LigaNetPl

Back Home

Timetable
Piłka nożna - Klasa A Zabrze, 2021/2022

Kolejka 1
14-08-2021 (So) - 17:00 Sokół Łany Wielkie - Zamkowiec Toszek 5-0
15-08-2021 (N) - 11:00 Gwarek II Ornontowice - Carbo Gliwice 2-1
15-08-2021 (N) - 15:00 Gwarek Zabrze - Walka Zabrze 4-3
15-08-2021 (N) - 11:00 Concordia Knurów - Zryw Radonia 13-0
15-08-2021 (N) - 17:00 KS 94 Rachowice - Naprzód Żernica 1-1
15-08-2021 (N) - 15:00 Tempo Paniówki - Młodość Rudno 6-1
15-08-2021 (N) - 17:00 Naprzód Świbie - Zaborze Zabrze 2-0
15-08-2021 (N) - 16:00 Tęcza Wielowieś - Ruch Kozłów 1-4
Kolejka 2
21-08-2021 (So) - 17:00 Ruch Kozłów - Sokół Łany Wielkie 1-2
21-08-2021 (So) - 17:00 Zaborze Zabrze - Tempo Paniówki 5-0
21-08-2021 (So) - 17:00 Naprzód Żernica - Concordia Knurów 2-2
21-08-2021 (So) - 17:00 Zryw Radonia - Gwarek Zabrze 1-14
21-08-2021 (So) - 17:00 Carbo Gliwice - Walka Zabrze 5-1
22-08-2021 (N) - 15:00 Młodość Rudno - KS 94 Rachowice 0-3
22-08-2021 (N) - 17:00 Zamkowiec Toszek - Naprzód Świbie 1-1
22-08-2021 (N) - 11:00 Gwarek II Ornontowice - Tęcza Wielowieś 2-0
Kolejka 3
28-08-2021 (So) - 17:00 Concordia Knurów - Młodość Rudno 4-1
28-08-2021 (So) - 17:00 Gwarek Zabrze - Naprzód Żernica 4-0
28-08-2021 (So) - 17:00 Tęcza Wielowieś - Carbo Gliwice 0-4
28-08-2021 (So) - 17:00 KS 94 Rachowice - Zaborze Zabrze 4-1
29-08-2021 (N) - 17:00 Zryw Radonia - Walka Zabrze 1-10
29-08-2021 (N) - 15:00 Tempo Paniówki - Zamkowiec Toszek 7-0
29-08-2021 (N) - 17:00 Naprzód Świbie - Ruch Kozłów 2-3
29-08-2021 (N) - 11:00 Sokół Łany Wielkie - Gwarek II Ornontowice 2-2
Kolejka 4
01-09-2021 (Śr) - 17:00 Ruch Kozłów - Tempo Paniówki 2-3
01-09-2021 (Śr) - 17:00 Naprzód Żernica - Walka Zabrze 8-2
08-09-2021 (Śr) - 17:00 Młodość Rudno - Gwarek Zabrze 2-1
08-09-2021 (Śr) - 17:00 Tęcza Wielowieś - Sokół Łany Wielkie 2-0
08-09-2021 (Śr) - 17:00 Gwarek II Ornontowice - Naprzód Świbie 3-0
08-09-2021 (Śr) - 17:00 Zamkowiec Toszek - KS 94 Rachowice 0-2
08-09-2021 (Śr) - 17:00 Zaborze Zabrze - Concordia Knurów 0-2
15-09-2021 (Śr) - 17:00 Carbo Gliwice - Zryw Radonia 18-2
Kolejka 5
04-09-2021 (So) - 16:00 Sokół Łany Wielkie - Carbo Gliwice 1-0
04-09-2021 (So) - 16:00 Zryw Radonia - Naprzód Żernica 1-13
04-09-2021 (So) - 16:00 Concordia Knurów - Zamkowiec Toszek 3-1
05-09-2021 (N) - 16:00 Walka Zabrze - Młodość Rudno 2-0
05-09-2021 (N) - 11:30 Gwarek Zabrze - Zaborze Zabrze 4-3
05-09-2021 (N) - 16:00 KS 94 Rachowice - Ruch Kozłów 3-1
05-09-2021 (N) - 12:00 Tempo Paniówki - Gwarek II Ornontowice 2-0
05-09-2021 (N) - 16:00 Naprzód Świbie - Tęcza Wielowieś 0-2
Kolejka 6
11-09-2021 (So) - 11:00 Sokół Łany Wielkie - Naprzód Świbie 6-5
