LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Klasa A Racibórz, 2021/2022

Kolejka 1
14-08-2021 (So) - 17:00 Odra Nieboczowy - LKS Studzienna 1-2
14-08-2021 (So) - 16:00 LKS Lyski - LKS Grzegorzowice 2-4
14-08-2021 (So) - 14:00 Buk Rudy Wielkie - Zgoda Zawada Książęca 0-0
14-08-2021 (So) - 16:00 LKS Chałupki - Czarni Nowa Wieś 0-4
14-08-2021 (So) - 14:00 LKS Pawłów - Start Pietrowice 0-0
14-08-2021 (So) - 14:00 Przyszłość Rogów - Rozwój Bełsznica 1-0
15-08-2021 (N) - 15:00 Płomień Kobyła - Naprzód Syrynia 2-2
15-08-2021 (N) - 17:00 KS Kornowac - Naprzód Czyżowice 0-4
Kolejka 2
21-08-2021 (So) - 17:00 Naprzód Syrynia - LKS Studzienna 2-3
21-08-2021 (So) - 16:00 Naprzód Czyżowice - Płomień Kobyła 8-0
21-08-2021 (So) - 17:00 Rozwój Bełsznica - KS Kornowac 4-1
21-08-2021 (So) - 17:00 Start Pietrowice - Przyszłość Rogów 3-1
21-08-2021 (So) - 17:00 LKS Chałupki - LKS Pawłów 3-0
21-08-2021 (So) - 15:30 LKS Grzegorzowice - Odra Nieboczowy 2-0
22-08-2021 (N) - 16:00 LKS Lyski - Buk Rudy Wielkie 4-3
22-08-2021 (N) - 15:00 Zgoda Zawada Książęca - Czarni Nowa Wieś 4-2
Kolejka 3
28-08-2021 (So) - 15:30 LKS Grzegorzowice - LKS Studzienna 1-3
28-08-2021 (So) - 16:00 Czarni Nowa Wieś - LKS Lyski 4-3
28-08-2021 (So) - 14:00 LKS Pawłów - Zgoda Zawada Książęca 4-2
28-08-2021 (So) - 17:00 Przyszłość Rogów - LKS Chałupki 3-0
29-08-2021 (N) - 16:00 Naprzód Syrynia - Naprzód Czyżowice 2-4
29-08-2021 (N) - 15:00 Płomień Kobyła - Rozwój Bełsznica 0-4
29-08-2021 (N) - 17:00 KS Kornowac - Start Pietrowice 4-3
29-08-2021 (N) - 14:00 Buk Rudy Wielkie - Odra Nieboczowy 4-5
Kolejka 4
04-09-2021 (So) - 15:30 LKS Grzegorzowice - Buk Rudy Wielkie 2-1
04-09-2021 (So) - 16:00 LKS Lyski - LKS Pawłów 5-0
04-09-2021 (So) - 16:00 Zgoda Zawada Książęca - Przyszłość Rogów 0-3
04-09-2021 (So) - 16:00 LKS Chałupki - KS Kornowac 2-2
04-09-2021 (So) - 16:00 Start Pietrowice - Płomień Kobyła 4-0
04-09-2021 (So) - 16:00 Rozwój Bełsznica - Naprzód Syrynia 1-2
04-09-2021 (So) - 16:00 LKS Studzienna - Naprzód Czyżowice 0-0
05-09-2021 (N) - 15:00 Odra Nieboczowy - Czarni Nowa Wieś 1-3
Kolejka 5
11-09-2021 (So) - 16:00 Buk Rudy Wielkie - LKS Studzienna 0-2
11-09-2021 (So) - 16:00 Naprzód Czyżowice - Rozwój Bełsznica 5-1
11-09-2021 (So) - 16:00 LKS Pawłów - Odra Nieboczowy 4-1
11-09-2021 (So) - 16:00 Naprzód Syrynia - Start Pietrowice 3-1
12-09-2021 (N) - 15:00 Płomień Kobyła - LKS Chałupki 4-3
12-09-2021 (N) - 16:00 KS Kornowac - Zgoda Zawada Książęca 3-2
12-09-2021 (N) - 16:00 Przyszłość Rogów - LKS Lyski 4-1
