Timetable
Piłka nożna -
Klasa W Opole gr. 2,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
14-08-2021 (So) - 17:00 | LZS Racławiczki - Sparta Paczków | 4-0 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Pogoń Prudnik - Atom Grądy | 4-2 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | LZS Domaszkowice - Unia Głuchołazy | 1-3 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Sokół Niemodlin - Orzeł Reńska Wieś | 2-0 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Czarni Otmuchów - Sudety Burgrabice | 1-2 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Lisięcice | 1-1 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | LZS Stary Ujazd - LZS Walce | 2-4 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Start Bogdanowice - KS Twardawa | 2-11 |
15-08-2021 (N) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - Włókniarz Kietrz | 0-2 |
Kolejka 2 | ||
18-08-2021 (Śr) - 18:00 | LZS Racławiczki - Pogoń Prudnik | 0-3 |
18-08-2021 (Śr) - 18:00 | Atom Grądy - LZS Domaszkowice | 3-0 |
18-08-2021 (Śr) - 18:00 | Unia Głuchołazy - Sokół Niemodlin | 2-1 |
18-08-2021 (Śr) - 18:00 | Orzeł Reńska Wieś - Czarni Otmuchów | 1-0 |
18-08-2021 (Śr) - 18:00 | Sudety Burgrabice - LZS Ścinawa Nyska | 3-0 |
18-08-2021 (Śr) - 18:00 | LZS Lisięcice - Odrzanka Dziergowice | 1-2 |
18-08-2021 (Śr) - 18:00 | Włókniarz Kietrz - Start Bogdanowice | 1-3 |
18-08-2021 (Śr) - 18:00 | KS Twardawa - LZS Stary Ujazd | 3-1 |
18-08-2021 (Śr) - 18:00 | Sparta Paczków - LZS Walce | 2-5 |
Kolejka 3 | ||
21-08-2021 (So) - 17:00 | LZS Walce - KS Twardawa | 2-2 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | LZS Stary Ujazd - Włókniarz Kietrz | 2-3 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | LZS Ścinawa Nyska - Orzeł Reńska Wieś | 3-0 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Czarni Otmuchów - Unia Głuchołazy | 0-4 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Sokół Niemodlin - Atom Grądy | 2-2 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | LZS Domaszkowice - LZS Racławiczki | 5-0 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Pogoń Prudnik - Sparta Paczków | 4-4 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - Sudety Burgrabice | 1-3 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Start Bogdanowice - LZS Lisięcice | 1-4 |
Kolejka 4 | ||
28-08-2021 (So) - 17:00 | Pogoń Prudnik - LZS Domaszkowice | 4-0 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | LZS Racławiczki - Sokół Niemodlin | 4-4 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Atom Grądy - Czarni Otmuchów | 2-1 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Unia Głuchołazy - LZS Ścinawa Nyska | 4-1 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Reńska Wieś - Odrzanka Dziergowice | 1-1 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Sudety Burgrabice - Start Bogdanowice | 6-0 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | LZS Lisięcice - LZS Stary Ujazd | 2-2 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Walce | 0-1 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Sparta Paczków - KS Twardawa | 2-0 |
Kolejka 5 | ||
04-09-2021 (So) - 16:30 | KS Twardawa - Włókniarz Kietrz | 2-3 |
04-09-2021 (So) - 16:30 | LZS Walce - LZS Lisięcice | 2-2 |
04-09-2021 (So) - 16:30 | LZS Stary Ujazd - Sudety Burgrabice | 3-1 |
04-09-2021 (So) - 16:30 | Start Bogdanowice - Orzeł Reńska Wieś | 3-2 |
04-09-2021 (So) - 16:30 | Odrzanka Dziergowice - Unia Głuchołazy | 1-4 |
04-09-2021 (So) - 16:30 | LZS Ścinawa Nyska - Atom Grądy | 1-4 |
04-09-2021 (So) - 16:30 | Czarni Otmuchów - LZS Racławiczki | 1-2 |
04-09-2021 (So) - 16:30 | Sokół Niemodlin - Pogoń Prudnik | 0-1 |
04-09-2021 (So) - 16:30 | LZS Domaszkowice - Sparta Paczków | 3-1 |
