Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Zabrze,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
14-08-2021 (So) - 17:00 | Sokół Łany Wielkie - Zamkowiec Toszek | 5-0 |
15-08-2021 (N) - 11:00 | Gwarek II Ornontowice - Carbo Gliwice | 2-1 |
15-08-2021 (N) - 15:00 | Gwarek Zabrze - Walka Zabrze | 4-3 |
15-08-2021 (N) - 11:00 | Concordia Knurów - Zryw Radonia | 13-0 |
15-08-2021 (N) - 17:00 | KS 94 Rachowice - Naprzód Żernica | 1-1 |
15-08-2021 (N) - 15:00 | Tempo Paniówki - Młodość Rudno | 6-1 |
15-08-2021 (N) - 17:00 | Naprzód Świbie - Zaborze Zabrze | 2-0 |
15-08-2021 (N) - 16:00 | Tęcza Wielowieś - Ruch Kozłów | 1-4 |
Kolejka 2 | ||
21-08-2021 (So) - 17:00 | Ruch Kozłów - Sokół Łany Wielkie | 1-2 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Zaborze Zabrze - Tempo Paniówki | 5-0 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Naprzód Żernica - Concordia Knurów | 2-2 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Zryw Radonia - Gwarek Zabrze | 1-14 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Carbo Gliwice - Walka Zabrze | 5-1 |
22-08-2021 (N) - 15:00 | Młodość Rudno - KS 94 Rachowice | 0-3 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Zamkowiec Toszek - Naprzód Świbie | 1-1 |
22-08-2021 (N) - 11:00 | Gwarek II Ornontowice - Tęcza Wielowieś | 2-0 |
Kolejka 3 | ||
28-08-2021 (So) - 17:00 | Concordia Knurów - Młodość Rudno | 4-1 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Gwarek Zabrze - Naprzód Żernica | 4-0 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Tęcza Wielowieś - Carbo Gliwice | 0-4 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | KS 94 Rachowice - Zaborze Zabrze | 4-1 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Zryw Radonia - Walka Zabrze | 1-10 |
29-08-2021 (N) - 15:00 | Tempo Paniówki - Zamkowiec Toszek | 7-0 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Naprzód Świbie - Ruch Kozłów | 2-3 |
29-08-2021 (N) - 11:00 | Sokół Łany Wielkie - Gwarek II Ornontowice | 2-2 |
Kolejka 4 | ||
01-09-2021 (Śr) - 17:00 | Ruch Kozłów - Tempo Paniówki | 2-3 |
01-09-2021 (Śr) - 17:00 | Naprzód Żernica - Walka Zabrze | 8-2 |
08-09-2021 (Śr) - 17:00 | Młodość Rudno - Gwarek Zabrze | 2-1 |
08-09-2021 (Śr) - 17:00 | Tęcza Wielowieś - Sokół Łany Wielkie | 2-0 |
08-09-2021 (Śr) - 17:00 | Gwarek II Ornontowice - Naprzód Świbie | 3-0 |
08-09-2021 (Śr) - 17:00 | Zamkowiec Toszek - KS 94 Rachowice | 0-2 |
08-09-2021 (Śr) - 17:00 | Zaborze Zabrze - Concordia Knurów | 0-2 |
15-09-2021 (Śr) - 17:00 | Carbo Gliwice - Zryw Radonia | 18-2 |
Kolejka 5 | ||
04-09-2021 (So) - 16:00 | Sokół Łany Wielkie - Carbo Gliwice | 1-0 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Zryw Radonia - Naprzód Żernica | 1-13 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Concordia Knurów - Zamkowiec Toszek | 3-1 |
05-09-2021 (N) - 16:00 | Walka Zabrze - Młodość Rudno | 2-0 |
05-09-2021 (N) - 11:30 | Gwarek Zabrze - Zaborze Zabrze | 4-3 |
05-09-2021 (N) - 16:00 | KS 94 Rachowice - Ruch Kozłów | 3-1 |
05-09-2021 (N) - 12:00 | Tempo Paniówki - Gwarek II Ornontowice | 2-0 |
05-09-2021 (N) - 16:00 | Naprzód Świbie - Tęcza Wielowieś | 0-2 |
Kolejka 6 | ||
11-09-2021 (So) - 11:00 | Sokół Łany Wielkie - Naprzód Świbie | 6-5 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Tęcza Wielowieś - Tempo Paniówki | 1-1 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Ruch Kozłów - Concordia Knurów | 1-7 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Zamkowiec Toszek - Gwarek Zabrze | 3-2 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Zaborze Zabrze - Walka Zabrze | 4-2 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Carbo Gliwice - Naprzód Żernica | 1-1 |
12-09-2021 (N) - 11:30 | Gwarek II Ornontowice - KS 94 Rachowice | 0-2 |
12-09-2021 (N) - 15:00 | Młodość Rudno - Zryw Radonia | 11-0 |
Kolejka 7 | ||
