LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Klasa B Lubliniec, 2021/2022

Kolejka 1
14-08-2021 (So) - 17:30 Rozwój Olszyna - Małapanew Kuczów 5-0
15-08-2021 (N) - 17:00 Pokój Sadów - Zieloni Zborowskie 9-0
15-08-2021 (N) - 17:00 Dragon Rusinowice - LKS Hadra 1-3
15-08-2021 (N) - 17:00 Płomień Łagiewniki W. - Tajfun Harbułtowice 4-1
15-08-2021 (N) - 17:00 Unia Lisowice - Promień II Glinica 2-4
15-08-2021 (N) - 11:00 Liswarta II Lisów - Błękitni Herby 5-4
15-08-2021 (N) - 17:00 Sparta Tworóg - Unia Lubecko 4-0
Kolejka 2
22-08-2021 (N) - 17:00 LKS Wierzbie - Rozwój Olszyna 1-7
22-08-2021 (N) - 17:00 Małapanew Kuczów - Sparta Tworóg 1-3
22-08-2021 (N) - 17:00 Unia Lubecko - Błękitni Herby 7-0
22-08-2021 (N) - 11:00 Liswarta II Lisów - Unia Lisowice 1-5
22-08-2021 (N) - 17:00 Promień II Glinica - Płomień Łagiewniki W. 7-1
22-08-2021 (N) - 12:00 Tajfun Harbułtowice - Dragon Rusinowice 11-0
22-08-2021 (N) - 17:00 LKS Hadra - Pokój Sadów 3-0
Kolejka 3
29-08-2021 (N) - 17:00 Zieloni Zborowskie - LKS Hadra 1-5
29-08-2021 (N) - 17:00 Pokój Sadów - Tajfun Harbułtowice 2-5
29-08-2021 (N) - 15:00 Dragon Rusinowice - Promień II Glinica 1-6
29-08-2021 (N) - 17:00 Płomień Łagiewniki W. - Liswarta II Lisów 4-1
29-08-2021 (N) - 17:00 Unia Lisowice - Unia Lubecko 2-2
29-08-2021 (N) - 17:00 Małapanew Kuczów - Błękitni Herby 4-3
29-08-2021 (N) - 11:00 Sparta Tworóg - LKS Wierzbie 1-0
Kolejka 4
05-09-2021 (N) - 17:00 Rozwój Olszyna - Sparta Tworóg 0-1
05-09-2021 (N) - 17:00 Błękitni Herby - LKS Wierzbie 2-7
05-09-2021 (N) - 17:00 Małapanew Kuczów - Unia Lisowice 3-4
05-09-2021 (N) - 17:00 Unia Lubecko - Płomień Łagiewniki W. 2-2
05-09-2021 (N) - 11:00 Liswarta II Lisów - Dragon Rusinowice 1-2
05-09-2021 (N) - 17:00 Promień II Glinica - Pokój Sadów 6-1
05-09-2021 (N) - 12:00 Tajfun Harbułtowice - Zieloni Zborowskie 5-2
Kolejka 5
12-09-2021 (N) - 11:00 LKS Hadra - Tajfun Harbułtowice 2-2
12-09-2021 (N) - 17:00 Zieloni Zborowskie - Promień II Glinica 0-19
12-09-2021 (N) - 17:00 Pokój Sadów - Liswarta II Lisów 7-3
12-09-2021 (N) - 17:00 Dragon Rusinowice - Unia Lubecko 1-4
12-09-2021 (N) - 17:00 Płomień Łagiewniki W. - Małapanew Kuczów 4-0
12-09-2021 (N) - 17:00 Unia Lisowice - LKS Wierzbie 2-2
12-09-2021 (N) - 17:00 Błękitni Herby - Rozwój Olszyna 0-5
Kolejka 6
19-09-2021 (N) - 11:00 Sparta Tworóg - Błękitni Herby 2-1
19-09-2021 (N) - 16:30 Rozwój Olszyna - Unia Lisowice 1-2
19-09-2021 (N) - 16:30 LKS Wierzbie - Płomień Łagiewniki W. 2-1
19-09-2021 (N) - 16:30 Małapanew Kuczów - Dragon Rusinowice 3-0
19-09-2021 (N) - 16:30 Unia Lubecko - Pokój Sadów 5-2
