Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Żywiec,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
21-08-2021 (So) - 16:00 | Grapa Trzebinia - LKS Korbielów | 2-1 |
22-08-2021 (N) - 11:00 | ŻAPN Żywiec - Świt Cięcina | 5-0 |
22-08-2021 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - Sokół Słotwina | 3-0 v.o. |
09-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Ślemieńska - Beskid Kocierz | 9-0 |
Kolejka 2 | ||
29-08-2021 (N) - 11:00 | LKS Korbielów - Soła Żywiec | 3-0 |
29-08-2021 (N) - 15:00 | LKS Ślemieńska - Grapa Trzebinia | 1-0 |
29-08-2021 (N) - 11:00 | Beskid Kocierz - Świt Cięcina | 2-9 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Sokół Słotwina - ŻAPN Żywiec | 2-3 |
Kolejka 3 | ||
04-09-2021 (So) - 16:00 | Świt Cięcina - Sokół Słotwina | 0-2 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Grapa Trzebinia - Beskid Kocierz | 5-3 |
05-09-2021 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Ślemieńska | 1-0 |
05-09-2021 (N) - 16:00 | ŻAPN Żywiec - LKS Korbielów | 3-0 |
Kolejka 4 | ||
11-09-2021 (So) - 16:00 | Grapa Trzebinia - Soła Żywiec | 1-2 |
12-09-2021 (N) - 15:00 | LKS Ślemieńska - ŻAPN Żywiec | 2-2 |
12-09-2021 (N) - 11:00 | Beskid Kocierz - Sokół Słotwina | 1-7 |
12-09-2021 (N) - 11:00 | LKS Korbielów - Świt Cięcina | 4-4 |
Kolejka 5 | ||
18-09-2021 (So) - 16:00 | Świt Cięcina - LKS Ślemieńska | 4-0 |
19-09-2021 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - Beskid Kocierz | 2-2 |
19-09-2021 (N) - 15:00 | Sokół Słotwina - LKS Korbielów | 5-1 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | ŻAPN Żywiec - Grapa Trzebinia | 6-0 |
Kolejka 6 | ||
26-09-2021 (N) - 16:00 | Grapa Trzebinia - Świt Cięcina | 3-7 |
26-09-2021 (N) - 11:00 | Beskid Kocierz - LKS Korbielów | 2-4 |
26-09-2021 (N) - 15:00 | LKS Ślemieńska - Sokół Słotwina | 0-6 |
26-09-2021 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - ŻAPN Żywiec | 0-1 |
Kolejka 7 | ||
02-10-2021 (So) - 16:00 | Świt Cięcina - Soła Żywiec | 1-3 |
03-10-2021 (N) - 11:00 | LKS Korbielów - LKS Ślemieńska | 3-1 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | Sokół Słotwina - Grapa Trzebinia | 6-1 |
03-10-2021 (N) - 16:00 | ŻAPN Żywiec - Beskid Kocierz | 10-1 |
Kolejka 8 | ||
10-04-2022 (N) - 11:00 | Beskid Kocierz - LKS Ślemieńska | 1-4 |
10-04-2022 (N) - 11:00 | LKS Korbielów - Grapa Trzebinia | 4-2 |
10-04-2022 (N) - 13:00 | Sokół Słotwina - Soła Żywiec | 2-2 |
11-05-2022 (Śr) - 17:30 | Świt Cięcina - ŻAPN Żywiec | 1-4 |
Kolejka 9 | ||
16-04-2022 (So) - 16:00 | Grapa Trzebinia - LKS Ślemieńska | 2-2 |
16-04-2022 (So) - 16:00 | Świt Cięcina - Beskid Kocierz | 3-3 |
18-04-2022 (Pn) - 16:00 | ŻAPN Żywiec - Sokół Słotwina | 3-1 |
18-04-2022 (Pn) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Korbielów | 1-2 |
Kolejka 10 | ||
24-04-2022 (N) - 13:00 | Sokół Słotwina - Świt Cięcina | 3-2 |
24-04-2022 (N) - 11:00 | LKS Korbielów - ŻAPN Żywiec | 1-5 |
24-04-2022 (N) - 15:00 | LKS Ślemieńska - Soła Żywiec | 2-2 |
24-04-2022 (N) - 11:00 | Beskid Kocierz - Grapa Trzebinia | 0-7 |
Kolejka 11 | ||
30-04-2022 (So) - 16:00 | Świt Cięcina - LKS Korbielów | 2-3 |
01-05-2022 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - Grapa Trzebinia | 2-0 |
01-05-2022 (N) - 16:00 | ŻAPN Żywiec - LKS Ślemieńska | 2-1 |
01-05-2022 (N) - 15:00 | Sokół Słotwina - Beskid Kocierz | 3-0 v.o. |
Kolejka 12 | ||
07-05-2022 (So) - 16:00 | Grapa Trzebinia - ŻAPN Żywiec | 3-5 |
07-05-2022 (So) - 15:30 | LKS Ślemieńska - Świt Cięcina | 2-3 |
08-05-2022 (N) - 15:00 | Beskid Kocierz - Soła Żywiec | 4-7 |
08-05-2022 (N) - 11:00 | LKS Korbielów - Sokół Słotwina | 2-3 |
Kolejka 13 | ||
14-05-2022 (So) - 16:00 | ŻAPN Żywiec - Soła Żywiec | 4-0 |
15-05-2022 (N) - 11:00 | LKS Korbielów - Beskid Kocierz | 8-0 |
15-05-2022 (N) - 15:00 | Sokół Słotwina - LKS Ślemieńska | 3-1 |
28-05-2022 (So) - 16:00 | Świt Cięcina - Grapa Trzebinia | 4-1 |
Kolejka 14 | ||
21-05-2022 (So) - 18:00 | Soła Żywiec - Świt Cięcina | 1-2 |
21-05-2022 (So) - 16:00 | Grapa Trzebinia - Sokół Słotwina | 0-3 |
21-05-2022 (So) - 16:00 | LKS Ślemieńska - LKS Korbielów | 2-3 |
22-05-2022 (N) - 11:00 | Beskid Kocierz - ŻAPN Żywiec | 5-16 |