LigaNetPl

Back Home

Timetable
Piłka nożna - Klasa W Żywiec-Skoczów (6), 2021/2022

Kolejka 1
14-08-2021 (So) - 16:00 Koszarawa Żywiec - Wisła Strumień 2-1
14-08-2021 (So) - 17:00 Skałka Żabnica - Tempo Puńców 2-1
14-08-2021 (So) - 16:00 Podhalanka Milówka - LKS Radziechowy 1-3
14-08-2021 (So) - 17:00 Piast Cieszyn - LKS Pogórze 6-1
15-08-2021 (N) - 15:00 LKS Leśna - Bory Pietrzykowice 1-3
15-08-2021 (N) - 15:00 Soła Rajcza - Beskid Skoczów 5-1
15-08-2021 (N) - 17:30 KS Wisła - Spójnia Zebrzydowice 2-2
07-09-2021 (Wt) - 17:00 Błyskawica Drogomyśl - Metal Węgierska Górka 12-2
Kolejka 2
21-08-2021 (So) - 17:00 KS Wisła - Piast Cieszyn 2-4
21-08-2021 (So) - 16:00 Bory Pietrzykowice - Podhalanka Milówka 0-0
21-08-2021 (So) - 17:00 LKS Radziechowy - Soła Rajcza 1-1
21-08-2021 (So) - 17:00 Beskid Skoczów - Skałka Żabnica 5-2
21-08-2021 (So) - 17:00 Spójnia Zebrzydowice - Wisła Strumień 1-3
22-08-2021 (N) - 17:00 Tempo Puńców - Błyskawica Drogomyśl 3-1
22-08-2021 (N) - 16:00 Metal Węgierska Górka - Koszarawa Żywiec 0-3
22-08-2021 (N) - 11:00 LKS Pogórze - LKS Leśna 4-1
Kolejka 3
25-08-2021 (Śr) - 17:00 Wisła Strumień - Metal Węgierska Górka 0-1
25-08-2021 (Śr) - 16:00 Koszarawa Żywiec - Tempo Puńców 1-1
25-08-2021 (Śr) - 17:00 Błyskawica Drogomyśl - Beskid Skoczów 1-2
25-08-2021 (Śr) - 17:30 Skałka Żabnica - LKS Radziechowy 0-6
25-08-2021 (Śr) - 17:00 Soła Rajcza - Bory Pietrzykowice 0-1
25-08-2021 (Śr) - 17:00 Podhalanka Milówka - LKS Pogórze 0-4
25-08-2021 (Śr) - 17:00 LKS Leśna - KS Wisła 1-2
25-08-2021 (Śr) - 17:00 Piast Cieszyn - Spójnia Zebrzydowice 4-2
Kolejka 4
28-08-2021 (So) - 17:00 Piast Cieszyn - LKS Leśna 3-2
28-08-2021 (So) - 17:00 KS Wisła - Podhalanka Milówka 3-3
28-08-2021 (So) - 16:00 Bory Pietrzykowice - Skałka Żabnica 1-1
28-08-2021 (So) - 17:00 LKS Radziechowy - Błyskawica Drogomyśl 1-2
28-08-2021 (So) - 13:00 Beskid Skoczów - Koszarawa Żywiec 4-2
28-08-2021 (So) - 17:00 Spójnia Zebrzydowice - Metal Węgierska Górka 6-1
29-08-2021 (N) - 11:00 LKS Pogórze - Soła Rajcza 3-1
29-08-2021 (N) - 17:00 Tempo Puńców - Wisła Strumień 7-0
Kolejka 5
04-09-2021 (So) - 16:00 Metal Węgierska Górka - Tempo Puńców 0-6
04-09-2021 (So) - 16:00 Wisła Strumień - Beskid Skoczów 1-1
04-09-2021 (So) - 16:00 Koszarawa Żywiec - LKS Radziechowy 1-4
04-09-2021 (So) - 16:00 Błyskawica Drogomyśl - Bory Pietrzykowice 0-1
04-09-2021 (So) - 16:00 Skałka Żabnica - LKS Pogórze 1-1
04-09-2021 (So) - 16:00 Podhalanka Milówka - Piast Cieszyn 2-3
05-09-2021 (N) - 15:00 Soła Rajcza - KS Wisła 0-0
05-09-2021 (N) - 15:00 LKS Leśna - Spójnia Zebrzydowice 0-2
Kolejka 6
11-09-2021 (So) - 16:00 Piast Cieszyn - Soła Rajcza 4-0
11-09-2021 (So) - 16:00 KS Wisła - Skałka Żabnica 4-2
11-09-2021 (So) - 16:00 Bory Pietrzykowice - Koszarawa Żywiec 2-1
11-09-2021 (So) - 16:00 LKS Radziechowy - Wisła Strumień 3-0
11-09-2021 (So) - 16:00 Beskid Skoczów - Metal Węgierska Górka 15-0
