Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Katowice,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
21-08-2021 (So) - 15:30 | Wawel Wirek - UKS Szopienice | 3-0 v.o. |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Hetman Katowice - Orzeł Mokre | 0-7 |
21-08-2021 (So) - 12:00 | Stadion Śląski Chorzów - Józefka Chorzów | 0-3 |
22-08-2021 (N) - 11:00 | Gwiazda Ruda Śl. - Jastrząb Bielszowice | 0-6 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | MKS Siemianowice - Naprzód Lipiny | 0-0 |
22-08-2021 (N) - 11:00 | Urania Ruda Śl. - Ruch II Chorzów | 4-1 |
22-08-2021 (N) - 11:00 | Kamionka Mikołów - Wyzwolenie Chorzów | 7-0 |
Kolejka 2 | ||
28-08-2021 (So) - 12:00 | UKS Szopienice - Gwiazda Ruda Śl. | 0-3 v.o. |
28-08-2021 (So) - 11:00 | Józefka Chorzów - Wawel Wirek | 0-1 |
28-08-2021 (So) - 10:00 | Orzeł Mokre - Stadion Śląski Chorzów | 6-0 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | MKS Siemianowice - Kamionka Mikołów | 1-0 |
29-08-2021 (N) - 11:00 | Wyzwolenie Chorzów - Urania Ruda Śl. | 0-4 |
29-08-2021 (N) - 11:00 | Ruch II Chorzów - Hetman Katowice | 3-1 |
08-09-2021 (Śr) - 17:00 | Naprzód Lipiny - Jastrząb Bielszowice | 3-5 |
Kolejka 3 | ||
04-09-2021 (So) - 18:00 | UKS Szopienice - Jastrząb Bielszowice | 3-1 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Gwiazda Ruda Śl. - Józefka Chorzów | 1-3 |
04-09-2021 (So) - 15:30 | Wawel Wirek - Orzeł Mokre | 3-2 |
04-09-2021 (So) - 12:00 | Stadion Śląski Chorzów - Ruch II Chorzów | 1-3 |
04-09-2021 (So) - 16:30 | Wyzwolenie Chorzów - Hetman Katowice | 1-2 |
04-09-2021 (So) - 11:00 | Urania Ruda Śl. - MKS Siemianowice | 0-0 |
05-09-2021 (N) - 11:00 | Kamionka Mikołów - Naprzód Lipiny | 1-0 |
Kolejka 4 | ||
11-09-2021 (So) - 11:00 | MKS Siemianowice - Hetman Katowice | 3-1 |
11-09-2021 (So) - 11:00 | Wyzwolenie Chorzów - Stadion Śląski Chorzów | 3-0 |
11-09-2021 (So) - 17:00 | Kamionka Mikołów - Urania Ruda Śl. | 0-0 |
11-09-2021 (So) - 17:00 | Naprzód Lipiny - UKS Szopienice | 4-3 |
12-09-2021 (N) - 16:00 | Orzeł Mokre - Gwiazda Ruda Śl. | 3-4 |
12-09-2021 (N) - 11:30 | Ruch II Chorzów - Wawel Wirek | 4-1 |
12-09-2021 (N) - 11:00 | Józefka Chorzów - Jastrząb Bielszowice | 0-1 |
Kolejka 5 | ||
18-09-2021 (So) - 14:00 | UKS Szopienice - Józefka Chorzów | 1-0 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Jastrząb Bielszowice - Orzeł Mokre | 1-3 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Gwiazda Ruda Śl. - Ruch II Chorzów | 0-8 |
18-09-2021 (So) - 15:30 | Wawel Wirek - Wyzwolenie Chorzów | 2-2 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Stadion Śląski Chorzów - MKS Siemianowice | 0-3 v.o. |
18-09-2021 (So) - 16:30 | Hetman Katowice - Kamionka Mikołów | 1-3 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | Urania Ruda Śl. - Naprzód Lipiny | 3-2 |
Kolejka 6 | ||