12-09-2021 (N) - 16:00 Czarni Nowa Wieś - LKS Grzegorzowice 5-2
Kolejka 6
18-09-2021 (So) - 15:30 LKS Grzegorzowice - LKS Pawłów 2-5
18-09-2021 (So) - 16:00 Odra Nieboczowy - Przyszłość Rogów 1-2
18-09-2021 (So) - 16:00 Zgoda Zawada Książęca - Płomień Kobyła 6-0
18-09-2021 (So) - 16:00 LKS Chałupki - Naprzód Syrynia 2-6
18-09-2021 (So) - 16:00 Start Pietrowice - Naprzód Czyżowice 0-3
18-09-2021 (So) - 16:00 LKS Studzienna - Rozwój Bełsznica 2-0
19-09-2021 (N) - 16:00 LKS Lyski - KS Kornowac 5-3
19-09-2021 (N) - 14:00 Buk Rudy Wielkie - Czarni Nowa Wieś 2-4
Kolejka 7
25-09-2021 (So) - 16:00 Naprzód Czyżowice - LKS Chałupki 1-2
25-09-2021 (So) - 16:00 Naprzód Syrynia - Zgoda Zawada Książęca 8-1
25-09-2021 (So) - 13:00 Przyszłość Rogów - LKS Grzegorzowice 3-3
25-09-2021 (So) - 16:00 LKS Pawłów - Buk Rudy Wielkie 3-3
25-09-2021 (So) - 13:00 Rozwój Bełsznica - Start Pietrowice 1-3
26-09-2021 (N) - 16:00 KS Kornowac - Odra Nieboczowy 3-1
26-09-2021 (N) - 15:00 Płomień Kobyła - LKS Lyski 2-3
26-09-2021 (N) - 16:00 Czarni Nowa Wieś - LKS Studzienna 2-0
Kolejka 8
02-10-2021 (So) - 15:00 LKS Grzegorzowice - KS Kornowac 3-2
02-10-2021 (So) - 15:00 Odra Nieboczowy - Płomień Kobyła 5-1
02-10-2021 (So) - 15:00 LKS Lyski - Naprzód Syrynia 2-8
02-10-2021 (So) - 15:00 Zgoda Zawada Książęca - Naprzód Czyżowice 1-6
02-10-2021 (So) - 15:00 LKS Chałupki - Rozwój Bełsznica 3-2
02-10-2021 (So) - 15:00 LKS Studzienna - Start Pietrowice 1-0
02-10-2021 (So) - 15:00 Czarni Nowa Wieś - LKS Pawłów 5-1
03-10-2021 (N) - 14:00 Buk Rudy Wielkie - Przyszłość Rogów 1-0
Kolejka 9
09-10-2021 (So) - 15:00 LKS Pawłów - LKS Studzienna 0-3
09-10-2021 (So) - 15:00 Start Pietrowice - LKS Chałupki 4-0
09-10-2021 (So) - 15:00 KS Kornowac - Buk Rudy Wielkie 3-4
09-10-2021 (So) - 15:00 Naprzód Syrynia - Odra Nieboczowy 4-1
10-10-2021 (N) - 15:00 Rozwój Bełsznica - Zgoda Zawada Książęca 2-4
10-10-2021 (N) - 15:00 Naprzód Czyżowice - LKS Lyski 5-2
10-10-2021 (N) - 15:00 Płomień Kobyła - LKS Grzegorzowice 2-2
10-10-2021 (N) - 15:00 Przyszłość Rogów - Czarni Nowa Wieś 3-3
Kolejka 10
16-10-2021 (So) - 15:00 LKS Chałupki - LKS Studzienna 3-3
16-10-2021 (So) - 15:00 LKS Pawłów - Przyszłość Rogów 2-4
16-10-2021 (So) - 15:00 Czarni Nowa Wieś - KS Kornowac 7-1
16-10-2021 (So) - 15:00 Odra Nieboczowy - Naprzód Czyżowice 2-10
16-10-2021 (So) - 15:00 LKS Grzegorzowice - Naprzód Syrynia 2-4
17-10-2021 (N) - 14:00 Buk Rudy Wielkie - Płomień Kobyła 1-2
17-10-2021 (N) - 15:00 LKS Lyski - Rozwój Bełsznica 4-0