11-09-2021 (So) - 16:00 Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców 0-1
12-09-2021 (N) - 16:00 LKS Pogórze - Błyskawica Drogomyśl 0-2
12-09-2021 (N) - 15:00 LKS Leśna - Podhalanka Milówka 1-2
Kolejka 7
18-09-2021 (So) - 16:00 Metal Węgierska Górka - LKS Radziechowy 0-7
18-09-2021 (So) - 16:00 Wisła Strumień - Bory Pietrzykowice 0-4
18-09-2021 (So) - 16:00 Koszarawa Żywiec - LKS Pogórze 1-1
18-09-2021 (So) - 16:00 Błyskawica Drogomyśl - KS Wisła 8-1
18-09-2021 (So) - 16:00 Skałka Żabnica - Piast Cieszyn 2-8
18-09-2021 (So) - 16:00 Soła Rajcza - LKS Leśna 6-0
18-09-2021 (So) - 16:00 Podhalanka Milówka - Spójnia Zebrzydowice 1-2
19-09-2021 (N) - 16:00 Tempo Puńców - Beskid Skoczów 2-1
Kolejka 8
25-09-2021 (So) - 16:00 KS Wisła - Koszarawa Żywiec 1-3
25-09-2021 (So) - 16:00 Podhalanka Milówka - Soła Rajcza 0-4
25-09-2021 (So) - 16:00 Bory Pietrzykowice - Metal Węgierska Górka 2-0
25-09-2021 (So) - 16:00 LKS Radziechowy - Tempo Puńców 1-1
25-09-2021 (So) - 16:00 Spójnia Zebrzydowice - Beskid Skoczów 1-6
25-09-2021 (So) - 16:00 Piast Cieszyn - Błyskawica Drogomyśl 2-3
26-09-2021 (N) - 15:00 LKS Leśna - Skałka Żabnica 3-0
26-09-2021 (N) - 11:00 LKS Pogórze - Wisła Strumień 6-1
Kolejka 9
02-10-2021 (So) - 15:00 Beskid Skoczów - LKS Radziechowy 0-2
02-10-2021 (So) - 15:00 Skałka Żabnica - Podhalanka Milówka 5-2
02-10-2021 (So) - 15:00 Błyskawica Drogomyśl - LKS Leśna 6-1
02-10-2021 (So) - 15:00 Koszarawa Żywiec - Piast Cieszyn 5-3
03-10-2021 (N) - 15:00 Tempo Puńców - Bory Pietrzykowice 3-1
03-10-2021 (N) - 11:00 LKS Pogórze - Metal Węgierska Górka 2-0
03-10-2021 (N) - 15:00 Wisła Strumień - KS Wisła 1-2
03-10-2021 (N) - 15:00 Soła Rajcza - Spójnia Zebrzydowice 3-0
Kolejka 10
09-10-2021 (So) - 15:00 Spójnia Zebrzydowice - LKS Radziechowy 3-1
09-10-2021 (So) - 15:00 Bory Pietrzykowice - Beskid Skoczów 2-1
09-10-2021 (So) - 11:00 Podhalanka Milówka - Błyskawica Drogomyśl 1-3
09-10-2021 (So) - 15:00 Piast Cieszyn - Wisła Strumień 6-1
10-10-2021 (N) - 15:00 Soła Rajcza - Skałka Żabnica 8-0
10-10-2021 (N) - 15:00 LKS Leśna - Koszarawa Żywiec 1-2
10-10-2021 (N) - 15:00 KS Wisła - Metal Węgierska Górka 3-1
10-10-2021 (N) - 11:00 LKS Pogórze - Tempo Puńców 1-4
Kolejka 11
16-10-2021 (So) - 15:00 Beskid Skoczów - LKS Pogórze 3-0
16-10-2021 (So) - 15:00 Piast Cieszyn - Metal Węgierska Górka 6-0
16-10-2021 (So) - 15:00 Wisła Strumień - LKS Leśna 4-2
16-10-2021 (So) - 15:00 Koszarawa Żywiec - Podhalanka Milówka 2-1
16-10-2021 (So) - 15:00 Błyskawica Drogomyśl - Soła Rajcza 4-2
16-10-2021 (So) - 15:00 Skałka Żabnica - Spójnia Zebrzydowice 1-2
17-10-2021 (N) - 15:00 Tempo Puńców - KS Wisła 8-0
17-10-2021 (N) - 15:00 LKS Radziechowy - Bory Pietrzykowice 2-1
Kolejka 12
23-10-2021 (So) - 15:00 Skałka Żabnica - Błyskawica Drogomyśl 1-4
23-10-2021 (So) - 15:00 Podhalanka Milówka - Wisła Strumień 2-5
23-10-2021 (So) - 15:00 Piast Cieszyn - Tempo Puńców 1-5
23-10-2021 (So) - 15:00 KS Wisła - Beskid Skoczów 4-3
