Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Racibórz,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
14-08-2021 (So) - 17:00 | Odra Nieboczowy - LKS Studzienna | 1-2 |
14-08-2021 (So) - 16:00 | LKS Lyski - LKS Grzegorzowice | 2-4 |
14-08-2021 (So) - 14:00 | Buk Rudy Wielkie - Zgoda Zawada Książęca | 0-0 |
14-08-2021 (So) - 16:00 | LKS Chałupki - Czarni Nowa Wieś | 0-4 |
14-08-2021 (So) - 14:00 | LKS Pawłów - Start Pietrowice | 0-0 |
14-08-2021 (So) - 14:00 | Przyszłość Rogów - Rozwój Bełsznica | 1-0 |
15-08-2021 (N) - 15:00 | Płomień Kobyla - Naprzód Syrynia | 2-2 |
15-08-2021 (N) - 17:00 | KS Kornowac - Naprzód Czyżowice | 0-4 |
Kolejka 2 | ||
21-08-2021 (So) - 17:00 | Naprzód Syrynia - LKS Studzienna | 2-3 |
21-08-2021 (So) - 16:00 | Naprzód Czyżowice - Płomień Kobyla | 8-0 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Rozwój Bełsznica - KS Kornowac | 4-1 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Start Pietrowice - Przyszłość Rogów | 3-1 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | LKS Chałupki - LKS Pawłów | 3-0 |
21-08-2021 (So) - 15:30 | LKS Grzegorzowice - Odra Nieboczowy | 2-0 |
22-08-2021 (N) - 16:00 | LKS Lyski - Buk Rudy Wielkie | 4-3 |
22-08-2021 (N) - 15:00 | Zgoda Zawada Książęca - Czarni Nowa Wieś | 4-2 |
Kolejka 3 | ||
28-08-2021 (So) - 15:30 | LKS Grzegorzowice - LKS Studzienna | 1-3 |
28-08-2021 (So) - 16:00 | Czarni Nowa Wieś - LKS Lyski | 4-3 |
28-08-2021 (So) - 14:00 | LKS Pawłów - Zgoda Zawada Książęca | 4-2 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Przyszłość Rogów - LKS Chałupki | 3-0 |
29-08-2021 (N) - 16:00 | Naprzód Syrynia - Naprzód Czyżowice | 2-4 |
29-08-2021 (N) - 15:00 | Płomień Kobyla - Rozwój Bełsznica | 0-4 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | KS Kornowac - Start Pietrowice | 4-3 |
29-08-2021 (N) - 14:00 | Buk Rudy Wielkie - Odra Nieboczowy | 4-5 |
Kolejka 4 | ||
04-09-2021 (So) - 15:30 | LKS Grzegorzowice - Buk Rudy Wielkie | 2-1 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | LKS Lyski - LKS Pawłów | 5-0 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Zgoda Zawada Książęca - Przyszłość Rogów | 0-3 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | LKS Chałupki - KS Kornowac | 2-2 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Start Pietrowice - Płomień Kobyla | 4-0 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Rozwój Bełsznica - Naprzód Syrynia | 1-2 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | LKS Studzienna - Naprzód Czyżowice | 0-0 |
05-09-2021 (N) - 15:00 | Odra Nieboczowy - Czarni Nowa Wieś | 1-3 |
Kolejka 5 | ||
11-09-2021 (So) - 16:00 | Buk Rudy Wielkie - LKS Studzienna | 0-2 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Naprzód Czyżowice - Rozwój Bełsznica | 5-1 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | LKS Pawłów - Odra Nieboczowy | 4-1 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Naprzód Syrynia - Start Pietrowice | 3-1 |
12-09-2021 (N) - 15:00 | Płomień Kobyla - LKS Chałupki | 4-3 |
12-09-2021 (N) - 16:00 | KS Kornowac - Zgoda Zawada Książęca | 3-2 |
12-09-2021 (N) - 16:00 | Przyszłość Rogów - LKS Lyski | 4-1 |
12-09-2021 (N) - 16:00 | Czarni Nowa Wieś - LKS Grzegorzowice | 5-2 |
Kolejka 6 | ||
18-09-2021 (So) - 15:30 | LKS Grzegorzowice - LKS Pawłów | 2-5 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Odra Nieboczowy - Przyszłość Rogów | 1-2 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Zgoda Zawada Książęca - Płomień Kobyla | 6-0 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | LKS Chałupki - Naprzód Syrynia | 2-6 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Start Pietrowice - Naprzód Czyżowice | 0-3 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | LKS Studzienna - Rozwój Bełsznica | 2-0 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | LKS Lyski - KS Kornowac | 5-3 |
19-09-2021 (N) - 14:00 | Buk Rudy Wielkie - Czarni Nowa Wieś | 2-4 |
Kolejka 7 | ||
