LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Klasa B Zabrze, 2021/2022

Kolejka 1
21-08-2021 (So) - 17:00 KS Grzybowice - Ruch II Kozłów 4-3
21-08-2021 (So) - 17:00 Sparta Zabrze - Wilki Wilcza 5-0
21-08-2021 (So) - 17:00 Orzeł Paczyna - Victoria Pilchowice 3-0
21-08-2021 (So) - 17:00 Orzeł Stanica - Start Kleszczów 2-4
22-08-2021 (N) - 15:00 Leśnik Łącza - Amator Rudziniec 2-2
22-08-2021 (N) - 14:00 Burza II Borowa Wieś - Olimpia Pławniowice 5-4
01-09-2021 (Śr) - 17:00 Quo Vadis Makoszowy - Drama Kamieniec 3-1
Kolejka 2
28-08-2021 (So) - 17:00 KS Grzybowice - Quo Vadis Makoszowy 2-3
28-08-2021 (So) - 17:00 Drama Kamieniec - Burza II Borowa Wieś 2-3
28-08-2021 (So) - 17:00 Olimpia Pławniowice - Orzeł Paczyna 5-4
28-08-2021 (So) - 17:00 Start Kleszczów - Leśnik Łącza 11-1
28-08-2021 (So) - 17:00 Amator Rudziniec - Sparta Zabrze 0-0
28-08-2021 (So) - 17:00 Ruch II Kozłów - Wilki Wilcza 0-1
08-09-2021 (Śr) - 17:00 Victoria Pilchowice - Orzeł Stanica 3-0
Kolejka 3
04-09-2021 (So) - 16:00 Amator Rudziniec - Wilki Wilcza 1-3
04-09-2021 (So) - 16:00 Sparta Zabrze - Start Kleszczów 3-0
04-09-2021 (So) - 16:00 Orzeł Stanica - Olimpia Pławniowice 3-4
04-09-2021 (So) - 16:00 Orzeł Paczyna - Drama Kamieniec 1-0
04-09-2021 (So) - 16:00 Burza II Borowa Wieś - KS Grzybowice 7-1
04-09-2021 (So) - 16:00 Quo Vadis Makoszowy - Ruch II Kozłów 3-1
05-09-2021 (N) - 15:00 Leśnik Łącza - Victoria Pilchowice 1-7
Kolejka 4
11-09-2021 (So) - 16:00 Quo Vadis Makoszowy - Burza II Borowa Wieś 1-1
11-09-2021 (So) - 16:00 KS Grzybowice - Orzeł Paczyna 1-3
11-09-2021 (So) - 16:00 Drama Kamieniec - Orzeł Stanica 5-1
11-09-2021 (So) - 16:00 Olimpia Pławniowice - Leśnik Łącza 4-0
11-09-2021 (So) - 16:00 Victoria Pilchowice - Sparta Zabrze 6-2
11-09-2021 (So) - 16:00 Start Kleszczów - Wilki Wilcza 3-4
12-09-2021 (N) - 11:00 Ruch II Kozłów - Amator Rudziniec 2-2
Kolejka 5
18-09-2021 (So) - 16:00 Victoria Pilchowice - Wilki Wilcza 2-4
18-09-2021 (So) - 16:00 Sparta Zabrze - Olimpia Pławniowice 4-3
18-09-2021 (So) - 16:00 Leśnik Łącza - Drama Kamieniec 1-2
18-09-2021 (So) - 16:00 Orzeł Stanica - KS Grzybowice 4-2
18-09-2021 (So) - 16:00 Orzeł Paczyna - Quo Vadis Makoszowy 2-1
19-09-2021 (N) - 11:00 Burza II Borowa Wieś - Ruch II Kozłów 10-0
19-09-2021 (N) - 16:00 Amator Rudziniec - Start Kleszczów 1-3
Kolejka 6
25-09-2021 (So) - 16:00 Quo Vadis Makoszowy - Orzeł Stanica 0-1
25-09-2021 (So) - 16:00 KS Grzybowice - Leśnik Łącza 6-3
25-09-2021 (So) - 16:00 Drama Kamieniec - Sparta Zabrze 1-5
25-09-2021 (So) - 16:00 Olimpia Pławniowice - Wilki Wilcza 8-1
25-09-2021 (So) - 16:00 Victoria Pilchowice - Amator Rudziniec 2-1