23-10-2021 (So) - 15:00 LKS Pogórze - LKS Radziechowy 0-1
23-10-2021 (So) - 15:00 Spójnia Zebrzydowice - Bory Pietrzykowice 2-2
24-10-2021 (N) - 15:00 LKS Leśna - Metal Węgierska Górka 4-0
24-10-2021 (N) - 15:00 Soła Rajcza - Koszarawa Żywiec 1-1
Kolejka 13
30-10-2021 (So) - 15:00 Bory Pietrzykowice - LKS Pogórze 4-0
30-10-2021 (So) - 15:00 LKS Radziechowy - KS Wisła 4-0
30-10-2021 (So) - 15:00 Beskid Skoczów - Piast Cieszyn 1-1
30-10-2021 (So) - 11:00 Podhalanka Milówka - Metal Węgierska Górka 5-0
30-10-2021 (So) - 15:00 Wisła Strumień - Soła Rajcza 0-1
30-10-2021 (So) - 15:00 Koszarawa Żywiec - Skałka Żabnica 1-0
30-10-2021 (So) - 15:00 Błyskawica Drogomyśl - Spójnia Zebrzydowice 4-1
31-10-2021 (N) - 14:00 Tempo Puńców - LKS Leśna 5-0
Kolejka 14
06-11-2021 (So) - 14:00 Soła Rajcza - Metal Węgierska Górka 9-0
06-11-2021 (So) - 14:00 Podhalanka Milówka - Tempo Puńców 0-4
06-11-2021 (So) - 14:00 Błyskawica Drogomyśl - Koszarawa Żywiec 2-0
06-11-2021 (So) - 14:00 Piast Cieszyn - LKS Radziechowy 0-2
06-11-2021 (So) - 14:00 KS Wisła - Bory Pietrzykowice 2-4
06-11-2021 (So) - 14:00 Spójnia Zebrzydowice - LKS Pogórze 2-0
06-11-2021 (So) - 14:00 Skałka Żabnica - Wisła Strumień 2-4
07-11-2021 (N) - 14:00 LKS Leśna - Beskid Skoczów 1-3
Kolejka 15
11-11-2021 (Cz) - 11:00 LKS Pogórze - KS Wisła 3-3
11-11-2021 (Cz) - 14:00 Bory Pietrzykowice - Piast Cieszyn 1-1
11-11-2021 (Cz) - 14:00 LKS Radziechowy - LKS Leśna 6-1
11-11-2021 (Cz) - 11:00 Podhalanka Milówka - Beskid Skoczów 1-1
11-11-2021 (Cz) - 14:00 Tempo Puńców - Soła Rajcza 2-2
11-11-2021 (Cz) - 14:00 Metal Węgierska Górka - Skałka Żabnica 1-7
11-11-2021 (Cz) - 14:00 Wisła Strumień - Błyskawica Drogomyśl 1-5
11-11-2021 (Cz) - 14:00 Koszarawa Żywiec - Spójnia Zebrzydowice 2-1
Kolejka 16
0000-00-00 - 00:00 Wisła Strumień - Koszarawa Żywiec -
0000-00-00 - 00:00 Metal Węgierska Górka - Błyskawica Drogomyśl -
0000-00-00 - 00:00 Tempo Puńców - Skałka Żabnica -
0000-00-00 - 00:00 Beskid Skoczów - Soła Rajcza -
0000-00-00 - 00:00 LKS Radziechowy - Podhalanka Milówka -
0000-00-00 - 00:00 Bory Pietrzykowice - LKS Leśna -
0000-00-00 - 00:00 LKS Pogórze - Piast Cieszyn -
0000-00-00 - 00:00 Spójnia Zebrzydowice - KS Wisła -
Kolejka 17
0000-00-00 - 00:00 Piast Cieszyn - KS Wisła -
0000-00-00 - 00:00 LKS Leśna - LKS Pogórze -
0000-00-00 - 00:00 Podhalanka Milówka - Bory Pietrzykowice -
0000-00-00 - 00:00 Soła Rajcza - LKS Radziechowy -
0000-00-00 - 00:00 Skałka Żabnica - Beskid Skoczów -
0000-00-00 - 00:00 Błyskawica Drogomyśl - Tempo Puńców -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa Żywiec - Metal Węgierska Górka -
0000-00-00 - 00:00 Wisła Strumień - Spójnia Zebrzydowice -
Kolejka 18
0000-00-00 - 00:00 Metal Węgierska Górka - Wisła Strumień -
0000-00-00 - 00:00 Tempo Puńców - Koszarawa Żywiec -
0000-00-00 - 00:00 Beskid Skoczów - Błyskawica Drogomyśl -
0000-00-00 - 00:00 LKS Radziechowy - Skałka Żabnica -
