Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Bielsko-Biała,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
14-08-2021 (So) - 12:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - Soła Kobiernice | 0-4 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | LKS Ligota Centrum - Przełom Kaniów | 1-2 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Zamek Grodziec - Orzeł Kozy | 2-0 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | UKS Bronów - Pionier Pisarzowice | 7-0 |
15-08-2021 (N) - 11:00 | LKS II Czaniec - Zapora Wapienica | 1-1 |
15-08-2021 (N) - 15:00 | Sokół Hecznarowice - KS Bystra | 3-0 v.o. |
15-08-2021 (N) - 16:00 | Żar Międzybrodzie - KS Międzyrzecze Dolne | 0-7 |
Kolejka 2 | ||
21-08-2021 (So) - 16:00 | Soła Kobiernice - LKS II Czaniec | 1-1 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Pionier Pisarzowice - Wilamowiczanka Wilamowice | 3-2 |
21-08-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Kozy - UKS Bronów | 2-0 |
21-08-2021 (So) - 16:00 | KS Międzyrzecze Dolne - LKS Ligota Centrum | 1-1 |
22-08-2021 (N) - 14:00 | Sokół Hecznarowice - Żar Międzybrodzie | 4-3 |
22-08-2021 (N) - 16:00 | Przełom Kaniów - Zamek Grodziec | 5-0 |
22-08-2021 (N) - 15:00 | KS Bystra - Zapora Wapienica | 5-1 |
Kolejka 3 | ||
28-08-2021 (So) - 17:00 | Zapora Wapienica - Soła Kobiernice | 2-0 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - Orzeł Kozy | 2-0 |
28-08-2021 (So) - 13:00 | UKS Bronów - Przełom Kaniów | 2-0 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Zamek Grodziec - KS Międzyrzecze Dolne | 1-3 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | LKS Ligota Centrum - Sokół Hecznarowice | 0-0 |
29-08-2021 (N) - 11:00 | LKS II Czaniec - Pionier Pisarzowice | 2-0 |
29-08-2021 (N) - 16:00 | Żar Międzybrodzie - KS Bystra | 1-1 |
Kolejka 4 | ||
04-09-2021 (So) - 17:00 | Pionier Pisarzowice - Zapora Wapienica | 0-1 |
04-09-2021 (So) - 17:00 | KS Bystra - Soła Kobiernice | 4-4 |
05-09-2021 (N) - 11:00 | Orzeł Kozy - LKS II Czaniec | 3-0 |
05-09-2021 (N) - 16:00 | Przełom Kaniów - Wilamowiczanka Wilamowice | 1-0 |
05-09-2021 (N) - 16:00 | KS Międzyrzecze Dolne - UKS Bronów | 2-2 |
05-09-2021 (N) - 14:00 | Sokół Hecznarowice - Zamek Grodziec | 1-0 |
05-09-2021 (N) - 16:00 | Żar Międzybrodzie - LKS Ligota Centrum | 1-0 |
Kolejka 5 | ||
11-09-2021 (So) - 16:00 | Zapora Wapienica - Orzeł Kozy | 0-0 |
11-09-2021 (So) - 16:30 | Wilamowiczanka Wilamowice - KS Międzyrzecze Dolne | 1-9 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | UKS Bronów - Sokół Hecznarowice | 1-1 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Zamek Grodziec - Żar Międzybrodzie | 3-4 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | LKS Ligota Centrum - KS Bystra | 0-4 |
12-09-2021 (N) - 11:00 | LKS II Czaniec - Przełom Kaniów | 5-2 |
12-09-2021 (N) - 16:00 | Soła Kobiernice - Pionier Pisarzowice | 3-0 |
Kolejka 6 | ||
18-09-2021 (So) - 16:00 | LKS Ligota Centrum - Zamek Grodziec | 6-0 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Sokół Hecznarowice - Wilamowiczanka Wilamowice | 4-0 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Przełom Kaniów - Zapora Wapienica | 1-0 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Orzeł Kozy - Soła Kobiernice | 2-1 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | KS Bystra - Pionier Pisarzowice | 3-2 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | KS Międzyrzecze Dolne - LKS II Czaniec | 3-1 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Żar Międzybrodzie - UKS Bronów | 2-6 |
Kolejka 7 | ||
25-09-2021 (So) - 16:00 | Pionier Pisarzowice - Orzeł Kozy | 4-0 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Zapora Wapienica - KS Międzyrzecze Dolne | 0-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - Żar Międzybrodzie | 5-4 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Zamek Grodziec - KS Bystra | 1-4 |