25-09-2021 (So) - 16:00 Start Kleszczów - Ruch II Kozłów 3-3
26-09-2021 (N) - 11:00 Burza II Borowa Wieś - Orzeł Paczyna 2-0
Kolejka 7
02-10-2021 (So) - 15:00 Orzeł Paczyna - Ruch II Kozłów 2-3
02-10-2021 (So) - 15:00 Orzeł Stanica - Burza II Borowa Wieś 3-7
02-10-2021 (So) - 15:00 Start Kleszczów - Victoria Pilchowice 5-3
02-10-2021 (So) - 16:00 Sparta Zabrze - KS Grzybowice 6-1
02-10-2021 (So) - 15:00 Drama Kamieniec - Wilki Wilcza 2-3
03-10-2021 (N) - 15:00 Amator Rudziniec - Olimpia Pławniowice 0-3
03-10-2021 (N) - 15:00 Leśnik Łącza - Quo Vadis Makoszowy 0-2
Kolejka 8
09-10-2021 (So) - 15:00 Orzeł Paczyna - Orzeł Stanica 0-3
09-10-2021 (So) - 15:00 Olimpia Pławniowice - Start Kleszczów 4-1
09-10-2021 (So) - 15:00 Drama Kamieniec - Amator Rudziniec 2-2
09-10-2021 (So) - 15:00 KS Grzybowice - Wilki Wilcza 3-0
09-10-2021 (So) - 15:00 Quo Vadis Makoszowy - Sparta Zabrze 0-4
10-10-2021 (N) - 11:00 Burza II Borowa Wieś - Leśnik Łącza 5-0
10-10-2021 (N) - 11:00 Ruch II Kozłów - Victoria Pilchowice 3-3
Kolejka 9
16-10-2021 (So) - 15:00 Orzeł Stanica - Ruch II Kozłów 3-2
16-10-2021 (So) - 15:00 Leśnik Łącza - Orzeł Paczyna 2-1
16-10-2021 (So) - 15:00 Sparta Zabrze - Burza II Borowa Wieś 5-1
16-10-2021 (So) - 15:00 Victoria Pilchowice - Olimpia Pławniowice 2-3
16-10-2021 (So) - 15:00 Start Kleszczów - Drama Kamieniec 4-2
17-10-2021 (N) - 15:00 Amator Rudziniec - KS Grzybowice 1-1
11-11-2021 (Cz) - 13:00 Quo Vadis Makoszowy - Wilki Wilcza 1-4
Kolejka 10
23-10-2021 (So) - 15:00 Orzeł Stanica - Leśnik Łącza 8-5
23-10-2021 (So) - 15:00 Drama Kamieniec - Victoria Pilchowice 0-0
23-10-2021 (So) - 15:00 KS Grzybowice - Start Kleszczów 0-5
23-10-2021 (So) - 15:00 Quo Vadis Makoszowy - Amator Rudziniec 0-4
23-10-2021 (So) - 15:00 Orzeł Paczyna - Sparta Zabrze 3-3
24-10-2021 (N) - 11:00 Burza II Borowa Wieś - Wilki Wilcza 2-1
24-10-2021 (N) - 11:00 Ruch II Kozłów - Olimpia Pławniowice 5-2
Kolejka 11
30-10-2021 (So) - 15:00 Olimpia Pławniowice - Drama Kamieniec 4-2
30-10-2021 (So) - 15:00 Victoria Pilchowice - KS Grzybowice 2-1
30-10-2021 (So) - 15:00 Start Kleszczów - Quo Vadis Makoszowy 5-2
30-10-2021 (So) - 15:00 Orzeł Paczyna - Wilki Wilcza 4-0
30-10-2021 (So) - 15:00 Sparta Zabrze - Orzeł Stanica 2-1
30-10-2021 (So) - 15:00 Leśnik Łącza - Ruch II Kozłów 0-0
31-10-2021 (N) - 14:00 Amator Rudziniec - Burza II Borowa Wieś 1-1
Kolejka 12
06-11-2021 (So) - 14:00 Leśnik Łącza - Sparta Zabrze 1-5
06-11-2021 (So) - 14:00 Orzeł Paczyna - Amator Rudziniec 3-1
06-11-2021 (So) - 14:00 Quo Vadis Makoszowy - Victoria Pilchowice 2-4
06-11-2021 (So) - 14:00 Ruch II Kozłów - Drama Kamieniec 5-1
07-11-2021 (N) - 11:00 Burza II Borowa Wieś - Start Kleszczów 0-3 v.o.
