LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Klasa W Katowice-Sosnowiec (4), 2021/2022

Kolejka 1
14-08-2021 (So) - 17:00 AKS Mikołów - Pogoń Imielin 5-1
14-08-2021 (So) - 17:00 Zagłębie II Sosnowiec - Cyklon Rogoźnik 0-0
14-08-2021 (So) - 17:00 Sparta Katowice - Ostoja Żelisławice 7-0
14-08-2021 (So) - 11:00 Grunwald Ruda Śl. - Niwy Brudzowice 0-2
14-08-2021 (So) - 17:00 Tęcza Błędów - RKS Grodziec 2-1
14-08-2021 (So) - 11:00 Slavia Ruda Śl. - GKS II Katowice 2-1
14-08-2021 (So) - 17:00 MCKS Czeladź - Górnik Wojkowice 2-1
14-08-2021 (So) - 13:00 Sarmacja Będzin - Górnik 09 Mysłowice 2-0
14-08-2021 (So) - 11:00 Górnik MK Katowice - Źródło Kromołów 1-0
Kolejka 2
21-08-2021 (So) - 17:00 AKS Mikołów - Górnik MK Katowice 8-0
21-08-2021 (So) - 14:30 Źródło Kromołów - Sarmacja Będzin 2-2
21-08-2021 (So) - 17:00 Górnik 09 Mysłowice - MCKS Czeladź 2-0
21-08-2021 (So) - 17:00 Górnik Wojkowice - Slavia Ruda Śl. 2-0
21-08-2021 (So) - 11:00 RKS Grodziec - Grunwald Ruda Śl. 6-1
21-08-2021 (So) - 17:00 Niwy Brudzowice - Sparta Katowice 1-1
21-08-2021 (So) - 11:00 Ostoja Żelisławice - Zagłębie II Sosnowiec 0-6
21-08-2021 (So) - 17:00 Pogoń Imielin - Cyklon Rogoźnik 0-3
22-08-2021 (N) - 18:00 GKS II Katowice - Tęcza Błędów 4-3
Kolejka 3
25-08-2021 (Śr) - 17:30 Cyklon Rogoźnik - Ostoja Żelisławice 7-0
25-08-2021 (Śr) - 18:00 Zagłębie II Sosnowiec - Niwy Brudzowice 3-0
25-08-2021 (Śr) - 17:30 Sparta Katowice - RKS Grodziec 4-3
25-08-2021 (Śr) - 17:30 Grunwald Ruda Śl. - GKS II Katowice 1-4
25-08-2021 (Śr) - 17:30 Tęcza Błędów - Górnik Wojkowice 0-1
25-08-2021 (Śr) - 17:30 Slavia Ruda Śl. - Górnik 09 Mysłowice 0-1
25-08-2021 (Śr) - 17:30 MCKS Czeladź - Źródło Kromołów 8-1
25-08-2021 (Śr) - 17:00 Sarmacja Będzin - AKS Mikołów 0-3
25-08-2021 (Śr) - 18:30 Górnik MK Katowice - Pogoń Imielin 0-4
Kolejka 4
28-08-2021 (So) - 11:00 Górnik MK Katowice - Sarmacja Będzin 1-2
28-08-2021 (So) - 17:00 AKS Mikołów - MCKS Czeladź 1-0
28-08-2021 (So) - 14:00 Źródło Kromołów - Slavia Ruda Śl. 0-1
28-08-2021 (So) - 16:00 Górnik 09 Mysłowice - Tęcza Błędów 3-0
28-08-2021 (So) - 17:00 Górnik Wojkowice - Grunwald Ruda Śl. 1-0
28-08-2021 (So) - 11:00 RKS Grodziec - Zagłębie II Sosnowiec 0-4
28-08-2021 (So) - 17:00 Niwy Brudzowice - Cyklon Rogoźnik 4-0
29-08-2021 (N) - 18:00 GKS II Katowice - Sparta Katowice 0-5
29-08-2021 (N) - 15:00 Pogoń Imielin - Ostoja Żelisławice 4-2
Kolejka 5
04-09-2021 (So) - 11:00 Ostoja Żelisławice - Niwy Brudzowice 0-2
04-09-2021 (So) - 17:00 Cyklon Rogoźnik - RKS Grodziec 3-1
04-09-2021 (So) - 15:30 Zagłębie II Sosnowiec - GKS II Katowice 2-1
