Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Skoczów,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
14-08-2021 (So) - 16:00 | LKS Goleszów - Olza Pogwizdów | 0-3 |
15-08-2021 (N) - 17:00 | Góral Istebna - LKS Pruchna | 7-0 |
15-08-2021 (N) - 17:00 | Orzeł Zabłocie - Strażak Dębowiec | 2-4 |
15-08-2021 (N) - 11:00 | Beskid Brenna - Victoria Hażlach | 0-2 |
15-08-2021 (N) - 11:00 | KS Nierodzim - LKS Rudnik (Skoczów) | 7-1 |
15-08-2021 (N) - 15:00 | Błyskawica Kończyce W. - MKS Kończyce | 1-1 |
15-08-2021 (N) - 17:00 | Iskra Iskrzyczyn - Błękitni Pierściec | 7-2 |
Kolejka 2 | ||
21-08-2021 (So) - 16:00 | Olza Pogwizdów - Orzeł Zabłocie | 5-0 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Strażak Dębowiec - Beskid Brenna | 2-2 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | LKS Rudnik (Skoczów) - Błyskawica Kończyce W. | 0-6 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Victoria Hażlach - KS Nierodzim | 2-1 |
22-08-2021 (N) - 16:00 | MKS Kończyce - Iskra Iskrzyczyn | 1-2 |
22-08-2021 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - Błękitni Pierściec | 2-0 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Góral Istebna - LKS Goleszów | 4-2 |
Kolejka 3 | ||
28-08-2021 (So) - 16:00 | LKS Goleszów - LKS Pruchna | 4-6 |
29-08-2021 (N) - 11:00 | Błękitni Pierściec - MKS Kończyce | 0-3 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik (Skoczów) | 7-1 |
29-08-2021 (N) - 16:30 | Błyskawica Kończyce W. - Victoria Hażlach | 3-1 |
29-08-2021 (N) - 11:00 | KS Nierodzim - Strażak Dębowiec | 2-3 |
29-08-2021 (N) - 11:00 | Beskid Brenna - Olza Pogwizdów | 4-4 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Orzeł Zabłocie - Góral Istebna | 0-6 |
Kolejka 4 | ||
04-09-2021 (So) - 17:00 | LKS Goleszów - Orzeł Zabłocie | 6-1 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Góral Istebna - Beskid Brenna | 2-0 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Olza Pogwizdów - KS Nierodzim | 2-4 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Strażak Dębowiec - Błyskawica Kończyce W. | 2-1 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Victoria Hażlach - Iskra Iskrzyczyn | 6-1 |
05-09-2021 (N) - 16:00 | LKS Rudnik (Skoczów) - Błękitni Pierściec | 1-2 |
05-09-2021 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - MKS Kończyce | 5-0 |
Kolejka 5 | ||
11-09-2021 (So) - 16:00 | Błyskawica Kończyce W. - Olza Pogwizdów | 3-0 |
11-09-2021 (So) - 15:00 | KS Nierodzim - Góral Istebna | 1-0 |
12-09-2021 (N) - 11:00 | Beskid Brenna - LKS Goleszów | 1-3 |
12-09-2021 (N) - 16:00 | Orzeł Zabłocie - LKS Pruchna | 1-7 |
12-09-2021 (N) - 16:00 | Iskra Iskrzyczyn - Strażak Dębowiec | 0-0 |
12-09-2021 (N) - 11:00 | Błękitni Pierściec - Victoria Hażlach | 2-2 |
12-09-2021 (N) - 16:00 | MKS Kończyce - LKS Rudnik (Skoczów) | 4-0 |
Kolejka 6 | ||
18-09-2021 (So) - 16:00 | Olza Pogwizdów - Iskra Iskrzyczyn | 0-2 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Strażak Dębowiec - Błękitni Pierściec | 5-2 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Victoria Hażlach - MKS Kończyce | 1-3 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | LKS Goleszów - KS Nierodzim | 0-4 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Góral Istebna - Błyskawica Kończyce W. | 1-1 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - LKS Rudnik (Skoczów) | 11-1 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Orzeł Zabłocie - Beskid Brenna | 1-3 |
Kolejka 7 | ||
25-09-2021 (So) - 16:00 | Beskid Brenna - LKS Pruchna | 3-0 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | LKS Rudnik (Skoczów) - Victoria Hażlach | 0-5 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | MKS Kończyce - Strażak Dębowiec | 7-3 |