07-11-2021 (N) - 14:15 KS Grzybowice - Olimpia Pławniowice 1-2
07-11-2021 (N) - 14:00 Orzeł Stanica - Wilki Wilcza 4-1
Kolejka 13
13-11-2021 (So) - 13:30 Drama Kamieniec - KS Grzybowice 2-2
13-11-2021 (So) - 13:30 Olimpia Pławniowice - Quo Vadis Makoszowy 3-0
13-11-2021 (So) - 13:30 Victoria Pilchowice - Burza II Borowa Wieś 2-5
13-11-2021 (So) - 13:30 Start Kleszczów - Orzeł Paczyna 5-1
13-11-2021 (So) - 13:30 Leśnik Łącza - Wilki Wilcza 2-0
13-11-2021 (So) - 13:30 Sparta Zabrze - Ruch II Kozłów 6-3
14-11-2021 (N) - 13:30 Amator Rudziniec - Orzeł Stanica 1-1
Kolejka 14
0000-00-00 - 00:00 Wilki Wilcza - Sparta Zabrze -
0000-00-00 - 00:00 Amator Rudziniec - Leśnik Łącza -
0000-00-00 - 00:00 Start Kleszczów - Orzeł Stanica -
0000-00-00 - 00:00 Victoria Pilchowice - Orzeł Paczyna -
0000-00-00 - 00:00 Olimpia Pławniowice - Burza II Borowa Wieś -
0000-00-00 - 00:00 Drama Kamieniec - Quo Vadis Makoszowy -
0000-00-00 - 00:00 Ruch II Kozłów - KS Grzybowice -
Kolejka 15
0000-00-00 - 00:00 Quo Vadis Makoszowy - KS Grzybowice -
0000-00-00 - 00:00 Burza II Borowa Wieś - Drama Kamieniec -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł Paczyna - Olimpia Pławniowice -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł Stanica - Victoria Pilchowice -
0000-00-00 - 00:00 Leśnik Łącza - Start Kleszczów -
0000-00-00 - 00:00 Sparta Zabrze - Amator Rudziniec -
0000-00-00 - 00:00 Wilki Wilcza - Ruch II Kozłów -
Kolejka 16
0000-00-00 - 00:00 Start Kleszczów - Sparta Zabrze -
0000-00-00 - 00:00 Victoria Pilchowice - Leśnik Łącza -
0000-00-00 - 00:00 Olimpia Pławniowice - Orzeł Stanica -
0000-00-00 - 00:00 Drama Kamieniec - Orzeł Paczyna -
0000-00-00 - 00:00 KS Grzybowice - Burza II Borowa Wieś -
0000-00-00 - 00:00 Ruch II Kozłów - Quo Vadis Makoszowy -
0000-00-00 - 00:00 Wilki Wilcza - Amator Rudziniec -
Kolejka 17
0000-00-00 - 00:00 Burza II Borowa Wieś - Quo Vadis Makoszowy -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł Paczyna - KS Grzybowice -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł Stanica - Drama Kamieniec -
0000-00-00 - 00:00 Leśnik Łącza - Olimpia Pławniowice -
0000-00-00 - 00:00 Sparta Zabrze - Victoria Pilchowice -
0000-00-00 - 00:00 Wilki Wilcza - Start Kleszczów -
0000-00-00 - 00:00 Amator Rudziniec - Ruch II Kozłów -
Kolejka 18
0000-00-00 - 00:00 Start Kleszczów - Amator Rudziniec -
0000-00-00 - 00:00 Victoria Pilchowice - Wilki Wilcza -
0000-00-00 - 00:00 Olimpia Pławniowice - Sparta Zabrze -
0000-00-00 - 00:00 Drama Kamieniec - Leśnik Łącza -
0000-00-00 - 00:00 KS Grzybowice - Orzeł Stanica -
0000-00-00 - 00:00 Quo Vadis Makoszowy - Orzeł Paczyna -
0000-00-00 - 00:00 Ruch II Kozłów - Burza II Borowa Wieś -
Kolejka 19
0000-00-00 - 00:00 Orzeł Paczyna - Burza II Borowa Wieś -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł Stanica - Quo Vadis Makoszowy -
0000-00-00 - 00:00 Leśnik Łącza - KS Grzybowice -
0000-00-00 - 00:00 Sparta Zabrze - Drama Kamieniec -
0000-00-00 - 00:00 Wilki Wilcza - Olimpia Pławniowice -
0000-00-00 - 00:00 Amator Rudziniec - Victoria Pilchowice -