11-09-2021 (So) - 16:00 Tęcza Wielowieś - Tempo Paniówki 1-1
11-09-2021 (So) - 16:00 Ruch Kozłów - Concordia Knurów 1-7
11-09-2021 (So) - 16:00 Zamkowiec Toszek - Gwarek Zabrze 3-2
11-09-2021 (So) - 16:00 Zaborze Zabrze - Walka Zabrze 4-2
11-09-2021 (So) - 16:00 Carbo Gliwice - Naprzód Żernica 1-1
12-09-2021 (N) - 11:30 Gwarek II Ornontowice - KS 94 Rachowice 0-2
12-09-2021 (N) - 15:00 Młodość Rudno - Zryw Radonia 11-0
Kolejka 7
18-09-2021 (So) - 16:00 Naprzód Żernica - Młodość Rudno 4-1
18-09-2021 (So) - 16:00 Concordia Knurów - Gwarek II Ornontowice 4-3
18-09-2021 (So) - 16:30 KS 94 Rachowice - Tęcza Wielowieś 4-0
18-09-2021 (So) - 15:00 Tempo Paniówki - Sokół Łany Wielkie 2-4
19-09-2021 (N) - 11:30 Gwarek Zabrze - Ruch Kozłów 3-4
19-09-2021 (N) - 16:00 Walka Zabrze - Zamkowiec Toszek 3-1
19-09-2021 (N) - 16:00 Zryw Radonia - Zaborze Zabrze 1-3
19-09-2021 (N) - 16:00 Naprzód Świbie - Carbo Gliwice 3-1
Kolejka 8
25-09-2021 (So) - 11:00 Sokół Łany Wielkie - KS 94 Rachowice 1-1
25-09-2021 (So) - 16:00 Tęcza Wielowieś - Concordia Knurów 1-3
25-09-2021 (So) - 16:00 Ruch Kozłów - Walka Zabrze 9-1
25-09-2021 (So) - 16:00 Zaborze Zabrze - Naprzód Żernica 1-2
26-09-2021 (N) - 16:00 Zamkowiec Toszek - Zryw Radonia 6-0
26-09-2021 (N) - 11:00 Gwarek II Ornontowice - Gwarek Zabrze 2-2
26-09-2021 (N) - 15:00 Młodość Rudno - Carbo Gliwice 2-2
26-09-2021 (N) - 16:00 Naprzód Świbie - Tempo Paniówki 2-1
Kolejka 9
02-10-2021 (So) - 11:30 Gwarek Zabrze - Tęcza Wielowieś 5-1
02-10-2021 (So) - 15:00 Concordia Knurów - Sokół Łany Wielkie 1-0
02-10-2021 (So) - 15:00 Tempo Paniówki - Carbo Gliwice 3-1
03-10-2021 (N) - 15:00 KS 94 Rachowice - Naprzód Świbie 2-1
03-10-2021 (N) - 15:00 Walka Zabrze - Gwarek II Ornontowice 1-4
03-10-2021 (N) - 15:00 Zryw Radonia - Ruch Kozłów 1-9
03-10-2021 (N) - 13:00 Młodość Rudno - Zaborze Zabrze 2-4
11-11-2021 (Cz) - 13:00 Naprzód Żernica - Zamkowiec Toszek 2-0
Kolejka 10
09-10-2021 (So) - 15:00 Tempo Paniówki - KS 94 Rachowice 4-2
09-10-2021 (So) - 13:00 Sokół Łany Wielkie - Gwarek Zabrze 0-5
09-10-2021 (So) - 15:00 Tęcza Wielowieś - Walka Zabrze 3-1
09-10-2021 (So) - 15:00 Ruch Kozłów - Naprzód Żernica 3-2
09-10-2021 (So) - 15:00 Zamkowiec Toszek - Młodość Rudno 2-1
10-10-2021 (N) - 11:00 Gwarek II Ornontowice - Zryw Radonia 10-2
10-10-2021 (N) - 15:00 Naprzód Świbie - Concordia Knurów 1-2
10-10-2021 (N) - 15:00 Carbo Gliwice - Zaborze Zabrze 2-0
Kolejka 11
16-10-2021 (So) - 11:30 Gwarek Zabrze - Naprzód Świbie 3-1
16-10-2021 (So) - 15:00 Concordia Knurów - Tempo Paniówki 1-0
16-10-2021 (So) - 15:00 KS 94 Rachowice - Carbo Gliwice 5-0
16-10-2021 (So) - 15:00 Naprzód Żernica - Gwarek II Ornontowice 5-2
