LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Klasa B Kluczbork 2 (gr. 2), 2021/2022

Kolejka 1
28-08-2021 (So) - 17:00 LZS Krzywizna - LZS Stare Budkowice 0-3
29-08-2021 (N) - 17:00 MKS II Wołczyn - Jakub Proślice 1-5
29-08-2021 (N) - 17:00 LZS Borkowice - LZS Komorzno 0-2
29-08-2021 (N) - 17:00 LZS Lasowice Wielkie - LZS Skałągi 6-2
29-08-2021 (N) - 17:00 Polonia Smardy - LZS Ligota Górna 3-0
Kolejka 2
04-09-2021 (So) - 16:30 LZS Stare Budkowice - LZS Borkowice 2-7
05-09-2021 (N) - 16:30 LZS Ligota Górna - Jakub Proślice 1-3
05-09-2021 (N) - 14:00 LZS Komorzno - MKS II Wołczyn 3-2
05-09-2021 (N) - 16:30 LZS Skałągi - LZS Uszyce 0-4
05-09-2021 (N) - 16:30 Polonia Smardy - LZS Lasowice Wielkie 3-2
Kolejka 3
11-09-2021 (So) - 16:30 LZS Krzywizna - LZS Skałągi 3-1
12-09-2021 (N) - 16:30 LZS Lasowice Wielkie - LZS Ligota Górna 1-1
12-09-2021 (N) - 16:30 LZS Uszyce - Polonia Smardy 4-2
12-09-2021 (N) - 16:30 MKS II Wołczyn - LZS Stare Budkowice 2-5
12-09-2021 (N) - 16:30 Jakub Proślice - LZS Komorzno 3-3
Kolejka 4
19-09-2021 (N) - 16:00 LZS Ligota Górna - LZS Komorzno 1-4
19-09-2021 (N) - 16:00 LZS Stare Budkowice - Jakub Proślice 3-2
19-09-2021 (N) - 16:00 LZS Skałągi - LZS Borkowice 0-8
19-09-2021 (N) - 16:00 Polonia Smardy - LZS Krzywizna 3-0
19-09-2021 (N) - 16:00 LZS Lasowice Wielkie - LZS Uszyce 0-7
Kolejka 5
25-09-2021 (So) - 16:00 LZS Krzywizna - LZS Lasowice Wielkie 1-4
26-09-2021 (N) - 16:00 LZS Uszyce - LZS Ligota Górna 9-2
26-09-2021 (N) - 16:00 LZS Borkowice - Polonia Smardy 1-0
26-09-2021 (N) - 16:00 MKS II Wołczyn - LZS Skałągi 3-1
26-09-2021 (N) - 14:00 LZS Komorzno - LZS Stare Budkowice 2-2
Kolejka 6
03-10-2021 (N) - 15:30 LZS Ligota Górna - LZS Stare Budkowice 1-2
03-10-2021 (N) - 15:30 LZS Skałągi - Jakub Proślice 1-10
03-10-2021 (N) - 15:30 Polonia Smardy - MKS II Wołczyn 3-0 v.o.
03-10-2021 (N) - 15:30 LZS Lasowice Wielkie - LZS Borkowice 2-2
03-10-2021 (N) - 15:30 LZS Uszyce - LZS Krzywizna 5-1
Kolejka 7
09-10-2021 (So) - 15:00 LZS Krzywizna - LZS Ligota Górna 2-5
10-10-2021 (N) - 14:00 LZS Komorzno - LZS Skałągi 8-0
10-10-2021 (N) - 15:00 Jakub Proślice - Polonia Smardy 2-2
10-10-2021 (N) - 15:00 MKS II Wołczyn - LZS Lasowice Wielkie 0-4 v.o.
10-10-2021 (N) - 15:00 LZS Borkowice - LZS Uszyce 0-0
Kolejka 8
16-10-2021 (So) - 15:00 LZS Krzywizna - LZS Borkowice 3-2
17-10-2021 (N) - 15:00 LZS Uszyce - MKS II Wołczyn 3-0 v.o.
