Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Kluczbork 1 (gr. 1),
2021/2022
Kolejka 1 | ||
29-08-2021 (N) - 17:00 | Rolnik Wierzbica - Burza Gręboszów | 1-1 |
29-08-2021 (N) - 13:00 | LZS Biestrzykowice - Start II Namysłów | 0-5 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Krzywiczyny - Orły Woskowice Małe | 1-2 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Smarchowice W. - Widawa Lubska | 3-3 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Łączany - Bizon Bąkowice | 3-2 |
Kolejka 2 | ||
04-09-2021 (So) - 16:30 | Widawa Lubska - LZS Krzywiczyny | 5-0 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Łączany - LZS Smarchowice W. | 0-2 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | Orły Woskowice Małe - LZS Biestrzykowice | 3-2 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | Start II Namysłów - Rolnik Wierzbica | 9-1 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | Burza Gręboszów - Lew Szymonków | 5-3 |
Kolejka 3 | ||
12-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Smarchowice W. - Bizon Bąkowice | 3-1 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Krzywiczyny - LZS Łączany | 0-1 |
12-09-2021 (N) - 13:00 | LZS Biestrzykowice - Widawa Lubska | 2-4 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | Rolnik Wierzbica - Orły Woskowice Małe | 2-1 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | Lew Szymonków - Start II Namysłów | 0-3 |
Kolejka 4 | ||
18-09-2021 (So) - 16:00 | Widawa Lubska - Rolnik Wierzbica | 8-1 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Bizon Bąkowice - Burza Gręboszów | 1-2 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Orły Woskowice Małe - Lew Szymonków | 1-4 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | LZS Łączany - LZS Biestrzykowice | 2-2 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | LZS Smarchowice W. - LZS Krzywiczyny | 9-0 |
Kolejka 5 | ||
26-09-2021 (N) - 16:00 | LZS Krzywiczyny - Bizon Bąkowice | 3-0 |
26-09-2021 (N) - 13:00 | LZS Biestrzykowice - LZS Smarchowice W. | 1-4 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Rolnik Wierzbica - LZS Łączany | 4-2 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Lew Szymonków - Widawa Lubska | 0-1 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Burza Gręboszów - Start II Namysłów | 2-2 |
Kolejka 6 | ||
03-10-2021 (N) - 15:30 | Bizon Bąkowice - Start II Namysłów | 0-5 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | Orły Woskowice Małe - Burza Gręboszów | 0-9 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Łączany - Lew Szymonków | 3-1 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Smarchowice W. - Rolnik Wierzbica | 5-3 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Krzywiczyny - LZS Biestrzykowice | 2-2 |
Kolejka 7 | ||
10-10-2021 (N) - 13:00 | LZS Biestrzykowice - Bizon Bąkowice | 5-1 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Rolnik Wierzbica - LZS Krzywiczyny | 7-3 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Lew Szymonków - LZS Smarchowice W. | 0-2 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Burza Gręboszów - Widawa Lubska | 2-2 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Start II Namysłów - Orły Woskowice Małe | 6-0 |
Kolejka 8 | ||
17-10-2021 (N) - 15:00 | Bizon Bąkowice - Orły Woskowice Małe | 3-1 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Widawa Lubska - Start II Namysłów | 0-5 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Łączany - Burza Gręboszów | 0-1 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Krzywiczyny - Lew Szymonków | 3-2 |
17-10-2021 (N) - 13:00 | LZS Biestrzykowice - Rolnik Wierzbica | 4-1 |
Kolejka 9 | ||
24-10-2021 (N) - 14:30 | Rolnik Wierzbica - Bizon Bąkowice | 3-2 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Lew Szymonków - LZS Biestrzykowice | 5-3 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Burza Gręboszów - LZS Smarchowice W. | 0-1 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Start II Namysłów - LZS Łączany | 5-0 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Orły Woskowice Małe - Widawa Lubska | 0-7 |
Kolejka 10 | ||
31-10-2021 (N) - 14:00 | Bizon Bąkowice - Widawa Lubska | 0-3 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Łączany - Orły Woskowice Małe | 3-2 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Smarchowice W. - Start II Namysłów | 1-7 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Krzywiczyny - Burza Gręboszów | 1-3 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Rolnik Wierzbica - Lew Szymonków | 2-1 |
Kolejka 11 | ||
07-11-2021 (N) - 13:30 | Lew Szymonków - Bizon Bąkowice | 4-1 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Burza Gręboszów - LZS Biestrzykowice | 3-3 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Start II Namysłów - LZS Krzywiczyny | 20-0 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Orły Woskowice Małe - LZS Smarchowice W. | 0-8 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Widawa Lubska - LZS Łączany | 3-1 |