26-09-2021 (N) - 11:00 | LKS II Czaniec - Sokół Hecznarowice | 0-1 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | UKS Bronów - LKS Ligota Centrum | 4-1 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Soła Kobiernice - Przełom Kaniów | 2-1 |
Kolejka 8 | ||
02-10-2021 (So) - 15:00 | Zamek Grodziec - UKS Bronów | 1-5 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Sokół Hecznarowice - Zapora Wapienica | 2-0 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | KS Międzyrzecze Dolne - Soła Kobiernice | 4-1 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Ligota Centrum - Wilamowiczanka Wilamowice | 3-0 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | KS Bystra - Orzeł Kozy | 6-0 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | Przełom Kaniów - Pionier Pisarzowice | 3-1 |
11-11-2021 (Cz) - 13:00 | Żar Międzybrodzie - LKS II Czaniec | 1-0 |
Kolejka 9 | ||
09-10-2021 (So) - 15:00 | UKS Bronów - KS Bystra | 6-1 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - Zamek Grodziec | 2-4 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Kozy - Przełom Kaniów | 3-1 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Zapora Wapienica - Żar Międzybrodzie | 2-3 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Pionier Pisarzowice - KS Międzyrzecze Dolne | 2-0 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Soła Kobiernice - Sokół Hecznarowice | 0-0 |
10-10-2021 (N) - 15:30 | LKS II Czaniec - LKS Ligota Centrum | 1-1 |
Kolejka 10 | ||
16-10-2021 (So) - 15:00 | KS Bystra - Przełom Kaniów | 2-1 |
16-10-2021 (So) - 11:00 | KS Międzyrzecze Dolne - Orzeł Kozy | 6-0 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | UKS Bronów - Wilamowiczanka Wilamowice | 3-0 v.o. |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Zamek Grodziec - LKS II Czaniec | 0-1 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LKS Ligota Centrum - Zapora Wapienica | 1-1 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Żar Międzybrodzie - Soła Kobiernice | 3-4 |
17-10-2021 (N) - 14:30 | Sokół Hecznarowice - Pionier Pisarzowice | 1-1 |
Kolejka 11 | ||
23-10-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Kozy - Sokół Hecznarowice | 1-2 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Pionier Pisarzowice - Żar Międzybrodzie | 1-3 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Zapora Wapienica - Zamek Grodziec | 3-0 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - KS Bystra | 1-3 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Soła Kobiernice - LKS Ligota Centrum | 2-1 |
24-10-2021 (N) - 11:00 | LKS II Czaniec - UKS Bronów | 0-2 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Przełom Kaniów - KS Międzyrzecze Dolne | 1-5 |
Kolejka 12 | ||
30-10-2021 (So) - 15:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - LKS II Czaniec | 0-0 |
30-10-2021 (So) - 13:30 | Zamek Grodziec - Soła Kobiernice | 0-4 |
30-10-2021 (So) - 12:30 | Sokół Hecznarowice - Przełom Kaniów | 2-2 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | KS Bystra - KS Międzyrzecze Dolne | 0-1 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Żar Międzybrodzie - Orzeł Kozy | 2-3 |
31-10-2021 (N) - 14:30 | UKS Bronów - Zapora Wapienica | 4-0 |
11-11-2021 (Cz) - 11:00 | LKS Ligota Centrum - Pionier Pisarzowice | 3-3 |
Kolejka 13 | ||
06-11-2021 (So) - 14:00 | Orzeł Kozy - LKS Ligota Centrum | 1-1 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Pionier Pisarzowice - Zamek Grodziec | 4-0 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Soła Kobiernice - UKS Bronów | 0-3 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Zapora Wapienica - Wilamowiczanka Wilamowice | 4-0 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | KS Międzyrzecze Dolne - Sokół Hecznarowice | 4-0 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Przełom Kaniów - Żar Międzybrodzie | 2-1 |
