Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Nysa 2 (gr. 9),
2021/2022
Kolejka 1 | ||
21-08-2021 (So) - 17:00 | LKS Biała Nyska - LZS Rudziczka | 4-2 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Śliwice - LZS II Ścinawa Nyska | 2-4 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Gościce - LZS Siestrzechowice | 9-1 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Unia II Głuchołazy - LZS Trzeboszowice | 7-2 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Włodary - LZS Buków | 2-1 |
Kolejka 2 | ||
28-08-2021 (So) - 17:00 | LZS Buków - LKS Biała Nyska | 1-7 |
29-08-2021 (N) - 15:00 | LZS Trzeboszowice - LZS Gościce | 0-2 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Rudziczka - Unia II Głuchołazy | 0-3 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Ujeździec - LZS Śliwice | 1-2 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LZS II Ścinawa Nyska - LZS Włodary | 1-3 |
Kolejka 3 | ||
04-09-2021 (So) - 16:00 | LZS Gościce - LZS Rudziczka | 6-3 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Śliwice - LZS Niwnica | 3-2 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | LKS Biała Nyska - LZS II Ścinawa Nyska | 7-3 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | Unia II Głuchołazy - LZS Buków | 1-4 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Siestrzechowice - LZS Trzeboszowice | 3-4 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Włodary - LZS Ujeździec | 9-0 |
Kolejka 4 | ||
11-09-2021 (So) - 16:30 | LZS Buków - LZS Gościce | 2-4 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Niwnica - LZS Włodary | 1-1 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Rudziczka - LZS Siestrzechowice | 3-1 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | LZS II Ścinawa Nyska - Unia II Głuchołazy | 2-2 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Ujeździec - LKS Biała Nyska | 2-9 |
Kolejka 5 | ||
18-09-2021 (So) - 16:00 | LKS Biała Nyska - LZS Niwnica | 6-0 v.o. |
19-09-2021 (N) - 15:00 | LZS Trzeboszowice - LZS Rudziczka | 3-0 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | LZS Siestrzechowice - LZS Buków | 3-4 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | LZS Gościce - LZS II Ścinawa Nyska | 3-5 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Unia II Głuchołazy - LZS Ujeździec | 4-0 |
Kolejka 6 | ||
25-09-2021 (So) - 16:00 | LZS Buków - LZS Trzeboszowice | 3-8 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | LZS II Ścinawa Nyska - LZS Siestrzechowice | 5-2 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | LZS Ujeździec - LZS Gościce | 1-1 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | LZS Niwnica - Unia II Głuchołazy | 1-2 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | LZS Śliwice - LZS Włodary | 2-8 |
Kolejka 7 | ||
02-10-2021 (So) - 15:30 | LKS Biała Nyska - LZS Śliwice | 10-1 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Trzeboszowice - LZS II Ścinawa Nyska | 7-1 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Rudziczka - LZS Buków | 2-4 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Siestrzechowice - LZS Ujeździec | 1-5 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Gościce - LZS Niwnica | 8-1 |
Kolejka 8 | ||
10-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Ujeździec - LZS Trzeboszowice | 1-1 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Niwnica - LZS Siestrzechowice | 2-3 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Śliwice - Unia II Głuchołazy | 1-7 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Włodary - LKS Biała Nyska | 3-1 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | LZS II Ścinawa Nyska - LZS Rudziczka | 8-2 |
Kolejka 9 | ||
17-10-2021 (N) - 15:00 | Unia II Głuchołazy - LZS Włodary | 3-0 |
17-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Gościce - LZS Śliwice | 5-2 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Trzeboszowice - LZS Niwnica | 7-0 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Rudziczka - LZS Ujeździec | 1-1 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Buków - LZS II Ścinawa Nyska | 4-9 |
Kolejka 10 | ||
24-10-2021 (N) - 14:30 | LZS Ujeździec - LZS Buków | 0-4 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | LZS Niwnica - LZS Rudziczka | 5-1 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | LZS Włodary - LZS Gościce | 3-0 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | LKS Biała Nyska - Unia II Głuchołazy | 3-2 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | LZS Śliwice - LZS Siestrzechowice | 0-3 v.o. |
Kolejka 11 | ||
30-10-2021 (So) - 14:30 | LZS Buków - LZS Niwnica | 3-1 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Gościce - LKS Biała Nyska | 5-2 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Siestrzechowice - LZS Włodary | 4-2 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Trzeboszowice - LZS Śliwice | 3-3 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS II Ścinawa Nyska - LZS Ujeździec | 4-2 |
Kolejka 12 | ||
06-11-2021 (So) - 13:30 | LKS Biała Nyska - LZS Siestrzechowice | 7-2 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | LZS Niwnica - LZS II Ścinawa Nyska | 4-2 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | LZS Śliwice - LZS Rudziczka | 3-8 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | LZS Włodary - LZS Trzeboszowice | 8-3 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Unia II Głuchołazy - LZS Gościce | 6-2 |
Kolejka 13 | ||
13-11-2021 (So) - 13:30 | LZS Ujeździec - LZS Niwnica | 8-2 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | LZS Buków - LZS Śliwice | 10-1 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | LZS Siestrzechowice - Unia II Głuchołazy | 0-3 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | LZS Trzeboszowice - LKS Biała Nyska | 0-5 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | LZS Rudziczka - LZS Włodary | 4-7 |