04-09-2021 (So) - 16:00 Górnik Wojkowice - Sparta Katowice 1-2
04-09-2021 (So) - 11:00 Grunwald Ruda Śl. - Górnik 09 Mysłowice 0-3
04-09-2021 (So) - 17:00 Tęcza Błędów - Źródło Kromołów 3-0
04-09-2021 (So) - 11:00 Slavia Ruda Śl. - AKS Mikołów 1-4
04-09-2021 (So) - 17:00 MCKS Czeladź - Górnik MK Katowice 2-0
04-09-2021 (So) - 13:00 Sarmacja Będzin - Pogoń Imielin 3-0
Kolejka 6
11-09-2021 (So) - 11:00 Górnik MK Katowice - Slavia Ruda Śl. 4-3
11-09-2021 (So) - 17:00 AKS Mikołów - Tęcza Błędów 5-0
11-09-2021 (So) - 11:00 Źródło Kromołów - Grunwald Ruda Śl. 1-2
11-09-2021 (So) - 17:00 Górnik 09 Mysłowice - Sparta Katowice 0-2
11-09-2021 (So) - 17:00 Górnik Wojkowice - Zagłębie II Sosnowiec 3-1
11-09-2021 (So) - 11:00 RKS Grodziec - Ostoja Żelisławice 2-1
11-09-2021 (So) - 17:00 Pogoń Imielin - Niwy Brudzowice 3-2
12-09-2021 (N) - 18:00 GKS II Katowice - Cyklon Rogoźnik 2-0
12-09-2021 (N) - 13:00 Sarmacja Będzin - MCKS Czeladź 3-1
Kolejka 7
18-09-2021 (So) - 16:00 Niwy Brudzowice - RKS Grodziec 1-1
18-09-2021 (So) - 11:00 Cyklon Rogoźnik - Górnik Wojkowice 1-1
18-09-2021 (So) - 16:00 Zagłębie II Sosnowiec - Górnik 09 Mysłowice 4-0
18-09-2021 (So) - 11:00 Sparta Katowice - Źródło Kromołów 9-0
18-09-2021 (So) - 11:00 Grunwald Ruda Śl. - AKS Mikołów 1-2
18-09-2021 (So) - 11:00 Slavia Ruda Śl. - Sarmacja Będzin 1-2
18-09-2021 (So) - 16:00 MCKS Czeladź - Pogoń Imielin 2-1
19-09-2021 (N) - 15:00 Tęcza Błędów - Górnik MK Katowice 1-3
19-09-2021 (N) - 16:00 Ostoja Żelisławice - GKS II Katowice 0-6
Kolejka 8
25-09-2021 (So) - 16:00 MCKS Czeladź - Slavia Ruda Śl. 4-0
25-09-2021 (So) - 13:00 Sarmacja Będzin - Tęcza Błędów 2-3
25-09-2021 (So) - 11:00 Górnik MK Katowice - Grunwald Ruda Śl. 3-4
25-09-2021 (So) - 16:00 AKS Mikołów - Sparta Katowice 1-0
25-09-2021 (So) - 16:00 Źródło Kromołów - Zagłębie II Sosnowiec 4-5
25-09-2021 (So) - 16:00 Górnik 09 Mysłowice - Cyklon Rogoźnik 0-1
25-09-2021 (So) - 16:00 Górnik Wojkowice - Ostoja Żelisławice 4-0
25-09-2021 (So) - 16:00 Pogoń Imielin - RKS Grodziec 1-2
26-09-2021 (N) - 18:00 GKS II Katowice - Niwy Brudzowice 0-0
Kolejka 9
02-10-2021 (So) - 11:00 RKS Grodziec - GKS II Katowice 0-2
02-10-2021 (So) - 16:00 Cyklon Rogoźnik - Źródło Kromołów 4-1
02-10-2021 (So) - 11:00 Zagłębie II Sosnowiec - AKS Mikołów 1-0
02-10-2021 (So) - 11:00 Sparta Katowice - Górnik MK Katowice 6-1
02-10-2021 (So) - 11:00 Grunwald Ruda Śl. - Sarmacja Będzin 2-4
02-10-2021 (So) - 11:00 Tęcza Błędów - MCKS Czeladź 0-2
02-10-2021 (So) - 11:00 Slavia Ruda Śl. - Pogoń Imielin 2-3
02-10-2021 (So) - 16:00 Niwy Brudzowice - Górnik Wojkowice 3-0 v.o.