19-09-2021 (N) - 11:00 Liswarta II Lisów - Zieloni Zborowskie 1-0
19-09-2021 (N) - 16:30 Promień II Glinica - LKS Hadra 1-1
Kolejka 7
25-09-2021 (So) - 16:00 Tajfun Harbułtowice - Promień II Glinica 2-0
26-09-2021 (N) - 16:00 LKS Hadra - Liswarta II Lisów 2-1
26-09-2021 (N) - 16:00 Zieloni Zborowskie - Unia Lubecko 3-3
26-09-2021 (N) - 16:00 Pokój Sadów - Małapanew Kuczów 11-1
26-09-2021 (N) - 16:00 Dragon Rusinowice - LKS Wierzbie 2-2
26-09-2021 (N) - 16:00 Płomień Łagiewniki W. - Rozwój Olszyna 3-1
26-09-2021 (N) - 16:00 Unia Lisowice - Sparta Tworóg 5-0
Kolejka 8
03-10-2021 (N) - 11:00 Błękitni Herby - Unia Lisowice 2-3
03-10-2021 (N) - 11:00 Sparta Tworóg - Płomień Łagiewniki W. 2-1
03-10-2021 (N) - 15:30 Rozwój Olszyna - Dragon Rusinowice 1-1
03-10-2021 (N) - 15:30 LKS Wierzbie - Pokój Sadów 3-0
03-10-2021 (N) - 15:30 Małapanew Kuczów - Zieloni Zborowskie 10-1
03-10-2021 (N) - 15:30 Unia Lubecko - LKS Hadra 2-2
03-10-2021 (N) - 11:00 Liswarta II Lisów - Tajfun Harbułtowice 1-3
Kolejka 9
10-10-2021 (N) - 15:00 Promień II Glinica - Liswarta II Lisów 7-0
10-10-2021 (N) - 12:00 Tajfun Harbułtowice - Unia Lubecko 0-2
10-10-2021 (N) - 15:00 LKS Hadra - Małapanew Kuczów 0-2
10-10-2021 (N) - 15:00 Zieloni Zborowskie - LKS Wierzbie 1-7
10-10-2021 (N) - 15:00 Pokój Sadów - Rozwój Olszyna 2-3
10-10-2021 (N) - 15:00 Dragon Rusinowice - Sparta Tworóg 0-0
10-10-2021 (N) - 15:00 Płomień Łagiewniki W. - Błękitni Herby 0-4
Kolejka 10
17-10-2021 (N) - 15:00 Unia Lisowice - Płomień Łagiewniki W. 1-1
17-10-2021 (N) - 11:00 Błękitni Herby - Dragon Rusinowice 2-3
17-10-2021 (N) - 11:00 Sparta Tworóg - Pokój Sadów 0-0
17-10-2021 (N) - 15:00 Rozwój Olszyna - Zieloni Zborowskie 8-0
17-10-2021 (N) - 15:00 LKS Wierzbie - LKS Hadra 1-4
17-10-2021 (N) - 15:00 Małapanew Kuczów - Tajfun Harbułtowice 0-4
17-10-2021 (N) - 15:30 Unia Lubecko - Promień II Glinica 4-8
Kolejka 11
23-10-2021 (So) - 14:00 LKS Hadra - Rozwój Olszyna 2-2
24-10-2021 (N) - 14:00 Dragon Rusinowice - Unia Lisowice 1-0
24-10-2021 (N) - 11:00 Liswarta II Lisów - Unia Lubecko 2-0
24-10-2021 (N) - 14:00 Promień II Glinica - Małapanew Kuczów 6-0
24-10-2021 (N) - 11:00 Tajfun Harbułtowice - LKS Wierzbie 3-2
24-10-2021 (N) - 14:00 Zieloni Zborowskie - Sparta Tworóg 1-7
24-10-2021 (N) - 11:00 Pokój Sadów - Błękitni Herby 6-3
Kolejka 12
31-10-2021 (N) - 14:00 Płomień Łagiewniki W. - Dragon Rusinowice 2-2
31-10-2021 (N) - 11:00 Unia Lisowice - Pokój Sadów 3-1
31-10-2021 (N) - 11:00 Błękitni Herby - Zieloni Zborowskie 3-0
31-10-2021 (N) - 11:00 Sparta Tworóg - LKS Hadra 0-3 v.o.
