LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Klasa A Bytom, 2021/2022

Kolejka 1
21-08-2021 (So) - 17:00 Sokół Zbrosławice - Gwarek II Tarnowskie Góry 1-0
21-08-2021 (So) - 17:00 Iskra Lasowice - Rozbark Bytom 1-0
21-08-2021 (So) - 17:00 Piast Ożarowice - Unia Strzybnica 4-2
21-08-2021 (So) - 17:00 Czarni Sucha Góra - Czarni Kozłowa Góra 6-1
22-08-2021 (N) - 17:00 Rodło Górniki - Nitron Krupski Młyn 2-2
22-08-2021 (N) - 17:00 Orkan Dąbrówka G. - Andaluzja Piekary 2-2
22-08-2021 (N) - 15:00 Orzeł Nakło Śl. - Przyszłość Nowe Chechło 1-2
Kolejka 2
28-08-2021 (So) - 17:00 Przyszłość Nowe Chechło - Rozbark Bytom 3-5
28-08-2021 (So) - 14:00 Orzeł Nakło Śl. - Czarni Sucha Góra 3-1
28-08-2021 (So) - 17:00 Nitron Krupski Młyn - Piast Ożarowice 3-0
28-08-2021 (So) - 17:00 Andaluzja Piekary - Rodło Górniki 3-2
29-08-2021 (N) - 18:00 Czarni Kozłowa Góra - Orkan Dąbrówka G. 0-5
29-08-2021 (N) - 17:00 Unia Strzybnica - Sokół Zbrosławice 4-1
29-08-2021 (N) - 11:00 Gwarek II Tarnowskie Góry - Iskra Lasowice 7-1
Kolejka 3
04-09-2021 (So) - 16:30 Czarni Sucha Góra - Przyszłość Nowe Chechło 3-4
04-09-2021 (So) - 16:30 Rozbark Bytom - Gwarek II Tarnowskie Góry 5-0
04-09-2021 (So) - 16:30 Iskra Lasowice - Unia Strzybnica 3-2
04-09-2021 (So) - 16:30 Piast Ożarowice - Andaluzja Piekary 1-2
05-09-2021 (N) - 11:00 Sokół Zbrosławice - Nitron Krupski Młyn 2-2
05-09-2021 (N) - 16:30 Rodło Górniki - Czarni Kozłowa Góra 2-1
11-11-2021 (Cz) - 11:00 Orkan Dąbrówka G. - Orzeł Nakło Śl. 3-3
Kolejka 4
11-09-2021 (So) - 16:30 Orzeł Nakło Śl. - Rodło Górniki 4-2
11-09-2021 (So) - 16:30 Czarni Kozłowa Góra - Piast Ożarowice 0-2
11-09-2021 (So) - 16:30 Andaluzja Piekary - Sokół Zbrosławice 0-2
11-09-2021 (So) - 16:30 Nitron Krupski Młyn - Iskra Lasowice 4-0
11-09-2021 (So) - 16:30 Unia Strzybnica - Rozbark Bytom 1-3
11-09-2021 (So) - 16:30 Przyszłość Nowe Chechło - Gwarek II Tarnowskie Góry 2-1
12-09-2021 (N) - 16:30 Czarni Sucha Góra - Orkan Dąbrówka G. 2-2
Kolejka 5
18-09-2021 (So) - 16:00 Rozbark Bytom - Nitron Krupski Młyn 2-4
18-09-2021 (So) - 11:00 Iskra Lasowice - Andaluzja Piekary 1-1
18-09-2021 (So) - 16:00 Piast Ożarowice - Orzeł Nakło Śl. 1-2
19-09-2021 (N) - 17:00 Sokół Zbrosławice - Czarni Kozłowa Góra 1-0
19-09-2021 (N) - 16:00 Rodło Górniki - Czarni Sucha Góra 0-2
19-09-2021 (N) - 16:00 Orkan Dąbrówka G. - Przyszłość Nowe Chechło 5-1
19-09-2021 (N) - 16:00 Gwarek II Tarnowskie Góry - Unia Strzybnica 4-0
Kolejka 6
25-09-2021 (So) - 16:00 Czarni Sucha Góra - Piast Ożarowice 1-1
25-09-2021 (So) - 16:00 Orzeł Nakło Śl. - Sokół Zbrosławice 7-1
25-09-2021 (So) - 16:00 Andaluzja Piekary - Rozbark Bytom 1-1
25-09-2021 (So) - 16:00 Nitron Krupski Młyn - Gwarek II Tarnowskie Góry 1-2
25-09-2021 (So) - 16:30 Przyszłość Nowe Chechło - Unia Strzybnica 1-1
26-09-2021 (N) - 16:00 Czarni Kozłowa Góra - Iskra Lasowice 2-1
26-09-2021 (N) - 16:00 Orkan Dąbrówka G. - Rodło Górniki 2-1
Kolejka 7
02-10-2021 (So) - 15:00 Rodło Górniki - Przyszłość Nowe Chechło 1-0