03-10-2021 (N) - 16:00 Ostoja Żelisławice - Górnik 09 Mysłowice 2-4
Kolejka 10
09-10-2021 (So) - 11:00 Slavia Ruda Śl. - Tęcza Błędów 2-2
09-10-2021 (So) - 15:00 MCKS Czeladź - Grunwald Ruda Śl. 5-1
09-10-2021 (So) - 13:00 Sarmacja Będzin - Sparta Katowice 1-5
09-10-2021 (So) - 11:00 Górnik MK Katowice - Zagłębie II Sosnowiec 0-6
09-10-2021 (So) - 15:00 AKS Mikołów - Cyklon Rogoźnik 1-1
09-10-2021 (So) - 15:00 Źródło Kromołów - Ostoja Żelisławice 5-1
09-10-2021 (So) - 11:00 Górnik 09 Mysłowice - Niwy Brudzowice 4-1
09-10-2021 (So) - 15:00 Górnik Wojkowice - RKS Grodziec 0-1
09-10-2021 (So) - 15:00 Pogoń Imielin - GKS II Katowice 0-1
Kolejka 11
16-10-2021 (So) - 11:00 RKS Grodziec - Górnik 09 Mysłowice 1-5
16-10-2021 (So) - 13:00 Niwy Brudzowice - Źródło Kromołów 3-2
16-10-2021 (So) - 15:00 Ostoja Żelisławice - AKS Mikołów 0-3
16-10-2021 (So) - 15:00 Cyklon Rogoźnik - Górnik MK Katowice 4-0
16-10-2021 (So) - 11:00 Sparta Katowice - MCKS Czeladź 2-1
16-10-2021 (So) - 11:00 Grunwald Ruda Śl. - Slavia Ruda Śl. 1-2
17-10-2021 (N) - 13:00 Zagłębie II Sosnowiec - Sarmacja Będzin 5-0
17-10-2021 (N) - 15:00 Tęcza Błędów - Pogoń Imielin 1-2
17-10-2021 (N) - 18:00 GKS II Katowice - Górnik Wojkowice 8-0
Kolejka 12
23-10-2021 (So) - 11:00 Slavia Ruda Śl. - Sparta Katowice 1-3
23-10-2021 (So) - 15:00 MCKS Czeladź - Zagłębie II Sosnowiec 0-5
23-10-2021 (So) - 13:00 Sarmacja Będzin - Cyklon Rogoźnik 0-2
23-10-2021 (So) - 11:00 Górnik MK Katowice - Ostoja Żelisławice 4-5
23-10-2021 (So) - 15:00 AKS Mikołów - Niwy Brudzowice 4-0
23-10-2021 (So) - 11:00 Źródło Kromołów - RKS Grodziec 1-3
23-10-2021 (So) - 15:00 Górnik 09 Mysłowice - GKS II Katowice 0-2
23-10-2021 (So) - 15:00 Pogoń Imielin - Górnik Wojkowice 3-1
24-10-2021 (N) - 15:00 Tęcza Błędów - Grunwald Ruda Śl. 1-1
Kolejka 13
30-10-2021 (So) - 15:00 Niwy Brudzowice - Górnik MK Katowice 2-3
30-10-2021 (So) - 15:00 Górnik Wojkowice - Górnik 09 Mysłowice 3-0
30-10-2021 (So) - 15:00 Cyklon Rogoźnik - MCKS Czeladź 2-0
30-10-2021 (So) - 11:00 Zagłębie II Sosnowiec - Slavia Ruda Śl. 2-2
30-10-2021 (So) - 11:00 Sparta Katowice - Tęcza Błędów 3-1
30-10-2021 (So) - 11:00 Grunwald Ruda Śl. - Pogoń Imielin 1-1
30-10-2021 (So) - 13:00 RKS Grodziec - AKS Mikołów 2-5
31-10-2021 (N) - 18:00 GKS II Katowice - Źródło Kromołów 4-2
31-10-2021 (N) - 14:00 Ostoja Żelisławice - Sarmacja Będzin 1-3
Kolejka 14
06-11-2021 (So) - 11:00 Grunwald Ruda Śl. - Sparta Katowice 1-6
