Timetable
Piłka nożna -
Klasa W Bytom-Zabrze (1),
2021/2022
Kolejka 1 | ||
14-08-2021 (So) - 11:00 | Przyszłość Ciochowice - Orzeł Piekary Śl. | 2-3 |
14-08-2021 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Orzeł Miedary | 1-2 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - Sośnica Gliwice | 1-4 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Start Sierakowice - Olimpia Boruszowice | 2-0 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | LKS Żyglin - Gwiazda Chudów | 1-0 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Czarni Pyskowice - Burza Borowa Wieś | 1-1 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Sokół Orzech | 1-3 |
01-09-2021 (Śr) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - Górnik Bobrowniki Śl. | 5-1 |
Kolejka 2 | ||
21-08-2021 (So) - 14:30 | Przyszłość Ciochowice - ŁTS Łabędy | 0-2 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Burza Borowa Wieś - LKS Żyglin | 2-0 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Gwiazda Chudów - Odra Miasteczko Śl. | 1-1 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Start Sierakowice | 2-0 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Olimpia Boruszowice - Silesia Miechowice | 3-2 |
21-08-2021 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Drama Zbrosławice | 0-2 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Piekary Śl. - Orzeł Miedary | 3-6 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Sokół Orzech - Czarni Pyskowice | 2-1 |
Kolejka 3 | ||
25-08-2021 (Śr) - 18:00 | Orzeł Miedary - Sośnica Gliwice | 3-3 |
25-08-2021 (Śr) - 18:00 | Start Sierakowice - Gwiazda Chudów | 1-7 |
25-08-2021 (Śr) - 18:00 | Odra Miasteczko Śl. - Burza Borowa Wieś | 2-0 |
25-08-2021 (Śr) - 18:00 | LKS Żyglin - Sokół Orzech | 1-1 |
25-08-2021 (Śr) - 18:00 | Czarni Pyskowice - Przyszłość Ciochowice | 1-2 |
25-08-2021 (Śr) - 18:00 | ŁTS Łabędy - Orzeł Piekary Śl. | 3-1 |
25-08-2021 (Śr) - 18:00 | Drama Zbrosławice - Olimpia Boruszowice | 4-1 |
08-09-2021 (Śr) - 18:00 | Silesia Miechowice - Górnik Bobrowniki Śl. | 1-2 |
Kolejka 4 | ||
28-08-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Piekary Śl. - Sośnica Gliwice | 0-2 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Olimpia Boruszowice - Orzeł Miedary | 0-3 v.o. |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Gwiazda Chudów - Silesia Miechowice | 3-3 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Burza Borowa Wieś - Start Sierakowice | 1-2 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Sokół Orzech - Odra Miasteczko Śl. | 1-1 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Czarni Pyskowice | 4-1 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Drama Zbrosławice | 1-7 |
08-09-2021 (Śr) - 17:00 | Przyszłość Ciochowice - LKS Żyglin | 2-2 |
Kolejka 5 | ||
01-09-2021 (Śr) - 17:00 | LKS Żyglin - ŁTS Łabędy | 2-2 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Orzeł Miedary - Górnik Bobrowniki Śl. | 8-0 |
04-09-2021 (So) - 12:00 | Drama Zbrosławice - Gwiazda Chudów | 7-1 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Silesia Miechowice - Burza Borowa Wieś | 4-1 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Start Sierakowice - Sokół Orzech | 5-3 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Odra Miasteczko Śl. - Przyszłość Ciochowice | 6-0 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Czarni Pyskowice - Orzeł Piekary Śl. | 1-2 |
05-09-2021 (N) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Olimpia Boruszowice | 1-4 |
Kolejka 6 | ||
11-09-2021 (So) - 16:00 | Czarni Pyskowice - LKS Żyglin | 1-0 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | ŁTS Łabędy - Odra Miasteczko Śl. | 1-3 |
11-09-2021 (So) - 14:00 | Przyszłość Ciochowice - Start Sierakowice | 1-4 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Sokół Orzech - Silesia Miechowice | 3-2 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Burza Borowa Wieś - Drama Zbrosławice | 2-6 |
11-09-2021 (So) - 11:00 | Gwiazda Chudów - Orzeł Miedary | 1-1 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Sośnica Gliwice | 2-5 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Orzeł Piekary Śl. - Olimpia Boruszowice | 1-1 |
Kolejka 7 | ||
18-09-2021 (So) - 15:00 | Sośnica Gliwice - Gwiazda Chudów | 1-1 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | Orzeł Miedary - Burza Borowa Wieś | 7-0 |