17-10-2021 (N) - 11:00 Zaborze Zabrze - Zamkowiec Toszek 5-0
17-10-2021 (N) - 13:00 Młodość Rudno - Ruch Kozłów 3-1
17-10-2021 (N) - 15:00 Zryw Radonia - Tęcza Wielowieś 0-5
17-10-2021 (N) - 15:00 Walka Zabrze - Sokół Łany Wielkie 1-6
Kolejka 12
23-10-2021 (So) - 15:00 KS 94 Rachowice - Concordia Knurów 3-1
23-10-2021 (So) - 15:00 Ruch Kozłów - Zaborze Zabrze 2-3
23-10-2021 (So) - 15:00 Tempo Paniówki - Gwarek Zabrze 2-4
23-10-2021 (So) - 13:00 Sokół Łany Wielkie - Zryw Radonia 13-0
24-10-2021 (N) - 15:00 Naprzód Świbie - Walka Zabrze 7-0
24-10-2021 (N) - 13:30 Tęcza Wielowieś - Naprzód Żernica 6-0
24-10-2021 (N) - 11:00 Gwarek II Ornontowice - Młodość Rudno 0-3
24-10-2021 (N) - 15:00 Carbo Gliwice - Zamkowiec Toszek 2-5
Kolejka 13
30-10-2021 (So) - 11:00 Concordia Knurów - Carbo Gliwice 2-0
30-10-2021 (So) - 11:30 Gwarek Zabrze - KS 94 Rachowice 4-1
30-10-2021 (So) - 15:00 Zamkowiec Toszek - Ruch Kozłów 2-0
30-10-2021 (So) - 11:00 Zaborze Zabrze - Gwarek II Ornontowice 2-3
30-10-2021 (So) - 15:00 Naprzód Żernica - Sokół Łany Wielkie 3-1
31-10-2021 (N) - 13:00 Młodość Rudno - Tęcza Wielowieś 1-3
31-10-2021 (N) - 14:00 Zryw Radonia - Naprzód Świbie 0-7
31-10-2021 (N) - 14:00 Walka Zabrze - Tempo Paniówki 0-5
Kolejka 14
06-11-2021 (So) - 14:00 Concordia Knurów - Gwarek Zabrze 2-0
06-11-2021 (So) - 13:00 Sokół Łany Wielkie - Młodość Rudno 2-1
07-11-2021 (N) - 13:30 Tęcza Wielowieś - Zaborze Zabrze 3-0
07-11-2021 (N) - 14:00 Carbo Gliwice - Ruch Kozłów 0-3
07-11-2021 (N) - 14:00 Tempo Paniówki - Zryw Radonia 10-0
07-11-2021 (N) - 14:00 Naprzód Świbie - Naprzód Żernica 0-0
07-11-2021 (N) - 11:00 Gwarek II Ornontowice - Zamkowiec Toszek 4-1
11-11-2021 (Cz) - 11:00 KS 94 Rachowice - Walka Zabrze 3-2
Kolejka 15
13-11-2021 (So) - 14:15 Gwarek Zabrze - Carbo Gliwice 4-2
13-11-2021 (So) - 14:00 Walka Zabrze - Concordia Knurów 0-1
13-11-2021 (So) - 13:30 Zamkowiec Toszek - Tęcza Wielowieś 0-1
13-11-2021 (So) - 13:30 Zaborze Zabrze - Sokół Łany Wielkie 2-1
14-11-2021 (N) - 13:00 Ruch Kozłów - Gwarek II Ornontowice 0-2
14-11-2021 (N) - 13:00 Młodość Rudno - Naprzód Świbie 4-1
14-11-2021 (N) - 13:00 Naprzód Żernica - Tempo Paniówki 3-1
14-11-2021 (N) - 13:30 Zryw Radonia - KS 94 Rachowice 2-4
Kolejka 16
12-03-2022 (So) - 15:00 Naprzód Żernica - KS 94 Rachowice 4-1
12-03-2022 (So) - 15:00 Zaborze Zabrze - Naprzód Świbie 5-2
12-03-2022 (So) - 15:00 Zamkowiec Toszek - Sokół Łany Wielkie 2-2
12-03-2022 (So) - 15:00 Ruch Kozłów - Tęcza Wielowieś 0-3
12-03-2022 (So) - 15:00 Carbo Gliwice - Gwarek II Ornontowice 3-2
13-03-2022 (N) - 15:00 Młodość Rudno - Tempo Paniówki 3-0 v.o.
