Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Tychy,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
14-08-2021 (So) - 17:00 | Sokół Wola - LKS Brzeźce | 3-2 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | GKS Suszec - Polonia Międzyrzecze | 5-2 |
15-08-2021 (N) - 17:00 | Leśnik Kobiór - Czapla Kryry | 2-0 |
15-08-2021 (N) - 15:30 | Siódemka Tychy - LKS Frydek | 3-2 |
15-08-2021 (N) - 17:00 | LKS Studzionka - Stal Chełm Śląski | 9-0 |
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | LKS Gardawice - LKS II Goczałkowice | 1-3 |
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | LKS Rudołtowice - LKS Woszczyce | 0-1 |
15-09-2021 (Śr) - 17:00 | Unia Bieruń Stary - Znicz Jankowice | 4-0 |
Kolejka 2 | ||
21-08-2021 (So) - 17:00 | Leśnik Kobiór - Unia Bieruń Stary | 1-4 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Znicz Jankowice - Sokół Wola | 1-2 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | LKS Brzeźce - LKS Rudołtowice | 1-7 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | LKS Woszczyce - GKS Suszec | 3-1 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Stal Chełm Śląski - LKS Gardawice | 3-0 v.o. |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Czapla Kryry - LKS Frydek | 1-1 |
22-08-2021 (N) - 16:00 | Polonia Międzyrzecze - LKS Studzionka | 2-4 |
22-08-2021 (N) - 11:00 | LKS II Goczałkowice - Siódemka Tychy | 5-0 |
Kolejka 3 | ||
28-08-2021 (So) - 17:00 | GKS Suszec - LKS Brzeźce | 2-1 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | LKS Frydek - LKS II Goczałkowice | 2-7 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Sokół Wola - Leśnik Kobiór | 0-0 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Unia Bieruń Stary - Czapla Kryry | 6-1 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | LKS Gardawice - Polonia Międzyrzecze | 1-3 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Siódemka Tychy - Stal Chełm Śląski | 2-0 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LKS Studzionka - LKS Woszczyce | 3-0 |
29-08-2021 (N) - 14:00 | LKS Rudołtowice - Znicz Jankowice | 1-3 |
Kolejka 4 | ||
08-09-2021 (Śr) - 17:00 | Unia Bieruń Stary - Sokół Wola | 0-1 |
08-09-2021 (Śr) - 17:00 | Leśnik Kobiór - LKS Rudołtowice | 0-2 |
08-09-2021 (Śr) - 17:00 | Znicz Jankowice - GKS Suszec | 3-3 |
08-09-2021 (Śr) - 17:00 | LKS Brzeźce - LKS Studzionka | 0-3 |
08-09-2021 (Śr) - 17:00 | LKS Woszczyce - LKS Gardawice | 5-1 |
08-09-2021 (Śr) - 17:00 | Polonia Międzyrzecze - Siódemka Tychy | 2-0 |
08-09-2021 (Śr) - 17:00 | Stal Chełm Śląski - LKS Frydek | 2-4 |
08-09-2021 (Śr) - 17:00 | Czapla Kryry - LKS II Goczałkowice | 1-2 |
Kolejka 5 | ||
04-09-2021 (So) - 17:00 | LKS Gardawice - LKS Brzeźce | 5-1 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | LKS II Goczałkowice - Stal Chełm Śląski | 6-0 |
04-09-2021 (So) - 17:00 | GKS Suszec - Leśnik Kobiór | 3-0 |
04-09-2021 (So) - 17:00 | LKS Rudołtowice - Unia Bieruń Stary | 0-0 |
04-09-2021 (So) - 17:00 | Sokół Wola - Czapla Kryry | 3-0 |
05-09-2021 (N) - 17:00 | LKS Frydek - Polonia Międzyrzecze | 1-3 |
05-09-2021 (N) - 15:00 | Siódemka Tychy - LKS Woszczyce | 2-4 |