0000-00-00 - 00:00 Start Kleszczów - Ruch II Kozłów -
Kolejka 20
0000-00-00 - 00:00 Victoria Pilchowice - Start Kleszczów -
0000-00-00 - 00:00 Olimpia Pławniowice - Amator Rudziniec -
0000-00-00 - 00:00 Drama Kamieniec - Wilki Wilcza -
0000-00-00 - 00:00 KS Grzybowice - Sparta Zabrze -
0000-00-00 - 00:00 Quo Vadis Makoszowy - Leśnik Łącza -
0000-00-00 - 00:00 Burza II Borowa Wieś - Orzeł Stanica -
0000-00-00 - 00:00 Ruch II Kozłów - Orzeł Paczyna -
Kolejka 21
0000-00-00 - 00:00 Orzeł Stanica - Orzeł Paczyna -
0000-00-00 - 00:00 Leśnik Łącza - Burza II Borowa Wieś -
0000-00-00 - 00:00 Sparta Zabrze - Quo Vadis Makoszowy -
0000-00-00 - 00:00 Wilki Wilcza - KS Grzybowice -
0000-00-00 - 00:00 Amator Rudziniec - Drama Kamieniec -
0000-00-00 - 00:00 Start Kleszczów - Olimpia Pławniowice -
0000-00-00 - 00:00 Victoria Pilchowice - Ruch II Kozłów -
Kolejka 22
0000-00-00 - 00:00 Olimpia Pławniowice - Victoria Pilchowice -
0000-00-00 - 00:00 Drama Kamieniec - Start Kleszczów -
0000-00-00 - 00:00 KS Grzybowice - Amator Rudziniec -
0000-00-00 - 00:00 Quo Vadis Makoszowy - Wilki Wilcza -
0000-00-00 - 00:00 Burza II Borowa Wieś - Sparta Zabrze -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł Paczyna - Leśnik Łącza -
0000-00-00 - 00:00 Ruch II Kozłów - Orzeł Stanica -
Kolejka 23
0000-00-00 - 00:00 Leśnik Łącza - Orzeł Stanica -
0000-00-00 - 00:00 Sparta Zabrze - Orzeł Paczyna -
0000-00-00 - 00:00 Wilki Wilcza - Burza II Borowa Wieś -
0000-00-00 - 00:00 Amator Rudziniec - Quo Vadis Makoszowy -
0000-00-00 - 00:00 Start Kleszczów - KS Grzybowice -
0000-00-00 - 00:00 Victoria Pilchowice - Drama Kamieniec -
0000-00-00 - 00:00 Olimpia Pławniowice - Ruch II Kozłów -
Kolejka 24
0000-00-00 - 00:00 Drama Kamieniec - Olimpia Pławniowice -
0000-00-00 - 00:00 KS Grzybowice - Victoria Pilchowice -
0000-00-00 - 00:00 Quo Vadis Makoszowy - Start Kleszczów -
0000-00-00 - 00:00 Burza II Borowa Wieś - Amator Rudziniec -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł Paczyna - Wilki Wilcza -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł Stanica - Sparta Zabrze -
0000-00-00 - 00:00 Ruch II Kozłów - Leśnik Łącza -
Kolejka 25
0000-00-00 - 00:00 Sparta Zabrze - Leśnik Łącza -
0000-00-00 - 00:00 Wilki Wilcza - Orzeł Stanica -
0000-00-00 - 00:00 Amator Rudziniec - Orzeł Paczyna -
0000-00-00 - 00:00 Start Kleszczów - Burza II Borowa Wieś -
0000-00-00 - 00:00 Victoria Pilchowice - Quo Vadis Makoszowy -
0000-00-00 - 00:00 Olimpia Pławniowice - KS Grzybowice -
0000-00-00 - 00:00 Drama Kamieniec - Ruch II Kozłów -
Kolejka 26
0000-00-00 - 00:00 Quo Vadis Makoszowy - Olimpia Pławniowice -
0000-00-00 - 00:00 Burza II Borowa Wieś - Victoria Pilchowice -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł Paczyna - Start Kleszczów -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł Stanica - Amator Rudziniec -
0000-00-00 - 00:00 Leśnik Łącza - Wilki Wilcza -
0000-00-00 - 00:00 Ruch II Kozłów - Sparta Zabrze -
0000-00-00 - 00:00 KS Grzybowice - Drama Kamieniec -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!