13-03-2022 (N) - 15:00 Zryw Radonia - Concordia Knurów 0-6
13-03-2022 (N) - 15:00 Walka Zabrze - Gwarek Zabrze 0-6
Kolejka 17
19-03-2022 (So) - 15:30 KS 94 Rachowice - Młodość Rudno 3-3
19-03-2022 (So) - 15:30 Concordia Knurów - Naprzód Żernica 2-1
19-03-2022 (So) - 12:00 Gwarek Zabrze - Zryw Radonia 6-0
19-03-2022 (So) - 15:30 Tęcza Wielowieś - Gwarek II Ornontowice 1-0
19-03-2022 (So) - 15:30 Sokół Łany Wielkie - Ruch Kozłów 1-1
20-03-2022 (N) - 15:30 Naprzód Świbie - Zamkowiec Toszek 1-0
20-03-2022 (N) - 15:00 Tempo Paniówki - Zaborze Zabrze 3-1
20-03-2022 (N) - 15:00 Walka Zabrze - Carbo Gliwice 2-4
Kolejka 18
26-03-2022 (So) - 15:30 Naprzód Żernica - Gwarek Zabrze 3-1
26-03-2022 (So) - 15:30 Ruch Kozłów - Naprzód Świbie 4-1
26-03-2022 (So) - 15:30 Zamkowiec Toszek - Tempo Paniówki 0-1
26-03-2022 (So) - 15:30 Zaborze Zabrze - KS 94 Rachowice 1-2
27-03-2022 (N) - 17:00 Walka Zabrze - Zryw Radonia 6-0
27-03-2022 (N) - 15:00 Młodość Rudno - Concordia Knurów 1-1
27-03-2022 (N) - 11:00 Gwarek II Ornontowice - Sokół Łany Wielkie 1-1
13-04-2022 (Śr) - 17:00 Carbo Gliwice - Tęcza Wielowieś 4-2
Kolejka 19
11-05-2022 (Śr) - 18:00 Sokół Łany Wielkie - Tęcza Wielowieś 2-3
11-05-2022 (Śr) - 18:00 Walka Zabrze - Naprzód Żernica 4-5
11-05-2022 (Śr) - 18:00 Gwarek Zabrze - Młodość Rudno 3-2
11-05-2022 (Śr) - 18:00 Concordia Knurów - Zaborze Zabrze 7-0
11-05-2022 (Śr) - 18:00 KS 94 Rachowice - Zamkowiec Toszek 1-1
11-05-2022 (Śr) - 18:00 Tempo Paniówki - Ruch Kozłów 5-1
11-05-2022 (Śr) - 18:00 Naprzód Świbie - Gwarek II Ornontowice 5-1
18-05-2022 (Śr) - 18:00 Zryw Radonia - Carbo Gliwice 1-2
Kolejka 20
09-04-2022 (So) - 17:00 Carbo Gliwice - Sokół Łany Wielkie 0-0
09-04-2022 (So) - 17:00 Naprzód Żernica - Zryw Radonia 4-2
09-04-2022 (So) - 17:00 Ruch Kozłów - KS 94 Rachowice 2-3
09-04-2022 (So) - 17:00 Zamkowiec Toszek - Concordia Knurów 1-5
09-04-2022 (So) - 16:00 Zaborze Zabrze - Gwarek Zabrze 1-1
10-04-2022 (N) - 15:00 Młodość Rudno - Walka Zabrze 9-3
10-04-2022 (N) - 11:00 Gwarek II Ornontowice - Tempo Paniówki 0-6
10-04-2022 (N) - 16:00 Tęcza Wielowieś - Naprzód Świbie 3-3
Kolejka 21
16-04-2022 (So) - 11:00 Naprzód Świbie - Sokół Łany Wielkie 2-1
16-04-2022 (So) - 11:00 Tempo Paniówki - Tęcza Wielowieś 3-1
16-04-2022 (So) - 11:00 KS 94 Rachowice - Gwarek II Ornontowice 3-1
16-04-2022 (So) - 11:00 Concordia Knurów - Ruch Kozłów 3-1
