Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Głubczyce (gr. 12),
2021/2022
Kolejka 1 | ||
22-08-2021 (N) - 17:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Pogranicze Mokre | 1-13 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Orzeł Dzierżysław - Rolnik Lewice | 0-3 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Włókniarz II Kietrz - Żądło Sucha Psina | 0-9 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | LKS Rozumice - Pogoń Wojnowice | 0-5 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Stal Grobniki - Sokół Boguchwałów | 3-2 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Ruch Zubrzyce - Fortuna Chomiąża | 9-0 |
Kolejka 2 | ||
29-08-2021 (N) - 17:00 | Pogranicze Mokre - Orzeł Dzierżysław | 2-3 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Ruch Zubrzyce | 2-18 |
29-08-2021 (N) - 15:00 | Fortuna Chomiąża - Stal Grobniki | 4-2 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Egipt Krzyżowice - LKS Rozumice | 2-10 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Pogoń Wojnowice - Włókniarz II Kietrz | 3-4 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Żądło Sucha Psina - Rolnik Lewice | 7-1 |
Kolejka 3 | ||
05-09-2021 (N) - 16:30 | Egipt Krzyżowice - Włókniarz II Kietrz | 0-5 v.o. |
05-09-2021 (N) - 16:30 | Orzeł Dzierżysław - Żądło Sucha Psina | 2-3 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | Pogoń Wojnowice - Rolnik Lewice | 1-3 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | LKS Rozumice - Sokół Boguchwałów | 2-2 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | Stal Grobniki - Kresowianka Nowa Wieś | 16-0 v.o. |
05-09-2021 (N) - 16:30 | Ruch Zubrzyce - Pogranicze Mokre | 2-0 |
Kolejka 4 | ||
12-09-2021 (N) - 16:30 | Ruch Zubrzyce - Stal Grobniki | 9-2 |
12-09-2021 (N) - 15:00 | Fortuna Chomiąża - LKS Rozumice | 5-4 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | Sokół Boguchwałów - Włókniarz II Kietrz | 4-4 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | Egipt Krzyżowice - Rolnik Lewice | 2-13 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | Pogoń Wojnowice - Orzeł Dzierżysław | 1-0 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | Pogranicze Mokre - Żądło Sucha Psina | 3-5 |
Kolejka 5 | ||
18-09-2021 (So) - 16:00 | Żądło Sucha Psina - Pogoń Wojnowice | 5-0 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Sokół Boguchwałów - Rolnik Lewice | 2-4 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Egipt Krzyżowice - Orzeł Dzierżysław | 0-19 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Włókniarz II Kietrz - Fortuna Chomiąża | 4-1 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | LKS Rozumice - Kresowianka Nowa Wieś | 7-1 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Stal Grobniki - Pogranicze Mokre | 3-2 |
Kolejka 6 | ||
26-09-2021 (N) - 16:00 | Ruch Zubrzyce - LKS Rozumice | 5-1 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Włókniarz II Kietrz | 1-23 |
26-09-2021 (N) - 15:00 | Fortuna Chomiąża - Rolnik Lewice | 4-2 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Sokół Boguchwałów - Orzeł Dzierżysław | 1-6 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Egipt Krzyżowice - Żądło Sucha Psina | 0-10 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Pogranicze Mokre - Pogoń Wojnowice | 7-0 |
Kolejka 7 | ||
02-10-2021 (So) - 15:30 | Żądło Sucha Psina - Sokół Boguchwałów | 4-0 |
02-10-2021 (So) - 15:30 | Kresowianka Nowa Wieś - Rolnik Lewice | 5-6 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | LKS Rozumice - Stal Grobniki | 4-2 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | Włókniarz II Kietrz - Ruch Zubrzyce | 1-2 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | Pogoń Wojnowice - Egipt Krzyżowice | 8-2 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | Orzeł Dzierżysław - Fortuna Chomiąża | 3-4 |
Kolejka 8 | ||
09-10-2021 (So) - 15:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Orzeł Dzierżysław | 2-9 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Ruch Zubrzyce - Rolnik Lewice | 3-0 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Fortuna Chomiąża - Żądło Sucha Psina | 0-2 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Sokół Boguchwałów - Pogoń Wojnowice | 2-2 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Pogranicze Mokre - Egipt Krzyżowice | 13-1 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Stal Grobniki - Włókniarz II Kietrz | 2-3 |
Kolejka 9 | ||
16-10-2021 (So) - 15:00 | Żądło Sucha Psina - Kresowianka Nowa Wieś | 9-0 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Stal Grobniki - Rolnik Lewice | 0-5 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LKS Rozumice - Pogranicze Mokre | 2-8 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Orzeł Dzierżysław - Ruch Zubrzyce | 0-0 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Pogoń Wojnowice - Fortuna Chomiąża | 6-5 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Egipt Krzyżowice - Sokół Boguchwałów | 0-5 |
