Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Kędzierzyn (gr. 11),
2021/2022
Kolejka 1 | ||
28-08-2021 (So) - 17:00 | Ruch Steblów - LZS St. Koźle | 11-0 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LZS II Ujazd - KS Cisowa | 3-1 |
29-08-2021 (N) - 14:00 | Inter Mechnica - Zawisza St. Kuźnia | 0-8 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Polonia Gościęcin - LZS Maciowakrze | 3-2 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Kotlarnia - LZS Pokrzywnica | 1-0 |
29-08-2021 (N) - 15:00 | LZS II Walce - LZS Łężce | 10-1 |
Kolejka 2 | ||
05-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Łężce - KS Cisowa | 1-2 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | Zawisza St. Kuźnia - LZS II Ujazd | 1-5 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | LZS St. Koźle - Inter Mechnica | 0-7 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Maciowakrze - Ruch Steblów | 0-1 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Pokrzywnica - Polonia Gościęcin | 4-0 |
05-09-2021 (N) - 15:00 | LZS II Walce - LZS Kotlarnia | 3-0 |
Kolejka 3 | ||
11-09-2021 (So) - 16:30 | Ruch Steblów - LZS Pokrzywnica | 2-2 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Kotlarnia - LZS Łężce | 4-2 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | Polonia Gościęcin - LZS II Walce | 4-3 |
12-09-2021 (N) - 14:00 | Inter Mechnica - LZS Maciowakrze | 4-0 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | LZS II Ujazd - LZS St. Koźle | 3-0 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | KS Cisowa - Zawisza St. Kuźnia | 2-0 |
Kolejka 4 | ||
19-09-2021 (N) - 16:00 | LZS Łężce - Zawisza St. Kuźnia | 3-1 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | LZS St. Koźle - KS Cisowa | 0-8 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | LZS Maciowakrze - LZS II Ujazd | 0-2 |
19-09-2021 (N) - 14:00 | LZS Pokrzywnica - Inter Mechnica | 1-2 |
19-09-2021 (N) - 15:00 | LZS II Walce - Ruch Steblów | 4-0 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | LZS Kotlarnia - Polonia Gościęcin | 5-3 |
Kolejka 5 | ||
25-09-2021 (So) - 16:00 | Ruch Steblów - LZS Kotlarnia | 5-2 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Polonia Gościęcin - LZS Łężce | 4-4 |
26-09-2021 (N) - 14:00 | Inter Mechnica - LZS II Walce | 1-3 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | LZS II Ujazd - LZS Pokrzywnica | 5-1 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | KS Cisowa - LZS Maciowakrze | 7-0 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Zawisza St. Kuźnia - LZS St. Koźle | 13-0 |
Kolejka 6 | ||
02-10-2021 (So) - 14:00 | LZS Kotlarnia - Inter Mechnica | 7-0 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Łężce - LZS St. Koźle | 6-0 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Maciowakrze - Zawisza St. Kuźnia | 1-6 |
03-10-2021 (N) - 13:00 | LZS Pokrzywnica - KS Cisowa | 0-4 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | LZS II Walce - LZS II Ujazd | 1-2 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | Polonia Gościęcin - Ruch Steblów | 1-1 |
Kolejka 7 | ||
09-10-2021 (So) - 15:00 | Ruch Steblów - LZS Łężce | 1-2 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | LZS St. Koźle - LZS Maciowakrze | 2-6 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Zawisza St. Kuźnia - LZS Pokrzywnica | 5-0 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | KS Cisowa - LZS II Walce | 1-2 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | LZS II Ujazd - LZS Kotlarnia | 5-2 |
10-10-2021 (N) - 14:00 | Inter Mechnica - Polonia Gościęcin | 0-1 |
Kolejka 8 | ||
16-10-2021 (So) - 13:30 | LZS Pokrzywnica - LZS St. Koźle | 8-0 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Ruch Steblów - Inter Mechnica | 4-1 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Polonia Gościęcin - LZS II Ujazd | 1-3 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Kotlarnia - KS Cisowa | 0-3 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LZS II Walce - Zawisza St. Kuźnia | 1-3 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Łężce - LZS Maciowakrze | 5-1 |
Kolejka 9 | ||
24-10-2021 (N) - 14:00 | Inter Mechnica - LZS Łężce | 3-2 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | LZS II Ujazd - Ruch Steblów | 3-0 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | KS Cisowa - Polonia Gościęcin | 5-2 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Zawisza St. Kuźnia - LZS Kotlarnia | 1-3 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | LZS St. Koźle - LZS II Walce | 1-4 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | LZS Maciowakrze - LZS Pokrzywnica | 5-1 |
Kolejka 10 | ||
30-10-2021 (So) - 14:00 | Ruch Steblów - KS Cisowa | 1-1 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Łężce - LZS Pokrzywnica | 5-1 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS II Walce - LZS Maciowakrze | 6-0 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Kotlarnia - LZS St. Koźle | 6-0 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Polonia Gościęcin - Zawisza St. Kuźnia | 2-4 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Inter Mechnica - LZS II Ujazd | 1-4 |
Kolejka 11 | ||
06-11-2021 (So) - 13:30 | KS Cisowa - Inter Mechnica | 11-1 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | LZS II Ujazd - LZS Łężce | 1-1 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Zawisza St. Kuźnia - Ruch Steblów | 0-3 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | LZS St. Koźle - Polonia Gościęcin | 0-2 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | LZS Maciowakrze - LZS Kotlarnia | 1-1 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | LZS Pokrzywnica - LZS II Walce | 1-5 |