Kolejka 6 | ||
11-09-2021 (So) - 16:30 | LZS Domaszkowice - Sokół Niemodlin | 2-3 |
11-09-2021 (So) - 16:30 | Pogoń Prudnik - Czarni Otmuchów | 1-0 |
11-09-2021 (So) - 16:30 | LZS Racławiczki - LZS Ścinawa Nyska | 5-1 |
11-09-2021 (So) - 16:30 | Atom Grądy - Odrzanka Dziergowice | 3-0 |
11-09-2021 (So) - 16:30 | Unia Głuchołazy - Start Bogdanowice | 1-0 |
11-09-2021 (So) - 16:30 | Orzeł Reńska Wieś - LZS Stary Ujazd | 1-4 |
11-09-2021 (So) - 14:00 | Sudety Burgrabice - LZS Walce | 0-2 |
11-09-2021 (So) - 14:00 | LZS Lisięcice - KS Twardawa | 5-1 |
11-09-2021 (So) - 13:00 | Sparta Paczków - Włókniarz Kietrz | 3-0 |
Kolejka 7 | ||
18-09-2021 (So) - 16:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Lisięcice | 3-3 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | KS Twardawa - Sudety Burgrabice | 2-3 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | LZS Walce - Orzeł Reńska Wieś | 3-2 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | LZS Stary Ujazd - Unia Głuchołazy | 2-0 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Start Bogdanowice - Atom Grądy | 4-7 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | LZS Ścinawa Nyska - Pogoń Prudnik | 0-4 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Czarni Otmuchów - LZS Domaszkowice | 2-2 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Sokół Niemodlin - Sparta Paczków | 1-4 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Odrzanka Dziergowice - LZS Racławiczki | 4-2 |
Kolejka 8 | ||
25-09-2021 (So) - 16:00 | Sokół Niemodlin - Czarni Otmuchów | 5-0 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | LZS Domaszkowice - LZS Ścinawa Nyska | 2-2 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Pogoń Prudnik - Odrzanka Dziergowice | 2-0 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | LZS Racławiczki - Start Bogdanowice | 5-2 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Atom Grądy - LZS Stary Ujazd | 1-0 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Unia Głuchołazy - LZS Walce | 1-0 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Orzeł Reńska Wieś - KS Twardawa | 2-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Sudety Burgrabice - Włókniarz Kietrz | 7-2 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Sparta Paczków - LZS Lisięcice | 2-1 |
Kolejka 9 | ||
02-10-2021 (So) - 15:30 | LZS Lisięcice - Sudety Burgrabice | 6-1 |
02-10-2021 (So) - 15:30 | Włókniarz Kietrz - Orzeł Reńska Wieś | 2-3 |
02-10-2021 (So) - 15:30 | KS Twardawa - Unia Głuchołazy | 1-5 |
02-10-2021 (So) - 15:30 | LZS Walce - Atom Grądy | 5-2 |
02-10-2021 (So) - 15:30 | LZS Racławiczki - LZS Stary Ujazd | 5-1 |
02-10-2021 (So) - 15:30 | Odrzanka Dziergowice - LZS Domaszkowice | 4-1 |
02-10-2021 (So) - 15:30 | LZS Ścinawa Nyska - Sokół Niemodlin | 5-2 |
02-10-2021 (So) - 15:30 | Czarni Otmuchów - Sparta Paczków | 0-0 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | Start Bogdanowice - Pogoń Prudnik | 2-2 |
Kolejka 10 | ||
08-10-2021 (Pt) - 16:00 | LZS Lisięcice - Orzeł Reńska Wieś | 4-2 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Czarni Otmuchów - LZS Ścinawa Nyska | 0-0 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Sokół Niemodlin - Odrzanka Dziergowice | 4-1 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | LZS Domaszkowice - Start Bogdanowice | 3-1 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Pogoń Prudnik - LZS Stary Ujazd | 1-0 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | LZS Racławiczki - LZS Walce | 1-4 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Atom Grądy - KS Twardawa | 2-3 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Unia Głuchołazy - Włókniarz Kietrz | 2-0 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Sparta Paczków - Sudety Burgrabice | 3-1 |