06-11-2021 (So) - 14:30 Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec 1-4
06-11-2021 (So) - 11:00 Slavia Ruda Śl. - Cyklon Rogoźnik 0-3
06-11-2021 (So) - 11:00 MCKS Czeladź - Ostoja Żelisławice 8-2
06-11-2021 (So) - 13:00 Sarmacja Będzin - Niwy Brudzowice 0-1
06-11-2021 (So) - 11:00 Górnik MK Katowice - RKS Grodziec 4-3
06-11-2021 (So) - 14:30 AKS Mikołów - GKS II Katowice 2-0
06-11-2021 (So) - 14:30 Źródło Kromołów - Górnik Wojkowice 0-1
06-11-2021 (So) - 14:30 Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice 1-1
Kolejka 15
10-11-2021 (Śr) - 20:00 Sparta Katowice - Pogoń Imielin 3-0
11-11-2021 (Cz) - 11:00 Górnik 09 Mysłowice - Źródło Kromołów 0-1
11-11-2021 (Cz) - 11:00 Górnik Wojkowice - AKS Mikołów 0-1
11-11-2021 (Cz) - 11:00 GKS II Katowice - Górnik MK Katowice 4-2
11-11-2021 (Cz) - 13:00 RKS Grodziec - Sarmacja Będzin 3-3
11-11-2021 (Cz) - 11:00 Niwy Brudzowice - MCKS Czeladź 0-3
11-11-2021 (Cz) - 11:00 Cyklon Rogoźnik - Tęcza Błędów 1-2
11-11-2021 (Cz) - 11:00 Zagłębie II Sosnowiec - Grunwald Ruda Śl. 6-0
12-03-2022 (So) - 11:00 Ostoja Żelisławice - Slavia Ruda Śl. -
Kolejka 16
13-11-2021 (So) - 11:00 Sparta Katowice - Zagłębie II Sosnowiec 0-2
13-11-2021 (So) - 11:00 Slavia Ruda Śl. - Niwy Brudzowice 0-0
13-11-2021 (So) - 14:00 MCKS Czeladź - RKS Grodziec 6-3
13-11-2021 (So) - 13:00 Sarmacja Będzin - GKS II Katowice 0-3
13-11-2021 (So) - 14:00 Pogoń Imielin - Źródło Kromołów 2-1
14-11-2021 (N) - 11:30 Górnik MK Katowice - Górnik Wojkowice 2-1
14-11-2021 (N) - 14:00 AKS Mikołów - Górnik 09 Mysłowice 3-1
14-11-2021 (N) - 14:00 Grunwald Ruda Śl. - Cyklon Rogoźnik 3-8
05-03-2022 (So) - 11:00 Tęcza Błędów - Ostoja Żelisławice -
Kolejka 17
20-11-2021 (So) - 14:00 Źródło Kromołów - AKS Mikołów 1-3
20-11-2021 (So) - 11:00 Górnik 09 Mysłowice - Górnik MK Katowice 3-0
20-11-2021 (So) - 13:00 Górnik Wojkowice - Sarmacja Będzin 0-1
20-11-2021 (So) - 18:00 GKS II Katowice - MCKS Czeladź 3-0
20-11-2021 (So) - 11:00 RKS Grodziec - Slavia Ruda Śl. 1-3
20-11-2021 (So) - 14:00 Niwy Brudzowice - Tęcza Błędów 1-2
20-11-2021 (So) - 11:00 Ostoja Żelisławice - Grunwald Ruda Śl. 2-2
20-11-2021 (So) - 16:00 Zagłębie II Sosnowiec - Pogoń Imielin 2-1
21-11-2021 (N) - 11:00 Cyklon Rogoźnik - Sparta Katowice 3-3
Kolejka 18
19-03-2022 (So) - 15:00 Cyklon Rogoźnik - Zagłębie II Sosnowiec -
19-03-2022 (So) - 15:00 Ostoja Żelisławice - Sparta Katowice -