18-09-2021 (So) - 16:00 | Naprzód Żernica - Młodość Rudno | 4-1 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Concordia Knurów - Gwarek II Ornontowice | 4-3 |
18-09-2021 (So) - 16:30 | KS 94 Rachowice - Tęcza Wielowieś | 4-0 |
18-09-2021 (So) - 15:00 | Tempo Paniówki - Sokół Łany Wielkie | 2-4 |
19-09-2021 (N) - 11:30 | Gwarek Zabrze - Ruch Kozłów | 3-4 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Walka Zabrze - Zamkowiec Toszek | 3-1 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Zryw Radonia - Zaborze Zabrze | 1-3 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Naprzód Świbie - Carbo Gliwice | 3-1 |
Kolejka 8 | ||
25-09-2021 (So) - 11:00 | Sokół Łany Wielkie - KS 94 Rachowice | 1-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Tęcza Wielowieś - Concordia Knurów | 1-3 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Ruch Kozłów - Walka Zabrze | 9-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Zaborze Zabrze - Naprzód Żernica | 1-2 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Zamkowiec Toszek - Zryw Radonia | 6-0 |
26-09-2021 (N) - 11:00 | Gwarek II Ornontowice - Gwarek Zabrze | 2-2 |
26-09-2021 (N) - 15:00 | Młodość Rudno - Carbo Gliwice | 2-2 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Naprzód Świbie - Tempo Paniówki | 2-1 |
Kolejka 9 | ||
02-10-2021 (So) - 11:30 | Gwarek Zabrze - Tęcza Wielowieś | 5-1 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Concordia Knurów - Sokół Łany Wielkie | 1-0 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Tempo Paniówki - Carbo Gliwice | 3-1 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | KS 94 Rachowice - Naprzód Świbie | 2-1 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | Walka Zabrze - Gwarek II Ornontowice | 1-4 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | Zryw Radonia - Ruch Kozłów | 1-9 |
03-10-2021 (N) - 13:00 | Młodość Rudno - Zaborze Zabrze | 2-4 |
11-11-2021 (Cz) - 13:00 | Naprzód Żernica - Zamkowiec Toszek | 2-0 |
Kolejka 10 | ||
09-10-2021 (So) - 15:00 | Tempo Paniówki - KS 94 Rachowice | 4-2 |
09-10-2021 (So) - 13:00 | Sokół Łany Wielkie - Gwarek Zabrze | 0-5 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Tęcza Wielowieś - Walka Zabrze | 3-1 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Ruch Kozłów - Naprzód Żernica | 3-2 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Zamkowiec Toszek - Młodość Rudno | 2-1 |
10-10-2021 (N) - 11:00 | Gwarek II Ornontowice - Zryw Radonia | 10-2 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Naprzód Świbie - Concordia Knurów | 1-2 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Carbo Gliwice - Zaborze Zabrze | 2-0 |
Kolejka 11 | ||
16-10-2021 (So) - 11:30 | Gwarek Zabrze - Naprzód Świbie | 3-1 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Concordia Knurów - Tempo Paniówki | 1-0 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | KS 94 Rachowice - Carbo Gliwice | 5-0 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Naprzód Żernica - Gwarek II Ornontowice | 5-2 |
17-10-2021 (N) - 11:00 | Zaborze Zabrze - Zamkowiec Toszek | 5-0 |
17-10-2021 (N) - 13:00 | Młodość Rudno - Ruch Kozłów | 3-1 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Zryw Radonia - Tęcza Wielowieś | 0-5 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Walka Zabrze - Sokół Łany Wielkie | 1-6 |
Kolejka 12 | ||
23-10-2021 (So) - 15:00 | KS 94 Rachowice - Concordia Knurów | 3-1 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Ruch Kozłów - Zaborze Zabrze | 2-3 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Tempo Paniówki - Gwarek Zabrze | 2-4 |
23-10-2021 (So) - 13:00 | Sokół Łany Wielkie - Zryw Radonia | 13-0 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Naprzód Świbie - Walka Zabrze | 7-0 |
24-10-2021 (N) - 13:30 | Tęcza Wielowieś - Naprzód Żernica | 6-0 |
24-10-2021 (N) - 11:00 | Gwarek II Ornontowice - Młodość Rudno | 0-3 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Carbo Gliwice - Zamkowiec Toszek | 2-5 |
