Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Opole 5,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
21-08-2021 (So) - 17:00 | Groszmal Opole - Błękitni Jaryszów | 5-1 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | LZS Kotórz - Odra Kąty Opolskie | 2-1 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Start Dobrodzień - Stal Zawadzkie | 2-2 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Kadłub - LZS Kępa | 7-1 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Rzemiosło Dziewkowice - LZS Izbicko | 2-2 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Źródło Krośnica - Jedność Rozmierka | 1-2 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Unia Raszowa - Victoria Żyrowa | 0-3 v.o. |
Kolejka 2 | ||
28-08-2021 (So) - 17:00 | Victoria Żyrowa - Błękitni Jaryszów | 5-1 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | LZS Kępa - Groszmal Opole | 3-2 |
28-08-2021 (So) - 14:00 | Stal Zawadzkie - Źródło Krośnica | 4-1 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Unia Raszowa - Start Dobrodzień | 4-3 |
29-08-2021 (N) - 15:00 | Jedność Rozmierka - Rzemiosło Dziewkowice | 0-1 |
29-08-2021 (N) - 14:00 | LZS Izbicko - LZS Kotórz | 1-3 |
29-08-2021 (N) - 14:00 | Odra Kąty Opolskie - LZS Kadłub | 2-2 |
Kolejka 3 | ||
04-09-2021 (So) - 17:00 | Start Dobrodzień - Victoria Żyrowa | 1-5 |
04-09-2021 (So) - 17:00 | Groszmal Opole - Odra Kąty Opolskie | 2-2 |
04-09-2021 (So) - 17:00 | LZS Kotórz - Jedność Rozmierka | 0-3 v.o. |
05-09-2021 (N) - 17:00 | Źródło Krośnica - Unia Raszowa | 1-5 |
05-09-2021 (N) - 17:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Stal Zawadzkie | 1-2 |
05-09-2021 (N) - 17:00 | LZS Kadłub - LZS Izbicko | 1-0 |
05-09-2021 (N) - 17:00 | Błękitni Jaryszów - LZS Kępa | 1-3 |
Kolejka 4 | ||
10-09-2021 (Pt) - 17:00 | Start Dobrodzień - Źródło Krośnica | 1-0 |
11-09-2021 (So) - 16:30 | Victoria Żyrowa - LZS Kępa | 1-1 |
11-09-2021 (So) - 16:30 | LZS Izbicko - Groszmal Opole | 1-2 |
11-09-2021 (So) - 16:30 | Stal Zawadzkie - LZS Kotórz | 2-2 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | Jedność Rozmierka - LZS Kadłub | 2-0 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | Odra Kąty Opolskie - Błękitni Jaryszów | 2-0 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | Unia Raszowa - Rzemiosło Dziewkowice | 6-2 |
Kolejka 5 | ||
18-09-2021 (So) - 16:00 | LZS Kępa - Odra Kąty Opolskie | 3-1 |
18-09-2021 (So) - 16:30 | Źródło Krośnica - Victoria Żyrowa | 2-4 |
18-09-2021 (So) - 16:30 | Groszmal Opole - Jedność Rozmierka | 3-0 |
18-09-2021 (So) - 16:30 | LZS Kotórz - Unia Raszowa | 4-3 |
19-09-2021 (N) - 14:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Start Dobrodzień | 6-2 |
19-09-2021 (N) - 14:00 | LZS Kadłub - Stal Zawadzkie | 2-4 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Błękitni Jaryszów - LZS Izbicko | 2-3 |
Kolejka 6 | ||
25-09-2021 (So) - 16:00 | Victoria Żyrowa - Odra Kąty Opolskie | 4-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Start Dobrodzień - LZS Kotórz | 1-2 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Stal Zawadzkie - Groszmal Opole | 0-0 |
26-09-2021 (N) - 13:00 | LZS Izbicko - LZS Kępa | 1-3 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Jedność Rozmierka - Błękitni Jaryszów | 0-4 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Unia Raszowa - LZS Kadłub | 4-0 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Źródło Krośnica - Rzemiosło Dziewkowice | 2-2 |
Kolejka 7 | ||
02-10-2021 (So) - 15:30 | Rzemiosło Dziewkowice - Victoria Żyrowa | 1-2 |
02-10-2021 (So) - 15:30 | LZS Kępa - Jedność Rozmierka | 0-1 |
02-10-2021 (So) - 15:30 | LZS Kotórz - Źródło Krośnica | 9-1 |