17-10-2021 (N) - 13:30 Zgoda Zawada Książęca - Start Pietrowice 1-0
Kolejka 11
23-10-2021 (So) - 15:00 Start Pietrowice - LKS Lyski 3-2
23-10-2021 (So) - 15:00 Rozwój Bełsznica - Odra Nieboczowy 1-2
23-10-2021 (So) - 15:00 Naprzód Czyżowice - LKS Grzegorzowice 6-0
23-10-2021 (So) - 15:00 Naprzód Syrynia - Buk Rudy Wielkie 5-4
24-10-2021 (N) - 15:00 Płomień Kobyła - Czarni Nowa Wieś 0-3
24-10-2021 (N) - 15:00 KS Kornowac - LKS Pawłów 2-1
24-10-2021 (N) - 15:00 Przyszłość Rogów - LKS Studzienna 0-2
24-10-2021 (N) - 15:00 LKS Chałupki - Zgoda Zawada Książęca 1-1
Kolejka 12
30-10-2021 (So) - 14:00 Przyszłość Rogów - KS Kornowac 1-0
30-10-2021 (So) - 14:00 LKS Pawłów - Płomień Kobyła 3-1
30-10-2021 (So) - 14:00 Czarni Nowa Wieś - Naprzód Syrynia 2-2
30-10-2021 (So) - 14:00 LKS Grzegorzowice - Rozwój Bełsznica 3-3
30-10-2021 (So) - 14:00 Odra Nieboczowy - Start Pietrowice 1-2
30-10-2021 (So) - 14:00 LKS Lyski - LKS Chałupki 4-0
31-10-2021 (N) - 14:00 Buk Rudy Wielkie - Naprzód Czyżowice 1-1
31-10-2021 (N) - 11:00 LKS Studzienna - Zgoda Zawada Książęca 3-1
Kolejka 13
06-11-2021 (So) - 14:00 LKS Chałupki - Odra Nieboczowy 0-5
06-11-2021 (So) - 14:00 Start Pietrowice - LKS Grzegorzowice 1-3
06-11-2021 (So) - 14:00 Naprzód Czyżowice - Czarni Nowa Wieś 5-0
06-11-2021 (So) - 14:00 Naprzód Syrynia - LKS Pawłów 5-0
07-11-2021 (N) - 14:00 Rozwój Bełsznica - Buk Rudy Wielkie 2-4
07-11-2021 (N) - 14:00 Płomień Kobyła - Przyszłość Rogów 1-1
07-11-2021 (N) - 14:00 KS Kornowac - LKS Studzienna 2-4
07-11-2021 (N) - 14:00 Zgoda Zawada Książęca - LKS Lyski 3-3
Kolejka 14
13-11-2021 (So) - 13:30 Przyszłość Rogów - Naprzód Syrynia 1-5
13-11-2021 (So) - 13:30 LKS Pawłów - Naprzód Czyżowice 1-2
13-11-2021 (So) - 13:30 Czarni Nowa Wieś - Rozwój Bełsznica 1-2
13-11-2021 (So) - 13:30 LKS Grzegorzowice - LKS Chałupki 2-0
13-11-2021 (So) - 13:30 Odra Nieboczowy - Zgoda Zawada Książęca 2-2
13-11-2021 (So) - 13:30 LKS Studzienna - LKS Lyski 1-0
14-11-2021 (N) - 13:30 Buk Rudy Wielkie - Start Pietrowice 1-1
14-11-2021 (N) - 13:30 KS Kornowac - Płomień Kobyła 3-0
Kolejka 15
20-11-2021 (So) - 13:30 Start Pietrowice - Czarni Nowa Wieś 3-1
20-11-2021 (So) - 13:30 Zgoda Zawada Książęca - LKS Grzegorzowice 0-0
20-11-2021 (So) - 13:30 Naprzód Czyżowice - Przyszłość Rogów 5-1
20-11-2021 (So) - 13:30 Naprzód Syrynia - KS Kornowac 2-0
20-11-2021 (So) - 13:30 LKS Lyski - Odra Nieboczowy 4-2
20-11-2021 (So) - 13:30 LKS Chałupki - Buk Rudy Wielkie 3-1
21-11-2021 (N) - 13:30 Rozwój Bełsznica - LKS Pawłów 4-3
21-11-2021 (N) - 13:30 Płomień Kobyła - LKS Studzienna 1-7