Kolejka 10 | ||
23-10-2021 (So) - 14:30 | Kresowianka Nowa Wieś - Pogoń Wojnowice | 0-3 v.o. |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Fortuna Chomiąża - Egipt Krzyżowice | 5-4 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Pogranicze Mokre - Sokół Boguchwałów | 8-3 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Ruch Zubrzyce - Żądło Sucha Psina | 2-3 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Stal Grobniki - Orzeł Dzierżysław | 4-4 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | LKS Rozumice - Włókniarz II Kietrz | 4-1 |
Kolejka 11 | ||
31-10-2021 (N) - 14:00 | Sokół Boguchwałów - Fortuna Chomiąża | 1-7 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Egipt Krzyżowice - Kresowianka Nowa Wieś | 6-1 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Pogoń Wojnowice - Ruch Zubrzyce | 3-1 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Żądło Sucha Psina - Stal Grobniki | 14-0 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LKS Rozumice - Rolnik Lewice | 2-6 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Włókniarz II Kietrz - Pogranicze Mokre | 1-2 |
Kolejka 12 | ||
06-11-2021 (So) - 13:30 | Kresowianka Nowa Wieś - Sokół Boguchwałów | 2-8 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Ruch Zubrzyce - Egipt Krzyżowice | 10-0 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Włókniarz II Kietrz - Rolnik Lewice | 0-5 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | LKS Rozumice - Orzeł Dzierżysław | 0-7 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Stal Grobniki - Pogoń Wojnowice | 1-1 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Pogranicze Mokre - Fortuna Chomiąża | 6-1 |
Kolejka 13 | ||
13-11-2021 (So) - 13:30 | Żądło Sucha Psina - LKS Rozumice | 4-0 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Fortuna Chomiąża - Kresowianka Nowa Wieś | 15-3 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Sokół Boguchwałów - Ruch Zubrzyce | 3-3 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Egipt Krzyżowice - Stal Grobniki | 1-1 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Orzeł Dzierżysław - Włókniarz II Kietrz | 5-0 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Pogranicze Mokre - Rolnik Lewice | 3-0 |
Kolejka 14 | ||
13-03-2022 (N) - 15:00 | Rolnik Lewice - Orzeł Dzierżysław | 0-0 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | Żądło Sucha Psina - Włókniarz II Kietrz | 3-0 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | Pogoń Wojnowice - LKS Rozumice | 7-0 v.o. |
13-03-2022 (N) - 15:00 | Sokół Boguchwałów - Stal Grobniki | 2-3 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | Fortuna Chomiąża - Ruch Zubrzyce | 2-5 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | Pogranicze Mokre - Kresowianka Nowa Wieś | 4-7 |
Kolejka 15 | ||
20-03-2022 (N) - 15:00 | Rolnik Lewice - Żądło Sucha Psina | 1-5 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Ruch Zubrzyce - Kresowianka Nowa Wieś | 9-0 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Stal Grobniki - Fortuna Chomiąża | 5-1 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Orzeł Dzierżysław - Pogranicze Mokre | 4-0 v.o. |
20-03-2022 (N) - 15:00 | LKS Rozumice - Egipt Krzyżowice | 0-2 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Włókniarz II Kietrz - Pogoń Wojnowice | 4-1 |
Kolejka 16 | ||
27-03-2022 (N) - 16:00 | Żądło Sucha Psina - Orzeł Dzierżysław | 1-0 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | Rolnik Lewice - Pogoń Wojnowice | 0-3 v.o. |
27-03-2022 (N) - 16:00 | Włókniarz II Kietrz - Egipt Krzyżowice | 0-3 v.o. |
27-03-2022 (N) - 16:00 | Sokół Boguchwałów - LKS Rozumice | 7-1 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Stal Grobniki | 5-0 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | Pogranicze Mokre - Ruch Zubrzyce | 0-3 |
Kolejka 17 | ||
11-06-2022 (So) - 17:00 | Żądło Sucha Psina - Pogranicze Mokre | 5-0 v.o. |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Stal Grobniki - Ruch Zubrzyce | 10-6 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LKS Rozumice - Fortuna Chomiąża | 0-9 v.o. |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Włókniarz II Kietrz - Sokół Boguchwałów | 1-3 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Rolnik Lewice - Egipt Krzyżowice | 3-3 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Orzeł Dzierżysław - Pogoń Wojnowice | 2-2 |
Kolejka 18 | ||
