Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Strzelce 2 (gr .7),
2021/2022
Kolejka 1 | ||
28-08-2021 (So) - 17:00 | LZS Chrząszczyce - LZS Żywocice | 6-0 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Obrowiec - Orzeł II Źlinice | 0-2 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Polonia II Prószków - KS Górażdże | 10-1 |
29-08-2021 (N) - 14:00 | LZS Nowy Dwór - Kosmos Dobra | 0-2 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Dąbrówka G. - Burza Kosorowice | 3-3 |
29-08-2021 (N) - 15:00 | LZS Łowkowice - Wiking Opole | 0-1 |
Kolejka 2 | ||
04-09-2021 (So) - 16:30 | LZS Żywocice - LZS Dąbrówka G. | 8-0 |
04-09-2021 (So) - 16:30 | LZS Chrząszczyce - Wiking Opole | 0-1 |
05-09-2021 (N) - 14:00 | Burza Kosorowice - LZS Nowy Dwór | 5-2 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | Orzeł II Źlinice - KS Górażdże | 2-0 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Obrowiec - LZS Łowkowice | 2-2 |
05-09-2021 (N) - 14:00 | Kosmos Dobra - Polonia II Prószków | 2-3 |
Kolejka 3 | ||
11-09-2021 (So) - 16:30 | LZS Chrząszczyce - LZS Obrowiec | 12-1 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | KS Górażdże - Kosmos Dobra | 0-4 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | Polonia II Prószków - Burza Kosorowice | 4-2 |
12-09-2021 (N) - 14:00 | LZS Nowy Dwór - LZS Żywocice | 0-7 |
12-09-2021 (N) - 15:00 | LZS Łowkowice - Orzeł II Źlinice | 1-3 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Dąbrówka G. - Wiking Opole | 1-6 |
Kolejka 4 | ||
19-09-2021 (N) - 16:00 | LZS Obrowiec - LZS Dąbrówka G. | 1-2 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Orzeł II Źlinice - Kosmos Dobra | 3-1 |
19-09-2021 (N) - 13:00 | Burza Kosorowice - KS Górażdże | 5-2 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | LZS Żywocice - Polonia II Prószków | 5-0 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Wiking Opole - LZS Nowy Dwór | 5-0 |
19-09-2021 (N) - 15:00 | LZS Łowkowice - LZS Chrząszczyce | 0-6 |
Kolejka 5 | ||
26-09-2021 (N) - 16:00 | KS Górażdże - LZS Żywocice | 0-7 |
26-09-2021 (N) - 14:00 | LZS Nowy Dwór - LZS Obrowiec | 6-3 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | LZS Dąbrówka G. - LZS Łowkowice | 1-3 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | LZS Chrząszczyce - Orzeł II Źlinice | 5-2 |
26-09-2021 (N) - 13:00 | Polonia II Prószków - Wiking Opole | 2-6 |
26-09-2021 (N) - 14:00 | Kosmos Dobra - Burza Kosorowice | 3-3 |
Kolejka 6 | ||
02-10-2021 (So) - 15:30 | KS Górażdże - Wiking Opole | 1-5 |
02-10-2021 (So) - 15:30 | LZS Chrząszczyce - LZS Dąbrówka G. | 3-0 v.o. |
02-10-2021 (So) - 15:30 | LZS Żywocice - Kosmos Dobra | 7-0 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Łowkowice - LZS Nowy Dwór | 1-2 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Obrowiec - Polonia II Prószków | 2-2 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | Orzeł II Źlinice - Burza Kosorowice | 4-5 |
Kolejka 7 | ||
10-10-2021 (N) - 15:00 | KS Górażdże - LZS Obrowiec | 2-1 |
10-10-2021 (N) - 14:00 | Kosmos Dobra - Wiking Opole | 1-3 |
10-10-2021 (N) - 14:00 | Burza Kosorowice - LZS Żywocice | 3-3 |
10-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Nowy Dwór - LZS Chrząszczyce | 4-7 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Polonia II Prószków - LZS Łowkowice | 5-2 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Dąbrówka G. - Orzeł II Źlinice | 1-9 |
Kolejka 8 | ||
16-10-2021 (So) - 15:00 | Burza Kosorowice - Wiking Opole | 3-6 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Łowkowice - KS Górażdże | 2-3 |
