LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Juniorzy II liga Katowice Pn, 2021/2022

Kolejka 1
27-08-2021 (Pt) - 17:30 Mechanik Kochcice - MCKS Czeladź 2-2
28-08-2021 (So) - 10:00 Concordia Knurów - MKS Zaborze 5-1
08-09-2021 (Śr) - 16:30 Górnik 09 Mysłowice - ROW II Rybnik 0-2
14-10-2021 (Cz) - 12:00 Siódemka Tychy - Stradom Częstochowa 3-2
Kolejka 2
04-09-2021 (So) - 11:30 MKS Zaborze - Mechanik Kochcice 0-5
04-09-2021 (So) - 15:00 Siódemka Tychy - Górnik 09 Mysłowice 2-1
05-09-2021 (N) - 10:00 Grunwald Ruda Śl. - Victoria Częstochowa 1-4
05-09-2021 (N) - 10:00 Stradom Częstochowa - MCKS Czeladź 2-3
Kolejka 3
12-09-2021 (N) - 10:00 Górnik 09 Mysłowice - Stradom Częstochowa 1-0
12-09-2021 (N) - 10:00 Victoria Częstochowa - ROW II Rybnik 2-1
12-09-2021 (N) - 10:00 Concordia Knurów - Grunwald Ruda Śl. 3-1
12-09-2021 (N) - 12:30 MCKS Czeladź - MKS Zaborze 9-2
Kolejka 4
18-09-2021 (So) - 11:45 Victoria Częstochowa - Siódemka Tychy 3-0
19-09-2021 (N) - 10:00 ROW II Rybnik - Concordia Knurów 4-2
19-09-2021 (N) - 11:00 Grunwald Ruda Śl. - Mechanik Kochcice 0-1
26-09-2021 (N) - 16:00 Stradom Częstochowa - MKS Zaborze 6-1
Kolejka 5
26-09-2021 (N) - 10:00 Victoria Częstochowa - Górnik 09 Mysłowice 5-2
26-09-2021 (N) - 09:00 MCKS Czeladź - Grunwald Ruda Śl. 6-1
26-09-2021 (N) - 14:00 Concordia Knurów - Siódemka Tychy 4-1
16-10-2021 (So) - 10:00 Mechanik Kochcice - ROW II Rybnik 1-5
Kolejka 6
02-10-2021 (So) - 10:00 Górnik 09 Mysłowice - Concordia Knurów 2-5
02-10-2021 (So) - 10:00 ROW II Rybnik - MCKS Czeladź 5-2
03-10-2021 (N) - 10:00 Grunwald Ruda Śl. - MKS Zaborze 8-0
13-11-2021 (So) - 13:30 Siódemka Tychy - Mechanik Kochcice 1-2
Kolejka 7
09-10-2021 (So) - 10:00 Mechanik Kochcice - Górnik 09 Mysłowice 3-1
09-10-2021 (So) - 10:00 MKS Zaborze - ROW II Rybnik 0-5
10-10-2021 (N) - 10:00 MCKS Czeladź - Siódemka Tychy 6-0
10-10-2021 (N) - 10:00 Victoria Częstochowa - Stradom Częstochowa 3-1
Kolejka 8
17-10-2021 (N) - 10:00 Victoria Częstochowa - Concordia Knurów 1-1
17-10-2021 (N) - 10:00 Górnik 09 Mysłowice - MCKS Czeladź 2-4
17-10-2021 (N) - 13:00 Siódemka Tychy - MKS Zaborze 5-1
17-10-2021 (N) - 16:00 Stradom Częstochowa - Grunwald Ruda Śl. 3-2
Kolejka 9
23-10-2021 (So) - 10:00 Mechanik Kochcice - Victoria Częstochowa 1-5
23-10-2021 (So) - 10:00 Grunwald Ruda Śl. - ROW II Rybnik 2-5
23-10-2021 (So) - 10:00 MKS Zaborze - Górnik 09 Mysłowice 2-0
24-10-2021 (N) - 10:00 Concordia Knurów - Stradom Częstochowa 6-2
Kolejka 10
31-10-2021 (N) - 10:00 Victoria Częstochowa - MCKS Czeladź 5-1
31-10-2021 (N) - 10:00 Concordia Knurów - Mechanik Kochcice 7-0
31-10-2021 (N) - 15:00 Stradom Częstochowa - ROW II Rybnik 2-3
20-11-2021 (So) - 13:30 Siódemka Tychy - Grunwald Ruda Śl. 4-2
Kolejka 11
06-11-2021 (So) - 10:00 ROW II Rybnik - Siódemka Tychy 4-0
06-11-2021 (So) - 09:00 MKS Zaborze - Victoria Częstochowa 2-4
07-11-2021 (N) - 10:00 MCKS Czeladź - Concordia Knurów 5-2
07-11-2021 (N) - 10:00 Mechanik Kochcice - Stradom Częstochowa 1-2