25-09-2021 (So) - 11:00 | Urania Ruda Śl. - Hetman Katowice | 5-1 |
25-09-2021 (So) - 11:00 | MKS Siemianowice - Wawel Wirek | 2-1 |
25-09-2021 (So) - 11:00 | Wyzwolenie Chorzów - Gwiazda Ruda Śl. | 0-4 v.o. |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Naprzód Lipiny - Józefka Chorzów | 3-3 |
26-09-2021 (N) - 11:30 | Ruch II Chorzów - Jastrząb Bielszowice | 2-0 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Orzeł Mokre - UKS Szopienice | 7-3 |
26-09-2021 (N) - 11:00 | Kamionka Mikołów - Stadion Śląski Chorzów | 3-1 |
Kolejka 7 | ||
02-10-2021 (So) - 14:00 | UKS Szopienice - Ruch II Chorzów | 2-4 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Jastrząb Bielszowice - Wyzwolenie Chorzów | 3-4 |
02-10-2021 (So) - 15:30 | Gwiazda Ruda Śl. - MKS Siemianowice | 2-3 |
02-10-2021 (So) - 15:30 | Wawel Wirek - Kamionka Mikołów | 0-1 |
02-10-2021 (So) - 12:00 | Stadion Śląski Chorzów - Urania Ruda Śl. | 3-0 v.o. |
02-10-2021 (So) - 16:00 | Hetman Katowice - Naprzód Lipiny | 0-5 |
03-10-2021 (N) - 11:00 | Józefka Chorzów - Orzeł Mokre | 0-1 |
Kolejka 8 | ||
09-10-2021 (So) - 11:00 | Urania Ruda Śl. - Wawel Wirek | 3-0 |
09-10-2021 (So) - 15:30 | MKS Siemianowice - Jastrząb Bielszowice | 1-1 |
09-10-2021 (So) - 11:00 | Wyzwolenie Chorzów - UKS Szopienice | 3-6 |
09-10-2021 (So) - 16:00 | Naprzód Lipiny - Orzeł Mokre | 3-2 |
10-10-2021 (N) - 11:30 | Ruch II Chorzów - Józefka Chorzów | 2-4 |
10-10-2021 (N) - 13:30 | Kamionka Mikołów - Gwiazda Ruda Śl. | 5-2 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Hetman Katowice - Stadion Śląski Chorzów | 2-3 |
Kolejka 9 | ||
16-10-2021 (So) - 15:30 | Orzeł Mokre - Ruch II Chorzów | 2-3 |
16-10-2021 (So) - 14:30 | UKS Szopienice - MKS Siemianowice | 2-6 |
16-10-2021 (So) - 15:30 | Kamionka Mikołów - Jastrząb Bielszowice | 4-1 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Gwiazda Ruda Śl. - Urania Ruda Śl. | 0-2 |
16-10-2021 (So) - 15:30 | Wawel Wirek - Hetman Katowice | 3-2 |
16-10-2021 (So) - 12:00 | Stadion Śląski Chorzów - Naprzód Lipiny | 2-4 |
17-10-2021 (N) - 11:00 | Józefka Chorzów - Wyzwolenie Chorzów | 6-1 |
Kolejka 10 | ||
23-10-2021 (So) - 11:00 | Urania Ruda Śl. - Jastrząb Bielszowice | 1-2 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Kamionka Mikołów - UKS Szopienice | 1-3 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | MKS Siemianowice - Józefka Chorzów | 3-1 |
23-10-2021 (So) - 11:00 | Wyzwolenie Chorzów - Orzeł Mokre | 0-2 |
23-10-2021 (So) - 12:00 | Stadion Śląski Chorzów - Wawel Wirek | 2-1 |
24-10-2021 (N) - 11:00 | Naprzód Lipiny - Ruch II Chorzów | 2-3 |
24-10-2021 (N) - 13:30 | Hetman Katowice - Gwiazda Ruda Śl. | 1-1 |
Kolejka 11 | ||
30-10-2021 (So) - 11:00 | Orzeł Mokre - MKS Siemianowice | 3-2 |
30-10-2021 (So) - 14:30 | UKS Szopienice - Urania Ruda Śl. | 1-7 |