Kolejka 13 | ||
30-10-2021 (So) - 11:00 | Concordia Knurów - Carbo Gliwice | 2-0 |
30-10-2021 (So) - 11:30 | Gwarek Zabrze - KS 94 Rachowice | 4-1 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | Zamkowiec Toszek - Ruch Kozłów | 2-0 |
30-10-2021 (So) - 11:00 | Zaborze Zabrze - Gwarek II Ornontowice | 2-3 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | Naprzód Żernica - Sokół Łany Wielkie | 3-1 |
31-10-2021 (N) - 13:00 | Młodość Rudno - Tęcza Wielowieś | 1-3 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Zryw Radonia - Naprzód Świbie | 0-7 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Walka Zabrze - Tempo Paniówki | 0-5 |
Kolejka 14 | ||
06-11-2021 (So) - 14:00 | Concordia Knurów - Gwarek Zabrze | 2-0 |
06-11-2021 (So) - 13:00 | Sokół Łany Wielkie - Młodość Rudno | 2-1 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Tęcza Wielowieś - Zaborze Zabrze | 3-0 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | Carbo Gliwice - Ruch Kozłów | 0-3 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | Tempo Paniówki - Zryw Radonia | 10-0 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | Naprzód Świbie - Naprzód Żernica | 0-0 |
07-11-2021 (N) - 11:00 | Gwarek II Ornontowice - Zamkowiec Toszek | 4-1 |
11-11-2021 (Cz) - 11:00 | KS 94 Rachowice - Walka Zabrze | 3-2 |
Kolejka 15 | ||
13-11-2021 (So) - 14:15 | Gwarek Zabrze - Carbo Gliwice | 4-2 |
13-11-2021 (So) - 14:00 | Walka Zabrze - Concordia Knurów | 0-1 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Zamkowiec Toszek - Tęcza Wielowieś | 0-1 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Zaborze Zabrze - Sokół Łany Wielkie | 2-1 |
14-11-2021 (N) - 13:00 | Ruch Kozłów - Gwarek II Ornontowice | 0-2 |
14-11-2021 (N) - 13:00 | Młodość Rudno - Naprzód Świbie | 4-1 |
14-11-2021 (N) - 13:00 | Naprzód Żernica - Tempo Paniówki | 3-1 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Zryw Radonia - KS 94 Rachowice | 2-4 |
Kolejka 16 | ||
12-03-2022 (So) - 15:00 | Naprzód Żernica - KS 94 Rachowice | 4-1 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Zaborze Zabrze - Naprzód Świbie | 5-2 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Zamkowiec Toszek - Sokół Łany Wielkie | 2-2 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Ruch Kozłów - Tęcza Wielowieś | 0-3 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Carbo Gliwice - Gwarek II Ornontowice | 3-2 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | Młodość Rudno - Tempo Paniówki | 3-0 v.o. |
13-03-2022 (N) - 15:00 | Zryw Radonia - Concordia Knurów | 0-6 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | Walka Zabrze - Gwarek Zabrze | 0-6 |
Kolejka 17 | ||
19-03-2022 (So) - 15:30 | KS 94 Rachowice - Młodość Rudno | 3-3 |
19-03-2022 (So) - 15:30 | Concordia Knurów - Naprzód Żernica | 2-1 |
19-03-2022 (So) - 12:00 | Gwarek Zabrze - Zryw Radonia | 6-0 |
19-03-2022 (So) - 15:30 | Tęcza Wielowieś - Gwarek II Ornontowice | 1-0 |
19-03-2022 (So) - 15:30 | Sokół Łany Wielkie - Ruch Kozłów | 1-1 |
20-03-2022 (N) - 15:30 | Naprzód Świbie - Zamkowiec Toszek | 1-0 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Tempo Paniówki - Zaborze Zabrze | 3-1 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Walka Zabrze - Carbo Gliwice | 2-4 |
Kolejka 18 | ||
26-03-2022 (So) - 15:30 | Naprzód Żernica - Gwarek Zabrze | 3-1 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Ruch Kozłów - Naprzód Świbie | 4-1 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Zamkowiec Toszek - Tempo Paniówki | 0-1 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Zaborze Zabrze - KS 94 Rachowice | 1-2 |
27-03-2022 (N) - 17:00 | Walka Zabrze - Zryw Radonia | 6-0 |
27-03-2022 (N) - 15:00 | Młodość Rudno - Concordia Knurów | 1-1 |
27-03-2022 (N) - 11:00 | Gwarek II Ornontowice - Sokół Łany Wielkie | 1-1 |
13-04-2022 (Śr) - 17:00 | Carbo Gliwice - Tęcza Wielowieś | 4-2 |