31-10-2021 (N) - 14:00 Rozwój Olszyna - Tajfun Harbułtowice 3-2
31-10-2021 (N) - 14:00 LKS Wierzbie - Promień II Glinica 1-4
31-10-2021 (N) - 14:00 Małapanew Kuczów - Liswarta II Lisów 4-4
Kolejka 13
07-11-2021 (N) - 13:30 Unia Lubecko - Małapanew Kuczów 2-3
07-11-2021 (N) - 11:00 Liswarta II Lisów - LKS Wierzbie 1-2
07-11-2021 (N) - 13:30 Promień II Glinica - Rozwój Olszyna 7-2
07-11-2021 (N) - 11:00 Tajfun Harbułtowice - Sparta Tworóg 2-3
07-11-2021 (N) - 13:30 Błękitni Herby - LKS Hadra 0-3 v.o.
07-11-2021 (N) - 13:30 Zieloni Zborowskie - Unia Lisowice 1-7
07-11-2021 (N) - 11:00 Pokój Sadów - Płomień Łagiewniki W. 1-3
Kolejka 14
13-11-2021 (So) - 13:30 Sparta Tworóg - Promień II Glinica 1-0
14-11-2021 (N) - 13:00 Dragon Rusinowice - Pokój Sadów 0-1
14-11-2021 (N) - 13:00 Płomień Łagiewniki W. - Zieloni Zborowskie 11-0
14-11-2021 (N) - 10:30 Unia Lisowice - LKS Hadra 2-0
14-11-2021 (N) - 10:30 Błękitni Herby - Tajfun Harbułtowice 1-7
14-11-2021 (N) - 13:00 Rozwój Olszyna - Liswarta II Lisów 2-2
14-11-2021 (N) - 13:30 LKS Wierzbie - Unia Lubecko 1-1
Kolejka 15
20-11-2021 (So) - 13:00 Promień II Glinica - Błękitni Herby 15-0
21-11-2021 (N) - 13:00 Zieloni Zborowskie - Dragon Rusinowice 3-3
21-11-2021 (N) - 13:00 Małapanew Kuczów - LKS Wierzbie 0-1
21-11-2021 (N) - 13:00 Unia Lubecko - Rozwój Olszyna 2-2
21-11-2021 (N) - 10:30 Liswarta II Lisów - Sparta Tworóg 0-4
21-11-2021 (N) - 10:30 Tajfun Harbułtowice - Unia Lisowice 2-1
21-11-2021 (N) - 13:00 LKS Hadra - Płomień Łagiewniki W. 0-3
Kolejka 16
0000-00-00 - 00:00 Zieloni Zborowskie - Pokój Sadów -
0000-00-00 - 00:00 LKS Hadra - Dragon Rusinowice -
0000-00-00 - 00:00 Tajfun Harbułtowice - Płomień Łagiewniki W. -
0000-00-00 - 00:00 Promień II Glinica - Unia Lisowice -
0000-00-00 - 00:00 Liswarta II Lisów - Błękitni Herby -
0000-00-00 - 00:00 Unia Lubecko - Sparta Tworóg -
0000-00-00 - 00:00 Małapanew Kuczów - Rozwój Olszyna -
Kolejka 17
0000-00-00 - 00:00 Rozwój Olszyna - LKS Wierzbie -
0000-00-00 - 00:00 Sparta Tworóg - Małapanew Kuczów -
0000-00-00 - 00:00 Błękitni Herby - Unia Lubecko -
0000-00-00 - 00:00 Unia Lisowice - Liswarta II Lisów -
0000-00-00 - 00:00 Płomień Łagiewniki W. - Promień II Glinica -
0000-00-00 - 00:00 Dragon Rusinowice - Tajfun Harbułtowice -
0000-00-00 - 00:00 Pokój Sadów - LKS Hadra -
Kolejka 18
0000-00-00 - 00:00 LKS Hadra - Zieloni Zborowskie -
0000-00-00 - 00:00 Tajfun Harbułtowice - Pokój Sadów -
0000-00-00 - 00:00 Promień II Glinica - Dragon Rusinowice -
