
19-09-2021 (N) - 16:30 | Sparta II Szczekociny - Orły Kusięta | 1-3 |
19-09-2021 (N) - 16:30 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Polonia Poraj | 6-0 |
Kolejka 5 | ||
25-09-2021 (So) - 16:00 | Start Soborzyce - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 1-4 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Grom Poczesna - Lelovia Lelów | 3-0 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Orły Kusięta - Zieloni II Żarki | 2-0 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Polonia Poraj - Sparta II Szczekociny | 0-3 v.o. |
26-09-2021 (N) - 16:00 | KS Kotowice - Iskra Mokrzesz | 3-2 |
Kolejka 6 | ||
02-10-2021 (So) - 14:00 | Iskra Mokrzesz - Grom Poczesna | 3-2 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Sparta II Szczekociny | 4-2 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | Zieloni II Żarki - Polonia Poraj | 2-2 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | Lelovia Lelów - Orły Kusięta | 7-0 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | Start Soborzyce - KS Kotowice | 0-2 |
Kolejka 7 | ||
09-10-2021 (So) - 15:00 | Polonia Poraj - Lelovia Lelów | 4-0 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Orły Kusięta - Iskra Mokrzesz | 6-1 |
10-10-2021 (N) - 11:00 | Sparta II Szczekociny - Zieloni II Żarki | 0-6 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Grom Poczesna - Start Soborzyce | 1-2 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | KS Kotowice - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 1-8 |
Kolejka 8 | ||
16-10-2021 (So) - 15:00 | KS Kotowice - Grom Poczesna | 3-0 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Iskra Mokrzesz - Polonia Poraj | 3-1 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Lelovia Lelów - Sparta II Szczekociny | 8-2 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Zieloni II Żarki | 1-2 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Start Soborzyce - Orły Kusięta | 1-4 |
Kolejka 9 | ||
23-10-2021 (So) - 14:30 | Orły Kusięta - KS Kotowice | 0-1 |
23-10-2021 (So) - 14:00 | Sparta II Szczekociny - Iskra Mokrzesz | 1-6 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Zieloni II Żarki - Lelovia Lelów | 1-3 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Polonia Poraj - Start Soborzyce | 7-2 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Grom Poczesna - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 3-4 |
Kolejka 10 | ||
03-04-2022 (N) - 16:30 | Zieloni II Żarki - Iskra Mokrzesz | 2-1 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Orły Kusięta - Grom Poczesna | 4-1 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Polonia Poraj - KS Kotowice | 2-0 |
16-04-2022 (So) - 16:30 | Sparta II Szczekociny - Start Soborzyce | 4-1 |
16-04-2022 (So) - 16:30 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Lelovia Lelów | 6-3 |
Kolejka 11 | ||
09-04-2022 (So) - 16:00 | Grom Poczesna - Polonia Poraj | 2-2 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Start Soborzyce - Zieloni II Żarki | 2-3 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Lelovia Lelów | 4-2 |
10-04-2022 (N) - 17:00 | Orły Kusięta - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 0-3 |
10-04-2022 (N) - 15:00 | KS Kotowice - Sparta II Szczekociny | 3-1 |
Kolejka 12 | ||
23-04-2022 (So) - 17:30 | Zieloni II Żarki - KS Kotowice | 2-0 |
23-04-2022 (So) - 14:30 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Iskra Mokrzesz | 2-2 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Lelovia Lelów - Start Soborzyce | 1-0 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Sparta II Szczekociny - Grom Poczesna | 4-1 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Polonia Poraj - Orły Kusięta | 7-0 |
Kolejka 13 | ||
30-04-2022 (So) - 17:00 | Start Soborzyce - Iskra Mokrzesz | 4-1 |
30-04-2022 (So) - 15:00 | Orły Kusięta - Sparta II Szczekociny | 8-1 |
30-04-2022 (So) - 13:00 | Polonia Poraj - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 3-1 |
01-05-2022 (N) - 11:30 | Grom Poczesna - Zieloni II Żarki | 1-8 |
01-05-2022 (N) - 16:00 | KS Kotowice - Lelovia Lelów | 2-3 |
Kolejka 14 | ||
07-05-2022 (So) - 16:00 | Sparta II Szczekociny - Polonia Poraj | 1-3 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Zieloni II Żarki - Orły Kusięta | 3-0 |
07-05-2022 (So) - 14:00 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Start Soborzyce | 1-4 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Lelovia Lelów - Grom Poczesna | 1-0 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - KS Kotowice | 1-1 |
Kolejka 15 | ||
14-05-2022 (So) - 15:00 | Polonia Poraj - Zieloni II Żarki | 1-3 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | KS Kotowice - Start Soborzyce | 1-1 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Grom Poczesna - Iskra Mokrzesz | 1-2 |
15-05-2022 (N) - 15:00 | Orły Kusięta - Lelovia Lelów | 4-0 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Sparta II Szczekociny - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 0-4 v.o. |
Kolejka 16 | ||
21-05-2022 (So) - 14:30 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - KS Kotowice | 8-2 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Start Soborzyce - Grom Poczesna | 2-1 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Orły Kusięta | 4-3 |
22-05-2022 (N) - 11:00 | Zieloni II Żarki - Sparta II Szczekociny | 7-0 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Lelovia Lelów - Polonia Poraj | 3-6 |
Kolejka 17 | ||
28-05-2022 (So) - 16:00 | Polonia Poraj - Iskra Mokrzesz | 4-3 |
29-05-2022 (N) - 16:00 | Grom Poczesna - KS Kotowice | 2-3 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Orły Kusięta - Start Soborzyce | 7-2 |
29-05-2022 (N) - 11:00 | Sparta II Szczekociny - Lelovia Lelów | 1-4 |
29-05-2022 (N) - 11:00 | Zieloni II Żarki - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 8-2 |
Kolejka 18 | ||
04-06-2022 (So) - 16:00 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Grom Poczesna | 2-3 |
04-06-2022 (So) - 16:30 | KS Kotowice - Orły Kusięta | 5-3 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Start Soborzyce - Polonia Poraj | 0-7 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Sparta II Szczekociny | 9-0 v.o. |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Lelovia Lelów - Zieloni II Żarki | 2-4 |