25-09-2021 (So) - 16:00 | Naprzód Czyżowice - LKS Chałupki | 1-2 |
25-09-2021 (So) - 13:00 | Przyszłość Rogów - LKS Grzegorzowice | 3-3 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | LKS Pawłów - Buk Rudy Wielkie | 3-3 |
25-09-2021 (So) - 13:00 | Rozwój Bełsznica - Start Pietrowice | 1-3 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Naprzód Syrynia - Zgoda Zawada Książęca | 8-1 |
26-09-2021 (N) - 15:00 | Płomień Kobyla - LKS Lyski | 2-3 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | KS Kornowac - Odra Nieboczowy | 3-1 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Czarni Nowa Wieś - LKS Studzienna | 2-0 |
Kolejka 8 | ||
02-10-2021 (So) - 15:00 | Czarni Nowa Wieś - LKS Pawłów | 5-1 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Grzegorzowice - KS Kornowac | 3-2 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Odra Nieboczowy - Płomień Kobyla | 5-1 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Lyski - Naprzód Syrynia | 2-8 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Zgoda Zawada Książęca - Naprzód Czyżowice | 1-6 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Chałupki - Rozwój Bełsznica | 3-2 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Studzienna - Start Pietrowice | 1-0 |
03-10-2021 (N) - 14:00 | Buk Rudy Wielkie - Przyszłość Rogów | 1-0 |
Kolejka 9 | ||
09-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Pawłów - LKS Studzienna | 0-3 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Start Pietrowice - LKS Chałupki | 4-0 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | KS Kornowac - Buk Rudy Wielkie | 3-4 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Naprzód Syrynia - Odra Nieboczowy | 4-1 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Rozwój Bełsznica - Zgoda Zawada Książęca | 2-4 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Naprzód Czyżowice - LKS Lyski | 5-2 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Płomień Kobyla - LKS Grzegorzowice | 2-2 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Przyszłość Rogów - Czarni Nowa Wieś | 3-3 |
Kolejka 10 | ||
16-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Pawłów - Przyszłość Rogów | 2-4 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Czarni Nowa Wieś - KS Kornowac | 7-1 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Grzegorzowice - Naprzód Syrynia | 2-4 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Odra Nieboczowy - Naprzód Czyżowice | 2-10 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Chałupki - LKS Studzienna | 3-3 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LKS Lyski - Rozwój Bełsznica | 4-0 |
17-10-2021 (N) - 14:00 | Buk Rudy Wielkie - Płomień Kobyla | 1-2 |
17-10-2021 (N) - 13:30 | Zgoda Zawada Książęca - Start Pietrowice | 1-0 |
Kolejka 11 | ||
23-10-2021 (So) - 15:00 | Start Pietrowice - LKS Lyski | 3-2 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Rozwój Bełsznica - Odra Nieboczowy | 1-2 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Naprzód Czyżowice - LKS Grzegorzowice | 6-0 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Naprzód Syrynia - Buk Rudy Wielkie | 5-4 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Płomień Kobyla - Czarni Nowa Wieś | 0-3 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | KS Kornowac - LKS Pawłów | 2-1 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Przyszłość Rogów - LKS Studzienna | 0-2 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | LKS Chałupki - Zgoda Zawada Książęca | 1-1 |
Kolejka 12 | ||
30-10-2021 (So) - 14:00 | Przyszłość Rogów - KS Kornowac | 1-0 |
30-10-2021 (So) - 14:00 | LKS Pawłów - Płomień Kobyla | 3-1 |
30-10-2021 (So) - 14:00 | Czarni Nowa Wieś - Naprzód Syrynia | 2-2 |
30-10-2021 (So) - 14:00 | LKS Grzegorzowice - Rozwój Bełsznica | 3-3 |
30-10-2021 (So) - 14:00 | Odra Nieboczowy - Start Pietrowice | 1-2 |
30-10-2021 (So) - 14:00 | LKS Lyski - LKS Chałupki | 4-0 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Buk Rudy Wielkie - Naprzód Czyżowice | 1-1 |