19-03-2022 (So) - 15:00 Niwy Brudzowice - Grunwald Ruda Śl. -
19-03-2022 (So) - 15:00 RKS Grodziec - Tęcza Błędów -
19-03-2022 (So) - 15:00 GKS II Katowice - Slavia Ruda Śl. -
19-03-2022 (So) - 15:00 Górnik Wojkowice - MCKS Czeladź -
19-03-2022 (So) - 15:00 Górnik 09 Mysłowice - Sarmacja Będzin -
19-03-2022 (So) - 15:00 Źródło Kromołów - Górnik MK Katowice -
19-03-2022 (So) - 15:00 Pogoń Imielin - AKS Mikołów -
Kolejka 19
26-03-2022 (So) - 15:00 Górnik MK Katowice - AKS Mikołów -
26-03-2022 (So) - 13:00 Sarmacja Będzin - Źródło Kromołów -
26-03-2022 (So) - 15:00 MCKS Czeladź - Górnik 09 Mysłowice -
26-03-2022 (So) - 15:00 Slavia Ruda Śl. - Górnik Wojkowice -
26-03-2022 (So) - 15:00 Tęcza Błędów - GKS II Katowice -
26-03-2022 (So) - 15:00 Grunwald Ruda Śl. - RKS Grodziec -
26-03-2022 (So) - 15:00 Sparta Katowice - Niwy Brudzowice -
26-03-2022 (So) - 15:00 Zagłębie II Sosnowiec - Ostoja Żelisławice -
26-03-2022 (So) - 15:00 Cyklon Rogoźnik - Pogoń Imielin -
Kolejka 20
02-04-2022 (So) - 16:00 Ostoja Żelisławice - Cyklon Rogoźnik -
02-04-2022 (So) - 16:00 Niwy Brudzowice - Zagłębie II Sosnowiec -
02-04-2022 (So) - 16:00 RKS Grodziec - Sparta Katowice -
02-04-2022 (So) - 16:00 GKS II Katowice - Grunwald Ruda Śl. -
02-04-2022 (So) - 16:00 Górnik Wojkowice - Tęcza Błędów -
02-04-2022 (So) - 16:00 Górnik 09 Mysłowice - Slavia Ruda Śl. -
02-04-2022 (So) - 16:00 Źródło Kromołów - MCKS Czeladź -
02-04-2022 (So) - 16:00 AKS Mikołów - Sarmacja Będzin -
02-04-2022 (So) - 16:00 Pogoń Imielin - Górnik MK Katowice -
Kolejka 21
09-04-2022 (So) - 13:00 Sarmacja Będzin - Górnik MK Katowice -
09-04-2022 (So) - 16:30 MCKS Czeladź - AKS Mikołów -
09-04-2022 (So) - 16:30 Slavia Ruda Śl. - Źródło Kromołów -
09-04-2022 (So) - 16:30 Tęcza Błędów - Górnik 09 Mysłowice -
09-04-2022 (So) - 16:30 Grunwald Ruda Śl. - Górnik Wojkowice -
09-04-2022 (So) - 16:30 Sparta Katowice - GKS II Katowice -
09-04-2022 (So) - 16:30 Zagłębie II Sosnowiec - RKS Grodziec -
09-04-2022 (So) - 16:30 Cyklon Rogoźnik - Niwy Brudzowice -
09-04-2022 (So) - 16:30 Ostoja Żelisławice - Pogoń Imielin -
Kolejka 22
16-04-2022 (So) - 11:00 Niwy Brudzowice - Ostoja Żelisławice -
16-04-2022 (So) - 11:00 RKS Grodziec - Cyklon Rogoźnik -
16-04-2022 (So) - 11:00 GKS II Katowice - Zagłębie II Sosnowiec -
16-04-2022 (So) - 11:00 Sparta Katowice - Górnik Wojkowice -
16-04-2022 (So) - 11:00 Górnik 09 Mysłowice - Grunwald Ruda Śl. -