Kolejka 12 | ||
20-03-2022 (N) - 15:00 | LZS Łężce - LZS II Walce | 1-2 |
20-03-2022 (N) - 14:00 | LZS Pokrzywnica - LZS Kotlarnia | 4-0 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | LZS Maciowakrze - Polonia Gościęcin | 0-2 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | LZS St. Koźle - Ruch Steblów | 0-10 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Zawisza St. Kuźnia - Inter Mechnica | 1-1 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | KS Cisowa - LZS II Ujazd | 1-4 |
Kolejka 13 | ||
26-03-2022 (So) - 15:30 | Ruch Steblów - LZS Maciowakrze | 5-1 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | KS Cisowa - LZS Łężce | 4-0 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | LZS II Ujazd - Zawisza St. Kuźnia | 4-1 |
27-03-2022 (N) - 14:00 | Inter Mechnica - LZS St. Koźle | 3-0 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | Polonia Gościęcin - LZS Pokrzywnica | 1-1 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | LZS Kotlarnia - LZS II Walce | 0-2 |
Kolejka 14 | ||
05-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Łężce - LZS Kotlarnia | 10-1 |
05-06-2022 (N) - 15:00 | LZS II Walce - Polonia Gościęcin | 1-0 |
05-06-2022 (N) - 14:00 | LZS Pokrzywnica - Ruch Steblów | 0-10 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Maciowakrze - Inter Mechnica | 2-5 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LZS St. Koźle - LZS II Ujazd | 0-9 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Zawisza St. Kuźnia - KS Cisowa | 3-3 |
Kolejka 15 | ||
10-04-2022 (N) - 16:00 | Zawisza St. Kuźnia - LZS Łężce | 3-7 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | KS Cisowa - LZS St. Koźle | 5-0 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | LZS II Ujazd - LZS Maciowakrze | 5-0 |
10-04-2022 (N) - 14:00 | Inter Mechnica - LZS Pokrzywnica | 1-2 |
10-04-2022 (N) - 13:00 | Ruch Steblów - LZS II Walce | 2-2 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | Polonia Gościęcin - LZS Kotlarnia | 1-1 |
Kolejka 16 | ||
23-04-2022 (So) - 16:00 | LZS St. Koźle - Zawisza St. Kuźnia | 0-6 |
23-04-2022 (So) - 16:00 | LZS Kotlarnia - Ruch Steblów | 2-5 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | LZS Łężce - Polonia Gościęcin | 3-2 |
24-04-2022 (N) - 15:00 | LZS II Walce - Inter Mechnica | 0-0 |
24-04-2022 (N) - 14:00 | LZS Pokrzywnica - LZS II Ujazd | 1-6 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | LZS Maciowakrze - KS Cisowa | 1-4 |
Kolejka 17 | ||
30-04-2022 (So) - 17:00 | Ruch Steblów - Polonia Gościęcin | 7-1 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | LZS St. Koźle - LZS Łężce | 1-11 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | Zawisza St. Kuźnia - LZS Maciowakrze | 4-2 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | KS Cisowa - LZS Pokrzywnica | 3-0 v.o. |
01-05-2022 (N) - 17:00 | LZS II Ujazd - LZS II Walce | 2-1 |
01-05-2022 (N) - 14:00 | Inter Mechnica - LZS Kotlarnia | 1-1 |
Kolejka 18 | ||
08-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Łężce - Ruch Steblów | 3-2 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Polonia Gościęcin - Inter Mechnica | 3-2 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Kotlarnia - LZS II Ujazd | 1-8 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | LZS II Walce - KS Cisowa | 1-3 |
08-05-2022 (N) - 14:00 | LZS Pokrzywnica - Zawisza St. Kuźnia | 2-2 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Maciowakrze - LZS St. Koźle | 8-1 |
Kolejka 19 | ||
14-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Maciowakrze - LZS Łężce | 1-8 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | LZS St. Koźle - LZS Pokrzywnica | 0-4 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Zawisza St. Kuźnia - LZS II Walce | 3-0 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | KS Cisowa - LZS Kotlarnia | 6-0 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | LZS II Ujazd - Polonia Gościęcin | 3-0 v.o. |
15-05-2022 (N) - 14:00 | Inter Mechnica - Ruch Steblów | 1-0 |
Kolejka 20 | ||
22-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Łężce - Inter Mechnica | 6-2 |
22-05-2022 (N) - 13:00 | Ruch Steblów - LZS II Ujazd | 6-1 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Polonia Gościęcin - KS Cisowa | 0-1 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Kotlarnia - Zawisza St. Kuźnia | 2-2 |
22-05-2022 (N) - 15:00 | LZS II Walce - LZS St. Koźle | 9-0 |
22-05-2022 (N) - 14:00 | LZS Pokrzywnica - LZS Maciowakrze | 5-0 |
Kolejka 21 | ||
28-05-2022 (So) - 17:00 | LZS St. Koźle - LZS Kotlarnia | 1-7 |
29-05-2022 (N) - 14:00 | LZS Pokrzywnica - LZS Łężce | 0-3 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Maciowakrze - LZS II Walce | 2-5 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Zawisza St. Kuźnia - Polonia Gościęcin | 2-0 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | KS Cisowa - Ruch Steblów | 1-1 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | LZS II Ujazd - Inter Mechnica | 5-0 |
Kolejka 22 | ||
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS II Walce - LZS Pokrzywnica | 3-0 v.o. |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Kotlarnia - LZS Maciowakrze | 9-1 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Polonia Gościęcin - LZS St. Koźle | 3-0 v.o. |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Ruch Steblów - Zawisza St. Kuźnia | 2-2 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Inter Mechnica - KS Cisowa | 3-3 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Łężce - LZS II Ujazd | 3-2 |