Kolejka 16
19-03-2022 (So) - 15:00 Naprzód Syrynia - Płomień Kobyła -
19-03-2022 (So) - 15:00 Naprzód Czyżowice - KS Kornowac -
19-03-2022 (So) - 15:00 Rozwój Bełsznica - Przyszłość Rogów -
19-03-2022 (So) - 15:00 Start Pietrowice - LKS Pawłów -
19-03-2022 (So) - 15:00 Czarni Nowa Wieś - LKS Chałupki -
19-03-2022 (So) - 15:00 Zgoda Zawada Książęca - Buk Rudy Wielkie -
19-03-2022 (So) - 15:00 LKS Grzegorzowice - LKS Lyski -
19-03-2022 (So) - 15:00 LKS Studzienna - Odra Nieboczowy -
Kolejka 17
27-03-2022 (N) - 15:00 Odra Nieboczowy - LKS Grzegorzowice -
27-03-2022 (N) - 15:00 Buk Rudy Wielkie - LKS Lyski -
27-03-2022 (N) - 15:00 Czarni Nowa Wieś - Zgoda Zawada Książęca -
27-03-2022 (N) - 15:00 LKS Pawłów - LKS Chałupki -
27-03-2022 (N) - 15:00 Przyszłość Rogów - Start Pietrowice -
27-03-2022 (N) - 15:00 KS Kornowac - Rozwój Bełsznica -
27-03-2022 (N) - 15:00 Płomień Kobyła - Naprzód Czyżowice -
27-03-2022 (N) - 15:00 LKS Studzienna - Naprzód Syrynia -
Kolejka 18
02-04-2022 (So) - 14:00 Naprzód Czyżowice - Naprzód Syrynia -
02-04-2022 (So) - 14:00 Rozwój Bełsznica - Płomień Kobyła -
02-04-2022 (So) - 14:00 Start Pietrowice - KS Kornowac -
02-04-2022 (So) - 14:00 LKS Chałupki - Przyszłość Rogów -
02-04-2022 (So) - 14:00 Zgoda Zawada Książęca - LKS Pawłów -
02-04-2022 (So) - 14:00 LKS Lyski - Czarni Nowa Wieś -
02-04-2022 (So) - 14:00 Odra Nieboczowy - Buk Rudy Wielkie -
02-04-2022 (So) - 14:00 LKS Studzienna - LKS Grzegorzowice -
Kolejka 19
09-04-2022 (So) - 17:00 Buk Rudy Wielkie - LKS Grzegorzowice -
09-04-2022 (So) - 17:00 Czarni Nowa Wieś - Odra Nieboczowy -
09-04-2022 (So) - 17:00 LKS Pawłów - LKS Lyski -
09-04-2022 (So) - 17:00 Przyszłość Rogów - Zgoda Zawada Książęca -
09-04-2022 (So) - 17:00 KS Kornowac - LKS Chałupki -
09-04-2022 (So) - 17:00 Płomień Kobyła - Start Pietrowice -
09-04-2022 (So) - 17:00 Naprzód Syrynia - Rozwój Bełsznica -
09-04-2022 (So) - 17:00 Naprzód Czyżowice - LKS Studzienna -
Kolejka 20
16-04-2022 (So) - 11:00 Rozwój Bełsznica - Naprzód Czyżowice -
16-04-2022 (So) - 11:00 Start Pietrowice - Naprzód Syrynia -
16-04-2022 (So) - 11:00 LKS Chałupki - Płomień Kobyła -
16-04-2022 (So) - 11:00 Zgoda Zawada Książęca - KS Kornowac -
16-04-2022 (So) - 11:00 LKS Lyski - Przyszłość Rogów -
16-04-2022 (So) - 11:00 Odra Nieboczowy - LKS Pawłów -
16-04-2022 (So) - 11:00 LKS Grzegorzowice - Czarni Nowa Wieś -
16-04-2022 (So) - 11:00 LKS Studzienna - Buk Rudy Wielkie -
Kolejka 21
23-04-2022 (So) - 17:00 Czarni Nowa Wieś - Buk Rudy Wielkie -