Kolejka 11 | ||
16-10-2021 (So) - 15:00 | Sudety Burgrabice - Orzeł Reńska Wieś | 0-3 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | LZS Lisięcice - Unia Głuchołazy | 1-0 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Włókniarz Kietrz - Atom Grądy | 4-2 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | KS Twardawa - LZS Racławiczki | 2-4 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | LZS Walce - Pogoń Prudnik | 1-2 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | LZS Stary Ujazd - LZS Domaszkowice | 0-2 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Start Bogdanowice - Sokół Niemodlin | 2-2 |
16-10-2021 (So) - 13:00 | Odrzanka Dziergowice - Czarni Otmuchów | 4-0 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | LZS Ścinawa Nyska - Sparta Paczków | 2-1 |
Kolejka 12 | ||
23-10-2021 (So) - 14:30 | LZS Ścinawa Nyska - Odrzanka Dziergowice | 4-1 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | Czarni Otmuchów - Start Bogdanowice | 1-0 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | Sokół Niemodlin - LZS Stary Ujazd | 1-0 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | LZS Domaszkowice - LZS Walce | 2-4 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | Pogoń Prudnik - KS Twardawa | 3-2 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | LZS Racławiczki - Włókniarz Kietrz | 0-1 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | Atom Grądy - LZS Lisięcice | 2-3 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | Unia Głuchołazy - Sudety Burgrabice | 2-1 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | Sparta Paczków - Orzeł Reńska Wieś | 0-1 |
Kolejka 13 | ||
30-10-2021 (So) - 14:30 | Orzeł Reńska Wieś - Unia Głuchołazy | 2-3 |
30-10-2021 (So) - 14:30 | Sudety Burgrabice - Atom Grądy | 0-3 |
30-10-2021 (So) - 14:30 | LZS Lisięcice - LZS Racławiczki | 2-0 |
30-10-2021 (So) - 14:30 | Włókniarz Kietrz - Pogoń Prudnik | 1-2 |
30-10-2021 (So) - 14:30 | KS Twardawa - LZS Domaszkowice | 2-1 |
30-10-2021 (So) - 14:30 | LZS Walce - Sokół Niemodlin | 1-0 |
30-10-2021 (So) - 13:30 | LZS Stary Ujazd - Czarni Otmuchów | 0-0 |
30-10-2021 (So) - 14:30 | Start Bogdanowice - LZS Ścinawa Nyska | 1-3 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Odrzanka Dziergowice - Sparta Paczków | 5-0 |
Kolejka 14 | ||
06-11-2021 (So) - 13:30 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Stary Ujazd | 1-3 |
06-11-2021 (So) - 13:30 | Czarni Otmuchów - LZS Walce | 1-2 |
06-11-2021 (So) - 13:30 | Sokół Niemodlin - KS Twardawa | 0-0 |
06-11-2021 (So) - 13:30 | LZS Domaszkowice - Włókniarz Kietrz | 3-0 |
06-11-2021 (So) - 13:30 | Pogoń Prudnik - LZS Lisięcice | 1-0 |
06-11-2021 (So) - 13:30 | LZS Racławiczki - Sudety Burgrabice | 2-1 |
06-11-2021 (So) - 13:30 | Atom Grądy - Orzeł Reńska Wieś | 1-1 |
06-11-2021 (So) - 13:30 | Sparta Paczków - Unia Głuchołazy | 1-4 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Odrzanka Dziergowice - Start Bogdanowice | 5-1 |
Kolejka 15 | ||
13-11-2021 (So) - 13:30 | Unia Głuchołazy - Atom Grądy | 3-2 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Orzeł Reńska Wieś - LZS Racławiczki | 2-1 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Sudety Burgrabice - Pogoń Prudnik | 1-0 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | LZS Lisięcice - LZS Domaszkowice | 1-1 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Włókniarz Kietrz - Sokół Niemodlin | 3-4 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | KS Twardawa - Czarni Otmuchów | 3-1 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | LZS Walce - LZS Ścinawa Nyska | 2-3 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | LZS Stary Ujazd - Odrzanka Dziergowice | 0-2 |
