LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Klasa B Żywiec, 2021/2022

Kolejka 1
21-08-2021 (So) - 16:00 Grapa Trzebinia - LKS Korbielów 2-1
22-08-2021 (N) - 11:00 ŻAPN Żywiec - Świt Cięcina 5-0
22-08-2021 (N) - 11:00 Soła Żywiec - Sokół Słotwina 3-0 v.o.
09-10-2021 (So) - 15:00 LKS Ślemieńska - Beskid Kocierz 9-0
Kolejka 2
29-08-2021 (N) - 11:00 LKS Korbielów - Soła Żywiec 3-0
29-08-2021 (N) - 15:00 LKS Ślemieńska - Grapa Trzebinia 1-0
29-08-2021 (N) - 11:00 Beskid Kocierz - Świt Cięcina 2-9
09-10-2021 (So) - 15:00 Sokół Słotwina - ŻAPN Żywiec 2-3
Kolejka 3
04-09-2021 (So) - 16:00 Świt Cięcina - Sokół Słotwina 0-2
04-09-2021 (So) - 16:00 Grapa Trzebinia - Beskid Kocierz 5-3
05-09-2021 (N) - 11:00 Soła Żywiec - LKS Ślemieńska 1-0
05-09-2021 (N) - 16:00 ŻAPN Żywiec - LKS Korbielów 3-0
Kolejka 4
11-09-2021 (So) - 16:00 Grapa Trzebinia - Soła Żywiec 1-2
12-09-2021 (N) - 15:00 LKS Ślemieńska - ŻAPN Żywiec 2-2
12-09-2021 (N) - 11:00 Beskid Kocierz - Sokół Słotwina 1-7
12-09-2021 (N) - 11:00 LKS Korbielów - Świt Cięcina 4-4
Kolejka 5
18-09-2021 (So) - 16:00 Świt Cięcina - LKS Ślemieńska 4-0
19-09-2021 (N) - 11:00 Soła Żywiec - Beskid Kocierz 2-2
19-09-2021 (N) - 15:00 Sokół Słotwina - LKS Korbielów 5-1
19-09-2021 (N) - 16:00 ŻAPN Żywiec - Grapa Trzebinia 6-0
Kolejka 6
26-09-2021 (N) - 16:00 Grapa Trzebinia - Świt Cięcina 3-7
26-09-2021 (N) - 11:00 Beskid Kocierz - LKS Korbielów 2-4
26-09-2021 (N) - 15:00 LKS Ślemieńska - Sokół Słotwina 0-6
26-09-2021 (N) - 11:00 Soła Żywiec - ŻAPN Żywiec 0-1
Kolejka 7
02-10-2021 (So) - 16:00 Świt Cięcina - Soła Żywiec 1-3
03-10-2021 (N) - 11:00 LKS Korbielów - LKS Ślemieńska 3-1
03-10-2021 (N) - 15:00 Sokół Słotwina - Grapa Trzebinia 6-1
03-10-2021 (N) - 16:00 ŻAPN Żywiec - Beskid Kocierz 10-1
Kolejka 8
03-10-2021 (N) - 11:00 Beskid Kocierz - LKS Ślemieńska -
03-10-2021 (N) - 11:00 LKS Korbielów - Grapa Trzebinia -
03-10-2021 (N) - 11:00 Sokół Słotwina - Soła Żywiec -
03-10-2021 (N) - 11:00 Świt Cięcina - ŻAPN Żywiec -
Kolejka 9
03-10-2021 (N) - 11:00 Świt Cięcina - Beskid Kocierz -
03-10-2021 (N) - 11:00 ŻAPN Żywiec - Sokół Słotwina -
03-10-2021 (N) - 11:00 Soła Żywiec - LKS Korbielów -
03-10-2021 (N) - 11:00 Grapa Trzebinia - LKS Ślemieńska -
Kolejka 10
03-10-2021 (N) - 11:00 Sokół Słotwina - Świt Cięcina -
03-10-2021 (N) - 11:00 LKS Korbielów - ŻAPN Żywiec -
03-10-2021 (N) - 11:00 LKS Ślemieńska - Soła Żywiec -
03-10-2021 (N) - 11:00 Beskid Kocierz - Grapa Trzebinia -
Kolejka 11
03-10-2021 (N) - 11:00 Soła Żywiec - Grapa Trzebinia -
03-10-2021 (N) - 11:00 ŻAPN Żywiec - LKS Ślemieńska -
03-10-2021 (N) - 11:00 Świt Cięcina - LKS Korbielów -
03-10-2021 (N) - 11:00 Sokół Słotwina - Beskid Kocierz -
Kolejka 12
03-10-2021 (N) - 11:00 Beskid Kocierz - Soła Żywiec -
03-10-2021 (N) - 11:00 LKS Ślemieńska - Świt Cięcina -
03-10-2021 (N) - 11:00 LKS Korbielów - Sokół Słotwina -
03-10-2021 (N) - 11:00 Grapa Trzebinia - ŻAPN Żywiec -
Kolejka 13
03-10-2021 (N) - 11:00 LKS Korbielów - Beskid Kocierz -
03-10-2021 (N) - 11:00 Sokół Słotwina - LKS Ślemieńska -
03-10-2021 (N) - 11:00 ŻAPN Żywiec - Soła Żywiec -
03-10-2021 (N) - 11:00 Świt Cięcina - Grapa Trzebinia -
Kolejka 14
03-10-2021 (N) - 11:00 Soła Żywiec - Świt Cięcina -
03-10-2021 (N) - 11:00 Beskid Kocierz - ŻAPN Żywiec -
03-10-2021 (N) - 11:00 Grapa Trzebinia - Sokół Słotwina -
03-10-2021 (N) - 11:00 LKS Ślemieńska - LKS Korbielów -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!