23-04-2022 (So) - 17:00 LKS Pawłów - LKS Grzegorzowice -
23-04-2022 (So) - 17:00 Przyszłość Rogów - Odra Nieboczowy -
23-04-2022 (So) - 17:00 KS Kornowac - LKS Lyski -
23-04-2022 (So) - 17:00 Płomień Kobyła - Zgoda Zawada Książęca -
23-04-2022 (So) - 17:00 Naprzód Syrynia - LKS Chałupki -
23-04-2022 (So) - 17:00 Naprzód Czyżowice - Start Pietrowice -
23-04-2022 (So) - 17:00 Rozwój Bełsznica - LKS Studzienna -
Kolejka 22
30-04-2022 (So) - 14:00 Start Pietrowice - Rozwój Bełsznica -
30-04-2022 (So) - 14:00 LKS Chałupki - Naprzód Czyżowice -
30-04-2022 (So) - 14:00 Zgoda Zawada Książęca - Naprzód Syrynia -
30-04-2022 (So) - 14:00 LKS Lyski - Płomień Kobyła -
30-04-2022 (So) - 14:00 Odra Nieboczowy - KS Kornowac -
30-04-2022 (So) - 14:00 LKS Grzegorzowice - Przyszłość Rogów -
30-04-2022 (So) - 14:00 Buk Rudy Wielkie - LKS Pawłów -
30-04-2022 (So) - 14:00 LKS Studzienna - Czarni Nowa Wieś -
Kolejka 23
03-05-2022 (Wt) - 17:00 LKS Pawłów - Czarni Nowa Wieś -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Przyszłość Rogów - Buk Rudy Wielkie -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 KS Kornowac - LKS Grzegorzowice -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Płomień Kobyła - Odra Nieboczowy -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Naprzód Syrynia - LKS Lyski -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Naprzód Czyżowice - Zgoda Zawada Książęca -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Rozwój Bełsznica - LKS Chałupki -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Start Pietrowice - LKS Studzienna -
Kolejka 24
07-05-2022 (So) - 17:00 LKS Chałupki - Start Pietrowice -
07-05-2022 (So) - 17:00 Zgoda Zawada Książęca - Rozwój Bełsznica -
07-05-2022 (So) - 17:00 LKS Lyski - Naprzód Czyżowice -
07-05-2022 (So) - 17:00 Odra Nieboczowy - Naprzód Syrynia -
07-05-2022 (So) - 17:00 LKS Grzegorzowice - Płomień Kobyła -
07-05-2022 (So) - 17:00 Buk Rudy Wielkie - KS Kornowac -
07-05-2022 (So) - 17:00 Czarni Nowa Wieś - Przyszłość Rogów -
07-05-2022 (So) - 17:00 LKS Studzienna - LKS Pawłów -
Kolejka 25
14-05-2022 (So) - 14:00 Przyszłość Rogów - LKS Pawłów -
14-05-2022 (So) - 14:00 KS Kornowac - Czarni Nowa Wieś -
14-05-2022 (So) - 14:00 Płomień Kobyła - Buk Rudy Wielkie -
14-05-2022 (So) - 14:00 Naprzód Syrynia - LKS Grzegorzowice -
14-05-2022 (So) - 14:00 Naprzód Czyżowice - Odra Nieboczowy -
14-05-2022 (So) - 14:00 Rozwój Bełsznica - LKS Lyski -
14-05-2022 (So) - 14:00 Start Pietrowice - Zgoda Zawada Książęca -