Kolejka 19 | ||
11-05-2022 (Śr) - 18:00 | Sokół Łany Wielkie - Tęcza Wielowieś | 2-3 |
11-05-2022 (Śr) - 18:00 | Walka Zabrze - Naprzód Żernica | 4-5 |
11-05-2022 (Śr) - 18:00 | Gwarek Zabrze - Młodość Rudno | 3-2 |
11-05-2022 (Śr) - 18:00 | Concordia Knurów - Zaborze Zabrze | 7-0 |
11-05-2022 (Śr) - 18:00 | KS 94 Rachowice - Zamkowiec Toszek | 1-1 |
11-05-2022 (Śr) - 18:00 | Tempo Paniówki - Ruch Kozłów | 5-1 |
11-05-2022 (Śr) - 18:00 | Naprzód Świbie - Gwarek II Ornontowice | 5-1 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Zryw Radonia - Carbo Gliwice | 1-2 |
Kolejka 20 | ||
09-04-2022 (So) - 17:00 | Carbo Gliwice - Sokół Łany Wielkie | 0-0 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Naprzód Żernica - Zryw Radonia | 4-2 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Ruch Kozłów - KS 94 Rachowice | 2-3 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Zamkowiec Toszek - Concordia Knurów | 1-5 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Zaborze Zabrze - Gwarek Zabrze | 1-1 |
10-04-2022 (N) - 15:00 | Młodość Rudno - Walka Zabrze | 9-3 |
10-04-2022 (N) - 11:00 | Gwarek II Ornontowice - Tempo Paniówki | 0-6 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | Tęcza Wielowieś - Naprzód Świbie | 3-3 |
Kolejka 21 | ||
16-04-2022 (So) - 11:00 | Naprzód Świbie - Sokół Łany Wielkie | 2-1 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | Tempo Paniówki - Tęcza Wielowieś | 3-1 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | KS 94 Rachowice - Gwarek II Ornontowice | 3-1 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | Concordia Knurów - Ruch Kozłów | 3-1 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | Walka Zabrze - Zaborze Zabrze | 1-5 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | Zryw Radonia - Młodość Rudno | 1-7 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | Naprzód Żernica - Carbo Gliwice | 1-1 |
04-05-2022 (Śr) - 18:00 | Gwarek Zabrze - Zamkowiec Toszek | 1-2 |
Kolejka 22 | ||
23-04-2022 (So) - 17:00 | Ruch Kozłów - Gwarek Zabrze | 3-3 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Tęcza Wielowieś - KS 94 Rachowice | 3-0 |
23-04-2022 (So) - 15:00 | Sokół Łany Wielkie - Tempo Paniówki | 0-3 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Carbo Gliwice - Naprzód Świbie | 4-3 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Zamkowiec Toszek - Walka Zabrze | 0-1 |
24-04-2022 (N) - 15:00 | Młodość Rudno - Naprzód Żernica | 1-2 |
24-04-2022 (N) - 11:30 | Zaborze Zabrze - Zryw Radonia | 15-1 |
24-04-2022 (N) - 11:00 | Gwarek II Ornontowice - Concordia Knurów | 1-1 |
Kolejka 23 | ||
30-04-2022 (So) - 15:00 | KS 94 Rachowice - Sokół Łany Wielkie | 4-4 |
30-04-2022 (So) - 15:00 | Concordia Knurów - Tęcza Wielowieś | 3-0 |
30-04-2022 (So) - 15:00 | Gwarek Zabrze - Gwarek II Ornontowice | 2-0 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Naprzód Żernica - Zaborze Zabrze | 2-1 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Carbo Gliwice - Młodość Rudno | 3-1 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | Walka Zabrze - Ruch Kozłów | 4-8 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | Zryw Radonia - Zamkowiec Toszek | 0-6 |
01-05-2022 (N) - 15:00 | Tempo Paniówki - Naprzód Świbie | 7-0 |
Kolejka 24 | ||
07-05-2022 (So) - 17:00 | Zaborze Zabrze - Młodość Rudno | 2-1 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Zamkowiec Toszek - Naprzód Żernica | 0-0 |
07-05-2022 (So) - 15:00 | Sokół Łany Wielkie - Concordia Knurów | 0-3 |
08-05-2022 (N) - 11:00 | Ruch Kozłów - Zryw Radonia | 8-0 |
08-05-2022 (N) - 11:00 | Gwarek II Ornontowice - Walka Zabrze | 2-1 |
08-05-2022 (N) - 16:00 | Tęcza Wielowieś - Gwarek Zabrze | 0-2 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Naprzód Świbie - KS 94 Rachowice | 2-0 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Carbo Gliwice - Tempo Paniówki | 0-5 |
Kolejka 25 | ||