26-09-2021 (N) - 11:00 | Błękitni Pierściec - Olza Pogwizdów | 2-3 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Iskra Iskrzyczyn - Góral Istebna | 2-4 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Błyskawica Kończyce W. - LKS Goleszów | 1-0 |
26-09-2021 (N) - 11:00 | KS Nierodzim - Orzeł Zabłocie | 4-0 |
Kolejka 8 | ||
02-10-2021 (So) - 16:00 | Beskid Brenna - KS Nierodzim | 2-2 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Goleszów - Iskra Iskrzyczyn | 1-1 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Olza Pogwizdów - MKS Kończyce | 2-4 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Strażak Dębowiec - LKS Rudnik (Skoczów) | 1-0 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | Góral Istebna - Błękitni Pierściec | 5-1 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | Orzeł Zabłocie - Błyskawica Kończyce W. | 0-3 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | LKS Pruchna - Victoria Hażlach | 4-2 |
Kolejka 9 | ||
09-10-2021 (So) - 15:00 | KS Nierodzim - LKS Pruchna | 2-3 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Victoria Hażlach - Strażak Dębowiec | 4-1 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Iskra Iskrzyczyn - Orzeł Zabłocie | 3-1 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | LKS Rudnik (Skoczów) - Olza Pogwizdów | 1-3 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | MKS Kończyce - Góral Istebna | 0-0 |
10-10-2021 (N) - 11:00 | Błękitni Pierściec - LKS Goleszów | 4-0 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Błyskawica Kończyce W. - Beskid Brenna | 1-1 |
Kolejka 10 | ||
16-10-2021 (So) - 15:00 | Olza Pogwizdów - Victoria Hażlach | 1-0 |
16-10-2021 (So) - 16:00 | Beskid Brenna - Iskra Iskrzyczyn | 5-1 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Goleszów - MKS Kończyce | 2-1 |
17-10-2021 (N) - 11:00 | KS Nierodzim - Błyskawica Kończyce W. | 2-1 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Orzeł Zabłocie - Błękitni Pierściec | 1-6 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Góral Istebna - LKS Rudnik (Skoczów) | 9-0 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LKS Pruchna - Strażak Dębowiec | 4-1 |
Kolejka 11 | ||
23-10-2021 (So) - 15:00 | Strażak Dębowiec - Olza Pogwizdów | 2-1 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Victoria Hażlach - Góral Istebna | 1-2 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | LKS Rudnik (Skoczów) - LKS Goleszów | 0-2 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | MKS Kończyce - Orzeł Zabłocie | 8-2 |
24-10-2021 (N) - 11:00 | Błękitni Pierściec - Beskid Brenna | 0-6 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim | 1-6 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Błyskawica Kończyce W. - LKS Pruchna | 0-0 |
Kolejka 12 | ||
30-10-2021 (So) - 15:00 | Błyskawica Kończyce W. - Iskra Iskrzyczyn | 3-2 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | Beskid Brenna - MKS Kończyce | 2-2 |
31-10-2021 (N) - 11:00 | KS Nierodzim - Błękitni Pierściec | 2-2 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Orzeł Zabłocie - LKS Rudnik (Skoczów) | 3-0 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Góral Istebna - Strażak Dębowiec | 7-0 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LKS Pruchna - Olza Pogwizdów | 2-0 |
21-11-2021 (N) - 13:00 | Victoria Hażlach - LKS Goleszów | 5-1 |
Kolejka 13 | ||