02-10-2021 (So) - 15:30 | Groszmal Opole - Unia Raszowa | 2-1 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Kadłub - Start Dobrodzień | 2-2 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | Błękitni Jaryszów - Stal Zawadzkie | 1-5 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | Odra Kąty Opolskie - LZS Izbicko | 4-1 |
Kolejka 8 | ||
09-10-2021 (So) - 15:30 | Victoria Żyrowa - LZS Izbicko | 7-0 |
09-10-2021 (So) - 15:30 | Stal Zawadzkie - LZS Kępa | 6-1 |
09-10-2021 (So) - 15:30 | Start Dobrodzień - Groszmal Opole | 0-2 |
10-10-2021 (N) - 13:00 | Unia Raszowa - Błękitni Jaryszów | 5-2 |
10-10-2021 (N) - 13:00 | Źródło Krośnica - LZS Kadłub | 1-6 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Jedność Rozmierka - Odra Kąty Opolskie | 2-0 |
10-10-2021 (N) - 13:00 | Rzemiosło Dziewkowice - LZS Kotórz | 4-5 |
Kolejka 9 | ||
16-10-2021 (So) - 15:30 | LZS Kotórz - Victoria Żyrowa | 3-0 |
16-10-2021 (So) - 14:00 | LZS Kępa - Unia Raszowa | 6-2 |
16-10-2021 (So) - 15:30 | Groszmal Opole - Źródło Krośnica | 4-0 |
17-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Kadłub - Rzemiosło Dziewkowice | 1-2 |
17-10-2021 (N) - 15:30 | Błękitni Jaryszów - Start Dobrodzień | 1-3 |
17-10-2021 (N) - 15:30 | Odra Kąty Opolskie - Stal Zawadzkie | 1-2 |
17-10-2021 (N) - 12:00 | LZS Izbicko - Jedność Rozmierka | 3-6 |
Kolejka 10 | ||
23-10-2021 (So) - 14:30 | Victoria Żyrowa - Jedność Rozmierka | 7-1 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | Stal Zawadzkie - LZS Izbicko | 0-0 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | Start Dobrodzień - LZS Kępa | 2-1 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | Rzemiosło Dziewkowice - Groszmal Opole | 1-2 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | LZS Kotórz - LZS Kadłub | 6-0 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Źródło Krośnica - Błękitni Jaryszów | 1-4 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Unia Raszowa - Odra Kąty Opolskie | 2-0 |
Kolejka 11 | ||
30-10-2021 (So) - 14:30 | LZS Kadłub - Victoria Żyrowa | 5-3 |
30-10-2021 (So) - 14:30 | LZS Kępa - Źródło Krośnica | 10-1 |
30-10-2021 (So) - 14:30 | LZS Izbicko - Unia Raszowa | 1-4 |
30-10-2021 (So) - 14:30 | Groszmal Opole - LZS Kotórz | 0-4 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Odra Kąty Opolskie - Start Dobrodzień | 1-2 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Błękitni Jaryszów - Rzemiosło Dziewkowice | 3-3 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Jedność Rozmierka - Stal Zawadzkie | 1-5 |
Kolejka 12 | ||
06-11-2021 (So) - 13:30 | Victoria Żyrowa - Stal Zawadzkie | 1-1 |
06-11-2021 (So) - 13:30 | LZS Kotórz - Błękitni Jaryszów | 3-2 |
06-11-2021 (So) - 13:30 | LZS Kadłub - Groszmal Opole | 1-1 |
06-11-2021 (So) - 13:30 | Start Dobrodzień - LZS Izbicko | 1-0 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Unia Raszowa - Jedność Rozmierka | 3-2 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Źródło Krośnica - Odra Kąty Opolskie | 2-6 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Rzemiosło Dziewkowice - LZS Kępa | 2-3 |
Kolejka 13 | ||
13-11-2021 (So) - 13:30 | Groszmal Opole - Victoria Żyrowa | 0-1 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | LZS Kępa - LZS Kotórz | 1-2 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Odra Kąty Opolskie - Rzemiosło Dziewkowice | 2-0 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Stal Zawadzkie - Unia Raszowa | 1-0 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | LZS Izbicko - Źródło Krośnica | 0-2 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Jedność Rozmierka - Start Dobrodzień | 1-1 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Błękitni Jaryszów - LZS Kadłub | 2-0 |
Kolejka 14 | ||