07-11-2021 (N) - 10:00 Grunwald Ruda Śl. - Górnik 09 Mysłowice 1-1
Kolejka 12
26-03-2022 (So) - 11:00 MCKS Czeladź - Górnik 09 Mysłowice -
26-03-2022 (So) - 11:00 ROW II Rybnik - Grunwald Ruda Śl. -
26-03-2022 (So) - 11:00 Siódemka Tychy - Victoria Częstochowa -
26-03-2022 (So) - 11:00 MKS Zaborze - Stradom Częstochowa -
26-03-2022 (So) - 11:00 Mechanik Kochcice - Concordia Knurów -
Kolejka 13
02-04-2022 (So) - 11:00 Grunwald Ruda Śl. - MCKS Czeladź -
02-04-2022 (So) - 11:00 ROW II Rybnik - Victoria Częstochowa -
02-04-2022 (So) - 11:00 MKS Zaborze - Siódemka Tychy -
02-04-2022 (So) - 11:00 Stradom Częstochowa - Concordia Knurów -
02-04-2022 (So) - 11:00 Górnik 09 Mysłowice - Mechanik Kochcice -
Kolejka 14
09-04-2022 (So) - 11:00 Stradom Częstochowa - Mechanik Kochcice -
09-04-2022 (So) - 11:00 Siódemka Tychy - Concordia Knurów -
09-04-2022 (So) - 11:00 ROW II Rybnik - MKS Zaborze -
09-04-2022 (So) - 11:00 MCKS Czeladź - Victoria Częstochowa -
09-04-2022 (So) - 11:00 Górnik 09 Mysłowice - Grunwald Ruda Śl. -
Kolejka 15
23-04-2022 (So) - 11:00 Stradom Częstochowa - Górnik 09 Mysłowice -
23-04-2022 (So) - 11:00 Mechanik Kochcice - Siódemka Tychy -
23-04-2022 (So) - 11:00 Concordia Knurów - ROW II Rybnik -
23-04-2022 (So) - 11:00 MKS Zaborze - MCKS Czeladź -
23-04-2022 (So) - 11:00 Victoria Częstochowa - Grunwald Ruda Śl. -
Kolejka 16
30-04-2022 (So) - 11:00 Stradom Częstochowa - Siódemka Tychy -
30-04-2022 (So) - 11:00 ROW II Rybnik - Mechanik Kochcice -
30-04-2022 (So) - 11:00 Concordia Knurów - MCKS Czeladź -
30-04-2022 (So) - 11:00 MKS Zaborze - Grunwald Ruda Śl. -
30-04-2022 (So) - 11:00 Górnik 09 Mysłowice - Victoria Częstochowa -
Kolejka 17
07-05-2022 (So) - 11:00 Victoria Częstochowa - MKS Zaborze -
07-05-2022 (So) - 11:00 Grunwald Ruda Śl. - Concordia Knurów -
07-05-2022 (So) - 11:00 MCKS Czeladź - Mechanik Kochcice -
07-05-2022 (So) - 11:00 ROW II Rybnik - Stradom Częstochowa -
07-05-2022 (So) - 11:00 Górnik 09 Mysłowice - Siódemka Tychy -
Kolejka 18
14-05-2022 (So) - 11:00 Górnik 09 Mysłowice - MKS Zaborze -
14-05-2022 (So) - 11:00 Concordia Knurów - Victoria Częstochowa -
14-05-2022 (So) - 11:00 Mechanik Kochcice - Grunwald Ruda Śl. -
14-05-2022 (So) - 11:00 MCKS Czeladź - Stradom Częstochowa -
14-05-2022 (So) - 11:00 Siódemka Tychy - ROW II Rybnik -
Kolejka 19
21-05-2022 (So) - 11:00 MKS Zaborze - Concordia Knurów -
21-05-2022 (So) - 11:00 Victoria Częstochowa - Mechanik Kochcice -
21-05-2022 (So) - 11:00 Grunwald Ruda Śl. - Stradom Częstochowa -
21-05-2022 (So) - 11:00 Siódemka Tychy - MCKS Czeladź -
21-05-2022 (So) - 11:00 ROW II Rybnik - Górnik 09 Mysłowice -
Kolejka 20
29-05-2022 (N) - 17:00 Concordia Knurów - Górnik 09 Mysłowice -
29-05-2022 (N) - 17:00 Mechanik Kochcice - MKS Zaborze -
29-05-2022 (N) - 17:00 Stradom Częstochowa - Victoria Częstochowa -
29-05-2022 (N) - 17:00 Grunwald Ruda Śl. - Siódemka Tychy -
29-05-2022 (N) - 17:00 MCKS Czeladź - ROW II Rybnik -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!