14-11-2021 (N) - 13:00 | Start Bogdanowice - Sparta Paczków | 5-2 |
Kolejka 16 | ||
20-11-2021 (So) - 13:00 | Odrzanka Dziergowice - LZS Walce | 0-3 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | LZS Ścinawa Nyska - KS Twardawa | 2-2 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | Czarni Otmuchów - Włókniarz Kietrz | 3-1 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | Sokół Niemodlin - LZS Lisięcice | 5-1 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | LZS Domaszkowice - Sudety Burgrabice | 1-3 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | Pogoń Prudnik - Orzeł Reńska Wieś | 2-0 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | LZS Racławiczki - Unia Głuchołazy | 3-2 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | Sparta Paczków - Atom Grądy | 2-7 |
21-11-2021 (N) - 13:00 | Start Bogdanowice - LZS Stary Ujazd | 0-9 |
Kolejka 17 | ||
27-11-2021 (So) - 13:00 | LZS Walce - Start Bogdanowice | 3-0 v.o. |
27-11-2021 (So) - 13:00 | Unia Głuchołazy - Pogoń Prudnik | 2-2 |
05-03-2022 (So) - 14:00 | Orzeł Reńska Wieś - LZS Domaszkowice | 1-0 |
05-03-2022 (So) - 14:00 | Atom Grądy - LZS Racławiczki | 3-2 |
05-03-2022 (So) - 14:00 | Sudety Burgrabice - Sokół Niemodlin | 5-0 |
05-03-2022 (So) - 14:00 | LZS Lisięcice - Czarni Otmuchów | 1-2 |
05-03-2022 (So) - 14:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Ścinawa Nyska | 1-1 |
05-03-2022 (So) - 14:00 | KS Twardawa - Odrzanka Dziergowice | 2-2 |
05-03-2022 (So) - 14:00 | LZS Stary Ujazd - Sparta Paczków | 6-2 |
Kolejka 18 | ||
12-03-2022 (So) - 15:00 | LZS Walce - LZS Stary Ujazd | 2-1 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | KS Twardawa - Start Bogdanowice | 3-0 v.o. |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Włókniarz Kietrz - Odrzanka Dziergowice | 1-1 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | LZS Lisięcice - LZS Ścinawa Nyska | 2-2 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Sudety Burgrabice - Czarni Otmuchów | 2-2 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Orzeł Reńska Wieś - Sokół Niemodlin | 3-1 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Unia Głuchołazy - LZS Domaszkowice | 2-2 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Atom Grądy - Pogoń Prudnik | 2-5 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Sparta Paczków - LZS Racławiczki | 3-1 |
Kolejka 19 | ||
19-03-2022 (So) - 15:00 | LZS Domaszkowice - Atom Grądy | 1-0 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Sokół Niemodlin - Unia Głuchołazy | 4-0 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Czarni Otmuchów - Orzeł Reńska Wieś | 3-1 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | LZS Ścinawa Nyska - Sudety Burgrabice | 0-2 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Odrzanka Dziergowice - LZS Lisięcice | 2-4 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Start Bogdanowice - Włókniarz Kietrz | 0-3 v.o. |
19-03-2022 (So) - 15:00 | LZS Stary Ujazd - KS Twardawa | 4-2 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | LZS Walce - Sparta Paczków | 1-0 |
20-03-2022 (N) - 13:00 | Pogoń Prudnik - LZS Racławiczki | 4-0 |
Kolejka 20 | ||
26-03-2022 (So) - 15:30 | KS Twardawa - LZS Walce | 1-2 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Włókniarz Kietrz - LZS Stary Ujazd | 0-2 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | LZS Lisięcice - Start Bogdanowice | 3-0 v.o. |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Orzeł Reńska Wieś - LZS Ścinawa Nyska | 3-1 |
26-03-2022 (So) - 13:00 | Unia Głuchołazy - Czarni Otmuchów | 0-0 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Atom Grądy - Sokół Niemodlin | 1-2 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | LZS Racławiczki - LZS Domaszkowice | 1-1 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Sparta Paczków - Pogoń Prudnik | 1-0 |
