Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Opole 3,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
21-08-2021 (So) - 15:00 | LKS Rusocin - LKS Goświnowice | 0-9 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | LZS Jasienica G. - Podzamcze Nysa | 1-4 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | LZS Bodzanów - LZS Kałków | 1-4 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Jędrzychów - UKS Karnków | 5-1 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Czarnolas - LZS II Starowice | 3-1 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Kępnica - LZS Dziewiętlice | 2-2 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | LKS Koperniki - LZS Polski Świętów | 4-0 |
Kolejka 2 | ||
28-08-2021 (So) - 17:00 | Podzamcze Nysa - LKS Rusocin | 1-0 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LZS II Starowice - UKS Karnków | 5-1 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Jędrzychów - LZS Polski Świętów | 4-1 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LKS Koperniki - LKS Goświnowice | 0-4 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Kałków - LZS Jasienica G. | 0-3 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Dziewiętlice - LZS Bodzanów | 6-6 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Czarnolas - LZS Kępnica | 10-2 |
Kolejka 3 | ||
04-09-2021 (So) - 17:00 | LZS Bodzanów - LZS Czarnolas | 2-7 |
04-09-2021 (So) - 17:00 | LZS Jasienica G. - LZS Dziewiętlice | 1-1 |
04-09-2021 (So) - 17:00 | LKS Rusocin - LZS Kałków | 2-5 |
05-09-2021 (N) - 14:00 | LKS Koperniki - Podzamcze Nysa | 1-2 |
05-09-2021 (N) - 14:00 | LZS Jędrzychów - LKS Goświnowice | 4-3 |
05-09-2021 (N) - 14:00 | UKS Karnków - LZS Polski Świętów | 8-0 |
05-09-2021 (N) - 14:00 | LZS Kępnica - LZS II Starowice | 5-0 |
Kolejka 4 | ||
11-09-2021 (So) - 16:30 | Podzamcze Nysa - LZS Jędrzychów | 1-1 |
12-09-2021 (N) - 13:00 | LZS II Starowice - LZS Polski Świętów | 7-1 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | LKS Goświnowice - UKS Karnków | 5-0 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Kałków - LKS Koperniki | 4-2 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Dziewiętlice - LKS Rusocin | 7-1 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Czarnolas - LZS Jasienica G. | 4-1 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Kępnica - LZS Bodzanów | 0-2 |
Kolejka 5 | ||
18-09-2021 (So) - 16:30 | LZS Polski Świętów - LKS Goświnowice | 2-3 |
18-09-2021 (So) - 16:30 | LZS Jasienica G. - LZS Kępnica | 0-4 |
18-09-2021 (So) - 16:30 | LKS Rusocin - LZS Czarnolas | 4-0 |
19-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Bodzanów - LZS II Starowice | 3-4 |
19-09-2021 (N) - 16:30 | LKS Koperniki - LZS Dziewiętlice | 1-2 |
19-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Jędrzychów - LZS Kałków | 3-1 |
19-09-2021 (N) - 16:30 | UKS Karnków - Podzamcze Nysa | 3-4 |
Kolejka 6 | ||
25-09-2021 (So) - 16:00 | LZS Bodzanów - LZS Jasienica G. | 1-5 |
25-09-2021 (So) - 13:30 | Podzamcze Nysa - LZS Polski Świętów | 5-1 |
26-09-2021 (N) - 13:00 | LZS II Starowice - LKS Goświnowice | 3-0 |
26-09-2021 (N) - 13:30 | LZS Kałków - UKS Karnków | 4-0 |
26-09-2021 (N) - 13:30 | LZS Dziewiętlice - LZS Jędrzychów | 5-0 |
26-09-2021 (N) - 13:30 | LZS Czarnolas - LKS Koperniki | 7-0 |
26-09-2021 (N) - 13:30 | LZS Kępnica - LKS Rusocin | 2-2 |
Kolejka 7 | ||
02-10-2021 (So) - 15:30 | LKS Rusocin - LZS Bodzanów | 6-2 |
02-10-2021 (So) - 15:30 | LZS Polski Świętów - LZS Kałków | 2-6 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | UKS Karnków - LZS Dziewiętlice | 0-5 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Jędrzychów - LZS Czarnolas | 1-1 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | LKS Koperniki - LZS Kępnica | 0-4 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | LKS Goświnowice - Podzamcze Nysa | 6-3 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Jasienica G. - LZS II Starowice | 8-6 |
