Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Częstochowa 1,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
29-08-2021 (N) - 17:00 | Unia Widzów - Jurajskie Wilki Częstochowa | 5-2 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Junior Szarlejka - Orkan II Rzerzęczyce | 4-1 |
29-08-2021 (N) - 13:00 | Warta Pławno - Amator II Golce | 2-3 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Płomień Ligota Mała - Pogoń Blachownia | 4-0 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Piast Lubojna - Świt Borowno | 2-3 |
Kolejka 2 | ||
04-09-2021 (So) - 16:00 | Unia Widzów - Junior Szarlejka | 3-1 |
04-09-2021 (So) - 17:00 | Pogoń Blachownia - Świt Borowno | 0-1 |
05-09-2021 (N) - 17:00 | Amator II Golce - Płomień Ligota Mała | 0-9 |
05-09-2021 (N) - 17:00 | Orkan II Rzerzęczyce - Warta Pławno | 3-0 |
05-09-2021 (N) - 17:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Piast Lubojna | 1-2 |
Kolejka 3 | ||
12-09-2021 (N) - 16:30 | Piast Lubojna - Pogoń Blachownia | 2-2 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | Świt Borowno - Amator II Golce | 3-0 v.o. |
12-09-2021 (N) - 12:30 | Płomień Ligota Mała - Orkan II Rzerzęczyce | 4-1 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | Warta Pławno - Unia Widzów | 1-3 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | Junior Szarlejka - Jurajskie Wilki Częstochowa | 8-1 |
Kolejka 4 | ||
18-09-2021 (So) - 16:30 | Unia Widzów - Płomień Ligota Mała | 1-3 |
18-09-2021 (So) - 16:30 | Junior Szarlejka - Warta Pławno | 7-0 |
19-09-2021 (N) - 16:30 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Pogoń Blachownia | 0-1 |
19-09-2021 (N) - 16:30 | Orkan II Rzerzęczyce - Świt Borowno | 5-2 |
31-10-2021 (N) - 11:00 | Amator II Golce - Piast Lubojna | 4-1 |
Kolejka 5 | ||
25-09-2021 (So) - 16:00 | Amator II Golce - Pogoń Blachownia | 1-6 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Piast Lubojna - Orkan II Rzerzęczyce | 2-1 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Świt Borowno - Unia Widzów | 0-1 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Płomień Ligota Mała - Junior Szarlejka | 3-0 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Warta Pławno - Jurajskie Wilki Częstochowa | 2-0 |
Kolejka 6 | ||
02-10-2021 (So) - 15:30 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Amator II Golce | 2-7 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | Warta Pławno - Płomień Ligota Mała | 1-5 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | Junior Szarlejka - Świt Borowno | 2-2 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | Unia Widzów - Piast Lubojna | 1-0 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | Orkan II Rzerzęczyce - Pogoń Blachownia | 1-4 |
Kolejka 7 | ||
09-10-2021 (So) - 15:00 | Płomień Ligota Mała - Jurajskie Wilki Częstochowa | 6-0 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Pogoń Blachownia - Unia Widzów | 2-1 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Świt Borowno - Warta Pławno | 2-1 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Piast Lubojna - Junior Szarlejka | 2-3 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Amator II Golce - Orkan II Rzerzęczyce | 1-1 |
Kolejka 8 | ||
16-10-2021 (So) - 15:00 | Unia Widzów - Amator II Golce | 1-2 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Orkan II Rzerzęczyce | 2-3 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Junior Szarlejka - Pogoń Blachownia | 3-0 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Warta Pławno - Piast Lubojna | 1-0 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Płomień Ligota Mała - Świt Borowno | 10-0 |
Kolejka 9 | ||
23-10-2021 (So) - 14:30 | Pogoń Blachownia - Warta Pławno | 5-0 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Orkan II Rzerzęczyce - Unia Widzów | 1-3 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Amator II Golce - Junior Szarlejka | 2-4 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Piast Lubojna - Płomień Ligota Mała | 0-7 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Świt Borowno - Jurajskie Wilki Częstochowa | 2-0 |