Kolejka 12 | ||
19-03-2022 (So) - 15:00 | Widawa Lubska - LZS Smarchowice W. | 2-1 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Bizon Bąkowice - LZS Łączany | 4-1 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Orły Woskowice Małe - LZS Krzywiczyny | 0-3 v.o. |
20-03-2022 (N) - 14:00 | Start II Namysłów - LZS Biestrzykowice | 6-1 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Burza Gręboszów - Rolnik Wierzbica | 4-3 |
Kolejka 13 | ||
27-03-2022 (N) - 16:00 | LZS Smarchowice W. - LZS Łączany | 7-4 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | LZS Krzywiczyny - Widawa Lubska | 2-7 |
27-03-2022 (N) - 13:00 | LZS Biestrzykowice - Orły Woskowice Małe | 4-1 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | Rolnik Wierzbica - Start II Namysłów | 0-4 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | Lew Szymonków - Burza Gręboszów | 5-4 |
Kolejka 14 | ||
04-06-2022 (So) - 16:00 | Widawa Lubska - LZS Biestrzykowice | 7-4 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Start II Namysłów - Lew Szymonków | 3-0 v.o. |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Orły Woskowice Małe - Rolnik Wierzbica | 2-5 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Łączany - LZS Krzywiczyny | 10-2 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Bizon Bąkowice - LZS Smarchowice W. | 4-2 |
Kolejka 15 | ||
10-04-2022 (N) - 16:00 | Burza Gręboszów - Bizon Bąkowice | 2-2 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | Lew Szymonków - Orły Woskowice Małe | 5-1 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | Rolnik Wierzbica - Widawa Lubska | 1-2 |
10-04-2022 (N) - 13:00 | LZS Biestrzykowice - LZS Łączany | 1-2 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | LZS Krzywiczyny - LZS Smarchowice W. | 1-6 |
Kolejka 16 | ||
24-04-2022 (N) - 17:00 | Bizon Bąkowice - LZS Krzywiczyny | 6-1 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | LZS Smarchowice W. - LZS Biestrzykowice | 12-1 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | LZS Łączany - Rolnik Wierzbica | 2-5 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Widawa Lubska - Lew Szymonków | 3-0 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Start II Namysłów - Burza Gręboszów | 3-0 |
Kolejka 17 | ||
01-05-2022 (N) - 17:00 | Start II Namysłów - Bizon Bąkowice | 6-3 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | Burza Gręboszów - Orły Woskowice Małe | 6-0 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | Lew Szymonków - LZS Łączany | 6-0 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | Rolnik Wierzbica - LZS Smarchowice W. | 1-2 |
01-05-2022 (N) - 13:00 | LZS Biestrzykowice - LZS Krzywiczyny | 4-1 |
Kolejka 18 | ||
07-05-2022 (So) - 15:00 | Widawa Lubska - Burza Gręboszów | 4-2 |
08-05-2022 (N) - 13:00 | Bizon Bąkowice - LZS Biestrzykowice | 4-0 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Krzywiczyny - Rolnik Wierzbica | 2-5 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Smarchowice W. - Lew Szymonków | 4-0 v.o. |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Orły Woskowice Małe - Start II Namysłów | 0-3 v.o. |
Kolejka 19 | ||
15-05-2022 (N) - 17:00 | Orły Woskowice Małe - Bizon Bąkowice | 2-6 |
15-05-2022 (N) - 18:00 | Start II Namysłów - Widawa Lubska | 9-0 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Burza Gręboszów - LZS Łączany | 7-0 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Lew Szymonków - LZS Krzywiczyny | 8-5 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Rolnik Wierzbica - LZS Biestrzykowice | 3-0 v.o. |
Kolejka 20 | ||
22-05-2022 (N) - 17:00 | Bizon Bąkowice - Rolnik Wierzbica | 3-2 |
22-05-2022 (N) - 13:00 | LZS Biestrzykowice - Lew Szymonków | 1-2 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Smarchowice W. - Burza Gręboszów | 4-2 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Łączany - Start II Namysłów | 1-8 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Widawa Lubska - Orły Woskowice Małe | 4-0 v.o. |
Kolejka 21 | ||
29-05-2022 (N) - 17:00 | Widawa Lubska - Bizon Bąkowice | 2-3 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Orły Woskowice Małe - LZS Łączany | 2-3 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Start II Namysłów - LZS Smarchowice W. | 4-0 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Burza Gręboszów - LZS Krzywiczyny | 8-0 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Lew Szymonków - Rolnik Wierzbica | 0-1 |
Kolejka 22 | ||
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Łączany - Widawa Lubska | 1-8 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Smarchowice W. - Orły Woskowice Małe | 4-0 v.o. |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Krzywiczyny - Start II Namysłów | 0-8 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Biestrzykowice - Burza Gręboszów | 0-3 v.o. |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Bizon Bąkowice - Lew Szymonków | 10-1 |