14-05-2022 (So) - 14:00 LKS Studzienna - LKS Chałupki -
Kolejka 26
21-05-2022 (So) - 17:00 Zgoda Zawada Książęca - LKS Chałupki -
21-05-2022 (So) - 17:00 LKS Lyski - Start Pietrowice -
21-05-2022 (So) - 17:00 Odra Nieboczowy - Rozwój Bełsznica -
21-05-2022 (So) - 17:00 LKS Grzegorzowice - Naprzód Czyżowice -
21-05-2022 (So) - 17:00 Buk Rudy Wielkie - Naprzód Syrynia -
21-05-2022 (So) - 17:00 Czarni Nowa Wieś - Płomień Kobyła -
21-05-2022 (So) - 17:00 LKS Pawłów - KS Kornowac -
21-05-2022 (So) - 17:00 LKS Studzienna - Przyszłość Rogów -
Kolejka 27
28-05-2022 (So) - 14:00 KS Kornowac - Przyszłość Rogów -
28-05-2022 (So) - 14:00 Płomień Kobyła - LKS Pawłów -
28-05-2022 (So) - 14:00 Naprzód Syrynia - Czarni Nowa Wieś -
28-05-2022 (So) - 14:00 Naprzód Czyżowice - Buk Rudy Wielkie -
28-05-2022 (So) - 14:00 Rozwój Bełsznica - LKS Grzegorzowice -
28-05-2022 (So) - 14:00 Start Pietrowice - Odra Nieboczowy -
28-05-2022 (So) - 14:00 LKS Chałupki - LKS Lyski -
28-05-2022 (So) - 14:00 Zgoda Zawada Książęca - LKS Studzienna -
Kolejka 28
04-06-2022 (So) - 17:00 LKS Lyski - Zgoda Zawada Książęca -
04-06-2022 (So) - 17:00 Odra Nieboczowy - LKS Chałupki -
04-06-2022 (So) - 17:00 LKS Grzegorzowice - Start Pietrowice -
04-06-2022 (So) - 17:00 Buk Rudy Wielkie - Rozwój Bełsznica -
04-06-2022 (So) - 17:00 Czarni Nowa Wieś - Naprzód Czyżowice -
04-06-2022 (So) - 17:00 LKS Pawłów - Naprzód Syrynia -
04-06-2022 (So) - 17:00 Przyszłość Rogów - Płomień Kobyła -
04-06-2022 (So) - 17:00 LKS Studzienna - KS Kornowac -
Kolejka 29
11-06-2022 (So) - 14:00 Płomień Kobyła - KS Kornowac -
11-06-2022 (So) - 14:00 Naprzód Syrynia - Przyszłość Rogów -
11-06-2022 (So) - 14:00 Naprzód Czyżowice - LKS Pawłów -
11-06-2022 (So) - 14:00 Rozwój Bełsznica - Czarni Nowa Wieś -
11-06-2022 (So) - 14:00 Start Pietrowice - Buk Rudy Wielkie -
11-06-2022 (So) - 14:00 LKS Chałupki - LKS Grzegorzowice -
11-06-2022 (So) - 14:00 Zgoda Zawada Książęca - Odra Nieboczowy -
11-06-2022 (So) - 14:00 LKS Lyski - LKS Studzienna -
Kolejka 30
18-06-2022 (So) - 17:00 LKS Grzegorzowice - Zgoda Zawada Książęca -
18-06-2022 (So) - 17:00 Buk Rudy Wielkie - LKS Chałupki -
18-06-2022 (So) - 17:00 Czarni Nowa Wieś - Start Pietrowice -
18-06-2022 (So) - 17:00 LKS Pawłów - Rozwój Bełsznica -
18-06-2022 (So) - 17:00 Przyszłość Rogów - Naprzód Czyżowice -
18-06-2022 (So) - 17:00 KS Kornowac - Naprzód Syrynia -
18-06-2022 (So) - 17:00 LKS Studzienna - Płomień Kobyła -
18-06-2022 (So) - 17:00 Odra Nieboczowy - LKS Lyski -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!