07-11-2021 (N) - 11:00 | LKS II Czaniec - KS Bystra | 1-1 |
Kolejka 14 | ||
26-03-2022 (So) - 16:00 | Zapora Wapienica - LKS II Czaniec | 3-2 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | KS Międzyrzecze Dolne - Żar Międzybrodzie | 6-2 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | Soła Kobiernice - Wilamowiczanka Wilamowice | 9-0 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | Orzeł Kozy - Zamek Grodziec | 3-2 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | Pionier Pisarzowice - UKS Bronów | 0-1 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | Przełom Kaniów - LKS Ligota Centrum | 1-0 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | KS Bystra - Sokół Hecznarowice | 1-2 |
Kolejka 15 | ||
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Żar Międzybrodzie - Sokół Hecznarowice | 1-3 |
18-05-2022 (Śr) - 17:00 | LKS Ligota Centrum - KS Międzyrzecze Dolne | 1-3 |
18-05-2022 (Śr) - 17:00 | Zamek Grodziec - Przełom Kaniów | 0-2 |
18-05-2022 (Śr) - 17:00 | UKS Bronów - Orzeł Kozy | 3-0 |
18-05-2022 (Śr) - 17:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - Pionier Pisarzowice | 1-7 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | LKS II Czaniec - Soła Kobiernice | 4-2 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Zapora Wapienica - KS Bystra | 1-1 |
Kolejka 16 | ||
09-04-2022 (So) - 17:00 | Sokół Hecznarowice - LKS Ligota Centrum | 0-0 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Przełom Kaniów - UKS Bronów | 1-5 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Orzeł Kozy - Wilamowiczanka Wilamowice | 3-1 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Pionier Pisarzowice - LKS II Czaniec | 3-1 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | Soła Kobiernice - Zapora Wapienica | 1-0 |
11-05-2022 (Śr) - 17:00 | KS Bystra - Żar Międzybrodzie | 2-2 |
08-06-2022 (Śr) - 17:00 | KS Międzyrzecze Dolne - Zamek Grodziec | 8-0 |
Kolejka 17 | ||
16-04-2022 (So) - 13:00 | Soła Kobiernice - KS Bystra | 2-4 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Zapora Wapienica - Pionier Pisarzowice | 1-5 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | LKS II Czaniec - Orzeł Kozy | 1-0 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - Przełom Kaniów | 1-5 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Zamek Grodziec - Sokół Hecznarowice | 1-5 |
18-04-2022 (Pn) - 14:00 | LKS Ligota Centrum - Żar Międzybrodzie | 1-4 |
18-04-2022 (Pn) - 15:00 | UKS Bronów - KS Międzyrzecze Dolne | 1-3 |
Kolejka 18 | ||
23-04-2022 (So) - 17:00 | Pionier Pisarzowice - Soła Kobiernice | 2-2 |
23-04-2022 (So) - 16:00 | Orzeł Kozy - Zapora Wapienica | 1-2 |
23-04-2022 (So) - 16:00 | Przełom Kaniów - LKS II Czaniec | 4-2 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | KS Międzyrzecze Dolne - Wilamowiczanka Wilamowice | 13-0 |
23-04-2022 (So) - 15:00 | Sokół Hecznarowice - UKS Bronów | 0-3 |
24-04-2022 (N) - 16:00 | Żar Międzybrodzie - Zamek Grodziec | 5-1 |
24-04-2022 (N) - 16:00 | KS Bystra - LKS Ligota Centrum | 0-7 |
Kolejka 19 | ||
30-04-2022 (So) - 17:00 | Zamek Grodziec - LKS Ligota Centrum | 3-5 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | UKS Bronów - Żar Międzybrodzie | 1-0 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - Sokół Hecznarowice | 1-5 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Zapora Wapienica - Przełom Kaniów | 1-2 |
30-04-2022 (So) - 15:00 | Soła Kobiernice - Orzeł Kozy | 3-0 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Pionier Pisarzowice - KS Bystra | 2-2 |
01-05-2022 (N) - 13:00 | LKS II Czaniec - KS Międzyrzecze Dolne | 0-2 |
Kolejka 20 | ||
03-05-2022 (Wt) - 16:00 | Orzeł Kozy - Pionier Pisarzowice | 1-1 |