27-03-2022 (N) - 15:30 | Sudety Burgrabice - Odrzanka Dziergowice | 0-3 |
Kolejka 21 | ||
02-04-2022 (So) - 16:00 | Start Bogdanowice - Sudety Burgrabice | 0-3 v.o. |
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | Czarni Otmuchów - Atom Grądy | 1-0 |
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | Sokół Niemodlin - LZS Racławiczki | 0-3 |
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | LZS Domaszkowice - Pogoń Prudnik | 1-0 |
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | LZS Ścinawa Nyska - Unia Głuchołazy | 3-2 |
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | Odrzanka Dziergowice - Orzeł Reńska Wieś | 4-4 |
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | LZS Stary Ujazd - LZS Lisięcice | 9-1 |
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | LZS Walce - Włókniarz Kietrz | 7-1 |
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | KS Twardawa - Sparta Paczków | 3-4 |
Kolejka 22 | ||
09-04-2022 (So) - 16:00 | Włókniarz Kietrz - KS Twardawa | 0-4 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | LZS Lisięcice - LZS Walce | 0-4 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Sudety Burgrabice - LZS Stary Ujazd | 2-4 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Orzeł Reńska Wieś - Start Bogdanowice | 3-0 v.o. |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Unia Głuchołazy - Odrzanka Dziergowice | 3-1 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Atom Grądy - LZS Ścinawa Nyska | 2-3 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | LZS Racławiczki - Czarni Otmuchów | 0-1 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Pogoń Prudnik - Sokół Niemodlin | 5-1 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Sparta Paczków - LZS Domaszkowice | 0-4 |
Kolejka 23 | ||
16-04-2022 (So) - 13:00 | Sokół Niemodlin - LZS Domaszkowice | 1-0 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Czarni Otmuchów - Pogoń Prudnik | 2-3 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Racławiczki | 0-3 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Odrzanka Dziergowice - Atom Grądy | 4-0 v.o. |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Start Bogdanowice - Unia Głuchołazy | 0-3 v.o. |
16-04-2022 (So) - 14:00 | LZS Stary Ujazd - Orzeł Reńska Wieś | 5-1 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | LZS Walce - Sudety Burgrabice | 4-0 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | KS Twardawa - LZS Lisięcice | 3-1 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Włókniarz Kietrz - Sparta Paczków | 0-4 |
Kolejka 24 | ||
23-04-2022 (So) - 17:00 | LZS Lisięcice - Włókniarz Kietrz | 1-3 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Sudety Burgrabice - KS Twardawa | 1-2 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Orzeł Reńska Wieś - LZS Walce | 3-3 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Unia Głuchołazy - LZS Stary Ujazd | 2-1 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Atom Grądy - Start Bogdanowice | 3-0 v.o. |
23-04-2022 (So) - 15:00 | LZS Racławiczki - Odrzanka Dziergowice | 6-1 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Pogoń Prudnik - LZS Ścinawa Nyska | 2-0 |
23-04-2022 (So) - 15:00 | LZS Domaszkowice - Czarni Otmuchów | 0-2 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Sparta Paczków - Sokół Niemodlin | 4-1 |
Kolejka 25 | ||
30-04-2022 (So) - 17:00 | Czarni Otmuchów - Sokół Niemodlin | 0-1 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Domaszkowice | 0-1 |
30-04-2022 (So) - 13:00 | Odrzanka Dziergowice - Pogoń Prudnik | 0-7 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Start Bogdanowice - LZS Racławiczki | 0-3 v.o. |