Kolejka 10 | ||
16-04-2022 (So) - 16:30 | Świt Borowno - Piast Lubojna | 2-0 |
16-04-2022 (So) - 16:30 | Pogoń Blachownia - Płomień Ligota Mała | 1-2 |
16-04-2022 (So) - 16:30 | Amator II Golce - Warta Pławno | 4-1 |
16-04-2022 (So) - 16:30 | Orkan II Rzerzęczyce - Junior Szarlejka | 0-3 v.o. |
16-04-2022 (So) - 15:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Unia Widzów | 3-2 |
Kolejka 11 | ||
09-04-2022 (So) - 17:00 | Piast Lubojna - Jurajskie Wilki Częstochowa | 3-2 |
10-04-2022 (N) - 17:00 | Junior Szarlejka - Unia Widzów | 1-6 |
10-04-2022 (N) - 17:00 | Warta Pławno - Orkan II Rzerzęczyce | 3-0 v.o. |
10-04-2022 (N) - 17:00 | Płomień Ligota Mała - Amator II Golce | 1-1 |
10-04-2022 (N) - 17:00 | Świt Borowno - Pogoń Blachownia | 2-3 |
Kolejka 12 | ||
23-04-2022 (So) - 17:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Junior Szarlejka | 1-3 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Pogoń Blachownia - Piast Lubojna | 11-0 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Amator II Golce - Świt Borowno | 3-1 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Orkan II Rzerzęczyce - Płomień Ligota Mała | 0-3 v.o. |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Unia Widzów - Warta Pławno | 4-0 |
Kolejka 13 | ||
30-04-2022 (So) - 17:00 | Pogoń Blachownia - Jurajskie Wilki Częstochowa | 4-2 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Piast Lubojna - Amator II Golce | 6-3 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | Świt Borowno - Orkan II Rzerzęczyce | 3-0 v.o. |
01-05-2022 (N) - 17:00 | Płomień Ligota Mała - Unia Widzów | 1-0 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | Warta Pławno - Junior Szarlejka | 0-0 |
Kolejka 14 | ||
07-05-2022 (So) - 17:00 | Pogoń Blachownia - Amator II Golce | 4-1 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Unia Widzów - Świt Borowno | 4-1 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Junior Szarlejka - Płomień Ligota Mała | 3-4 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Orkan II Rzerzęczyce - Piast Lubojna | 0-3 v.o. |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Warta Pławno | 0-3 |
Kolejka 15 | ||
14-05-2022 (So) - 17:00 | Piast Lubojna - Unia Widzów | 0-3 v.o. |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Pogoń Blachownia - Orkan II Rzerzęczyce | 3-0 v.o. |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Amator II Golce - Jurajskie Wilki Częstochowa | 9-4 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Świt Borowno - Junior Szarlejka | 1-6 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Płomień Ligota Mała - Warta Pławno | 5-2 |
Kolejka 16 | ||
22-05-2022 (N) - 17:00 | Orkan II Rzerzęczyce - Amator II Golce | 0-3 v.o. |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Unia Widzów - Pogoń Blachownia | 3-0 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Junior Szarlejka - Piast Lubojna | 6-2 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Warta Pławno - Świt Borowno | 3-0 v.o. |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Płomień Ligota Mała | 1-1 |
Kolejka 17 | ||
28-05-2022 (So) - 17:00 | Piast Lubojna - Warta Pławno | 3-5 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Pogoń Blachownia - Junior Szarlejka | 3-5 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Świt Borowno - Płomień Ligota Mała | 0-3 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Amator II Golce - Unia Widzów | 1-6 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Orkan II Rzerzęczyce - Jurajskie Wilki Częstochowa | 0-3 v.o. |
Kolejka 18 | ||
04-06-2022 (So) - 15:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Świt Borowno | 1-1 |
04-06-2022 (So) - 15:00 | Płomień Ligota Mała - Piast Lubojna | 8-1 |
04-06-2022 (So) - 15:00 | Warta Pławno - Pogoń Blachownia | 1-4 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Junior Szarlejka - Amator II Golce | 0-0 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Unia Widzów - Orkan II Rzerzęczyce | 3-0 v.o. |