31-10-2021 (N) - 11:00 | LKS Studzienna - Zgoda Zawada Książęca | 3-1 |
Kolejka 13 | ||
06-11-2021 (So) - 14:00 | LKS Chałupki - Odra Nieboczowy | 0-5 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Start Pietrowice - LKS Grzegorzowice | 1-3 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Naprzód Czyżowice - Czarni Nowa Wieś | 5-0 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Naprzód Syrynia - LKS Pawłów | 5-0 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | Rozwój Bełsznica - Buk Rudy Wielkie | 2-4 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | Płomień Kobyla - Przyszłość Rogów | 1-1 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | KS Kornowac - LKS Studzienna | 2-4 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | Zgoda Zawada Książęca - LKS Lyski | 3-3 |
Kolejka 14 | ||
13-11-2021 (So) - 13:30 | Przyszłość Rogów - Naprzód Syrynia | 1-5 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | LKS Pawłów - Naprzód Czyżowice | 1-2 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Czarni Nowa Wieś - Rozwój Bełsznica | 1-2 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | LKS Grzegorzowice - LKS Chałupki | 2-0 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Odra Nieboczowy - Zgoda Zawada Książęca | 2-2 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | LKS Studzienna - LKS Lyski | 1-0 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Buk Rudy Wielkie - Start Pietrowice | 1-1 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | KS Kornowac - Płomień Kobyla | 3-0 |
Kolejka 15 | ||
20-11-2021 (So) - 13:30 | LKS Lyski - Odra Nieboczowy | 4-2 |
20-11-2021 (So) - 13:30 | Zgoda Zawada Książęca - LKS Grzegorzowice | 0-0 |
20-11-2021 (So) - 13:30 | LKS Chałupki - Buk Rudy Wielkie | 3-1 |
20-11-2021 (So) - 13:30 | Start Pietrowice - Czarni Nowa Wieś | 3-1 |
20-11-2021 (So) - 13:30 | Naprzód Czyżowice - Przyszłość Rogów | 5-1 |
20-11-2021 (So) - 13:30 | Naprzód Syrynia - KS Kornowac | 2-0 |
21-11-2021 (N) - 13:30 | Rozwój Bełsznica - LKS Pawłów | 4-3 |
21-11-2021 (N) - 13:30 | Płomień Kobyla - LKS Studzienna | 1-7 |
Kolejka 16 | ||
19-03-2022 (So) - 15:00 | Rozwój Bełsznica - Przyszłość Rogów | 3-2 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Start Pietrowice - LKS Pawłów | 0-0 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Czarni Nowa Wieś - LKS Chałupki | 6-0 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Zgoda Zawada Książęca - Buk Rudy Wielkie | 1-1 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | LKS Grzegorzowice - LKS Lyski | 2-4 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Naprzód Syrynia - Płomień Kobyla | 4-2 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Naprzód Czyżowice - KS Kornowac | 3-0 v.o. |
20-03-2022 (N) - 15:00 | LKS Studzienna - Odra Nieboczowy | 1-2 |
Kolejka 17 | ||
26-03-2022 (So) - 15:00 | Odra Nieboczowy - LKS Grzegorzowice | 5-2 |
26-03-2022 (So) - 15:00 | Czarni Nowa Wieś - Zgoda Zawada Książęca | 3-2 |
26-03-2022 (So) - 15:00 | LKS Pawłów - LKS Chałupki | 4-2 |
26-03-2022 (So) - 15:00 | Przyszłość Rogów - Start Pietrowice | 3-4 |
27-03-2022 (N) - 15:00 | KS Kornowac - Rozwój Bełsznica | 0-3 |
27-03-2022 (N) - 15:00 | Płomień Kobyla - Naprzód Czyżowice | 0-5 |
27-03-2022 (N) - 14:00 | Buk Rudy Wielkie - LKS Lyski | 3-4 |
27-03-2022 (N) - 15:00 | LKS Studzienna - Naprzód Syrynia | 1-1 |
Kolejka 18 | ||
02-04-2022 (So) - 14:00 | Odra Nieboczowy - Buk Rudy Wielkie | 1-2 |
16-06-2022 (Cz) - 14:00 | Naprzód Czyżowice - Naprzód Syrynia | 0-5 |
16-06-2022 (Cz) - 14:00 | Rozwój Bełsznica - Płomień Kobyla | 1-5 |
16-06-2022 (Cz) - 14:00 | Start Pietrowice - KS Kornowac | 6-0 |
16-06-2022 (Cz) - 17:00 | LKS Chałupki - Przyszłość Rogów | 2-4 |
16-06-2022 (Cz) - 14:00 | Zgoda Zawada Książęca - LKS Pawłów | 0-2 |
16-06-2022 (Cz) - 14:00 | LKS Lyski - Czarni Nowa Wieś | 1-3 |
16-06-2022 (Cz) - 14:00 | LKS Studzienna - LKS Grzegorzowice | 4-1 |