Kolejka 8 | ||
09-10-2021 (So) - 15:30 | LZS Bodzanów - LKS Koperniki | 3-2 |
10-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Jasienica G. - LKS Rusocin | 10-0 |
10-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Kępnica - LZS Jędrzychów | 1-2 |
10-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Czarnolas - UKS Karnków | 1-0 |
10-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Dziewiętlice - LZS Polski Świętów | 5-1 |
10-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Kałków - LKS Goświnowice | 3-3 |
10-10-2021 (N) - 13:00 | LZS II Starowice - Podzamcze Nysa | 3-3 |
Kolejka 9 | ||
16-10-2021 (So) - 13:00 | LZS Polski Świętów - LZS Czarnolas | 3-4 |
16-10-2021 (So) - 15:30 | Podzamcze Nysa - LZS Kałków | 2-2 |
17-10-2021 (N) - 13:00 | LKS Goświnowice - LZS Dziewiętlice | 4-1 |
17-10-2021 (N) - 13:00 | LKS Rusocin - LZS II Starowice | 3-7 |
17-10-2021 (N) - 13:00 | LKS Koperniki - LZS Jasienica G. | 2-10 |
17-10-2021 (N) - 13:00 | LZS Jędrzychów - LZS Bodzanów | 5-0 |
17-10-2021 (N) - 13:00 | UKS Karnków - LZS Kępnica | 0-0 |
Kolejka 10 | ||
23-10-2021 (So) - 14:30 | LKS Rusocin - LKS Koperniki | 3-1 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | LZS Jasienica G. - LZS Jędrzychów | 3-1 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | LZS Bodzanów - UKS Karnków | 1-0 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | LZS Dziewiętlice - Podzamcze Nysa | 3-2 |
24-10-2021 (N) - 13:00 | LZS II Starowice - LZS Kałków | 9-4 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | LZS Czarnolas - LKS Goświnowice | 0-3 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | LZS Kępnica - LZS Polski Świętów | 8-0 |
Kolejka 11 | ||
30-10-2021 (So) - 14:30 | Podzamcze Nysa - LZS Czarnolas | 4-2 |
30-10-2021 (So) - 14:30 | LZS Polski Świętów - LZS Bodzanów | 4-3 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LKS Koperniki - LZS II Starowice | 1-1 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Jędrzychów - LKS Rusocin | 2-3 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | UKS Karnków - LZS Jasienica G. | 4-0 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LKS Goświnowice - LZS Kępnica | 2-2 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Kałków - LZS Dziewiętlice | 1-2 |
Kolejka 12 | ||
06-11-2021 (So) - 13:30 | LKS Koperniki - LZS Jędrzychów | 2-0 |
06-11-2021 (So) - 13:30 | LZS Jasienica G. - LZS Polski Świętów | 3-1 |
06-11-2021 (So) - 13:30 | LZS Bodzanów - LKS Goświnowice | 0-2 |
07-11-2021 (N) - 13:00 | LZS II Starowice - LZS Dziewiętlice | 5-1 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | LZS Czarnolas - LZS Kałków | 6-1 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | LZS Kępnica - Podzamcze Nysa | 0-0 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | LKS Rusocin - UKS Karnków | 4-3 |
Kolejka 13 | ||
13-11-2021 (So) - 13:30 | LZS Polski Świętów - LKS Rusocin | 3-5 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Podzamcze Nysa - LZS Bodzanów | 3-1 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | LZS Kałków - LZS Kępnica | 2-4 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | LKS Goświnowice - LZS Jasienica G. | 3-0 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | LZS Dziewiętlice - LZS Czarnolas | 4-1 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | UKS Karnków - LKS Koperniki | 1-0 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | LZS Jędrzychów - LZS II Starowice | 1-6 |
Kolejka 14 | ||