12-03-2022 (So) - 15:00 | Stal Zawadzkie - Start Dobrodzień | 3-0 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Jedność Rozmierka - Źródło Krośnica | 4-1 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | LZS Kępa - LZS Kadłub | 5-3 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Błękitni Jaryszów - Groszmal Opole | 3-2 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | Odra Kąty Opolskie - LZS Kotórz | 3-2 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | LZS Izbicko - Rzemiosło Dziewkowice | 1-1 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | Victoria Żyrowa - Unia Raszowa | 2-0 |
Kolejka 15 | ||
19-03-2022 (So) - 15:00 | Błękitni Jaryszów - Victoria Żyrowa | 4-3 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Groszmal Opole - LZS Kępa | 2-1 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | LZS Kotórz - LZS Izbicko | 6-1 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Start Dobrodzień - Unia Raszowa | 0-2 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Jedność Rozmierka | 3-1 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | LZS Kadłub - Odra Kąty Opolskie | 2-2 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Źródło Krośnica - Stal Zawadzkie | 0-4 |
Kolejka 16 | ||
26-03-2022 (So) - 16:00 | LZS Kępa - Błękitni Jaryszów | 2-4 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | Odra Kąty Opolskie - Groszmal Opole | 1-4 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | Victoria Żyrowa - Start Dobrodzień | 7-1 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | Stal Zawadzkie - Rzemiosło Dziewkowice | 1-1 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | Unia Raszowa - Źródło Krośnica | 1-2 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | Jedność Rozmierka - LZS Kotórz | 0-2 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | LZS Izbicko - LZS Kadłub | 2-0 |
Kolejka 17 | ||
11-06-2022 (So) - 17:00 | LZS Kępa - Victoria Żyrowa | 7-2 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Groszmal Opole - LZS Izbicko | 2-0 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | LZS Kotórz - Stal Zawadzkie | 4-2 |
12-06-2022 (N) - 14:00 | LZS Kadłub - Jedność Rozmierka | 7-1 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Unia Raszowa | 3-2 |
12-06-2022 (N) - 14:00 | Błękitni Jaryszów - Odra Kąty Opolskie | 4-2 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Źródło Krośnica - Start Dobrodzień | 1-6 |
Kolejka 18 | ||
09-04-2022 (So) - 16:00 | Victoria Żyrowa - Źródło Krośnica | 3-1 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Start Dobrodzień - Rzemiosło Dziewkowice | 1-1 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Stal Zawadzkie - LZS Kadłub | 7-1 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Jedność Rozmierka - Groszmal Opole | 1-1 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | Unia Raszowa - LZS Kotórz | 1-4 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | LZS Izbicko - Błękitni Jaryszów | 1-4 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | Odra Kąty Opolskie - LZS Kępa | 1-3 |
Kolejka 19 | ||
23-04-2022 (So) - 17:00 | Odra Kąty Opolskie - Victoria Żyrowa | 0-0 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | LZS Kępa - LZS Izbicko | 5-1 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Groszmal Opole - Stal Zawadzkie | 3-0 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | LZS Kotórz - Start Dobrodzień | 5-0 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | LZS Kadłub - Unia Raszowa | 1-5 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Błękitni Jaryszów - Jedność Rozmierka | 1-3 |
24-04-2022 (N) - 13:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Źródło Krośnica | 4-3 |
Kolejka 20 | ||
30-04-2022 (So) - 17:00 | Victoria Żyrowa - Rzemiosło Dziewkowice | 0-1 |
30-04-2022 (So) - 14:00 | Start Dobrodzień - LZS Kadłub | 6-1 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Unia Raszowa - Groszmal Opole | 3-2 |
30-04-2022 (So) - 14:00 | Stal Zawadzkie - Błękitni Jaryszów | 3-2 |