06-11-2021 (So) - 14:00 | Olza Pogwizdów - Góral Istebna | 0-7 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Strażak Dębowiec - LKS Goleszów | 3-0 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Victoria Hażlach - Orzeł Zabłocie | 6-1 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | MKS Kończyce - KS Nierodzim | 2-2 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Błękitni Pierściec - Błyskawica Kończyce W. | 0-2 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Iskra Iskrzyczyn - LKS Pruchna | 1-3 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | LKS Rudnik (Skoczów) - Beskid Brenna | 0-10 |
Kolejka 14 | ||
03-04-2022 (N) - 13:00 | Olza Pogwizdów - LKS Goleszów | 2-4 |
03-04-2022 (N) - 15:00 | LKS Rudnik (Skoczów) - KS Nierodzim | 3-0 v.o. |
13-04-2022 (Śr) - 17:00 | MKS Kończyce - Błyskawica Kończyce W. | 1-1 |
13-04-2022 (Śr) - 17:00 | Strażak Dębowiec - Orzeł Zabłocie | 0-2 |
13-04-2022 (Śr) - 17:00 | Victoria Hażlach - Beskid Brenna | 1-4 |
20-04-2022 (Śr) - 18:00 | LKS Pruchna - Góral Istebna | 1-0 |
27-04-2022 (Śr) - 17:00 | Błękitni Pierściec - Iskra Iskrzyczyn | 1-2 |
Kolejka 15 | ||
09-04-2022 (So) - 15:00 | LKS Goleszów - Góral Istebna | 2-5 |
09-04-2022 (So) - 15:00 | Błyskawica Kończyce W. - LKS Rudnik (Skoczów) | 7-2 |
09-04-2022 (So) - 15:00 | Beskid Brenna - Strażak Dębowiec | 4-1 |
10-04-2022 (N) - 15:00 | Orzeł Zabłocie - Olza Pogwizdów | 3-2 |
10-04-2022 (N) - 11:00 | KS Nierodzim - Victoria Hażlach | 3-0 v.o. |
10-04-2022 (N) - 15:00 | Iskra Iskrzyczyn - MKS Kończyce | 1-3 |
10-04-2022 (N) - 11:00 | Błękitni Pierściec - LKS Pruchna | 1-5 |
Kolejka 16 | ||
16-04-2022 (So) - 15:00 | MKS Kończyce - Błękitni Pierściec | 1-2 |
16-04-2022 (So) - 15:00 | Strażak Dębowiec - KS Nierodzim | 3-0 v.o. |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Góral Istebna - Orzeł Zabłocie | 2-0 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | LKS Pruchna - LKS Goleszów | 4-3 |
18-04-2022 (Pn) - 13:00 | Olza Pogwizdów - Beskid Brenna | 1-3 |
18-04-2022 (Pn) - 15:00 | Victoria Hażlach - Błyskawica Kończyce W. | 2-2 |
18-04-2022 (Pn) - 11:30 | LKS Rudnik (Skoczów) - Iskra Iskrzyczyn | 2-4 |
Kolejka 17 | ||
23-04-2022 (So) - 16:00 | Orzeł Zabłocie - LKS Goleszów | 2-2 |
23-04-2022 (So) - 16:00 | Beskid Brenna - Góral Istebna | 1-2 |
24-04-2022 (N) - 11:00 | KS Nierodzim - Olza Pogwizdów | 3-0 v.o. |
24-04-2022 (N) - 16:00 | Błyskawica Kończyce W. - Strażak Dębowiec | 2-0 |
24-04-2022 (N) - 16:00 | Iskra Iskrzyczyn - Victoria Hażlach | 1-4 |
24-04-2022 (N) - 11:00 | Błękitni Pierściec - LKS Rudnik (Skoczów) | 3-1 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | MKS Kończyce - LKS Pruchna | 1-4 |
Kolejka 18 | ||
30-04-2022 (So) - 17:00 | LKS Pruchna - Orzeł Zabłocie | 3-0 |
30-04-2022 (So) - 16:00 | LKS Goleszów - Beskid Brenna | 0-6 |
30-04-2022 (So) - 11:30 | LKS Rudnik (Skoczów) - MKS Kończyce | 1-2 |
30-04-2022 (So) - 16:00 | Strażak Dębowiec - Iskra Iskrzyczyn | 2-2 |
01-05-2022 (N) - 16:00 | Victoria Hażlach - Błękitni Pierściec | 1-1 |
01-05-2022 (N) - 14:00 | Olza Pogwizdów - Błyskawica Kończyce W. | 2-8 |
01-05-2022 (N) - 16:00 | Góral Istebna - KS Nierodzim | 3-0 v.o. |
Kolejka 19 | ||
03-05-2022 (Wt) - 16:00 | Beskid Brenna - Orzeł Zabłocie | 2-3 |
03-05-2022 (Wt) - 11:00 | KS Nierodzim - LKS Goleszów | 0-3 v.o. |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Błyskawica Kończyce W. - Góral Istebna | 0-3 |
03-05-2022 (Wt) - 16:00 | Iskra Iskrzyczyn - Olza Pogwizdów | 7-3 |
03-05-2022 (Wt) - 11:00 | Błękitni Pierściec - Strażak Dębowiec | 3-3 |
03-05-2022 (Wt) - 16:00 | MKS Kończyce - Victoria Hażlach | 1-2 |
03-05-2022 (Wt) - 11:30 | LKS Rudnik (Skoczów) - LKS Pruchna | 0-1 |
Kolejka 20 | ||
07-05-2022 (So) - 16:00 | Strażak Dębowiec - MKS Kończyce | 0-0 |
07-05-2022 (So) - 16:00 | LKS Goleszów - Błyskawica Kończyce W. | 1-5 |