Kolejka 14 | ||
13-03-2022 (N) - 15:00 | LZS II Ścinawa Nyska - LZS Śliwice | 13-1 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | LZS Buków - LZS Włodary | 2-4 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | LZS Rudziczka - LKS Biała Nyska | 4-2 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | LZS Trzeboszowice - Unia II Głuchołazy | 1-9 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | LZS Siestrzechowice - LZS Gościce | 1-1 |
Kolejka 15 | ||
19-03-2022 (So) - 15:00 | LZS Gościce - LZS Trzeboszowice | 2-2 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Unia II Głuchołazy - LZS Rudziczka | 7-2 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | LKS Biała Nyska - LZS Buków | 1-4 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | LZS Włodary - LZS II Ścinawa Nyska | 2-1 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | LZS Śliwice - LZS Ujeździec | 7-0 |
Kolejka 16 | ||
27-03-2022 (N) - 16:00 | LZS Niwnica - LZS Śliwice | 4-0 |
27-03-2022 (N) - 13:00 | LZS Ujeździec - LZS Włodary | 0-10 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | LZS II Ścinawa Nyska - LKS Biała Nyska | 4-1 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | LZS Buków - Unia II Głuchołazy | 3-3 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | LZS Rudziczka - LZS Gościce | 1-2 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | LZS Trzeboszowice - LZS Siestrzechowice | 4-2 |
Kolejka 17 | ||
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Siestrzechowice - LZS Rudziczka | 3-4 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Gościce - LZS Buków | 10-2 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Unia II Głuchołazy - LZS II Ścinawa Nyska | 5-0 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LKS Biała Nyska - LZS Ujeździec | 2-1 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Włodary - LZS Niwnica | 5-1 |
Kolejka 18 | ||
10-04-2022 (N) - 16:00 | LZS Niwnica - LKS Biała Nyska | 1-2 |
10-04-2022 (N) - 13:00 | LZS Ujeździec - Unia II Głuchołazy | 1-10 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | LZS II Ścinawa Nyska - LZS Gościce | 2-2 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | LZS Buków - LZS Siestrzechowice | 2-2 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | LZS Rudziczka - LZS Trzeboszowice | 0-8 |
Kolejka 19 | ||
24-04-2022 (N) - 13:00 | LZS Trzeboszowice - LZS Buków | 3-4 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | LZS Siestrzechowice - LZS II Ścinawa Nyska | 6-0 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | LZS Gościce - LZS Ujeździec | 9-2 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Unia II Głuchołazy - LZS Niwnica | 4-2 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | LZS Włodary - LZS Śliwice | 4-0 |
Kolejka 20 | ||
01-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Śliwice - LKS Biała Nyska | 5-6 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Niwnica - LZS Gościce | 0-4 |
01-05-2022 (N) - 13:00 | LZS Ujeździec - LZS Siestrzechowice | 1-10 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Buków - LZS Rudziczka | 6-2 |
21-05-2022 (So) - 15:00 | LZS II Ścinawa Nyska - LZS Trzeboszowice | 3-2 |
Kolejka 21 | ||
08-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Rudziczka - LZS II Ścinawa Nyska | 2-4 |
08-05-2022 (N) - 13:00 | LZS Trzeboszowice - LZS Ujeździec | 3-1 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Siestrzechowice - LZS Niwnica | 3-0 v.o. |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Unia II Głuchołazy - LZS Śliwice | 12-2 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | LKS Biała Nyska - LZS Włodary | 3-7 |
Kolejka 22 | ||
14-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Śliwice - LZS Gościce | 5-4 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Włodary - Unia II Głuchołazy | 3-3 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Niwnica - LZS Trzeboszowice | 2-5 |
15-05-2022 (N) - 13:00 | LZS Ujeździec - LZS Rudziczka | 1-4 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | LZS II Ścinawa Nyska - LZS Buków | 7-1 |
Kolejka 23 | ||
21-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Gościce - LZS Włodary | 2-1 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Buków - LZS Ujeździec | 13-1 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Rudziczka - LZS Niwnica | 0-5 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Siestrzechowice - LZS Śliwice | 4-1 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Unia II Głuchołazy - LKS Biała Nyska | 13-1 |
Kolejka 24 | ||
29-05-2022 (N) - 17:00 | LKS Biała Nyska - LZS Gościce | 3-10 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Włodary - LZS Siestrzechowice | 6-1 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Śliwice - LZS Trzeboszowice | 2-9 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Niwnica - LZS Buków | 3-6 |
29-05-2022 (N) - 13:00 | LZS Ujeździec - LZS II Ścinawa Nyska | 2-6 |
Kolejka 25 | ||
05-06-2022 (N) - 17:00 | LZS II Ścinawa Nyska - LZS Niwnica | 8-1 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Rudziczka - LZS Śliwice | 4-2 |
05-06-2022 (N) - 13:00 | LZS Trzeboszowice - LZS Włodary | 4-2 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Siestrzechowice - LKS Biała Nyska | 10-2 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Gościce - Unia II Głuchołazy | 0-4 |
Kolejka 26 | ||
19-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Niwnica - LZS Ujeździec | 7-2 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Włodary - LZS Rudziczka | 14-0 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | LKS Biała Nyska - LZS Trzeboszowice | 9-1 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Unia II Głuchołazy - LZS Siestrzechowice | 4-1 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Śliwice - LZS Buków | 3-3 |