16-04-2022 (So) - 11:00 Źródło Kromołów - Tęcza Błędów -
16-04-2022 (So) - 11:00 AKS Mikołów - Slavia Ruda Śl. -
16-04-2022 (So) - 11:00 Górnik MK Katowice - MCKS Czeladź -
16-04-2022 (So) - 11:00 Pogoń Imielin - Sarmacja Będzin -
Kolejka 23
23-04-2022 (So) - 16:30 MCKS Czeladź - Sarmacja Będzin -
23-04-2022 (So) - 16:30 Slavia Ruda Śl. - Górnik MK Katowice -
23-04-2022 (So) - 16:30 Tęcza Błędów - AKS Mikołów -
23-04-2022 (So) - 16:30 Grunwald Ruda Śl. - Źródło Kromołów -
23-04-2022 (So) - 16:30 Sparta Katowice - Górnik 09 Mysłowice -
23-04-2022 (So) - 16:30 Zagłębie II Sosnowiec - Górnik Wojkowice -
23-04-2022 (So) - 16:30 Cyklon Rogoźnik - GKS II Katowice -
23-04-2022 (So) - 16:30 Ostoja Żelisławice - RKS Grodziec -
23-04-2022 (So) - 16:30 Niwy Brudzowice - Pogoń Imielin -
Kolejka 24
30-04-2022 (So) - 17:00 RKS Grodziec - Niwy Brudzowice -
30-04-2022 (So) - 17:00 GKS II Katowice - Ostoja Żelisławice -
30-04-2022 (So) - 17:00 Górnik Wojkowice - Cyklon Rogoźnik -
30-04-2022 (So) - 17:00 Górnik 09 Mysłowice - Zagłębie II Sosnowiec -
30-04-2022 (So) - 17:00 Źródło Kromołów - Sparta Katowice -
30-04-2022 (So) - 17:00 AKS Mikołów - Grunwald Ruda Śl. -
30-04-2022 (So) - 17:00 Górnik MK Katowice - Tęcza Błędów -
30-04-2022 (So) - 13:00 Sarmacja Będzin - Slavia Ruda Śl. -
30-04-2022 (So) - 17:00 Pogoń Imielin - MCKS Czeladź -
Kolejka 25
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Slavia Ruda Śl. - MCKS Czeladź -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Tęcza Błędów - Sarmacja Będzin -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Grunwald Ruda Śl. - Górnik MK Katowice -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Sparta Katowice - AKS Mikołów -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Zagłębie II Sosnowiec - Źródło Kromołów -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Cyklon Rogoźnik - Górnik 09 Mysłowice -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Ostoja Żelisławice - Górnik Wojkowice -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Niwy Brudzowice - GKS II Katowice -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 RKS Grodziec - Pogoń Imielin -
Kolejka 26
07-05-2022 (So) - 17:00 GKS II Katowice - RKS Grodziec -
07-05-2022 (So) - 17:00 Górnik Wojkowice - Niwy Brudzowice -
07-05-2022 (So) - 17:00 Górnik 09 Mysłowice - Ostoja Żelisławice -
07-05-2022 (So) - 17:00 Źródło Kromołów - Cyklon Rogoźnik -