0000-00-00 - 00:00 Bory Pietrzykowice - Soła Rajcza -
0000-00-00 - 00:00 LKS Pogórze - Podhalanka Milówka -
0000-00-00 - 00:00 KS Wisła - LKS Leśna -
0000-00-00 - 00:00 Spójnia Zebrzydowice - Piast Cieszyn -
Kolejka 19
0000-00-00 - 00:00 LKS Leśna - Piast Cieszyn -
0000-00-00 - 00:00 Podhalanka Milówka - KS Wisła -
0000-00-00 - 00:00 Soła Rajcza - LKS Pogórze -
0000-00-00 - 00:00 Skałka Żabnica - Bory Pietrzykowice -
0000-00-00 - 00:00 Błyskawica Drogomyśl - LKS Radziechowy -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa Żywiec - Beskid Skoczów -
0000-00-00 - 00:00 Wisła Strumień - Tempo Puńców -
0000-00-00 - 00:00 Metal Węgierska Górka - Spójnia Zebrzydowice -
Kolejka 20
0000-00-00 - 00:00 Tempo Puńców - Metal Węgierska Górka -
0000-00-00 - 00:00 Beskid Skoczów - Wisła Strumień -
0000-00-00 - 00:00 LKS Radziechowy - Koszarawa Żywiec -
0000-00-00 - 00:00 Bory Pietrzykowice - Błyskawica Drogomyśl -
0000-00-00 - 00:00 LKS Pogórze - Skałka Żabnica -
0000-00-00 - 00:00 KS Wisła - Soła Rajcza -
0000-00-00 - 00:00 Piast Cieszyn - Podhalanka Milówka -
0000-00-00 - 00:00 Spójnia Zebrzydowice - LKS Leśna -
Kolejka 21
0000-00-00 - 00:00 Podhalanka Milówka - LKS Leśna -
0000-00-00 - 00:00 Soła Rajcza - Piast Cieszyn -
0000-00-00 - 00:00 Skałka Żabnica - KS Wisła -
0000-00-00 - 00:00 Błyskawica Drogomyśl - LKS Pogórze -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa Żywiec - Bory Pietrzykowice -
0000-00-00 - 00:00 Wisła Strumień - LKS Radziechowy -
0000-00-00 - 00:00 Metal Węgierska Górka - Beskid Skoczów -
0000-00-00 - 00:00 Tempo Puńców - Spójnia Zebrzydowice -
Kolejka 22
0000-00-00 - 00:00 Beskid Skoczów - Tempo Puńców -
0000-00-00 - 00:00 LKS Radziechowy - Metal Węgierska Górka -
0000-00-00 - 00:00 Bory Pietrzykowice - Wisła Strumień -
0000-00-00 - 00:00 LKS Pogórze - Koszarawa Żywiec -
0000-00-00 - 00:00 KS Wisła - Błyskawica Drogomyśl -
0000-00-00 - 00:00 Piast Cieszyn - Skałka Żabnica -
0000-00-00 - 00:00 LKS Leśna - Soła Rajcza -
0000-00-00 - 00:00 Spójnia Zebrzydowice - Podhalanka Milówka -
Kolejka 23
0000-00-00 - 00:00 Soła Rajcza - Podhalanka Milówka -
0000-00-00 - 00:00 Skałka Żabnica - LKS Leśna -
0000-00-00 - 00:00 Błyskawica Drogomyśl - Piast Cieszyn -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa Żywiec - KS Wisła -
0000-00-00 - 00:00 Wisła Strumień - LKS Pogórze -
0000-00-00 - 00:00 Metal Węgierska Górka - Bory Pietrzykowice -
0000-00-00 - 00:00 Tempo Puńców - LKS Radziechowy -
0000-00-00 - 00:00 Beskid Skoczów - Spójnia Zebrzydowice -
Kolejka 24
0000-00-00 - 00:00 LKS Radziechowy - Beskid Skoczów -
0000-00-00 - 00:00 Bory Pietrzykowice - Tempo Puńców -
0000-00-00 - 00:00 LKS Pogórze - Metal Węgierska Górka -
0000-00-00 - 00:00 KS Wisła - Wisła Strumień -
0000-00-00 - 00:00 Piast Cieszyn - Koszarawa Żywiec -
0000-00-00 - 00:00 LKS Leśna - Błyskawica Drogomyśl -
0000-00-00 - 00:00 Podhalanka Milówka - Skałka Żabnica -