30-10-2021 (So) - 14:30 | Jastrząb Bielszowice - Hetman Katowice | 3-1 |
30-10-2021 (So) - 13:00 | Gwiazda Ruda Śl. - Stadion Śląski Chorzów | 5-2 |
30-10-2021 (So) - 13:30 | Wawel Wirek - Naprzód Lipiny | 2-0 |
31-10-2021 (N) - 11:00 | Józefka Chorzów - Kamionka Mikołów | 6-1 |
31-10-2021 (N) - 11:30 | Ruch II Chorzów - Wyzwolenie Chorzów | 6-0 |
Kolejka 12 | ||
06-11-2021 (So) - 14:00 | Naprzód Lipiny - Wyzwolenie Chorzów | 2-0 |
06-11-2021 (So) - 17:30 | MKS Siemianowice - Ruch II Chorzów | 1-1 |
06-11-2021 (So) - 12:30 | Wawel Wirek - Gwiazda Ruda Śl. | 1-2 |
06-11-2021 (So) - 11:00 | Urania Ruda Śl. - Józefka Chorzów | 1-2 |
06-11-2021 (So) - 11:00 | Stadion Śląski Chorzów - Jastrząb Bielszowice | 3-2 |
07-11-2021 (N) - 12:30 | Hetman Katowice - UKS Szopienice | 3-4 |
07-11-2021 (N) - 13:00 | Kamionka Mikołów - Orzeł Mokre | 0-1 |
Kolejka 13 | ||
11-11-2021 (Cz) - 11:00 | Wyzwolenie Chorzów - MKS Siemianowice | 1-2 |
11-11-2021 (Cz) - 11:00 | UKS Szopienice - Stadion Śląski Chorzów | 2-0 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Jastrząb Bielszowice - Wawel Wirek | 3-0 |
14-11-2021 (N) - 12:00 | Ruch II Chorzów - Kamionka Mikołów | 2-0 |
14-11-2021 (N) - 14:00 | Orzeł Mokre - Urania Ruda Śl. | 2-1 |
14-11-2021 (N) - 11:00 | Józefka Chorzów - Hetman Katowice | 6-1 |
14-11-2021 (N) - 12:15 | Gwiazda Ruda Śl. - Naprzód Lipiny | 3-2 |
Kolejka 14 | ||
19-03-2022 (So) - 15:30 | Jastrząb Bielszowice - Gwiazda Ruda Śl. | 3-0 |
19-03-2022 (So) - 14:30 | UKS Szopienice - Wawel Wirek | 0-2 |
19-03-2022 (So) - 11:00 | Wyzwolenie Chorzów - Kamionka Mikołów | 1-4 |
19-03-2022 (So) - 16:00 | Naprzód Lipiny - MKS Siemianowice | 1-1 |
20-03-2022 (N) - 12:30 | Ruch II Chorzów - Urania Ruda Śl. | 0-0 |
20-03-2022 (N) - 11:00 | Orzeł Mokre - Hetman Katowice | 4-2 |
20-03-2022 (N) - 10:00 | Józefka Chorzów - Stadion Śląski Chorzów | 8-0 |
Kolejka 15 | ||
25-03-2022 (Pt) - 19:00 | Stadion Śląski Chorzów - Orzeł Mokre | 1-5 |
26-03-2022 (So) - 15:00 | Kamionka Mikołów - MKS Siemianowice | 0-2 |
26-03-2022 (So) - 17:00 | Hetman Katowice - Ruch II Chorzów | 3-0 |
26-03-2022 (So) - 11:00 | Wawel Wirek - Józefka Chorzów | 0-0 |
26-03-2022 (So) - 15:00 | Gwiazda Ruda Śl. - UKS Szopienice | 1-5 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | Jastrząb Bielszowice - Naprzód Lipiny | 1-1 |
27-03-2022 (N) - 11:00 | Urania Ruda Śl. - Wyzwolenie Chorzów | 4-1 |
Kolejka 16 | ||
02-04-2022 (So) - 11:30 | MKS Siemianowice - Urania Ruda Śl. | 3-1 |
20-04-2022 (Śr) - 18:00 | Naprzód Lipiny - Kamionka Mikołów | 1-0 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Hetman Katowice - Wyzwolenie Chorzów | 3-1 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Jastrząb Bielszowice - UKS Szopienice | 2-4 |
04-05-2022 (Śr) - 17:45 | Orzeł Mokre - Wawel Wirek | 2-1 |
