LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Klasa B Bielsko-Biała, 2021/2022

Kolejka 1
21-08-2021 (So) - 17:00 KS II Bystra - Słowian Łodygowice 4-1
21-08-2021 (So) - 17:00 Groń Bujaków - Sokół Zabrzeg 1-1
21-08-2021 (So) - 17:00 Zapora Porąbka - Beskid Godziszka 3-0 v.o.
21-08-2021 (So) - 17:00 Sokół Buczkowice - UKS II Bronów 2-2
22-08-2021 (N) - 15:00 Spójnia II Landek - Iskra Rybarzowice 1-2
22-09-2021 (Śr) - 17:00 Zapora II Wapienica - GLKS II Wilkowice 2-5
Kolejka 2
26-08-2021 (Cz) - 18:00 GLKS II Wilkowice - Słowian Łodygowice 12-0
28-08-2021 (So) - 17:00 Sokół Zabrzeg - KS II Bystra 6-0
28-08-2021 (So) - 17:00 Beskid Godziszka - Groń Bujaków 2-3
28-08-2021 (So) - 17:00 Iskra Rybarzowice - Sokół Buczkowice 5-1
29-08-2021 (N) - 11:00 UKS II Bronów - Zapora Porąbka 1-4
08-09-2021 (Śr) - 17:30 Zapora II Wapienica - Spójnia II Landek 3-1
Kolejka 3
04-09-2021 (So) - 17:00 Sokół Buczkowice - Zapora II Wapienica 2-3
04-09-2021 (So) - 16:00 Zapora Porąbka - Iskra Rybarzowice 9-1
04-09-2021 (So) - 17:00 Słowian Łodygowice - Sokół Zabrzeg 0-7
05-09-2021 (N) - 16:00 Groń Bujaków - UKS II Bronów 4-3
05-09-2021 (N) - 15:00 Spójnia II Landek - GLKS II Wilkowice 2-4
06-11-2021 (So) - 14:00 Beskid Godziszka - KS II Bystra 6-0
Kolejka 4
11-09-2021 (So) - 16:00 Beskid Godziszka - Słowian Łodygowice 2-0
11-09-2021 (So) - 16:00 Iskra Rybarzowice - Groń Bujaków 0-4
12-09-2021 (N) - 16:00 GLKS II Wilkowice - Sokół Zabrzeg 8-1
12-09-2021 (N) - 11:00 UKS II Bronów - KS II Bystra 4-0
12-09-2021 (N) - 13:00 Zapora II Wapienica - Zapora Porąbka 1-2
12-09-2021 (N) - 15:00 Spójnia II Landek - Sokół Buczkowice 1-4
Kolejka 5
18-09-2021 (So) - 16:00 Słowian Łodygowice - UKS II Bronów 0-4
18-09-2021 (So) - 16:00 Sokół Zabrzeg - Beskid Godziszka 6-1
18-09-2021 (So) - 16:00 Sokół Buczkowice - GLKS II Wilkowice 2-3
18-09-2021 (So) - 14:00 Zapora Porąbka - Spójnia II Landek 6-0
19-09-2021 (N) - 16:00 Groń Bujaków - Zapora II Wapienica 3-2
19-09-2021 (N) - 15:00 KS II Bystra - Iskra Rybarzowice 3-2
Kolejka 6
25-09-2021 (So) - 16:00 Sokół Buczkowice - Zapora Porąbka 1-6
25-09-2021 (So) - 16:00 Iskra Rybarzowice - Słowian Łodygowice 8-0
26-09-2021 (N) - 15:00 Spójnia II Landek - Groń Bujaków 0-7
26-09-2021 (N) - 13:00 Zapora II Wapienica - KS II Bystra 6-3
26-09-2021 (N) - 11:00 UKS II Bronów - Sokół Zabrzeg 2-3
26-09-2021 (N) - 15:00 GLKS II Wilkowice - Beskid Godziszka 9-1
Kolejka 7
02-10-2021 (So) - 15:00 Beskid Godziszka - UKS II Bronów 1-0
02-10-2021 (So) - 15:00 Sokół Zabrzeg - Iskra Rybarzowice 4-1
02-10-2021 (So) - 15:00 Słowian Łodygowice - Zapora II Wapienica 0-8
02-10-2021 (So) - 15:00 Groń Bujaków - Sokół Buczkowice 7-1
02-10-2021 (So) - 15:00 Zapora Porąbka - GLKS II Wilkowice 1-4
03-10-2021 (N) - 15:00 KS II Bystra - Spójnia II Landek 0-0
Kolejka 8
09-10-2021 (So) - 15:00 Sokół Buczkowice - KS II Bystra 6-2
09-10-2021 (So) - 15:00 Iskra Rybarzowice - Beskid Godziszka 4-2
10-10-2021 (N) - 15:00 GLKS II Wilkowice - UKS II Bronów 17-2
10-10-2021 (N) - 13:00 Zapora II Wapienica - Sokół Zabrzeg 1-4
10-10-2021 (N) - 15:00 Spójnia II Landek - Słowian Łodygowice 4-1
10-10-2021 (N) - 15:00 Zapora Porąbka - Groń Bujaków 2-1
Kolejka 9
16-10-2021 (So) - 15:00 Groń Bujaków - GLKS II Wilkowice 4-1
16-10-2021 (So) - 15:00 Słowian Łodygowice - Sokół Buczkowice 1-6
16-10-2021 (So) - 15:00 Sokół Zabrzeg - Spójnia II Landek 4-1
16-10-2021 (So) - 15:00 Beskid Godziszka - Zapora II Wapienica 2-2
17-10-2021 (N) - 15:00 KS II Bystra - Zapora Porąbka 2-6
17-10-2021 (N) - 11:00 UKS II Bronów - Iskra Rybarzowice 0-1
Kolejka 10
23-10-2021 (So) - 15:00 Groń Bujaków - KS II Bystra 6-0
23-10-2021 (So) - 15:00 Zapora Porąbka - Słowian Łodygowice 4-0
23-10-2021 (So) - 15:00 Sokół Buczkowice - Sokół Zabrzeg 3-4
24-10-2021 (N) - 15:00 GLKS II Wilkowice - Iskra Rybarzowice 20-0
24-10-2021 (N) - 13:00 Zapora II Wapienica - UKS II Bronów 3-3
24-10-2021 (N) - 15:00 Spójnia II Landek - Beskid Godziszka 2-5
Kolejka 11
30-10-2021 (So) - 15:00 Iskra Rybarzowice - Zapora II Wapienica 4-4
30-10-2021 (So) - 14:00 Beskid Godziszka - Sokół Buczkowice 6-5
30-10-2021 (So) - 14:00 Sokół Zabrzeg - Zapora Porąbka 2-0
30-10-2021 (So) - 14:00 Słowian Łodygowice - Groń Bujaków 2-5
31-10-2021 (N) - 11:00 UKS II Bronów - Spójnia II Landek 1-3
31-10-2021 (N) - 14:00 KS II Bystra - GLKS II Wilkowice 0-2

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!