02-10-2021 (So) - 15:00 Piast Ożarowice - Orkan Dąbrówka G. 0-0
02-10-2021 (So) - 15:00 Unia Strzybnica - Nitron Krupski Młyn 1-2
02-10-2021 (So) - 12:30 Iskra Lasowice - Orzeł Nakło Śl. 3-3
02-10-2021 (So) - 14:30 Rozbark Bytom - Czarni Kozłowa Góra 5-0
03-10-2021 (N) - 15:30 Gwarek II Tarnowskie Góry - Andaluzja Piekary 6-3
03-10-2021 (N) - 11:00 Sokół Zbrosławice - Czarni Sucha Góra 0-3
Kolejka 8
09-10-2021 (So) - 15:00 Przyszłość Nowe Chechło - Nitron Krupski Młyn 1-2
09-10-2021 (So) - 15:00 Andaluzja Piekary - Unia Strzybnica 0-3
09-10-2021 (So) - 15:00 Czarni Kozłowa Góra - Gwarek II Tarnowskie Góry 2-1
09-10-2021 (So) - 15:00 Orzeł Nakło Śl. - Rozbark Bytom 0-2
09-10-2021 (So) - 15:00 Czarni Sucha Góra - Iskra Lasowice 2-1
10-10-2021 (N) - 15:00 Rodło Górniki - Piast Ożarowice 2-1
10-10-2021 (N) - 15:00 Orkan Dąbrówka G. - Sokół Zbrosławice 3-2
Kolejka 9
16-10-2021 (So) - 15:00 Piast Ożarowice - Przyszłość Nowe Chechło 1-1
16-10-2021 (So) - 15:00 Nitron Krupski Młyn - Andaluzja Piekary 1-1
16-10-2021 (So) - 15:00 Iskra Lasowice - Orkan Dąbrówka G. 0-3
16-10-2021 (So) - 15:00 Rozbark Bytom - Czarni Sucha Góra 0-0
16-10-2021 (So) - 14:00 Unia Strzybnica - Czarni Kozłowa Góra 1-2
17-10-2021 (N) - 11:00 Gwarek II Tarnowskie Góry - Orzeł Nakło Śl. 2-2
17-10-2021 (N) - 11:00 Sokół Zbrosławice - Rodło Górniki 2-0
Kolejka 10
23-10-2021 (So) - 15:00 Przyszłość Nowe Chechło - Andaluzja Piekary 4-3
23-10-2021 (So) - 15:00 Czarni Kozłowa Góra - Nitron Krupski Młyn 0-2
23-10-2021 (So) - 15:00 Orzeł Nakło Śl. - Unia Strzybnica 5-1
23-10-2021 (So) - 15:30 Czarni Sucha Góra - Gwarek II Tarnowskie Góry 8-0
23-10-2021 (So) - 15:00 Piast Ożarowice - Sokół Zbrosławice 5-2
24-10-2021 (N) - 15:00 Rodło Górniki - Iskra Lasowice 2-0
24-10-2021 (N) - 15:00 Orkan Dąbrówka G. - Rozbark Bytom 2-2
Kolejka 11
30-10-2021 (So) - 14:00 Andaluzja Piekary - Czarni Kozłowa Góra 1-1
30-10-2021 (So) - 14:00 Nitron Krupski Młyn - Orzeł Nakło Śl. 3-2
30-10-2021 (So) - 14:00 Unia Strzybnica - Czarni Sucha Góra 0-1
30-10-2021 (So) - 14:00 Rozbark Bytom - Rodło Górniki 0-2
30-10-2021 (So) - 12:30 Iskra Lasowice - Piast Ożarowice 3-0
31-10-2021 (N) - 16:00 Gwarek II Tarnowskie Góry - Orkan Dąbrówka G. 3-2
31-10-2021 (N) - 11:00 Sokół Zbrosławice - Przyszłość Nowe Chechło 2-2
Kolejka 12
06-11-2021 (So) - 14:00 Przyszłość Nowe Chechło - Czarni Kozłowa Góra 4-1
06-11-2021 (So) - 14:00 Orzeł Nakło Śl. - Andaluzja Piekary 3-1
06-11-2021 (So) - 14:00 Czarni Sucha Góra - Nitron Krupski Młyn 1-2
06-11-2021 (So) - 13:00 Rodło Górniki - Gwarek II Tarnowskie Góry 2-0
07-11-2021 (N) - 11:00 Sokół Zbrosławice - Iskra Lasowice 1-3
07-11-2021 (N) - 11:00 Piast Ożarowice - Rozbark Bytom 1-0
07-11-2021 (N) - 14:00 Orkan Dąbrówka G. - Unia Strzybnica 2-0
Kolejka 13
13-11-2021 (So) - 14:00 Czarni Kozłowa Góra - Orzeł Nakło Śl. 2-3
13-11-2021 (So) - 13:30 Andaluzja Piekary - Czarni Sucha Góra 1-4
13-11-2021 (So) - 13:30 Nitron Krupski Młyn - Orkan Dąbrówka G. 1-3
13-11-2021 (So) - 13:30 Unia Strzybnica - Rodło Górniki 4-1