11-05-2022 (Śr) - 17:00 | Ruch II Chorzów - Stadion Śląski Chorzów | 7-0 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Józefka Chorzów - Gwiazda Ruda Śl. | 3-1 |
Kolejka 17 | ||
09-04-2022 (So) - 17:00 | Hetman Katowice - MKS Siemianowice | 3-0 v.o. |
09-04-2022 (So) - 14:00 | Stadion Śląski Chorzów - Wyzwolenie Chorzów | 3-0 |
09-04-2022 (So) - 11:00 | Wawel Wirek - Ruch II Chorzów | 1-1 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Gwiazda Ruda Śl. - Orzeł Mokre | 1-2 |
09-04-2022 (So) - 14:30 | UKS Szopienice - Naprzód Lipiny | 3-1 |
10-04-2022 (N) - 11:00 | Urania Ruda Śl. - Kamionka Mikołów | 6-2 |
27-04-2022 (Śr) - 17:30 | Jastrząb Bielszowice - Józefka Chorzów | 0-4 |
Kolejka 18 | ||
12-04-2022 (Wt) - 17:30 | Józefka Chorzów - UKS Szopienice | 3-0 v.o. |
15-04-2022 (Pt) - 17:00 | Ruch II Chorzów - Gwiazda Ruda Śl. | 11-0 |
16-04-2022 (So) - 15:00 | Kamionka Mikołów - Hetman Katowice | 1-1 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | MKS Siemianowice - Stadion Śląski Chorzów | 9-0 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | Wyzwolenie Chorzów - Wawel Wirek | 2-2 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | Orzeł Mokre - Jastrząb Bielszowice | 4-1 |
16-04-2022 (So) - 16:00 | Naprzód Lipiny - Urania Ruda Śl. | 1-1 |
Kolejka 19 | ||
23-04-2022 (So) - 17:00 | Hetman Katowice - Urania Ruda Śl. | 1-1 |
23-04-2022 (So) - 15:30 | Wawel Wirek - MKS Siemianowice | 0-3 v.o. |
23-04-2022 (So) - 15:00 | Gwiazda Ruda Śl. - Wyzwolenie Chorzów | 0-1 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Jastrząb Bielszowice - Ruch II Chorzów | 0-0 |
23-04-2022 (So) - 15:00 | UKS Szopienice - Orzeł Mokre | 0-5 |
24-04-2022 (N) - 11:00 | Stadion Śląski Chorzów - Kamionka Mikołów | 5-1 |
24-04-2022 (N) - 11:00 | Józefka Chorzów - Naprzód Lipiny | 4-0 |
Kolejka 20 | ||
30-04-2022 (So) - 16:00 | Orzeł Mokre - Józefka Chorzów | 2-6 |
30-04-2022 (So) - 11:00 | Ruch II Chorzów - UKS Szopienice | 5-0 |
30-04-2022 (So) - 16:00 | Wyzwolenie Chorzów - Jastrząb Bielszowice | 2-0 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | MKS Siemianowice - Gwiazda Ruda Śl. | 3-0 |
30-04-2022 (So) - 13:00 | Kamionka Mikołów - Wawel Wirek | 1-0 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Naprzód Lipiny - Hetman Katowice | 4-0 |
01-05-2022 (N) - 11:00 | Urania Ruda Śl. - Stadion Śląski Chorzów | 1-2 |
Kolejka 21 | ||
07-05-2022 (So) - 12:30 | Stadion Śląski Chorzów - Hetman Katowice | 0-1 |
07-05-2022 (So) - 12:00 | Wawel Wirek - Urania Ruda Śl. | 0-0 |
07-05-2022 (So) - 13:00 | Gwiazda Ruda Śl. - Kamionka Mikołów | 2-1 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Jastrząb Bielszowice - MKS Siemianowice | 0-1 |
07-05-2022 (So) - 14:30 | UKS Szopienice - Wyzwolenie Chorzów | 4-2 |
07-05-2022 (So) - 16:00 | Orzeł Mokre - Naprzód Lipiny | 4-1 |
08-05-2022 (N) - 11:00 | Józefka Chorzów - Ruch II Chorzów | 1-3 |
