LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Klasa B Skoczów, 2021/2022

Kolejka 1
22-08-2021 (N) - 17:00 Błyskawica II Kończyce W. - Olza II Pogwizdów 5-0
22-08-2021 (N) - 17:00 Zryw Bąków - LKS Ochaby 4-0
22-08-2021 (N) - 17:00 Strażak Pielgrzymowice - Promyk Golasowice 2-0
Kolejka 2
28-08-2021 (So) - 17:00 Cukrownik Chybie - Błyskawica II Kończyce W. 2-1
29-08-2021 (N) - 17:00 LKS Ochaby - Strażak Pielgrzymowice 1-1
29-08-2021 (N) - 16:00 Olza II Pogwizdów - Zryw Bąków 1-3
Kolejka 3
01-09-2021 (Śr) - 17:00 Zryw Bąków - Cukrownik Chybie 4-2
01-09-2021 (Śr) - 17:00 Strażak Pielgrzymowice - Olza II Pogwizdów 3-3
01-09-2021 (Śr) - 17:00 Promyk Golasowice - LKS Ochaby 1-3
Kolejka 4
05-09-2021 (N) - 16:00 Błyskawica II Kończyce W. - Zryw Bąków 1-2
05-09-2021 (N) - 16:00 Cukrownik Chybie - Strażak Pielgrzymowice 3-2
05-09-2021 (N) - 13:00 Olza II Pogwizdów - Promyk Golasowice 3-2
Kolejka 5
11-09-2021 (So) - 16:00 Strażak Pielgrzymowice - Błyskawica II Kończyce W. 4-2
12-09-2021 (N) - 15:00 Promyk Golasowice - Cukrownik Chybie 0-4
12-09-2021 (N) - 16:00 LKS Ochaby - Olza II Pogwizdów 1-1
Kolejka 6
18-09-2021 (So) - 16:00 Zryw Bąków - Strażak Pielgrzymowice 4-2
18-09-2021 (So) - 16:00 Błyskawica II Kończyce W. - Promyk Golasowice 9-0
19-09-2021 (N) - 16:00 Cukrownik Chybie - LKS Ochaby 4-1
Kolejka 7
26-09-2021 (N) - 15:00 Promyk Golasowice - Zryw Bąków 0-6
26-09-2021 (N) - 16:00 LKS Ochaby - Błyskawica II Kończyce W. 0-1
26-09-2021 (N) - 16:00 Olza II Pogwizdów - Cukrownik Chybie 1-5
Kolejka 8
03-10-2021 (N) - 15:00 Promyk Golasowice - Strażak Pielgrzymowice 3-2
03-10-2021 (N) - 15:00 LKS Ochaby - Zryw Bąków 0-4
03-10-2021 (N) - 13:00 Olza II Pogwizdów - Błyskawica II Kończyce W. 0-0
Kolejka 9
09-10-2021 (So) - 15:00 Błyskawica II Kończyce W. - Cukrownik Chybie 0-1
10-10-2021 (N) - 15:00 Strażak Pielgrzymowice - LKS Ochaby 2-3
10-10-2021 (N) - 15:00 Zryw Bąków - Olza II Pogwizdów 5-1
Kolejka 10
16-10-2021 (So) - 15:00 Cukrownik Chybie - Zryw Bąków 0-2
17-10-2021 (N) - 15:00 Olza II Pogwizdów - Strażak Pielgrzymowice 4-1
17-10-2021 (N) - 15:00 LKS Ochaby - Promyk Golasowice 4-0
Kolejka 11
23-10-2021 (So) - 15:00 Zryw Bąków - Błyskawica II Kończyce W. 2-2
23-10-2021 (So) - 15:00 Promyk Golasowice - Olza II Pogwizdów 5-4
24-10-2021 (N) - 15:00 Strażak Pielgrzymowice - Cukrownik Chybie 1-3
Kolejka 12
30-10-2021 (So) - 14:00 Cukrownik Chybie - Promyk Golasowice 1-2
30-10-2021 (So) - 14:00 Olza II Pogwizdów - LKS Ochaby 1-1
31-10-2021 (N) - 14:00 Błyskawica II Kończyce W. - Strażak Pielgrzymowice 2-2
Kolejka 13
06-11-2021 (So) - 14:00 Strażak Pielgrzymowice - Zryw Bąków 0-9
07-11-2021 (N) - 11:00 Promyk Golasowice - Błyskawica II Kończyce W. 1-0
07-11-2021 (N) - 14:00 LKS Ochaby - Cukrownik Chybie 2-3
Kolejka 14
11-11-2021 (Cz) - 14:00 Zryw Bąków - Promyk Golasowice 4-1
11-11-2021 (Cz) - 14:00 Błyskawica II Kończyce W. - LKS Ochaby 1-0
11-11-2021 (Cz) - 14:00 Cukrownik Chybie - Olza II Pogwizdów 2-1

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!