01-05-2022 (N) - 14:00 | Jedność Rozmierka - LZS Kępa | 1-5 |
01-05-2022 (N) - 14:00 | Źródło Krośnica - LZS Kotórz | 3-5 |
01-05-2022 (N) - 14:00 | LZS Izbicko - Odra Kąty Opolskie | 1-0 |
Kolejka 21 | ||
07-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Kotórz - Rzemiosło Dziewkowice | 5-3 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Izbicko - Victoria Żyrowa | 1-7 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Groszmal Opole - Start Dobrodzień | 4-2 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Kępa - Stal Zawadzkie | 2-4 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Kadłub - Źródło Krośnica | 3-2 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Odra Kąty Opolskie - Jedność Rozmierka | 3-1 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Błękitni Jaryszów - Unia Raszowa | 4-1 |
Kolejka 22 | ||
14-05-2022 (So) - 17:00 | Victoria Żyrowa - LZS Kotórz | 2-3 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Źródło Krośnica - Groszmal Opole | 0-6 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Start Dobrodzień - Błękitni Jaryszów | 1-1 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Stal Zawadzkie - Odra Kąty Opolskie | 6-2 |
14-05-2022 (So) - 16:00 | Jedność Rozmierka - LZS Izbicko | 5-0 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Unia Raszowa - LZS Kępa | 4-1 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Rzemiosło Dziewkowice - LZS Kadłub | 4-1 |
Kolejka 23 | ||
21-05-2022 (So) - 13:00 | Jedność Rozmierka - Victoria Żyrowa | 1-3 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Groszmal Opole - Rzemiosło Dziewkowice | 2-3 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Kępa - Start Dobrodzień | 5-3 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Izbicko - Stal Zawadzkie | 2-5 |
22-05-2022 (N) - 14:00 | Odra Kąty Opolskie - Unia Raszowa | 3-0 |
22-05-2022 (N) - 14:00 | Błękitni Jaryszów - Źródło Krośnica | 5-0 |
22-05-2022 (N) - 14:00 | LZS Kadłub - LZS Kotórz | 2-4 |
Kolejka 24 | ||
28-05-2022 (So) - 13:00 | Stal Zawadzkie - Jedność Rozmierka | 6-1 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Victoria Żyrowa - LZS Kadłub | 4-0 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Start Dobrodzień - Odra Kąty Opolskie | 0-2 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Kotórz - Groszmal Opole | 5-3 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Błękitni Jaryszów | 1-1 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Źródło Krośnica - LZS Kępa | 3-2 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Unia Raszowa - LZS Izbicko | 2-1 |
Kolejka 25 | ||
04-06-2022 (So) - 17:00 | Groszmal Opole - LZS Kadłub | 3-0 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Błękitni Jaryszów - LZS Kotórz | 2-4 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Stal Zawadzkie - Victoria Żyrowa | 1-1 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Jedność Rozmierka - Unia Raszowa | 1-1 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Izbicko - Start Dobrodzień | 4-3 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Odra Kąty Opolskie - Źródło Krośnica | 7-1 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Kępa - Rzemiosło Dziewkowice | 6-0 |
Kolejka 26 | ||
19-06-2022 (N) - 17:00 | Unia Raszowa - Stal Zawadzkie | 1-4 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Start Dobrodzień - Jedność Rozmierka | 2-2 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Źródło Krośnica - LZS Izbicko | 1-2 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Odra Kąty Opolskie | 4-3 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Kotórz - LZS Kępa | 3-4 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Kadłub - Błękitni Jaryszów | 1-6 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Victoria Żyrowa - Groszmal Opole | 5-4 |