07-05-2022 (So) - 17:00 AKS Mikołów - Zagłębie II Sosnowiec -
07-05-2022 (So) - 17:00 Górnik MK Katowice - Sparta Katowice -
07-05-2022 (So) - 13:00 Sarmacja Będzin - Grunwald Ruda Śl. -
07-05-2022 (So) - 17:00 MCKS Czeladź - Tęcza Błędów -
07-05-2022 (So) - 17:00 Pogoń Imielin - Slavia Ruda Śl. -
Kolejka 27
14-05-2022 (So) - 17:00 Tęcza Błędów - Slavia Ruda Śl. -
14-05-2022 (So) - 17:00 Grunwald Ruda Śl. - MCKS Czeladź -
14-05-2022 (So) - 17:00 Sparta Katowice - Sarmacja Będzin -
14-05-2022 (So) - 17:00 Zagłębie II Sosnowiec - Górnik MK Katowice -
14-05-2022 (So) - 17:00 Cyklon Rogoźnik - AKS Mikołów -
14-05-2022 (So) - 17:00 Ostoja Żelisławice - Źródło Kromołów -
14-05-2022 (So) - 17:00 Niwy Brudzowice - Górnik 09 Mysłowice -
14-05-2022 (So) - 17:00 RKS Grodziec - Górnik Wojkowice -
14-05-2022 (So) - 17:00 GKS II Katowice - Pogoń Imielin -
Kolejka 28
21-05-2022 (So) - 17:00 Górnik Wojkowice - GKS II Katowice -
21-05-2022 (So) - 17:00 Górnik 09 Mysłowice - RKS Grodziec -
21-05-2022 (So) - 17:00 Źródło Kromołów - Niwy Brudzowice -
21-05-2022 (So) - 17:00 AKS Mikołów - Ostoja Żelisławice -
21-05-2022 (So) - 17:00 Górnik MK Katowice - Cyklon Rogoźnik -
21-05-2022 (So) - 13:00 Sarmacja Będzin - Zagłębie II Sosnowiec -
21-05-2022 (So) - 17:00 MCKS Czeladź - Sparta Katowice -
21-05-2022 (So) - 17:00 Slavia Ruda Śl. - Grunwald Ruda Śl. -
21-05-2022 (So) - 17:00 Pogoń Imielin - Tęcza Błędów -
Kolejka 29
28-05-2022 (So) - 17:00 Grunwald Ruda Śl. - Tęcza Błędów -
28-05-2022 (So) - 17:00 Sparta Katowice - Slavia Ruda Śl. -
28-05-2022 (So) - 17:00 Zagłębie II Sosnowiec - MCKS Czeladź -
28-05-2022 (So) - 17:00 Cyklon Rogoźnik - Sarmacja Będzin -
28-05-2022 (So) - 17:00 Ostoja Żelisławice - Górnik MK Katowice -
28-05-2022 (So) - 17:00 Niwy Brudzowice - AKS Mikołów -
28-05-2022 (So) - 17:00 RKS Grodziec - Źródło Kromołów -
28-05-2022 (So) - 17:00 GKS II Katowice - Górnik 09 Mysłowice -
28-05-2022 (So) - 17:00 Górnik Wojkowice - Pogoń Imielin -
Kolejka 30
04-06-2022 (So) - 17:00 Górnik 09 Mysłowice - Górnik Wojkowice -
04-06-2022 (So) - 17:00 Źródło Kromołów - GKS II Katowice -
04-06-2022 (So) - 17:00 AKS Mikołów - RKS Grodziec -
04-06-2022 (So) - 17:00 Górnik MK Katowice - Niwy Brudzowice -
04-06-2022 (So) - 13:00 Sarmacja Będzin - Ostoja Żelisławice -
04-06-2022 (So) - 17:00 MCKS Czeladź - Cyklon Rogoźnik -
04-06-2022 (So) - 17:00 Slavia Ruda Śl. - Zagłębie II Sosnowiec -