30-04-2022 (So) - 17:00 | LZS Stary Ujazd - Atom Grądy | 6-0 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | LZS Walce - Unia Głuchołazy | 2-2 |
30-04-2022 (So) - 14:30 | KS Twardawa - Orzeł Reńska Wieś | 3-0 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Włókniarz Kietrz - Sudety Burgrabice | 2-0 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | LZS Lisięcice - Sparta Paczków | 1-4 |
Kolejka 26 | ||
03-05-2022 (Wt) - 15:00 | Sudety Burgrabice - LZS Lisięcice | 3-5 |
03-05-2022 (Wt) - 15:00 | Orzeł Reńska Wieś - Włókniarz Kietrz | 3-0 v.o. |
03-05-2022 (Wt) - 15:00 | Unia Głuchołazy - KS Twardawa | 1-2 |
03-05-2022 (Wt) - 15:00 | Atom Grądy - LZS Walce | 2-3 |
03-05-2022 (Wt) - 15:00 | LZS Stary Ujazd - LZS Racławiczki | 0-2 |
03-05-2022 (Wt) - 15:00 | Pogoń Prudnik - Start Bogdanowice | 3-0 v.o. |
03-05-2022 (Wt) - 15:00 | LZS Domaszkowice - Odrzanka Dziergowice | 1-1 |
03-05-2022 (Wt) - 15:00 | Sokół Niemodlin - LZS Ścinawa Nyska | 4-2 |
03-05-2022 (Wt) - 15:00 | Sparta Paczków - Czarni Otmuchów | 0-0 |
Kolejka 27 | ||
07-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Ścinawa Nyska - Czarni Otmuchów | 0-2 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Start Bogdanowice - LZS Domaszkowice | 0-3 v.o. |
07-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Stary Ujazd - Pogoń Prudnik | 3-0 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Walce - LZS Racławiczki | 6-0 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | KS Twardawa - Atom Grądy | 2-1 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Włókniarz Kietrz - Unia Głuchołazy | 2-3 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Orzeł Reńska Wieś - LZS Lisięcice | 7-1 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Sudety Burgrabice - Sparta Paczków | 0-4 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - Sokół Niemodlin | 1-2 |
Kolejka 28 | ||
14-05-2022 (So) - 17:00 | Orzeł Reńska Wieś - Sudety Burgrabice | 3-1 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Unia Głuchołazy - LZS Lisięcice | 3-1 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Atom Grądy - Włókniarz Kietrz | 1-4 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Racławiczki - KS Twardawa | 4-2 |
14-05-2022 (So) - 13:00 | Pogoń Prudnik - LZS Walce | 0-2 |
14-05-2022 (So) - 15:00 | LZS Domaszkowice - LZS Stary Ujazd | 1-0 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Sokół Niemodlin - Start Bogdanowice | 3-0 v.o. |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Sparta Paczków - LZS Ścinawa Nyska | 1-1 |
15-05-2022 (N) - 15:00 | Czarni Otmuchów - Odrzanka Dziergowice | 2-1 |
Kolejka 29 | ||
21-05-2022 (So) - 17:00 | Start Bogdanowice - Czarni Otmuchów | 0-3 v.o. |
21-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Stary Ujazd - Sokół Niemodlin | 1-2 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Walce - LZS Domaszkowice | 1-1 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | KS Twardawa - Pogoń Prudnik | 2-4 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Racławiczki | 2-2 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Lisięcice - Atom Grądy | 3-1 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Sudety Burgrabice - Unia Głuchołazy | 3-2 |
21-05-2022 (So) - 15:00 | Orzeł Reńska Wieś - Sparta Paczków | 1-1 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - LZS Ścinawa Nyska | 1-4 |
Kolejka 30 | ||
28-05-2022 (So) - 15:00 | Unia Głuchołazy - Orzeł Reńska Wieś | 0-1 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Atom Grądy - Sudety Burgrabice | 0-2 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Racławiczki - LZS Lisięcice | 5-1 |