Kolejka 22 | ||
14-05-2022 (So) - 16:00 | Wyzwolenie Chorzów - Józefka Chorzów | 1-1 |
14-05-2022 (So) - 11:00 | MKS Siemianowice - UKS Szopienice | 1-0 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Jastrząb Bielszowice - Kamionka Mikołów | 0-2 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Hetman Katowice - Wawel Wirek | 1-2 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Naprzód Lipiny - Stadion Śląski Chorzów | 7-0 |
15-05-2022 (N) - 11:00 | Urania Ruda Śl. - Gwiazda Ruda Śl. | 2-1 |
15-05-2022 (N) - 14:00 | Ruch II Chorzów - Orzeł Mokre | 6-0 |
Kolejka 23 | ||
21-05-2022 (So) - 11:00 | Wawel Wirek - Stadion Śląski Chorzów | 1-4 |
21-05-2022 (So) - 15:00 | Gwiazda Ruda Śl. - Hetman Katowice | 2-4 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Jastrząb Bielszowice - Urania Ruda Śl. | 0-8 |
21-05-2022 (So) - 16:00 | Orzeł Mokre - Wyzwolenie Chorzów | 1-0 |
21-05-2022 (So) - 15:00 | Ruch II Chorzów - Naprzód Lipiny | 4-1 |
22-05-2022 (N) - 11:00 | UKS Szopienice - Kamionka Mikołów | 11-0 |
22-05-2022 (N) - 11:00 | Józefka Chorzów - MKS Siemianowice | 1-2 |
Kolejka 24 | ||
28-05-2022 (So) - 17:00 | MKS Siemianowice - Orzeł Mokre | 2-0 |
28-05-2022 (So) - 11:00 | Urania Ruda Śl. - UKS Szopienice | 2-2 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Hetman Katowice - Jastrząb Bielszowice | 6-2 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Naprzód Lipiny - Wawel Wirek | 1-1 |
29-05-2022 (N) - 12:00 | Stadion Śląski Chorzów - Gwiazda Ruda Śl. | 9-1 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Kamionka Mikołów - Józefka Chorzów | 3-3 |
29-05-2022 (N) - 11:00 | Wyzwolenie Chorzów - Ruch II Chorzów | 1-8 |
Kolejka 25 | ||
04-06-2022 (So) - 15:00 | Gwiazda Ruda Śl. - Wawel Wirek | 0-5 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Jastrząb Bielszowice - Stadion Śląski Chorzów | 0-3 |
04-06-2022 (So) - 14:30 | UKS Szopienice - Hetman Katowice | 2-2 |
04-06-2022 (So) - 16:00 | Orzeł Mokre - Kamionka Mikołów | 2-1 |
04-06-2022 (So) - 15:00 | Ruch II Chorzów - MKS Siemianowice | 3-0 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Wyzwolenie Chorzów - Naprzód Lipiny | 2-6 |
05-06-2022 (N) - 11:00 | Józefka Chorzów - Urania Ruda Śl. | 2-1 |
Kolejka 26 | ||
07-06-2022 (Wt) - 18:30 | Wawel Wirek - Jastrząb Bielszowice | 4-1 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Naprzód Lipiny - Gwiazda Ruda Śl. | 4-2 |
11-06-2022 (So) - 12:00 | Stadion Śląski Chorzów - UKS Szopienice | 2-3 |
11-06-2022 (So) - 15:00 | Hetman Katowice - Józefka Chorzów | 3-0 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Kamionka Mikołów - Ruch II Chorzów | 0-4 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | MKS Siemianowice - Wyzwolenie Chorzów | 2-0 |
12-06-2022 (N) - 18:00 | Urania Ruda Śl. - Orzeł Mokre | 2-1 |