05-09-2021 (N) - 17:00 | LKS Studzionka - Znicz Jankowice | 5-2 |
Kolejka 6 | ||
11-09-2021 (So) - 17:00 | Unia Bieruń Stary - GKS Suszec | 2-1 |
11-09-2021 (So) - 11:00 | Leśnik Kobiór - LKS Studzionka | 0-0 |
11-09-2021 (So) - 17:00 | LKS Brzeźce - Siódemka Tychy | 7-0 |
11-09-2021 (So) - 17:00 | LKS Woszczyce - LKS Frydek | 2-2 |
11-09-2021 (So) - 17:00 | Polonia Międzyrzecze - LKS II Goczałkowice | 1-3 |
12-09-2021 (N) - 17:00 | Znicz Jankowice - LKS Gardawice | 3-1 |
12-09-2021 (N) - 12:00 | Sokół Wola - LKS Rudołtowice | 3-4 |
11-11-2021 (Cz) - 14:00 | Czapla Kryry - Stal Chełm Śląski | 0-1 |
Kolejka 7 | ||
18-09-2021 (So) - 16:30 | LKS Gardawice - Leśnik Kobiór | 1-3 |
18-09-2021 (So) - 16:30 | Stal Chełm Śląski - Polonia Międzyrzecze | 5-0 |
18-09-2021 (So) - 16:30 | GKS Suszec - Sokół Wola | 0-3 |
18-09-2021 (So) - 16:30 | LKS Rudołtowice - Czapla Kryry | 1-2 |
19-09-2021 (N) - 11:00 | LKS II Goczałkowice - LKS Woszczyce | 2-1 |
19-09-2021 (N) - 16:30 | LKS Frydek - LKS Brzeźce | 6-2 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Siódemka Tychy - Znicz Jankowice | 6-2 |
11-11-2021 (Cz) - 14:00 | LKS Studzionka - Unia Bieruń Stary | 0-0 |
Kolejka 8 | ||
25-09-2021 (So) - 16:30 | Czapla Kryry - Polonia Międzyrzecze | 1-1 |
25-09-2021 (So) - 16:30 | LKS Woszczyce - Stal Chełm Śląski | 2-0 |
25-09-2021 (So) - 16:30 | LKS Brzeźce - LKS II Goczałkowice | 0-5 |
25-09-2021 (So) - 16:30 | Znicz Jankowice - LKS Frydek | 3-4 |
25-09-2021 (So) - 16:30 | Leśnik Kobiór - Siódemka Tychy | 1-4 |
25-09-2021 (So) - 16:30 | LKS Rudołtowice - GKS Suszec | 3-1 |
25-09-2021 (So) - 16:30 | Sokół Wola - LKS Studzionka | 1-2 |
06-10-2021 (Śr) - 16:00 | Unia Bieruń Stary - LKS Gardawice | 1-3 |
Kolejka 9 | ||
02-10-2021 (So) - 16:00 | GKS Suszec - Czapla Kryry | 2-0 |
02-10-2021 (So) - 16:00 | Polonia Międzyrzecze - LKS Woszczyce | 3-10 |
02-10-2021 (So) - 16:00 | LKS Gardawice - Sokół Wola | 2-1 |
02-10-2021 (So) - 16:00 | Stal Chełm Śląski - LKS Brzeźce | 5-2 |
03-10-2021 (N) - 11:00 | LKS II Goczałkowice - Znicz Jankowice | 6-0 |
03-10-2021 (N) - 16:00 | LKS Frydek - Leśnik Kobiór | 3-1 |
03-10-2021 (N) - 16:00 | Siódemka Tychy - Unia Bieruń Stary | 2-3 |
03-10-2021 (N) - 16:00 | LKS Studzionka - LKS Rudołtowice | 4-3 |
Kolejka 10 | ||
09-10-2021 (So) - 16:00 | GKS Suszec - LKS Studzionka | 1-3 |
09-10-2021 (So) - 16:00 | LKS Rudołtowice - LKS Gardawice | 3-2 |
09-10-2021 (So) - 16:00 | Sokół Wola - Siódemka Tychy | 4-0 |
09-10-2021 (So) - 16:00 | Unia Bieruń Stary - LKS Frydek | 0-1 |
09-10-2021 (So) - 16:00 | Leśnik Kobiór - LKS II Goczałkowice | 3-1 |
09-10-2021 (So) - 16:00 | Znicz Jankowice - Stal Chełm Śląski | 0-5 |
09-10-2021 (So) - 16:00 | Czapla Kryry - LKS Woszczyce | 2-1 |
11-11-2021 (Cz) - 14:00 | LKS Brzeźce - Polonia Międzyrzecze | 1-3 |
Kolejka 11 | ||
16-10-2021 (So) - 15:30 | LKS Woszczyce - LKS Brzeźce | 6-1 |
16-10-2021 (So) - 15:30 | LKS Gardawice - GKS Suszec | 3-2 |
16-10-2021 (So) - 15:30 | Stal Chełm Śląski - Leśnik Kobiór | 0-3 |
17-10-2021 (N) - 15:30 | Polonia Międzyrzecze - Znicz Jankowice | 3-2 |
17-10-2021 (N) - 11:00 | LKS II Goczałkowice - Unia Bieruń Stary | 3-2 |