16-04-2022 (So) - 11:00 Walka Zabrze - Zaborze Zabrze 1-5
16-04-2022 (So) - 11:00 Zryw Radonia - Młodość Rudno 1-7
16-04-2022 (So) - 11:00 Naprzód Żernica - Carbo Gliwice 1-1
04-05-2022 (Śr) - 18:00 Gwarek Zabrze - Zamkowiec Toszek 1-2
Kolejka 22
23-04-2022 (So) - 17:00 Ruch Kozłów - Gwarek Zabrze 3-3
23-04-2022 (So) - 17:00 Tęcza Wielowieś - KS 94 Rachowice 3-0
23-04-2022 (So) - 15:00 Sokół Łany Wielkie - Tempo Paniówki 0-3
23-04-2022 (So) - 17:00 Carbo Gliwice - Naprzód Świbie 4-3
23-04-2022 (So) - 17:00 Zamkowiec Toszek - Walka Zabrze 0-1
24-04-2022 (N) - 15:00 Młodość Rudno - Naprzód Żernica 1-2
24-04-2022 (N) - 11:30 Zaborze Zabrze - Zryw Radonia 15-1
24-04-2022 (N) - 11:00 Gwarek II Ornontowice - Concordia Knurów 1-1
Kolejka 23
30-04-2022 (So) - 15:00 KS 94 Rachowice - Sokół Łany Wielkie 4-4
30-04-2022 (So) - 15:00 Concordia Knurów - Tęcza Wielowieś 3-0
30-04-2022 (So) - 15:00 Gwarek Zabrze - Gwarek II Ornontowice 2-0
30-04-2022 (So) - 17:00 Naprzód Żernica - Zaborze Zabrze 2-1
30-04-2022 (So) - 17:00 Carbo Gliwice - Młodość Rudno 3-1
01-05-2022 (N) - 17:00 Walka Zabrze - Ruch Kozłów 4-8
01-05-2022 (N) - 17:00 Zryw Radonia - Zamkowiec Toszek 0-6
01-05-2022 (N) - 15:00 Tempo Paniówki - Naprzód Świbie 7-0
Kolejka 24
07-05-2022 (So) - 17:00 Zaborze Zabrze - Młodość Rudno 2-1
07-05-2022 (So) - 17:00 Zamkowiec Toszek - Naprzód Żernica 0-0
07-05-2022 (So) - 15:00 Sokół Łany Wielkie - Concordia Knurów 0-3
08-05-2022 (N) - 11:00 Ruch Kozłów - Zryw Radonia 8-0
08-05-2022 (N) - 11:00 Gwarek II Ornontowice - Walka Zabrze 2-1
08-05-2022 (N) - 16:00 Tęcza Wielowieś - Gwarek Zabrze 0-2
08-05-2022 (N) - 17:00 Naprzód Świbie - KS 94 Rachowice 2-0
08-05-2022 (N) - 17:00 Carbo Gliwice - Tempo Paniówki 0-5
Kolejka 25
14-05-2022 (So) - 16:00 Zaborze Zabrze - Carbo Gliwice 2-3
14-05-2022 (So) - 17:00 KS 94 Rachowice - Tempo Paniówki 0-4
14-05-2022 (So) - 17:00 Naprzód Żernica - Ruch Kozłów 5-3
14-05-2022 (So) - 15:00 Concordia Knurów - Naprzód Świbie 3-2
14-05-2022 (So) - 15:00 Gwarek Zabrze - Sokół Łany Wielkie 1-0
15-05-2022 (N) - 17:00 Walka Zabrze - Tęcza Wielowieś 4-8
15-05-2022 (N) - 17:00 Zryw Radonia - Gwarek II Ornontowice 1-9
15-05-2022 (N) - 15:00 Młodość Rudno - Zamkowiec Toszek 1-1
Kolejka 26
21-05-2022 (So) - 15:00 Carbo Gliwice - KS 94 Rachowice 1-1
21-05-2022 (So) - 17:00 Zamkowiec Toszek - Zaborze Zabrze 2-2
21-05-2022 (So) - 17:00 Ruch Kozłów - Młodość Rudno 2-2