17-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Dąbrówka G. - LZS Nowy Dwór | 1-4 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Obrowiec - Kosmos Dobra | 4-3 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Chrząszczyce - Polonia II Prószków | 4-1 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Orzeł II Źlinice - LZS Żywocice | 3-1 |
Kolejka 9 | ||
23-10-2021 (So) - 14:30 | LZS Żywocice - Wiking Opole | 2-2 |
24-10-2021 (N) - 14:00 | Burza Kosorowice - LZS Obrowiec | 2-3 |
24-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Nowy Dwór - Orzeł II Źlinice | 0-9 |
24-10-2021 (N) - 14:00 | Kosmos Dobra - LZS Łowkowice | 0-2 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Polonia II Prószków - LZS Dąbrówka G. | 3-2 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | KS Górażdże - LZS Chrząszczyce | 1-12 |
Kolejka 10 | ||
30-10-2021 (So) - 14:30 | LZS Chrząszczyce - Kosmos Dobra | 3-0 v.o. |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Obrowiec - LZS Żywocice | 5-4 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Nowy Dwór - Polonia II Prószków | 6-4 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Dąbrówka G. - KS Górażdże | 2-3 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Łowkowice - Burza Kosorowice | 2-2 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Orzeł II Źlinice - Wiking Opole | 4-2 |
Kolejka 11 | ||
06-11-2021 (So) - 13:30 | LZS Żywocice - LZS Łowkowice | 3-0 |
06-11-2021 (So) - 13:00 | LZS Obrowiec - Wiking Opole | 1-2 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Polonia II Prószków - Orzeł II Źlinice | 1-6 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Kosmos Dobra - LZS Dąbrówka G. | 1-1 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Burza Kosorowice - LZS Chrząszczyce | 2-5 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | KS Górażdże - LZS Nowy Dwór | 3-3 |
Kolejka 12 | ||
19-03-2022 (So) - 14:00 | Wiking Opole - LZS Łowkowice | 1-0 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | LZS Żywocice - LZS Chrząszczyce | 2-4 |
20-03-2022 (N) - 14:00 | Burza Kosorowice - LZS Dąbrówka G. | 5-1 |
20-03-2022 (N) - 15:30 | Orzeł II Źlinice - LZS Obrowiec | 4-0 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | KS Górażdże - Polonia II Prószków | 1-4 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Kosmos Dobra - LZS Nowy Dwór | 3-3 |
Kolejka 13 | ||
26-03-2022 (So) - 14:00 | Wiking Opole - LZS Chrząszczyce | 1-4 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | KS Górażdże - Orzeł II Źlinice | 1-3 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | Polonia II Prószków - Kosmos Dobra | 2-2 |
27-03-2022 (N) - 15:00 | LZS Łowkowice - LZS Obrowiec | 3-3 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | LZS Dąbrówka G. - LZS Żywocice | 0-10 |
27-03-2022 (N) - 14:00 | LZS Nowy Dwór - Burza Kosorowice | 1-2 |
Kolejka 14 | ||
04-06-2022 (So) - 17:00 | LZS Obrowiec - LZS Chrząszczyce | 0-10 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Wiking Opole - LZS Dąbrówka G. | 13-1 |
04-06-2022 (So) - 13:00 | Kosmos Dobra - KS Górażdże | 4-1 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Orzeł II Źlinice - LZS Łowkowice | 4-3 |
05-06-2022 (N) - 15:30 | LZS Żywocice - LZS Nowy Dwór | 2-1 |
05-06-2022 (N) - 14:00 | Burza Kosorowice - Polonia II Prószków | 12-0 |
Kolejka 15 | ||
09-04-2022 (So) - 16:00 | KS Górażdże - Burza Kosorowice | 4-3 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | LZS Chrząszczyce - LZS Łowkowice | 8-0 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | Polonia II Prószków - LZS Żywocice | 0-8 |
10-04-2022 (N) - 14:00 | Kosmos Dobra - Orzeł II Źlinice | 2-4 |