17-10-2021 (N) - 15:30 | LKS Frydek - Sokół Wola | 2-4 |
17-10-2021 (N) - 16:00 | Siódemka Tychy - LKS Rudołtowice | 0-0 |
17-10-2021 (N) - 15:30 | LKS Studzionka - Czapla Kryry | 0-1 |
Kolejka 12 | ||
23-10-2021 (So) - 15:30 | GKS Suszec - Siódemka Tychy | 4-1 |
23-10-2021 (So) - 15:30 | LKS Rudołtowice - LKS Frydek | 2-3 |
23-10-2021 (So) - 15:30 | Sokół Wola - LKS II Goczałkowice | 0-2 |
23-10-2021 (So) - 15:30 | Unia Bieruń Stary - Stal Chełm Śląski | 2-0 |
23-10-2021 (So) - 13:30 | Leśnik Kobiór - Polonia Międzyrzecze | 7-0 |
23-10-2021 (So) - 15:30 | Znicz Jankowice - LKS Woszczyce | 4-3 |
23-10-2021 (So) - 15:30 | Czapla Kryry - LKS Brzeźce | 4-2 |
24-10-2021 (N) - 15:30 | LKS Studzionka - LKS Gardawice | 1-3 |
Kolejka 13 | ||
30-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Gardawice - Czapla Kryry | 1-3 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Brzeźce - Znicz Jankowice | 2-5 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Woszczyce - Leśnik Kobiór | 2-1 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | Stal Chełm Śląski - Sokół Wola | 1-2 |
31-10-2021 (N) - 14:15 | Polonia Międzyrzecze - Unia Bieruń Stary | 1-3 |
31-10-2021 (N) - 11:00 | LKS II Goczałkowice - LKS Rudołtowice | 7-0 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LKS Frydek - GKS Suszec | 4-1 |
31-10-2021 (N) - 15:30 | Siódemka Tychy - LKS Studzionka | 2-2 |
Kolejka 14 | ||
06-11-2021 (So) - 14:00 | GKS Suszec - LKS II Goczałkowice | 0-0 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | LKS Rudołtowice - Stal Chełm Śląski | 2-4 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Sokół Wola - Polonia Międzyrzecze | 4-1 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Unia Bieruń Stary - LKS Woszczyce | 3-1 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Leśnik Kobiór - LKS Brzeźce | 1-1 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Czapla Kryry - Znicz Jankowice | 1-0 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | LKS Studzionka - LKS Frydek | 3-1 |
07-11-2021 (N) - 11:00 | LKS Gardawice - Siódemka Tychy | 2-0 |
Kolejka 15 | ||
13-11-2021 (So) - 13:30 | LKS Brzeźce - Unia Bieruń Stary | 1-1 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | LKS Woszczyce - Sokół Wola | 3-1 |
13-11-2021 (So) - 16:00 | LKS II Goczałkowice - LKS Studzionka | 2-3 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Stal Chełm Śląski - GKS Suszec | 1-3 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Polonia Międzyrzecze - LKS Rudołtowice | 1-2 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | LKS Frydek - LKS Gardawice | 2-1 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Siódemka Tychy - Czapla Kryry | 4-0 |
27-04-2022 (Śr) - 17:30 | Znicz Jankowice - Leśnik Kobiór | 5-1 |
Kolejka 16 | ||
12-03-2022 (So) - 15:30 | Stal Chełm Śląski - LKS Studzionka | 0-0 |
12-03-2022 (So) - 15:30 | LKS Woszczyce - LKS Rudołtowice | 6-3 |
12-03-2022 (So) - 15:30 | LKS Brzeźce - Sokół Wola | 3-1 |
12-03-2022 (So) - 15:30 | Znicz Jankowice - Unia Bieruń Stary | 3-0 |
12-03-2022 (So) - 15:30 | Czapla Kryry - Leśnik Kobiór | 1-4 |
13-03-2022 (N) - 15:30 | Polonia Międzyrzecze - GKS Suszec | 3-0 |