03-05-2022 (Wt) - 16:00 | Przełom Kaniów - Soła Kobiernice | 2-1 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | KS Międzyrzecze Dolne - Zapora Wapienica | 5-0 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Sokół Hecznarowice - LKS II Czaniec | 2-3 |
03-05-2022 (Wt) - 16:00 | Żar Międzybrodzie - Wilamowiczanka Wilamowice | 4-0 |
03-05-2022 (Wt) - 14:00 | LKS Ligota Centrum - UKS Bronów | 1-0 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | KS Bystra - Zamek Grodziec | 1-4 |
Kolejka 21 | ||
07-05-2022 (So) - 17:00 | UKS Bronów - Zamek Grodziec | 5-0 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Ligota Centrum | 0-7 |
07-05-2022 (So) - 11:00 | LKS II Czaniec - Żar Międzybrodzie | 5-0 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Zapora Wapienica - Sokół Hecznarowice | 2-1 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Pionier Pisarzowice - Przełom Kaniów | 0-1 |
07-05-2022 (So) - 16:00 | Orzeł Kozy - KS Bystra | 2-0 |
08-05-2022 (N) - 15:00 | Soła Kobiernice - KS Międzyrzecze Dolne | 1-1 |
Kolejka 22 | ||
14-05-2022 (So) - 17:00 | Zamek Grodziec - Wilamowiczanka Wilamowice | 2-2 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Ligota Centrum - LKS II Czaniec | 1-1 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Sokół Hecznarowice - Soła Kobiernice | 0-1 |
15-05-2022 (N) - 16:00 | Przełom Kaniów - Orzeł Kozy | 4-0 |
15-05-2022 (N) - 15:00 | KS Międzyrzecze Dolne - Pionier Pisarzowice | 9-0 |
15-05-2022 (N) - 16:00 | Żar Międzybrodzie - Zapora Wapienica | 1-1 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | KS Bystra - UKS Bronów | 1-2 |
Kolejka 23 | ||
21-05-2022 (So) - 17:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - UKS Bronów | 0-3 v.o. |
21-05-2022 (So) - 16:00 | Orzeł Kozy - KS Międzyrzecze Dolne | 1-5 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Zapora Wapienica - LKS Ligota Centrum | 2-1 |
22-05-2022 (N) - 11:00 | LKS II Czaniec - Zamek Grodziec | 3-0 |
22-05-2022 (N) - 15:00 | Soła Kobiernice - Żar Międzybrodzie | 4-1 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Pionier Pisarzowice - Sokół Hecznarowice | 0-1 |
22-05-2022 (N) - 16:00 | Przełom Kaniów - KS Bystra | 10-2 |
Kolejka 24 | ||
28-05-2022 (So) - 17:00 | KS Bystra - Wilamowiczanka Wilamowice | 4-2 |
28-05-2022 (So) - 14:00 | UKS Bronów - LKS II Czaniec | 9-0 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | KS Międzyrzecze Dolne - Przełom Kaniów | 6-0 |
29-05-2022 (N) - 16:00 | Żar Międzybrodzie - Pionier Pisarzowice | 4-2 |
29-05-2022 (N) - 14:00 | LKS Ligota Centrum - Soła Kobiernice | 1-5 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Zamek Grodziec - Zapora Wapienica | 0-5 |
08-06-2022 (Śr) - 17:00 | Sokół Hecznarowice - Orzeł Kozy | 3-2 |
Kolejka 25 | ||
03-06-2022 (Pt) - 18:30 | Soła Kobiernice - Zamek Grodziec | 6-2 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | LKS II Czaniec - Wilamowiczanka Wilamowice | 2-2 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Zapora Wapienica - UKS Bronów | 2-6 |
04-06-2022 (So) - 15:00 | Pionier Pisarzowice - LKS Ligota Centrum | 3-0 |
04-06-2022 (So) - 16:00 | Orzeł Kozy - Żar Międzybrodzie | 0-2 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | KS Międzyrzecze Dolne - KS Bystra | 5-0 |
05-06-2022 (N) - 16:00 | Przełom Kaniów - Sokół Hecznarowice | 1-0 |
Kolejka 26 | ||
11-06-2022 (So) - 16:00 | Żar Międzybrodzie - Przełom Kaniów | 1-2 |
11-06-2022 (So) - 16:00 | Zamek Grodziec - Pionier Pisarzowice | 0-3 v.o. |
11-06-2022 (So) - 16:00 | UKS Bronów - Soła Kobiernice | 0-2 |
11-06-2022 (So) - 16:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - Zapora Wapienica | 0-6 |
11-06-2022 (So) - 13:00 | KS Bystra - LKS II Czaniec | 1-3 |
11-06-2022 (So) - 16:00 | Sokół Hecznarowice - KS Międzyrzecze Dolne | 2-3 |
12-06-2022 (N) - 14:00 | LKS Ligota Centrum - Orzeł Kozy | 2-3 |