12-03-2022 (So) - 15:00 | LZS Polski Świętów - LKS Koperniki | 4-0 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | LZS II Starowice - LZS Czarnolas | 3-2 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | LZS Dziewiętlice - LZS Kępnica | 2-4 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | LZS Kałków - LZS Bodzanów | 8-1 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | Podzamcze Nysa - LZS Jasienica G. | 5-1 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | LKS Goświnowice - LKS Rusocin | 10-2 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | UKS Karnków - LZS Jędrzychów | 2-0 |
Kolejka 15 | ||
19-03-2022 (So) - 15:00 | LZS Polski Świętów - LZS Jędrzychów | 0-9 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | LZS Bodzanów - LZS Dziewiętlice | 1-5 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | LKS Rusocin - Podzamcze Nysa | 3-2 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | LKS Goświnowice - LKS Koperniki | 5-1 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | LZS Jasienica G. - LZS Kałków | 2-4 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | LZS Kępnica - LZS Czarnolas | 4-5 |
20-03-2022 (N) - 13:00 | UKS Karnków - LZS II Starowice | 1-0 |
Kolejka 16 | ||
26-03-2022 (So) - 16:00 | LZS Polski Świętów - UKS Karnków | 0-0 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | LKS Goświnowice - LZS Jędrzychów | 1-0 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | Podzamcze Nysa - LKS Koperniki | 3-1 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | LZS Kałków - LKS Rusocin | 3-3 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | LZS Dziewiętlice - LZS Jasienica G. | 9-0 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | LZS Czarnolas - LZS Bodzanów | 3-0 v.o. |
27-03-2022 (N) - 16:00 | LZS II Starowice - LZS Kępnica | 2-5 |
Kolejka 17 | ||
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Polski Świętów - LZS II Starowice | 1-2 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | UKS Karnków - LKS Goświnowice | 0-2 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Jędrzychów - Podzamcze Nysa | 5-1 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LKS Koperniki - LZS Kałków | 2-5 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LKS Rusocin - LZS Dziewiętlice | 4-4 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Jasienica G. - LZS Czarnolas | 5-3 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Bodzanów - LZS Kępnica | 0-3 v.o. |
Kolejka 18 | ||
09-04-2022 (So) - 13:30 | Podzamcze Nysa - UKS Karnków | 2-0 |
10-04-2022 (N) - 13:30 | LZS II Starowice - LZS Bodzanów | 3-0 v.o. |
10-04-2022 (N) - 13:30 | LZS Kępnica - LZS Jasienica G. | 1-0 |
10-04-2022 (N) - 13:30 | LZS Czarnolas - LKS Rusocin | 7-3 |
10-04-2022 (N) - 13:30 | LZS Dziewiętlice - LKS Koperniki | 7-0 |
10-04-2022 (N) - 13:30 | LZS Kałków - LZS Jędrzychów | 1-2 |
10-04-2022 (N) - 13:30 | LKS Goświnowice - LZS Polski Świętów | 5-3 |
Kolejka 19 | ||
23-04-2022 (So) - 17:00 | LZS Polski Świętów - Podzamcze Nysa | 0-5 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | LKS Goświnowice - LZS II Starowice | 11-0 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | UKS Karnków - LZS Kałków | 7-0 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | LZS Jędrzychów - LZS Dziewiętlice | 1-1 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | LKS Koperniki - LZS Czarnolas | 1-4 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | LKS Rusocin - LZS Kępnica | 1-4 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | LZS Jasienica G. - LZS Bodzanów | 3-0 v.o. |
Kolejka 20 | ||
30-04-2022 (So) - 17:00 | LZS Bodzanów - LKS Rusocin | 0-3 v.o. |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Podzamcze Nysa - LKS Goświnowice | 1-3 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Kałków - LZS Polski Świętów | 7-3 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | LZS II Starowice - LZS Jasienica G. | 4-5 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Kępnica - LKS Koperniki | 5-2 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Czarnolas - LZS Jędrzychów | 4-3 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Dziewiętlice - UKS Karnków | 5-1 |