13-11-2021 (So) - 13:30 Rozbark Bytom - Sokół Zbrosławice 6-1
13-11-2021 (So) - 12:30 Iskra Lasowice - Przyszłość Nowe Chechło 0-6
14-11-2021 (N) - 13:30 Gwarek II Tarnowskie Góry - Piast Ożarowice 3-0
Kolejka 14
0000-00-00 - 00:00 Rozbark Bytom - Iskra Lasowice -
0000-00-00 - 00:00 Gwarek II Tarnowskie Góry - Sokół Zbrosławice -
0000-00-00 - 00:00 Unia Strzybnica - Piast Ożarowice -
0000-00-00 - 00:00 Nitron Krupski Młyn - Rodło Górniki -
0000-00-00 - 00:00 Andaluzja Piekary - Orkan Dąbrówka G. -
0000-00-00 - 00:00 Czarni Kozłowa Góra - Czarni Sucha Góra -
0000-00-00 - 00:00 Przyszłość Nowe Chechło - Orzeł Nakło Śl. -
Kolejka 15
0000-00-00 - 00:00 Czarni Sucha Góra - Orzeł Nakło Śl. -
0000-00-00 - 00:00 Orkan Dąbrówka G. - Czarni Kozłowa Góra -
0000-00-00 - 00:00 Rodło Górniki - Andaluzja Piekary -
0000-00-00 - 00:00 Piast Ożarowice - Nitron Krupski Młyn -
0000-00-00 - 00:00 Sokół Zbrosławice - Unia Strzybnica -
0000-00-00 - 00:00 Iskra Lasowice - Gwarek II Tarnowskie Góry -
0000-00-00 - 00:00 Rozbark Bytom - Przyszłość Nowe Chechło -
Kolejka 16
0000-00-00 - 00:00 Gwarek II Tarnowskie Góry - Rozbark Bytom -
0000-00-00 - 00:00 Unia Strzybnica - Iskra Lasowice -
0000-00-00 - 00:00 Nitron Krupski Młyn - Sokół Zbrosławice -
0000-00-00 - 00:00 Andaluzja Piekary - Piast Ożarowice -
0000-00-00 - 00:00 Czarni Kozłowa Góra - Rodło Górniki -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł Nakło Śl. - Orkan Dąbrówka G. -
0000-00-00 - 00:00 Przyszłość Nowe Chechło - Czarni Sucha Góra -
Kolejka 17
0000-00-00 - 00:00 Orkan Dąbrówka G. - Czarni Sucha Góra -
0000-00-00 - 00:00 Rodło Górniki - Orzeł Nakło Śl. -
0000-00-00 - 00:00 Piast Ożarowice - Czarni Kozłowa Góra -
0000-00-00 - 00:00 Sokół Zbrosławice - Andaluzja Piekary -
0000-00-00 - 00:00 Iskra Lasowice - Nitron Krupski Młyn -
0000-00-00 - 00:00 Rozbark Bytom - Unia Strzybnica -
0000-00-00 - 00:00 Gwarek II Tarnowskie Góry - Przyszłość Nowe Chechło -
Kolejka 18
0000-00-00 - 00:00 Unia Strzybnica - Gwarek II Tarnowskie Góry -
0000-00-00 - 00:00 Nitron Krupski Młyn - Rozbark Bytom -
0000-00-00 - 00:00 Andaluzja Piekary - Iskra Lasowice -
0000-00-00 - 00:00 Czarni Kozłowa Góra - Sokół Zbrosławice -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł Nakło Śl. - Piast Ożarowice -
0000-00-00 - 00:00 Czarni Sucha Góra - Rodło Górniki -
0000-00-00 - 00:00 Przyszłość Nowe Chechło - Orkan Dąbrówka G. -
Kolejka 19
0000-00-00 - 00:00 Rodło Górniki - Orkan Dąbrówka G. -
0000-00-00 - 00:00 Piast Ożarowice - Czarni Sucha Góra -
0000-00-00 - 00:00 Sokół Zbrosławice - Orzeł Nakło Śl. -
0000-00-00 - 00:00 Iskra Lasowice - Czarni Kozłowa Góra -
0000-00-00 - 00:00 Rozbark Bytom - Andaluzja Piekary -
0000-00-00 - 00:00 Gwarek II Tarnowskie Góry - Nitron Krupski Młyn -
0000-00-00 - 00:00 Unia Strzybnica - Przyszłość Nowe Chechło -
Kolejka 20
0000-00-00 - 00:00 Nitron Krupski Młyn - Unia Strzybnica -
0000-00-00 - 00:00 Andaluzja Piekary - Gwarek II Tarnowskie Góry -