0000-00-00 - 00:00 Liswarta II Lisów - Płomień Łagiewniki W. -
0000-00-00 - 00:00 Unia Lubecko - Unia Lisowice -
0000-00-00 - 00:00 Małapanew Kuczów - Błękitni Herby -
0000-00-00 - 00:00 LKS Wierzbie - Sparta Tworóg -
Kolejka 19
0000-00-00 - 00:00 Sparta Tworóg - Rozwój Olszyna -
0000-00-00 - 00:00 Błękitni Herby - LKS Wierzbie -
0000-00-00 - 00:00 Unia Lisowice - Małapanew Kuczów -
0000-00-00 - 00:00 Płomień Łagiewniki W. - Unia Lubecko -
0000-00-00 - 00:00 Dragon Rusinowice - Liswarta II Lisów -
0000-00-00 - 00:00 Pokój Sadów - Promień II Glinica -
0000-00-00 - 00:00 Zieloni Zborowskie - Tajfun Harbułtowice -
Kolejka 20
0000-00-00 - 00:00 Tajfun Harbułtowice - LKS Hadra -
0000-00-00 - 00:00 Promień II Glinica - Zieloni Zborowskie -
0000-00-00 - 00:00 Liswarta II Lisów - Pokój Sadów -
0000-00-00 - 00:00 Unia Lubecko - Dragon Rusinowice -
0000-00-00 - 00:00 Małapanew Kuczów - Płomień Łagiewniki W. -
0000-00-00 - 00:00 LKS Wierzbie - Unia Lisowice -
0000-00-00 - 00:00 Rozwój Olszyna - Błękitni Herby -
Kolejka 21
0000-00-00 - 00:00 Błękitni Herby - Sparta Tworóg -
0000-00-00 - 00:00 Unia Lisowice - Rozwój Olszyna -
0000-00-00 - 00:00 Płomień Łagiewniki W. - LKS Wierzbie -
0000-00-00 - 00:00 Dragon Rusinowice - Małapanew Kuczów -
0000-00-00 - 00:00 Pokój Sadów - Unia Lubecko -
0000-00-00 - 00:00 Zieloni Zborowskie - Liswarta II Lisów -
0000-00-00 - 00:00 LKS Hadra - Promień II Glinica -
Kolejka 22
0000-00-00 - 00:00 Promień II Glinica - Tajfun Harbułtowice -
0000-00-00 - 00:00 Liswarta II Lisów - LKS Hadra -
0000-00-00 - 00:00 Unia Lubecko - Zieloni Zborowskie -
0000-00-00 - 00:00 Małapanew Kuczów - Pokój Sadów -
0000-00-00 - 00:00 LKS Wierzbie - Dragon Rusinowice -
0000-00-00 - 00:00 Rozwój Olszyna - Płomień Łagiewniki W. -
0000-00-00 - 00:00 Sparta Tworóg - Unia Lisowice -
Kolejka 23
0000-00-00 - 00:00 Unia Lisowice - Błękitni Herby -
0000-00-00 - 00:00 Płomień Łagiewniki W. - Sparta Tworóg -
0000-00-00 - 00:00 Dragon Rusinowice - Rozwój Olszyna -
0000-00-00 - 00:00 Pokój Sadów - LKS Wierzbie -
0000-00-00 - 00:00 Zieloni Zborowskie - Małapanew Kuczów -
0000-00-00 - 00:00 LKS Hadra - Unia Lubecko -
0000-00-00 - 00:00 Tajfun Harbułtowice - Liswarta II Lisów -
Kolejka 24
0000-00-00 - 00:00 Liswarta II Lisów - Promień II Glinica -
0000-00-00 - 00:00 Unia Lubecko - Tajfun Harbułtowice -
0000-00-00 - 00:00 Małapanew Kuczów - LKS Hadra -
0000-00-00 - 00:00 LKS Wierzbie - Zieloni Zborowskie -
0000-00-00 - 00:00 Rozwój Olszyna - Pokój Sadów -
0000-00-00 - 00:00 Sparta Tworóg - Dragon Rusinowice -