Kolejka 19 | ||
09-04-2022 (So) - 16:00 | Czarni Nowa Wieś - Odra Nieboczowy | 2-0 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | LKS Pawłów - LKS Lyski | 2-0 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Przyszłość Rogów - Zgoda Zawada Książęca | 1-2 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Naprzód Syrynia - Rozwój Bełsznica | 5-0 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Naprzód Czyżowice - LKS Studzienna | 4-0 |
10-04-2022 (N) - 17:00 | KS Kornowac - LKS Chałupki | 2-3 |
10-04-2022 (N) - 15:00 | Płomień Kobyla - Start Pietrowice | 0-0 |
10-04-2022 (N) - 14:00 | Buk Rudy Wielkie - LKS Grzegorzowice | 3-4 |
Kolejka 20 | ||
16-04-2022 (So) - 11:00 | Rozwój Bełsznica - Naprzód Czyżowice | 0-5 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | Start Pietrowice - Naprzód Syrynia | 0-1 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | LKS Chałupki - Płomień Kobyla | 6-0 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | Zgoda Zawada Książęca - KS Kornowac | 2-1 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | LKS Lyski - Przyszłość Rogów | 3-2 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | Odra Nieboczowy - LKS Pawłów | 2-3 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | LKS Grzegorzowice - Czarni Nowa Wieś | 4-3 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | LKS Studzienna - Buk Rudy Wielkie | 2-2 |
Kolejka 21 | ||
23-04-2022 (So) - 16:00 | LKS Pawłów - LKS Grzegorzowice | 2-0 |
23-04-2022 (So) - 16:00 | Czarni Nowa Wieś - Buk Rudy Wielkie | 1-4 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Naprzód Syrynia - LKS Chałupki | 4-2 |
23-04-2022 (So) - 15:00 | Naprzód Czyżowice - Start Pietrowice | 3-2 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Rozwój Bełsznica - LKS Studzienna | 1-3 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Przyszłość Rogów - Odra Nieboczowy | 1-1 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | KS Kornowac - LKS Lyski | 1-4 |
24-04-2022 (N) - 15:00 | Płomień Kobyla - Zgoda Zawada Książęca | 0-1 |
Kolejka 22 | ||
30-04-2022 (So) - 14:00 | Start Pietrowice - Rozwój Bełsznica | 2-0 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | LKS Chałupki - Naprzód Czyżowice | 0-11 |
30-04-2022 (So) - 16:00 | Zgoda Zawada Książęca - Naprzód Syrynia | 0-3 |
30-04-2022 (So) - 16:00 | LKS Lyski - Płomień Kobyla | 6-1 |
30-04-2022 (So) - 16:00 | Odra Nieboczowy - KS Kornowac | 4-3 |
30-04-2022 (So) - 15:30 | LKS Grzegorzowice - Przyszłość Rogów | 4-4 |
30-04-2022 (So) - 14:00 | Buk Rudy Wielkie - LKS Pawłów | 2-2 |
30-04-2022 (So) - 14:00 | LKS Studzienna - Czarni Nowa Wieś | 2-1 |
Kolejka 23 | ||
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | LKS Pawłów - Czarni Nowa Wieś | 2-0 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Przyszłość Rogów - Buk Rudy Wielkie | 3-2 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | KS Kornowac - LKS Grzegorzowice | 1-5 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Płomień Kobyla - Odra Nieboczowy | 1-1 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Naprzód Syrynia - LKS Lyski | 2-0 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Naprzód Czyżowice - Zgoda Zawada Książęca | 6-2 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Rozwój Bełsznica - LKS Chałupki | 1-4 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Start Pietrowice - LKS Studzienna | 3-0 |
Kolejka 24 | ||
07-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Chałupki - Start Pietrowice | 1-2 |
07-05-2022 (So) - 15:00 | LKS Lyski - Naprzód Czyżowice | 1-5 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Odra Nieboczowy - Naprzód Syrynia | 2-4 |
07-05-2022 (So) - 13:30 | LKS Grzegorzowice - Płomień Kobyla | 2-2 |
07-05-2022 (So) - 14:00 | Czarni Nowa Wieś - Przyszłość Rogów | 3-3 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Studzienna - LKS Pawłów | 2-2 |