14-05-2022 (So) - 16:00 | Zaborze Zabrze - Carbo Gliwice | 2-3 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | KS 94 Rachowice - Tempo Paniówki | 0-4 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Naprzód Żernica - Ruch Kozłów | 5-3 |
14-05-2022 (So) - 15:00 | Concordia Knurów - Naprzód Świbie | 3-2 |
14-05-2022 (So) - 15:00 | Gwarek Zabrze - Sokół Łany Wielkie | 1-0 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Walka Zabrze - Tęcza Wielowieś | 4-8 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Zryw Radonia - Gwarek II Ornontowice | 1-9 |
15-05-2022 (N) - 15:00 | Młodość Rudno - Zamkowiec Toszek | 1-1 |
Kolejka 26 | ||
21-05-2022 (So) - 15:00 | Carbo Gliwice - KS 94 Rachowice | 1-1 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Zamkowiec Toszek - Zaborze Zabrze | 2-2 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Ruch Kozłów - Młodość Rudno | 2-2 |
21-05-2022 (So) - 15:00 | Sokół Łany Wielkie - Walka Zabrze | 3-0 |
22-05-2022 (N) - 16:00 | Gwarek II Ornontowice - Naprzód Żernica | 7-4 |
22-05-2022 (N) - 16:00 | Tęcza Wielowieś - Zryw Radonia | 7-1 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Naprzód Świbie - Gwarek Zabrze | 2-2 |
22-05-2022 (N) - 15:00 | Tempo Paniówki - Concordia Knurów | 5-0 |
Kolejka 27 | ||
28-05-2022 (So) - 17:00 | Zamkowiec Toszek - Carbo Gliwice | 4-1 |
28-05-2022 (So) - 16:00 | Gwarek Zabrze - Tempo Paniówki | 1-2 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Naprzód Żernica - Tęcza Wielowieś | 1-1 |
29-05-2022 (N) - 15:00 | Concordia Knurów - KS 94 Rachowice | 4-0 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Walka Zabrze - Naprzód Świbie | 3-2 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Zryw Radonia - Sokół Łany Wielkie | 1-11 |
29-05-2022 (N) - 15:00 | Młodość Rudno - Gwarek II Ornontowice | 1-7 |
29-05-2022 (N) - 11:30 | Zaborze Zabrze - Ruch Kozłów | 2-3 |
Kolejka 28 | ||
31-05-2022 (Wt) - 18:00 | Gwarek II Ornontowice - Zaborze Zabrze | 1-0 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Ruch Kozłów - Zamkowiec Toszek | 2-4 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Tęcza Wielowieś - Młodość Rudno | 4-1 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Sokół Łany Wielkie - Naprzód Żernica | 4-0 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Naprzód Świbie - Zryw Radonia | 2-1 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Tempo Paniówki - Walka Zabrze | 5-0 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | KS 94 Rachowice - Gwarek Zabrze | 1-4 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Carbo Gliwice - Concordia Knurów | 1-4 |
Kolejka 29 | ||
04-06-2022 (So) - 12:00 | Gwarek Zabrze - Concordia Knurów | 4-3 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Naprzód Żernica - Naprzód Świbie | 4-4 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Zaborze Zabrze - Tęcza Wielowieś | 1-4 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Zamkowiec Toszek - Gwarek II Ornontowice | 7-0 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Ruch Kozłów - Carbo Gliwice | 3-3 |
05-06-2022 (N) - 15:00 | Młodość Rudno - Sokół Łany Wielkie | 1-2 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Zryw Radonia - Tempo Paniówki | 1-12 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Walka Zabrze - KS 94 Rachowice | 2-6 |
Kolejka 30 | ||
11-06-2022 (So) - 17:30 | Tęcza Wielowieś - Zamkowiec Toszek | 4-0 |
11-06-2022 (So) - 14:45 | Sokół Łany Wielkie - Zaborze Zabrze | 3-0 |
11-06-2022 (So) - 14:45 | Naprzód Świbie - Młodość Rudno | 5-3 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Tempo Paniówki - Naprzód Żernica | 8-0 |
11-06-2022 (So) - 16:00 | KS 94 Rachowice - Zryw Radonia | 14-0 |
11-06-2022 (So) - 14:45 | Concordia Knurów - Walka Zabrze | 5-1 |
11-06-2022 (So) - 15:00 | Carbo Gliwice - Gwarek Zabrze | 2-6 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Gwarek II Ornontowice - Ruch Kozłów | 1-2 |