13-03-2022 (N) - 11:00 | LKS II Goczałkowice - LKS Gardawice | 4-2 |
13-03-2022 (N) - 15:30 | LKS Frydek - Siódemka Tychy | 0-2 |
Kolejka 17 | ||
19-03-2022 (So) - 15:30 | GKS Suszec - LKS Woszczyce | 0-1 |
19-03-2022 (So) - 15:30 | Sokół Wola - Znicz Jankowice | 1-3 |
19-03-2022 (So) - 15:30 | LKS Gardawice - Stal Chełm Śląski | 0-1 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Siódemka Tychy - LKS II Goczałkowice | 1-6 |
19-03-2022 (So) - 15:30 | Unia Bieruń Stary - Leśnik Kobiór | 1-2 |
19-03-2022 (So) - 15:30 | LKS Rudołtowice - LKS Brzeźce | 5-0 |
20-03-2022 (N) - 15:30 | LKS Studzionka - Polonia Międzyrzecze | 3-0 |
20-03-2022 (N) - 15:30 | LKS Frydek - Czapla Kryry | 4-2 |
Kolejka 18 | ||
26-03-2022 (So) - 16:00 | Stal Chełm Śląski - Siódemka Tychy | 2-0 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | LKS Woszczyce - LKS Studzionka | 1-3 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | LKS Brzeźce - GKS Suszec | 3-0 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | Znicz Jankowice - LKS Rudołtowice | 2-2 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | Leśnik Kobiór - Sokół Wola | 2-2 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | Czapla Kryry - Unia Bieruń Stary | 0-1 |
27-03-2022 (N) - 17:00 | Polonia Międzyrzecze - LKS Gardawice | 0-1 |
27-03-2022 (N) - 11:00 | LKS II Goczałkowice - LKS Frydek | 5-0 |
Kolejka 19 | ||
28-04-2022 (Cz) - 18:00 | LKS II Goczałkowice - Czapla Kryry | 3-0 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | LKS Gardawice - LKS Woszczyce | 0-1 |
04-05-2022 (Śr) - 18:00 | Sokół Wola - Unia Bieruń Stary | 3-3 |
04-05-2022 (Śr) - 18:00 | LKS Rudołtowice - Leśnik Kobiór | 2-2 |
04-05-2022 (Śr) - 18:00 | GKS Suszec - Znicz Jankowice | 4-5 |
04-05-2022 (Śr) - 18:00 | LKS Studzionka - LKS Brzeźce | 5-1 |
04-05-2022 (Śr) - 18:00 | Siódemka Tychy - Polonia Międzyrzecze | 1-0 |
04-05-2022 (Śr) - 18:00 | LKS Frydek - Stal Chełm Śląski | 0-3 |
Kolejka 20 | ||
09-04-2022 (So) - 17:00 | Stal Chełm Śląski - LKS II Goczałkowice | 0-5 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | LKS Woszczyce - Siódemka Tychy | 3-3 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Znicz Jankowice - LKS Studzionka | 2-2 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Leśnik Kobiór - GKS Suszec | 0-3 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Unia Bieruń Stary - LKS Rudołtowice | 3-4 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Czapla Kryry - Sokół Wola | 1-1 |
10-04-2022 (N) - 15:00 | Polonia Międzyrzecze - LKS Frydek | 1-1 |
13-04-2022 (Śr) - 17:30 | LKS Brzeźce - LKS Gardawice | 5-1 |
Kolejka 21 | ||
16-04-2022 (So) - 14:00 | LKS Gardawice - Znicz Jankowice | 1-7 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | LKS Rudołtowice - Sokół Wola | 2-1 |
16-04-2022 (So) - 17:00 | LKS Frydek - LKS Woszczyce | 1-4 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | LKS II Goczałkowice - Polonia Międzyrzecze | 6-0 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Stal Chełm Śląski - Czapla Kryry | 2-1 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | GKS Suszec - Unia Bieruń Stary | 1-3 |
18-04-2022 (Pn) - 17:00 | LKS Studzionka - Leśnik Kobiór | 1-0 |