10-04-2022 (N) - 14:00 | LZS Dąbrówka G. - LZS Obrowiec | 1-3 |
10-04-2022 (N) - 14:00 | LZS Nowy Dwór - Wiking Opole | 2-5 |
Kolejka 16 | ||
23-04-2022 (So) - 17:00 | LZS Żywocice - KS Górażdże | 2-2 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | LZS Obrowiec - LZS Nowy Dwór | 1-1 |
24-04-2022 (N) - 15:00 | LZS Łowkowice - LZS Dąbrówka G. | 5-0 |
24-04-2022 (N) - 14:00 | Wiking Opole - Polonia II Prószków | 5-1 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Orzeł II Źlinice - LZS Chrząszczyce | 6-0 |
24-04-2022 (N) - 14:00 | Burza Kosorowice - Kosmos Dobra | 2-0 |
Kolejka 17 | ||
30-04-2022 (So) - 16:00 | LZS Nowy Dwór - LZS Łowkowice | 1-7 |
30-04-2022 (So) - 13:00 | Kosmos Dobra - LZS Żywocice | 3-0 v.o. |
01-05-2022 (N) - 14:00 | LZS Dąbrówka G. - LZS Chrząszczyce | 0-10 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | Polonia II Prószków - LZS Obrowiec | 0-3 v.o. |
01-05-2022 (N) - 14:00 | Burza Kosorowice - Orzeł II Źlinice | 0-2 |
01-05-2022 (N) - 15:30 | Wiking Opole - KS Górażdże | 1-0 |
Kolejka 18 | ||
07-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Żywocice - Burza Kosorowice | 3-4 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Obrowiec - KS Górażdże | 4-2 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Chrząszczyce - LZS Nowy Dwór | 7-0 |
08-05-2022 (N) - 15:00 | LZS Łowkowice - Polonia II Prószków | 3-0 v.o. |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Orzeł II Źlinice - LZS Dąbrówka G. | 7-0 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Wiking Opole - Kosmos Dobra | 5-0 |
Kolejka 19 | ||
14-05-2022 (So) - 16:00 | Wiking Opole - Burza Kosorowice | 3-1 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | KS Górażdże - LZS Łowkowice | 2-4 |
15-05-2022 (N) - 14:00 | LZS Nowy Dwór - LZS Dąbrówka G. | 6-0 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Polonia II Prószków - LZS Chrząszczyce | 0-3 v.o. |
15-05-2022 (N) - 14:00 | Kosmos Dobra - LZS Obrowiec | 3-0 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Żywocice - Orzeł II Źlinice | 0-3 v.o. |
Kolejka 20 | ||
21-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Obrowiec - Burza Kosorowice | 2-0 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Chrząszczyce - KS Górażdże | 19-2 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Dąbrówka G. - Polonia II Prószków | 2-6 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Orzeł II Źlinice - LZS Nowy Dwór | 10-1 |
22-05-2022 (N) - 15:00 | LZS Łowkowice - Kosmos Dobra | 1-1 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Wiking Opole - LZS Żywocice | 2-4 |
Kolejka 21 | ||
28-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Żywocice - LZS Obrowiec | 3-1 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | KS Górażdże - LZS Dąbrówka G. | 5-2 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Wiking Opole - Orzeł II Źlinice | 0-5 |
29-05-2022 (N) - 14:00 | Burza Kosorowice - LZS Łowkowice | 5-5 |
29-05-2022 (N) - 14:00 | Kosmos Dobra - LZS Chrząszczyce | 1-9 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Polonia II Prószków - LZS Nowy Dwór | 1-1 |
Kolejka 22 | ||
12-06-2022 (N) - 17:00 | Wiking Opole - LZS Obrowiec | 3-1 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Łowkowice - LZS Żywocice | 0-2 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Chrząszczyce - Burza Kosorowice | 10-1 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Dąbrówka G. - Kosmos Dobra | 0-4 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Nowy Dwór - KS Górażdże | 6-1 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Orzeł II Źlinice - Polonia II Prószków | 5-0 |