10-04-2022 (N) - 16:00 | Pogoń Wojnowice - Żądło Sucha Psina | 0-3 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | Orzeł Dzierżysław - Egipt Krzyżowice | 4-3 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | Rolnik Lewice - Sokół Boguchwałów | 1-5 |
10-04-2022 (N) - 15:00 | Fortuna Chomiąża - Włókniarz II Kietrz | 0-2 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | Kresowianka Nowa Wieś - LKS Rozumice | 10-4 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | Pogranicze Mokre - Stal Grobniki | 3-9 |
Kolejka 19 | ||
23-04-2022 (So) - 17:00 | Żądło Sucha Psina - Egipt Krzyżowice | 1-1 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | LKS Rozumice - Ruch Zubrzyce | 1-10 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Włókniarz II Kietrz - Kresowianka Nowa Wieś | 7-1 |
24-04-2022 (N) - 15:00 | Rolnik Lewice - Fortuna Chomiąża | 1-2 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Orzeł Dzierżysław - Sokół Boguchwałów | 1-3 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Pogoń Wojnowice - Pogranicze Mokre | 3-3 |
Kolejka 20 | ||
30-04-2022 (So) - 13:00 | Stal Grobniki - LKS Rozumice | 3-0 v.o. |
01-05-2022 (N) - 17:00 | Egipt Krzyżowice - Pogoń Wojnowice | 2-2 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | Sokół Boguchwałów - Żądło Sucha Psina | 0-3 |
01-05-2022 (N) - 15:00 | Fortuna Chomiąża - Orzeł Dzierżysław | 2-3 |
01-05-2022 (N) - 13:00 | Rolnik Lewice - Kresowianka Nowa Wieś | 6-3 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | Ruch Zubrzyce - Włókniarz II Kietrz | 3-4 |
Kolejka 21 | ||
07-05-2022 (So) - 17:00 | Żądło Sucha Psina - Fortuna Chomiąża | 4-1 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Włókniarz II Kietrz - Stal Grobniki | 3-0 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Rolnik Lewice - Ruch Zubrzyce | 1-4 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Orzeł Dzierżysław - Kresowianka Nowa Wieś | 6-3 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Pogoń Wojnowice - Sokół Boguchwałów | 2-3 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Egipt Krzyżowice - Pogranicze Mokre | 3-4 |
Kolejka 22 | ||
15-05-2022 (N) - 17:00 | Pogranicze Mokre - LKS Rozumice | 11-0 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Sokół Boguchwałów - Egipt Krzyżowice | 0-2 |
15-05-2022 (N) - 15:00 | Fortuna Chomiąża - Pogoń Wojnowice | 3-6 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Żądło Sucha Psina | 0-11 v.o. |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Ruch Zubrzyce - Orzeł Dzierżysław | 8-2 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Rolnik Lewice - Stal Grobniki | 3-4 |
Kolejka 23 | ||
21-05-2022 (So) - 17:00 | Żądło Sucha Psina - Ruch Zubrzyce | 6-0 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Włókniarz II Kietrz - LKS Rozumice | 2-0 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Orzeł Dzierżysław - Stal Grobniki | 5-2 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Pogoń Wojnowice - Kresowianka Nowa Wieś | 5-2 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Egipt Krzyżowice - Fortuna Chomiąża | 3-0 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Sokół Boguchwałów - Pogranicze Mokre | 1-2 |
Kolejka 24 | ||
28-05-2022 (So) - 16:00 | Fortuna Chomiąża - Sokół Boguchwałów | 1-1 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Egipt Krzyżowice | 2-4 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Ruch Zubrzyce - Pogoń Wojnowice | 7-2 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Stal Grobniki - Żądło Sucha Psina | 0-2 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Rolnik Lewice - LKS Rozumice | 13-0 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Pogranicze Mokre - Włókniarz II Kietrz | 0-3 |
Kolejka 25 | ||
05-06-2022 (N) - 17:00 | Rolnik Lewice - Włókniarz II Kietrz | 8-2 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Orzeł Dzierżysław - LKS Rozumice | 11-1 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Pogoń Wojnowice - Stal Grobniki | 3-2 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Egipt Krzyżowice - Ruch Zubrzyce | 3-1 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Sokół Boguchwałów - Kresowianka Nowa Wieś | 9-0 |
05-06-2022 (N) - 15:00 | Fortuna Chomiąża - Pogranicze Mokre | 3-2 |
Kolejka 26 | ||
19-06-2022 (N) - 17:00 | Ruch Zubrzyce - Sokół Boguchwałów | 8-2 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Stal Grobniki - Egipt Krzyżowice | 3-1 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | LKS Rozumice - Żądło Sucha Psina | 0-8 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Włókniarz II Kietrz - Orzeł Dzierżysław | 0-9 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Rolnik Lewice - Pogranicze Mokre | 3-1 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Fortuna Chomiąża | 2-6 |