04-06-2022 (So) - 17:00 Tęcza Błędów - Sparta Katowice -
04-06-2022 (So) - 17:00 Pogoń Imielin - Grunwald Ruda Śl. -
Kolejka 31
11-06-2022 (So) - 17:00 Sparta Katowice - Grunwald Ruda Śl. -
11-06-2022 (So) - 17:00 Zagłębie II Sosnowiec - Tęcza Błędów -
11-06-2022 (So) - 17:00 Cyklon Rogoźnik - Slavia Ruda Śl. -
11-06-2022 (So) - 17:00 Ostoja Żelisławice - MCKS Czeladź -
11-06-2022 (So) - 17:00 Niwy Brudzowice - Sarmacja Będzin -
11-06-2022 (So) - 17:00 RKS Grodziec - Górnik MK Katowice -
11-06-2022 (So) - 17:00 GKS II Katowice - AKS Mikołów -
11-06-2022 (So) - 17:00 Górnik Wojkowice - Źródło Kromołów -
11-06-2022 (So) - 17:00 Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin -
Kolejka 32
15-06-2022 (Śr) - 18:00 Źródło Kromołów - Górnik 09 Mysłowice -
15-06-2022 (Śr) - 18:00 AKS Mikołów - Górnik Wojkowice -
15-06-2022 (Śr) - 18:00 Górnik MK Katowice - GKS II Katowice -
15-06-2022 (Śr) - 17:00 Sarmacja Będzin - RKS Grodziec -
15-06-2022 (Śr) - 18:00 MCKS Czeladź - Niwy Brudzowice -
15-06-2022 (Śr) - 18:00 Slavia Ruda Śl. - Ostoja Żelisławice -
15-06-2022 (Śr) - 18:00 Tęcza Błędów - Cyklon Rogoźnik -
15-06-2022 (Śr) - 18:00 Grunwald Ruda Śl. - Zagłębie II Sosnowiec -
15-06-2022 (Śr) - 18:00 Pogoń Imielin - Sparta Katowice -
Kolejka 33
18-06-2022 (So) - 17:00 Zagłębie II Sosnowiec - Sparta Katowice -
18-06-2022 (So) - 17:00 Cyklon Rogoźnik - Grunwald Ruda Śl. -
18-06-2022 (So) - 17:00 Ostoja Żelisławice - Tęcza Błędów -
18-06-2022 (So) - 17:00 Niwy Brudzowice - Slavia Ruda Śl. -
18-06-2022 (So) - 17:00 RKS Grodziec - MCKS Czeladź -
18-06-2022 (So) - 17:00 GKS II Katowice - Sarmacja Będzin -
18-06-2022 (So) - 17:00 Górnik Wojkowice - Górnik MK Katowice -
18-06-2022 (So) - 17:00 Górnik 09 Mysłowice - AKS Mikołów -
18-06-2022 (So) - 17:00 Źródło Kromołów - Pogoń Imielin -
Kolejka 34
26-06-2022 (N) - 18:00 Górnik MK Katowice - Górnik 09 Mysłowice -
26-06-2022 (N) - 18:00 Sarmacja Będzin - Górnik Wojkowice -
26-06-2022 (N) - 18:00 MCKS Czeladź - GKS II Katowice -
26-06-2022 (N) - 18:00 Slavia Ruda Śl. - RKS Grodziec -
26-06-2022 (N) - 18:00 Tęcza Błędów - Niwy Brudzowice -
26-06-2022 (N) - 18:00 Grunwald Ruda Śl. - Ostoja Żelisławice -
26-06-2022 (N) - 18:00 Sparta Katowice - Cyklon Rogoźnik -
26-06-2022 (N) - 18:00 Pogoń Imielin - Zagłębie II Sosnowiec -
26-06-2022 (N) - 18:00 AKS Mikołów - Źródło Kromołów -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!