21-05-2022 (So) - 15:00 Sokół Łany Wielkie - Walka Zabrze 3-0
22-05-2022 (N) - 16:00 Gwarek II Ornontowice - Naprzód Żernica 7-4
22-05-2022 (N) - 16:00 Tęcza Wielowieś - Zryw Radonia 7-1
22-05-2022 (N) - 17:00 Naprzód Świbie - Gwarek Zabrze 2-2
22-05-2022 (N) - 15:00 Tempo Paniówki - Concordia Knurów 5-0
Kolejka 27
28-05-2022 (So) - 17:00 Zamkowiec Toszek - Carbo Gliwice 4-1
28-05-2022 (So) - 16:00 Gwarek Zabrze - Tempo Paniówki 1-2
28-05-2022 (So) - 17:00 Naprzód Żernica - Tęcza Wielowieś 1-1
29-05-2022 (N) - 15:00 Concordia Knurów - KS 94 Rachowice 4-0
29-05-2022 (N) - 17:00 Walka Zabrze - Naprzód Świbie 3-2
29-05-2022 (N) - 17:00 Zryw Radonia - Sokół Łany Wielkie 1-11
29-05-2022 (N) - 15:00 Młodość Rudno - Gwarek II Ornontowice 1-7
29-05-2022 (N) - 11:30 Zaborze Zabrze - Ruch Kozłów 2-3
Kolejka 28
31-05-2022 (Wt) - 18:00 Gwarek II Ornontowice - Zaborze Zabrze 1-0
01-06-2022 (Śr) - 18:00 Ruch Kozłów - Zamkowiec Toszek 2-4
01-06-2022 (Śr) - 18:00 Tęcza Wielowieś - Młodość Rudno 4-1
01-06-2022 (Śr) - 18:00 Sokół Łany Wielkie - Naprzód Żernica 4-0
01-06-2022 (Śr) - 18:00 Naprzód Świbie - Zryw Radonia 2-1
01-06-2022 (Śr) - 18:00 Tempo Paniówki - Walka Zabrze 5-0
01-06-2022 (Śr) - 18:00 KS 94 Rachowice - Gwarek Zabrze 1-4
01-06-2022 (Śr) - 18:00 Carbo Gliwice - Concordia Knurów 1-4
Kolejka 29
04-06-2022 (So) - 12:00 Gwarek Zabrze - Concordia Knurów 4-3
04-06-2022 (So) - 17:00 Naprzód Żernica - Naprzód Świbie 4-4
04-06-2022 (So) - 17:00 Zaborze Zabrze - Tęcza Wielowieś 1-4
04-06-2022 (So) - 17:00 Zamkowiec Toszek - Gwarek II Ornontowice 7-0
04-06-2022 (So) - 17:00 Ruch Kozłów - Carbo Gliwice 3-3
05-06-2022 (N) - 15:00 Młodość Rudno - Sokół Łany Wielkie 1-2
05-06-2022 (N) - 17:00 Zryw Radonia - Tempo Paniówki 1-12
05-06-2022 (N) - 17:00 Walka Zabrze - KS 94 Rachowice 2-6
Kolejka 30
11-06-2022 (So) - 17:30 Tęcza Wielowieś - Zamkowiec Toszek 4-0
11-06-2022 (So) - 14:45 Sokół Łany Wielkie - Zaborze Zabrze 3-0
11-06-2022 (So) - 14:45 Naprzód Świbie - Młodość Rudno 5-3
11-06-2022 (So) - 17:00 Tempo Paniówki - Naprzód Żernica 8-0
11-06-2022 (So) - 16:00 KS 94 Rachowice - Zryw Radonia 14-0
11-06-2022 (So) - 14:45 Concordia Knurów - Walka Zabrze 5-1
11-06-2022 (So) - 15:00 Carbo Gliwice - Gwarek Zabrze 2-6
11-06-2022 (So) - 17:00 Gwarek II Ornontowice - Ruch Kozłów 1-2

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!