0000-00-00 - 00:00 Spójnia Zebrzydowice - Soła Rajcza -
Kolejka 25
0000-00-00 - 00:00 Skałka Żabnica - Soła Rajcza -
0000-00-00 - 00:00 Błyskawica Drogomyśl - Podhalanka Milówka -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa Żywiec - LKS Leśna -
0000-00-00 - 00:00 Wisła Strumień - Piast Cieszyn -
0000-00-00 - 00:00 Metal Węgierska Górka - KS Wisła -
0000-00-00 - 00:00 Tempo Puńców - LKS Pogórze -
0000-00-00 - 00:00 Beskid Skoczów - Bory Pietrzykowice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Radziechowy - Spójnia Zebrzydowice -
Kolejka 26
0000-00-00 - 00:00 Bory Pietrzykowice - LKS Radziechowy -
0000-00-00 - 00:00 LKS Pogórze - Beskid Skoczów -
0000-00-00 - 00:00 KS Wisła - Tempo Puńców -
0000-00-00 - 00:00 Piast Cieszyn - Metal Węgierska Górka -
0000-00-00 - 00:00 LKS Leśna - Wisła Strumień -
0000-00-00 - 00:00 Podhalanka Milówka - Koszarawa Żywiec -
0000-00-00 - 00:00 Soła Rajcza - Błyskawica Drogomyśl -
0000-00-00 - 00:00 Spójnia Zebrzydowice - Skałka Żabnica -
Kolejka 27
0000-00-00 - 00:00 Błyskawica Drogomyśl - Skałka Żabnica -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa Żywiec - Soła Rajcza -
0000-00-00 - 00:00 Wisła Strumień - Podhalanka Milówka -
0000-00-00 - 00:00 Metal Węgierska Górka - LKS Leśna -
0000-00-00 - 00:00 Tempo Puńców - Piast Cieszyn -
0000-00-00 - 00:00 Beskid Skoczów - KS Wisła -
0000-00-00 - 00:00 LKS Radziechowy - LKS Pogórze -
0000-00-00 - 00:00 Bory Pietrzykowice - Spójnia Zebrzydowice -
Kolejka 28
0000-00-00 - 00:00 LKS Pogórze - Bory Pietrzykowice -
0000-00-00 - 00:00 KS Wisła - LKS Radziechowy -
0000-00-00 - 00:00 Piast Cieszyn - Beskid Skoczów -
0000-00-00 - 00:00 LKS Leśna - Tempo Puńców -
0000-00-00 - 00:00 Podhalanka Milówka - Metal Węgierska Górka -
0000-00-00 - 00:00 Soła Rajcza - Wisła Strumień -
0000-00-00 - 00:00 Skałka Żabnica - Koszarawa Żywiec -
0000-00-00 - 00:00 Spójnia Zebrzydowice - Błyskawica Drogomyśl -
Kolejka 29
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa Żywiec - Błyskawica Drogomyśl -
0000-00-00 - 00:00 Wisła Strumień - Skałka Żabnica -
0000-00-00 - 00:00 Metal Węgierska Górka - Soła Rajcza -
0000-00-00 - 00:00 Tempo Puńców - Podhalanka Milówka -
0000-00-00 - 00:00 Beskid Skoczów - LKS Leśna -
0000-00-00 - 00:00 LKS Radziechowy - Piast Cieszyn -
0000-00-00 - 00:00 Bory Pietrzykowice - KS Wisła -
0000-00-00 - 00:00 LKS Pogórze - Spójnia Zebrzydowice -
Kolejka 30
0000-00-00 - 00:00 Piast Cieszyn - Bory Pietrzykowice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Leśna - LKS Radziechowy -
0000-00-00 - 00:00 Podhalanka Milówka - Beskid Skoczów -
0000-00-00 - 00:00 Soła Rajcza - Tempo Puńców -
0000-00-00 - 00:00 Skałka Żabnica - Metal Węgierska Górka -
0000-00-00 - 00:00 Błyskawica Drogomyśl - Wisła Strumień -
0000-00-00 - 00:00 Spójnia Zebrzydowice - Koszarawa Żywiec -
0000-00-00 - 00:00 KS Wisła - LKS Pogórze -

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!