18-04-2022 (Pn) - 11:00 | Siódemka Tychy - LKS Brzeźce | 1-5 |
Kolejka 22 | ||
23-04-2022 (So) - 17:00 | LKS Woszczyce - LKS II Goczałkowice | 0-1 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | LKS Brzeźce - LKS Frydek | 2-3 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Znicz Jankowice - Siódemka Tychy | 1-5 |
23-04-2022 (So) - 16:00 | Unia Bieruń Stary - LKS Studzionka | 1-2 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Sokół Wola - GKS Suszec | 0-1 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Czapla Kryry - LKS Rudołtowice | 4-3 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Polonia Międzyrzecze - Stal Chełm Śląski | 0-0 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Leśnik Kobiór - LKS Gardawice | 1-3 |
Kolejka 23 | ||
30-04-2022 (So) - 17:00 | GKS Suszec - LKS Rudołtowice | 0-3 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | LKS Gardawice - Unia Bieruń Stary | 2-1 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Stal Chełm Śląski - LKS Woszczyce | 2-0 |
01-05-2022 (N) - 13:30 | LKS II Goczałkowice - LKS Brzeźce | 4-1 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | Polonia Międzyrzecze - Czapla Kryry | 2-1 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | LKS Studzionka - Sokół Wola | 2-2 |
01-05-2022 (N) - 16:00 | Siódemka Tychy - Leśnik Kobiór | 1-0 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | LKS Frydek - Znicz Jankowice | 2-4 |
Kolejka 24 | ||
07-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Woszczyce - Polonia Międzyrzecze | 6-2 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Brzeźce - Stal Chełm Śląski | 0-2 |
07-05-2022 (So) - 14:00 | Znicz Jankowice - LKS II Goczałkowice | 4-6 |
07-05-2022 (So) - 11:00 | Leśnik Kobiór - LKS Frydek | 1-2 |
07-05-2022 (So) - 11:00 | Unia Bieruń Stary - Siódemka Tychy | 5-0 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Sokół Wola - LKS Gardawice | 1-3 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Rudołtowice - LKS Studzionka | 0-2 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Czapla Kryry - GKS Suszec | 1-5 |
Kolejka 25 | ||
14-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Gardawice - LKS Rudołtowice | 3-1 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Stal Chełm Śląski - Znicz Jankowice | 3-2 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Woszczyce - Czapla Kryry | 3-0 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Polonia Międzyrzecze - LKS Brzeźce | 3-1 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | LKS Studzionka - GKS Suszec | 2-1 |
15-05-2022 (N) - 16:00 | Siódemka Tychy - Sokół Wola | 1-3 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | LKS Frydek - Unia Bieruń Stary | 0-1 |
15-05-2022 (N) - 13:00 | LKS II Goczałkowice - Leśnik Kobiór | 3-1 |
Kolejka 26 | ||