08-05-2022 (N) - 14:00 | Buk Rudy Wielkie - KS Kornowac | 2-1 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Zgoda Zawada Książęca - Rozwój Bełsznica | 5-3 |
Kolejka 25 | ||
14-05-2022 (So) - 14:00 | Przyszłość Rogów - LKS Pawłów | 3-1 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Naprzód Syrynia - LKS Grzegorzowice | 5-2 |
14-05-2022 (So) - 16:00 | Naprzód Czyżowice - Odra Nieboczowy | 7-0 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Rozwój Bełsznica - LKS Lyski | 2-1 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Start Pietrowice - Zgoda Zawada Książęca | 1-0 |
15-05-2022 (N) - 15:00 | Płomień Kobyla - Buk Rudy Wielkie | 1-3 |
15-05-2022 (N) - 14:00 | KS Kornowac - Czarni Nowa Wieś | 3-4 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | LKS Studzienna - LKS Chałupki | 3-0 |
Kolejka 26 | ||
21-05-2022 (So) - 17:00 | Odra Nieboczowy - Rozwój Bełsznica | 2-0 |
21-05-2022 (So) - 15:30 | LKS Grzegorzowice - Naprzód Czyżowice | 1-2 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Zgoda Zawada Książęca - LKS Chałupki | 5-2 |
21-05-2022 (So) - 15:00 | Czarni Nowa Wieś - Płomień Kobyla | 5-1 |
21-05-2022 (So) - 17:30 | LKS Pawłów - KS Kornowac | 11-3 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Studzienna - Przyszłość Rogów | 1-3 |
21-05-2022 (So) - 16:00 | LKS Lyski - Start Pietrowice | 2-0 |
22-05-2022 (N) - 14:00 | Buk Rudy Wielkie - Naprzód Syrynia | 0-3 |
Kolejka 27 | ||
28-05-2022 (So) - 17:00 | Naprzód Syrynia - Czarni Nowa Wieś | 2-3 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Naprzód Czyżowice - Buk Rudy Wielkie | 5-0 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Rozwój Bełsznica - LKS Grzegorzowice | 0-3 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Start Pietrowice - Odra Nieboczowy | 4-2 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Chałupki - LKS Lyski | 3-1 |
28-05-2022 (So) - 16:00 | Zgoda Zawada Książęca - LKS Studzienna | 3-6 |
29-05-2022 (N) - 15:00 | Płomień Kobyla - LKS Pawłów | 1-3 |
29-05-2022 (N) - 14:00 | KS Kornowac - Przyszłość Rogów | 2-3 |
Kolejka 28 | ||
04-06-2022 (So) - 15:00 | LKS Lyski - Zgoda Zawada Książęca | 6-3 |
04-06-2022 (So) - 16:00 | Czarni Nowa Wieś - Naprzód Czyżowice | 1-6 |
04-06-2022 (So) - 16:00 | LKS Pawłów - Naprzód Syrynia | 6-2 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Przyszłość Rogów - Płomień Kobyla | 8-1 |
04-06-2022 (So) - 16:00 | LKS Studzienna - KS Kornowac | 1-0 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Odra Nieboczowy - LKS Chałupki | 3-3 |
05-06-2022 (N) - 15:00 | LKS Grzegorzowice - Start Pietrowice | 4-1 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Buk Rudy Wielkie - Rozwój Bełsznica | 1-0 |
Kolejka 29 | ||
11-06-2022 (So) - 15:00 | LKS Lyski - LKS Studzienna | 5-5 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | LKS Chałupki - LKS Grzegorzowice | 2-4 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Start Pietrowice - Buk Rudy Wielkie | 1-1 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Rozwój Bełsznica - Czarni Nowa Wieś | 2-4 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Naprzód Czyżowice - LKS Pawłów | 13-1 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Naprzód Syrynia - Przyszłość Rogów | 4-2 |
12-06-2022 (N) - 15:00 | Płomień Kobyla - KS Kornowac | 1-0 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Zgoda Zawada Książęca - Odra Nieboczowy | 2-0 |
Kolejka 30 | ||
18-06-2022 (So) - 17:00 | LKS Studzienna - Płomień Kobyla | 4-1 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | Przyszłość Rogów - Naprzód Czyżowice | 4-6 |
18-06-2022 (So) - 16:00 | LKS Pawłów - Rozwój Bełsznica | 3-4 |
18-06-2022 (So) - 16:00 | Czarni Nowa Wieś - Start Pietrowice | 0-0 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | Buk Rudy Wielkie - LKS Chałupki | 2-4 |
18-06-2022 (So) - 15:30 | LKS Grzegorzowice - Zgoda Zawada Książęca | 4-3 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | Odra Nieboczowy - LKS Lyski | 4-3 |
19-06-2022 (N) - 14:00 | KS Kornowac - Naprzód Syrynia | 0-3 v.o. |