0000-00-00 - 00:00 Błękitni Herby - Płomień Łagiewniki W. -
Kolejka 25
0000-00-00 - 00:00 Płomień Łagiewniki W. - Unia Lisowice -
0000-00-00 - 00:00 Dragon Rusinowice - Błękitni Herby -
0000-00-00 - 00:00 Pokój Sadów - Sparta Tworóg -
0000-00-00 - 00:00 Zieloni Zborowskie - Rozwój Olszyna -
0000-00-00 - 00:00 LKS Hadra - LKS Wierzbie -
0000-00-00 - 00:00 Tajfun Harbułtowice - Małapanew Kuczów -
0000-00-00 - 00:00 Promień II Glinica - Unia Lubecko -
Kolejka 26
0000-00-00 - 00:00 Unia Lubecko - Liswarta II Lisów -
0000-00-00 - 00:00 Małapanew Kuczów - Promień II Glinica -
0000-00-00 - 00:00 LKS Wierzbie - Tajfun Harbułtowice -
0000-00-00 - 00:00 Rozwój Olszyna - LKS Hadra -
0000-00-00 - 00:00 Sparta Tworóg - Zieloni Zborowskie -
0000-00-00 - 00:00 Błękitni Herby - Pokój Sadów -
0000-00-00 - 00:00 Unia Lisowice - Dragon Rusinowice -
Kolejka 27
0000-00-00 - 00:00 Dragon Rusinowice - Płomień Łagiewniki W. -
0000-00-00 - 00:00 Pokój Sadów - Unia Lisowice -
0000-00-00 - 00:00 Zieloni Zborowskie - Błękitni Herby -
0000-00-00 - 00:00 LKS Hadra - Sparta Tworóg -
0000-00-00 - 00:00 Tajfun Harbułtowice - Rozwój Olszyna -
0000-00-00 - 00:00 Promień II Glinica - LKS Wierzbie -
0000-00-00 - 00:00 Liswarta II Lisów - Małapanew Kuczów -
Kolejka 28
0000-00-00 - 00:00 Małapanew Kuczów - Unia Lubecko -
0000-00-00 - 00:00 LKS Wierzbie - Liswarta II Lisów -
0000-00-00 - 00:00 Rozwój Olszyna - Promień II Glinica -
0000-00-00 - 00:00 Sparta Tworóg - Tajfun Harbułtowice -
0000-00-00 - 00:00 Błękitni Herby - LKS Hadra -
0000-00-00 - 00:00 Unia Lisowice - Zieloni Zborowskie -
0000-00-00 - 00:00 Płomień Łagiewniki W. - Pokój Sadów -
Kolejka 29
0000-00-00 - 00:00 Pokój Sadów - Dragon Rusinowice -
0000-00-00 - 00:00 Zieloni Zborowskie - Płomień Łagiewniki W. -
0000-00-00 - 00:00 LKS Hadra - Unia Lisowice -
0000-00-00 - 00:00 Tajfun Harbułtowice - Błękitni Herby -
0000-00-00 - 00:00 Promień II Glinica - Sparta Tworóg -
0000-00-00 - 00:00 Liswarta II Lisów - Rozwój Olszyna -
0000-00-00 - 00:00 Unia Lubecko - LKS Wierzbie -
Kolejka 30
0000-00-00 - 00:00 Rozwój Olszyna - Unia Lubecko -
0000-00-00 - 00:00 Sparta Tworóg - Liswarta II Lisów -
0000-00-00 - 00:00 Błękitni Herby - Promień II Glinica -
0000-00-00 - 00:00 Unia Lisowice - Tajfun Harbułtowice -
0000-00-00 - 00:00 Płomień Łagiewniki W. - LKS Hadra -
0000-00-00 - 00:00 Dragon Rusinowice - Zieloni Zborowskie -
0000-00-00 - 00:00 LKS Wierzbie - Małapanew Kuczów -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!