17-10-2021 (N) - 15:00 LZS Lasowice Wielkie - Jakub Proślice 1-4
17-10-2021 (N) - 15:00 Polonia Smardy - LZS Komorzno 2-2
17-10-2021 (N) - 15:00 LZS Skałągi - LZS Stare Budkowice 2-4
Kolejka 9
24-10-2021 (N) - 14:30 LZS Borkowice - LZS Ligota Górna 5-2
24-10-2021 (N) - 14:30 MKS II Wołczyn - LZS Krzywizna 2-2
24-10-2021 (N) - 14:30 Jakub Proślice - LZS Uszyce 2-4
24-10-2021 (N) - 14:00 LZS Komorzno - LZS Lasowice Wielkie 5-0
24-10-2021 (N) - 14:30 LZS Stare Budkowice - Polonia Smardy 2-1
Kolejka 10
30-10-2021 (So) - 14:00 LZS Lasowice Wielkie - LZS Stare Budkowice 2-4
30-10-2021 (So) - 14:30 LZS Krzywizna - Jakub Proślice 1-3
31-10-2021 (N) - 14:00 LZS Uszyce - LZS Komorzno 4-2
31-10-2021 (N) - 14:00 LZS Borkowice - MKS II Wołczyn 4-2
31-10-2021 (N) - 14:00 LZS Ligota Górna - LZS Skałągi 7-0
Kolejka 11
07-11-2021 (N) - 13:30 MKS II Wołczyn - LZS Ligota Górna 0-13
07-11-2021 (N) - 13:30 Jakub Proślice - LZS Borkowice 2-1
07-11-2021 (N) - 13:30 LZS Komorzno - LZS Krzywizna 7-3
07-11-2021 (N) - 13:30 LZS Stare Budkowice - LZS Uszyce 1-0
07-11-2021 (N) - 13:30 LZS Skałągi - Polonia Smardy 1-8
Kolejka 12
20-03-2022 (N) - 15:00 LZS Ligota Górna - Polonia Smardy -
20-03-2022 (N) - 15:00 LZS Skałągi - LZS Lasowice Wielkie -
20-03-2022 (N) - 15:00 LZS Stare Budkowice - LZS Krzywizna -
20-03-2022 (N) - 15:00 LZS Komorzno - LZS Borkowice -
20-03-2022 (N) - 15:00 Jakub Proślice - MKS II Wołczyn -
Kolejka 13
27-03-2022 (N) - 16:00 Jakub Proślice - LZS Ligota Górna -
27-03-2022 (N) - 16:00 MKS II Wołczyn - LZS Komorzno -
27-03-2022 (N) - 16:00 LZS Borkowice - LZS Stare Budkowice -
27-03-2022 (N) - 16:00 LZS Uszyce - LZS Skałągi -
27-03-2022 (N) - 16:00 LZS Lasowice Wielkie - Polonia Smardy -
Kolejka 14
03-04-2022 (N) - 16:00 LZS Ligota Górna - LZS Lasowice Wielkie -
03-04-2022 (N) - 16:00 Polonia Smardy - LZS Uszyce -
03-04-2022 (N) - 16:00 LZS Skałągi - LZS Krzywizna -
03-04-2022 (N) - 16:00 LZS Stare Budkowice - MKS II Wołczyn -
03-04-2022 (N) - 16:00 LZS Komorzno - Jakub Proślice -
Kolejka 15
09-04-2022 (So) - 16:00 LZS Krzywizna - Polonia Smardy -
10-04-2022 (N) - 16:00 LZS Komorzno - LZS Ligota Górna -
10-04-2022 (N) - 16:00 Jakub Proślice - LZS Stare Budkowice -
10-04-2022 (N) - 16:00 LZS Borkowice - LZS Skałągi -
10-04-2022 (N) - 16:00 LZS Uszyce - LZS Lasowice Wielkie -
Kolejka 16
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS Ligota Górna - LZS Uszyce -
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS Lasowice Wielkie - LZS Krzywizna -
24-04-2022 (N) - 17:00 Polonia Smardy - LZS Borkowice -
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS Skałągi - MKS II Wołczyn -
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS Stare Budkowice - LZS Komorzno -
Kolejka 17
30-04-2022 (So) - 17:00 LZS Krzywizna - LZS Uszyce -
01-05-2022 (N) - 17:00 LZS Stare Budkowice - LZS Ligota Górna -
01-05-2022 (N) - 17:00 Jakub Proślice - LZS Skałągi -
01-05-2022 (N) - 17:00 MKS II Wołczyn - Polonia Smardy -
01-05-2022 (N) - 17:00 LZS Borkowice - LZS Lasowice Wielkie -
Kolejka 18
08-05-2022 (N) - 17:00 LZS Ligota Górna - LZS Krzywizna -
08-05-2022 (N) - 17:00 LZS Uszyce - LZS Borkowice -
08-05-2022 (N) - 17:00 LZS Lasowice Wielkie - MKS II Wołczyn -
08-05-2022 (N) - 17:00 Polonia Smardy - Jakub Proślice -
08-05-2022 (N) - 17:00 LZS Skałągi - LZS Komorzno -
Kolejka 19
15-05-2022 (N) - 17:00 LZS Stare Budkowice - LZS Skałągi -
15-05-2022 (N) - 17:00 LZS Komorzno - Polonia Smardy -
15-05-2022 (N) - 17:00 Jakub Proślice - LZS Lasowice Wielkie -
15-05-2022 (N) - 17:00 MKS II Wołczyn - LZS Uszyce -
15-05-2022 (N) - 17:00 LZS Borkowice - LZS Krzywizna -
Kolejka 20
22-05-2022 (N) - 17:00 LZS Ligota Górna - LZS Borkowice -
22-05-2022 (N) - 17:00 LZS Krzywizna - MKS II Wołczyn -
22-05-2022 (N) - 17:00 LZS Uszyce - Jakub Proślice -
22-05-2022 (N) - 17:00 LZS Lasowice Wielkie - LZS Komorzno -
22-05-2022 (N) - 17:00 Polonia Smardy - LZS Stare Budkowice -
Kolejka 21
29-05-2022 (N) - 17:00 LZS Skałągi - LZS Ligota Górna -
29-05-2022 (N) - 17:00 LZS Stare Budkowice - LZS Lasowice Wielkie -
29-05-2022 (N) - 17:00 LZS Komorzno - LZS Uszyce -
29-05-2022 (N) - 17:00 Jakub Proślice - LZS Krzywizna -
29-05-2022 (N) - 17:00 MKS II Wołczyn - LZS Borkowice -
Kolejka 22
05-06-2022 (N) - 17:00 Polonia Smardy - LZS Skałągi -
05-06-2022 (N) - 17:00 LZS Uszyce - LZS Stare Budkowice -
05-06-2022 (N) - 17:00 LZS Krzywizna - LZS Komorzno -
05-06-2022 (N) - 17:00 LZS Borkowice - Jakub Proślice -
05-06-2022 (N) - 17:00 LZS Ligota Górna - MKS II Wołczyn -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!