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | LKS Brzeźce - LKS Woszczyce | 2-7 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Znicz Jankowice - Polonia Międzyrzecze | 3-2 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Leśnik Kobiór - Stal Chełm Śląski | 5-1 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Unia Bieruń Stary - LKS II Goczałkowice | 2-3 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Sokół Wola - LKS Frydek | 0-2 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | LKS Rudołtowice - Siódemka Tychy | 3-4 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | GKS Suszec - LKS Gardawice | 1-1 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Czapla Kryry - LKS Studzionka | 2-2 |
Kolejka 27 | ||
21-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Gardawice - LKS Studzionka | 0-3 |
21-05-2022 (So) - 16:00 | Siódemka Tychy - GKS Suszec | 7-4 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Stal Chełm Śląski - Unia Bieruń Stary | 1-3 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Polonia Międzyrzecze - Leśnik Kobiór | 2-3 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Woszczyce - Znicz Jankowice | 1-6 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Brzeźce - Czapla Kryry | 0-1 |
22-05-2022 (N) - 11:00 | LKS II Goczałkowice - Sokół Wola | 10-0 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | LKS Frydek - LKS Rudołtowice | 1-4 |
Kolejka 28 | ||
28-05-2022 (So) - 17:00 | Znicz Jankowice - LKS Brzeźce | 4-0 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Leśnik Kobiór - LKS Woszczyce | 2-0 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Unia Bieruń Stary - Polonia Międzyrzecze | 1-0 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Sokół Wola - Stal Chełm Śląski | 3-0 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Rudołtowice - LKS II Goczałkowice | 3-4 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | GKS Suszec - LKS Frydek | 2-0 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Czapla Kryry - LKS Gardawice | 3-5 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | LKS Studzionka - Siódemka Tychy | 3-3 |
Kolejka 29 | ||
04-06-2022 (So) - 17:30 | LKS II Goczałkowice - GKS Suszec | 2-1 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | LKS Woszczyce - Unia Bieruń Stary | 3-1 |
04-06-2022 (So) - 11:00 | LKS Brzeźce - Leśnik Kobiór | 0-5 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Polonia Międzyrzecze - Sokół Wola | 1-0 |
05-06-2022 (N) - 16:00 | Stal Chełm Śląski - LKS Rudołtowice | 3-1 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Znicz Jankowice - Czapla Kryry | 10-0 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LKS Frydek - LKS Studzionka | 1-3 |
05-06-2022 (N) - 16:00 | Siódemka Tychy - LKS Gardawice | 4-0 |
Kolejka 30 | ||
11-06-2022 (So) - 13:30 | Unia Bieruń Stary - LKS Brzeźce | 9-1 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Sokół Wola - LKS Woszczyce | 3-0 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | LKS Rudołtowice - Polonia Międzyrzecze | 6-1 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | GKS Suszec - Stal Chełm Śląski | 4-1 |
11-06-2022 (So) - 16:00 | LKS Gardawice - LKS Frydek | 1-3 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Czapla Kryry - Siódemka Tychy | 3-1 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Leśnik Kobiór - Znicz Jankowice | 4-3 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LKS Studzionka - LKS II Goczałkowice | 2-7 |