Kolejka 21 | ||
07-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Rusocin - LZS Jasienica G. | 2-1 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Polski Świętów - LZS Dziewiętlice | 0-7 |
08-05-2022 (N) - 14:00 | Podzamcze Nysa - LZS II Starowice | 2-3 |
08-05-2022 (N) - 14:00 | LKS Goświnowice - LZS Kałków | 7-1 |
08-05-2022 (N) - 14:00 | UKS Karnków - LZS Czarnolas | 7-0 |
08-05-2022 (N) - 14:00 | LZS Jędrzychów - LZS Kępnica | 1-1 |
08-05-2022 (N) - 14:00 | LKS Koperniki - LZS Bodzanów | 3-0 v.o. |
Kolejka 22 | ||
14-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Bodzanów - LZS Jędrzychów | 0-3 v.o. |
14-05-2022 (So) - 16:00 | LZS Kępnica - UKS Karnków | 2-2 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Czarnolas - LZS Polski Świętów | 16-1 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Dziewiętlice - LKS Goświnowice | 1-1 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Kałków - Podzamcze Nysa | 4-2 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Jasienica G. - LKS Koperniki | 5-2 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | LZS II Starowice - LKS Rusocin | 0-3 |
Kolejka 23 | ||
21-05-2022 (So) - 14:00 | LKS Goświnowice - LZS Czarnolas | 9-2 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Polski Świętów - LZS Kępnica | 1-2 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | UKS Karnków - LZS Bodzanów | 3-0 v.o. |
22-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Jędrzychów - LZS Jasienica G. | 5-2 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | LKS Koperniki - LKS Rusocin | 2-7 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Podzamcze Nysa - LZS Dziewiętlice | 1-1 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Kałków - LZS II Starowice | 4-3 |
Kolejka 24 | ||
28-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Rusocin - LZS Jędrzychów | 0-5 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Bodzanów - LZS Polski Świętów | 0-3 v.o. |
28-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Dziewiętlice - LZS Kałków | 4-4 |
29-05-2022 (N) - 14:00 | LZS Kępnica - LKS Goświnowice | 4-2 |
29-05-2022 (N) - 14:00 | LZS Czarnolas - Podzamcze Nysa | 5-2 |
29-05-2022 (N) - 14:00 | LZS Jasienica G. - UKS Karnków | 1-1 |
29-05-2022 (N) - 14:00 | LZS II Starowice - LKS Koperniki | 2-4 |
Kolejka 25 | ||
04-06-2022 (So) - 17:00 | LZS Polski Świętów - LZS Jasienica G. | 0-6 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Dziewiętlice - LZS II Starowice | 13-2 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Kałków - LZS Czarnolas | 6-1 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Podzamcze Nysa - LZS Kępnica | 2-0 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LKS Goświnowice - LZS Bodzanów | 3-0 v.o. |
05-06-2022 (N) - 17:00 | UKS Karnków - LKS Rusocin | 3-5 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Jędrzychów - LKS Koperniki | 10-1 |
Kolejka 26 | ||
19-06-2022 (N) - 17:00 | LKS Koperniki - UKS Karnków | 4-3 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | LKS Rusocin - LZS Polski Świętów | 10-3 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Jasienica G. - LKS Goświnowice | 1-7 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Bodzanów - Podzamcze Nysa | 0-3 v.o. |
19-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Kępnica - LZS Kałków | 1-1 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Czarnolas - LZS Dziewiętlice | 3-7 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | LZS II Starowice - LZS Jędrzychów | 5-1 |