28-05-2022 (So) - 13:00 | Pogoń Prudnik - Włókniarz Kietrz | 6-1 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Domaszkowice - KS Twardawa | 3-4 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Sokół Niemodlin - LZS Walce | 1-1 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Czarni Otmuchów - LZS Stary Ujazd | 1-2 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Ścinawa Nyska - Start Bogdanowice | 3-0 v.o. |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Sparta Paczków - Odrzanka Dziergowice | 5-1 |
Kolejka 31 | ||
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Start Bogdanowice - Odrzanka Dziergowice | 0-3 v.o. |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | LZS Stary Ujazd - LZS Ścinawa Nyska | 3-1 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | LZS Walce - Czarni Otmuchów | 4-0 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | KS Twardawa - Sokół Niemodlin | 4-0 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Domaszkowice | 1-2 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | LZS Lisięcice - Pogoń Prudnik | 4-8 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Sudety Burgrabice - LZS Racławiczki | 2-0 |
01-06-2022 (Śr) - 17:00 | Orzeł Reńska Wieś - Atom Grądy | 6-2 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Unia Głuchołazy - Sparta Paczków | 1-3 |
Kolejka 32 | ||
04-06-2022 (So) - 17:00 | Atom Grądy - Unia Głuchołazy | 2-5 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | LZS Racławiczki - Orzeł Reńska Wieś | 2-3 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Pogoń Prudnik - Sudety Burgrabice | 8-1 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | LZS Domaszkowice - LZS Lisięcice | 0-3 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Sokół Niemodlin - Włókniarz Kietrz | 3-3 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Czarni Otmuchów - KS Twardawa | 7-0 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Walce | 3-5 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - LZS Stary Ujazd | 1-6 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Sparta Paczków - Start Bogdanowice | 3-0 v.o. |
Kolejka 33 | ||
11-06-2022 (So) - 17:00 | LZS Stary Ujazd - Start Bogdanowice | 3-0 v.o. |
11-06-2022 (So) - 17:00 | LZS Walce - Odrzanka Dziergowice | 5-0 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | KS Twardawa - LZS Ścinawa Nyska | 6-2 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Włókniarz Kietrz - Czarni Otmuchów | 1-2 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | LZS Lisięcice - Sokół Niemodlin | 3-2 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Sudety Burgrabice - LZS Domaszkowice | 0-2 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Orzeł Reńska Wieś - Pogoń Prudnik | 3-1 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Unia Głuchołazy - LZS Racławiczki | 3-5 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Atom Grądy - Sparta Paczków | 2-2 |
Kolejka 34 | ||
18-06-2022 (So) - 17:00 | Pogoń Prudnik - Unia Głuchołazy | 5-0 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | LZS Domaszkowice - Orzeł Reńska Wieś | 2-1 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | Sokół Niemodlin - Sudety Burgrabice | 3-1 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | Czarni Otmuchów - LZS Lisięcice | 5-0 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | LZS Ścinawa Nyska - Włókniarz Kietrz | 0-1 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - KS Twardawa | 1-4 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | Start Bogdanowice - LZS Walce | 0-3 v.o. |
18-06-2022 (So) - 17:00 | Sparta Paczków - LZS Stary Ujazd | 2-7 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | LZS Racławiczki - Atom Grądy | 3-0 v.o. |