0000-00-00 - 00:00 Czarni Kozłowa Góra - Rozbark Bytom -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł Nakło Śl. - Iskra Lasowice -
0000-00-00 - 00:00 Czarni Sucha Góra - Sokół Zbrosławice -
0000-00-00 - 00:00 Orkan Dąbrówka G. - Piast Ożarowice -
0000-00-00 - 00:00 Przyszłość Nowe Chechło - Rodło Górniki -
Kolejka 21
0000-00-00 - 00:00 Piast Ożarowice - Rodło Górniki -
0000-00-00 - 00:00 Sokół Zbrosławice - Orkan Dąbrówka G. -
0000-00-00 - 00:00 Iskra Lasowice - Czarni Sucha Góra -
0000-00-00 - 00:00 Rozbark Bytom - Orzeł Nakło Śl. -
0000-00-00 - 00:00 Gwarek II Tarnowskie Góry - Czarni Kozłowa Góra -
0000-00-00 - 00:00 Unia Strzybnica - Andaluzja Piekary -
0000-00-00 - 00:00 Nitron Krupski Młyn - Przyszłość Nowe Chechło -
Kolejka 22
0000-00-00 - 00:00 Andaluzja Piekary - Nitron Krupski Młyn -
0000-00-00 - 00:00 Czarni Kozłowa Góra - Unia Strzybnica -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł Nakło Śl. - Gwarek II Tarnowskie Góry -
0000-00-00 - 00:00 Czarni Sucha Góra - Rozbark Bytom -
0000-00-00 - 00:00 Orkan Dąbrówka G. - Iskra Lasowice -
0000-00-00 - 00:00 Rodło Górniki - Sokół Zbrosławice -
0000-00-00 - 00:00 Przyszłość Nowe Chechło - Piast Ożarowice -
Kolejka 23
0000-00-00 - 00:00 Sokół Zbrosławice - Piast Ożarowice -
0000-00-00 - 00:00 Iskra Lasowice - Rodło Górniki -
0000-00-00 - 00:00 Rozbark Bytom - Orkan Dąbrówka G. -
0000-00-00 - 00:00 Gwarek II Tarnowskie Góry - Czarni Sucha Góra -
0000-00-00 - 00:00 Unia Strzybnica - Orzeł Nakło Śl. -
0000-00-00 - 00:00 Nitron Krupski Młyn - Czarni Kozłowa Góra -
0000-00-00 - 00:00 Andaluzja Piekary - Przyszłość Nowe Chechło -
Kolejka 24
0000-00-00 - 00:00 Czarni Kozłowa Góra - Andaluzja Piekary -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł Nakło Śl. - Nitron Krupski Młyn -
0000-00-00 - 00:00 Czarni Sucha Góra - Unia Strzybnica -
0000-00-00 - 00:00 Orkan Dąbrówka G. - Gwarek II Tarnowskie Góry -
0000-00-00 - 00:00 Rodło Górniki - Rozbark Bytom -
0000-00-00 - 00:00 Piast Ożarowice - Iskra Lasowice -
0000-00-00 - 00:00 Przyszłość Nowe Chechło - Sokół Zbrosławice -
Kolejka 25
0000-00-00 - 00:00 Iskra Lasowice - Sokół Zbrosławice -
0000-00-00 - 00:00 Rozbark Bytom - Piast Ożarowice -
0000-00-00 - 00:00 Gwarek II Tarnowskie Góry - Rodło Górniki -
0000-00-00 - 00:00 Unia Strzybnica - Orkan Dąbrówka G. -
0000-00-00 - 00:00 Nitron Krupski Młyn - Czarni Sucha Góra -
0000-00-00 - 00:00 Andaluzja Piekary - Orzeł Nakło Śl. -
0000-00-00 - 00:00 Czarni Kozłowa Góra - Przyszłość Nowe Chechło -
Kolejka 26
0000-00-00 - 00:00 Czarni Sucha Góra - Andaluzja Piekary -
0000-00-00 - 00:00 Orkan Dąbrówka G. - Nitron Krupski Młyn -
0000-00-00 - 00:00 Rodło Górniki - Unia Strzybnica -
0000-00-00 - 00:00 Piast Ożarowice - Gwarek II Tarnowskie Góry -
0000-00-00 - 00:00 Sokół Zbrosławice - Rozbark Bytom -
0000-00-00 - 00:00 Przyszłość Nowe Chechło - Iskra Lasowice -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł Nakło Śl. - Czarni Kozłowa Góra -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!