07-05-2022 (So) - 16:00 | Olza Pogwizdów - Błękitni Pierściec | 2-3 |
08-05-2022 (N) - 16:00 | Victoria Hażlach - LKS Rudnik (Skoczów) | 5-0 |
08-05-2022 (N) - 16:00 | Góral Istebna - Iskra Iskrzyczyn | 7-1 |
08-05-2022 (N) - 16:00 | Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim | 3-0 v.o. |
08-05-2022 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - Beskid Brenna | 3-3 |
Kolejka 21 | ||
14-05-2022 (So) - 16:00 | Victoria Hażlach - LKS Pruchna | 2-0 |
14-05-2022 (So) - 16:00 | Błyskawica Kończyce W. - Orzeł Zabłocie | 2-0 |
15-05-2022 (N) - 11:00 | KS Nierodzim - Beskid Brenna | 3-0 v.o. |
15-05-2022 (N) - 16:00 | Iskra Iskrzyczyn - LKS Goleszów | 6-6 |
15-05-2022 (N) - 11:00 | Błękitni Pierściec - Góral Istebna | 2-8 |
15-05-2022 (N) - 16:00 | MKS Kończyce - Olza Pogwizdów | 4-1 |
15-05-2022 (N) - 11:30 | LKS Rudnik (Skoczów) - Strażak Dębowiec | 0-6 |
Kolejka 22 | ||
21-05-2022 (So) - 16:00 | Strażak Dębowiec - Victoria Hażlach | 3-0 |
21-05-2022 (So) - 16:00 | Olza Pogwizdów - LKS Rudnik (Skoczów) | 8-1 |
21-05-2022 (So) - 16:00 | Orzeł Zabłocie - Iskra Iskrzyczyn | 0-2 |
21-05-2022 (So) - 16:00 | Beskid Brenna - Błyskawica Kończyce W. | 0-1 |
22-05-2022 (N) - 16:00 | LKS Goleszów - Błękitni Pierściec | 7-1 |
22-05-2022 (N) - 16:00 | Góral Istebna - MKS Kończyce | 5-1 |
22-05-2022 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - KS Nierodzim | 3-0 v.o. |
Kolejka 23 | ||
28-05-2022 (So) - 17:00 | Strażak Dębowiec - LKS Pruchna | 3-3 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Victoria Hażlach - Olza Pogwizdów | 6-1 |
28-05-2022 (So) - 13:00 | LKS Rudnik (Skoczów) - Góral Istebna | 0-6 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Błyskawica Kończyce W. - KS Nierodzim | 3-0 v.o. |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Iskra Iskrzyczyn - Beskid Brenna | 6-3 |
29-05-2022 (N) - 11:00 | Błękitni Pierściec - Orzeł Zabłocie | 1-3 |
29-05-2022 (N) - 16:00 | MKS Kończyce - LKS Goleszów | 1-3 |
Kolejka 24 | ||
04-06-2022 (So) - 16:00 | Olza Pogwizdów - Strażak Dębowiec | 2-5 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Góral Istebna - Victoria Hażlach | 1-1 |
04-06-2022 (So) - 16:00 | LKS Goleszów - LKS Rudnik (Skoczów) | 5-1 |
04-06-2022 (So) - 16:00 | Beskid Brenna - Błękitni Pierściec | 5-1 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Orzeł Zabłocie - MKS Kończyce | 1-2 |
05-06-2022 (N) - 11:00 | KS Nierodzim - Iskra Iskrzyczyn | 3-0 v.o. |
05-06-2022 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - Błyskawica Kończyce W. | 5-3 |
Kolejka 25 | ||
11-06-2022 (So) - 14:00 | Olza Pogwizdów - LKS Pruchna | 1-4 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Strażak Dębowiec - Góral Istebna | 1-0 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Iskra Iskrzyczyn - Błyskawica Kończyce W. | 3-3 |
12-06-2022 (N) - 11:00 | Błękitni Pierściec - KS Nierodzim | 3-0 v.o. |
12-06-2022 (N) - 16:00 | MKS Kończyce - Beskid Brenna | 1-5 |
12-06-2022 (N) - 11:30 | LKS Rudnik (Skoczów) - Orzeł Zabłocie | 1-3 |
12-06-2022 (N) - 16:00 | LKS Goleszów - Victoria Hażlach | 4-2 |
Kolejka 26 | ||
16-06-2022 (Cz) - 17:00 | Błyskawica Kończyce W. - Błękitni Pierściec | 6-3 |
16-06-2022 (Cz) - 17:00 | Góral Istebna - Olza Pogwizdów | 6-1 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | LKS Pruchna - Iskra Iskrzyczyn | 5-0 v.o. |
18-06-2022 (So) - 16:00 | Beskid Brenna - LKS Rudnik (Skoczów) | 5-0 |
18-06-2022 (So) - 15:30 | Orzeł Zabłocie - Victoria Hażlach | 1-3 |
18-06-2022 (So) - 16:00 | LKS Goleszów - Strażak Dębowiec | 1-5 |
19-06-2022 (N) - 11:00 | KS Nierodzim - MKS Kończyce | 3-0 v.o. |