18-09-2021 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Sokół Orzech | 6-0 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Silesia Miechowice - Przyszłość Ciochowice | 2-2 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Start Sierakowice - ŁTS Łabędy | 0-0 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Odra Miasteczko Śl. - Czarni Pyskowice | 2-0 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Orzeł Piekary Śl. - LKS Żyglin | 2-4 |
19-09-2021 (N) - 16:30 | Olimpia Boruszowice - Górnik Bobrowniki Śl. | 3-2 |
Kolejka 8 | ||
25-09-2021 (So) - 15:00 | LKS Żyglin - Odra Miasteczko Śl. | 1-2 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Czarni Pyskowice - Start Sierakowice | 0-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | ŁTS Łabędy - Silesia Miechowice | 3-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Przyszłość Ciochowice - Drama Zbrosławice | 2-3 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Sokół Orzech - Orzeł Miedary | 1-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Burza Borowa Wieś - Sośnica Gliwice | 1-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Gwiazda Chudów - Olimpia Boruszowice | 2-2 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Orzeł Piekary Śl. - Górnik Bobrowniki Śl. | 2-1 |
Kolejka 9 | ||
02-10-2021 (So) - 15:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Gwiazda Chudów | 1-4 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Olimpia Boruszowice - Burza Borowa Wieś | 2-1 |
02-10-2021 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Sokół Orzech | 3-0 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Miedary - Przyszłość Ciochowice | 11-3 |
02-10-2021 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - ŁTS Łabędy | 4-2 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Silesia Miechowice - Czarni Pyskowice | 5-0 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Start Sierakowice - LKS Żyglin | 3-1 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Odra Miasteczko Śl. - Orzeł Piekary Śl. | 2-0 |
Kolejka 10 | ||
09-10-2021 (So) - 15:00 | Odra Miasteczko Śl. - Start Sierakowice | 5-0 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Żyglin - Silesia Miechowice | 2-4 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Czarni Pyskowice - Drama Zbrosławice | 0-3 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | ŁTS Łabędy - Orzeł Miedary | 0-1 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Przyszłość Ciochowice - Sośnica Gliwice | 1-2 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Sokół Orzech - Olimpia Boruszowice | 1-3 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Burza Borowa Wieś - Górnik Bobrowniki Śl. | 5-0 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Piekary Śl. - Gwiazda Chudów | 3-5 |
Kolejka 11 | ||
16-10-2021 (So) - 15:00 | Gwiazda Chudów - Burza Borowa Wieś | 1-0 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Sokół Orzech | 1-4 |
16-10-2021 (So) - 16:00 | Olimpia Boruszowice - Przyszłość Ciochowice | 0-3 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Miedary - Czarni Pyskowice | 6-1 |
16-10-2021 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - LKS Żyglin | 4-1 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Silesia Miechowice - Odra Miasteczko Śl. | 1-1 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Start Sierakowice - Orzeł Piekary Śl. | 0-0 |
11-11-2021 (Cz) - 11:00 | Sośnica Gliwice - ŁTS Łabędy | 1-0 |
Kolejka 12 | ||
23-10-2021 (So) - 15:00 | Start Sierakowice - Silesia Miechowice | 4-0 |
23-10-2021 (So) - 12:30 | LKS Żyglin - Orzeł Miedary | 3-6 |
23-10-2021 (So) - 13:00 | Czarni Pyskowice - Sośnica Gliwice | 2-2 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | ŁTS Łabędy - Olimpia Boruszowice | 5-2 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Sokół Orzech - Gwiazda Chudów | 0-2 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Piekary Śl. - Burza Borowa Wieś | 1-3 |
24-10-2021 (N) - 11:00 | Przyszłość Ciochowice - Górnik Bobrowniki Śl. | 0-1 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Odra Miasteczko Śl. - Drama Zbrosławice | 0-3 |
Kolejka 13 | ||
30-10-2021 (So) - 14:00 | Burza Borowa Wieś - Sokół Orzech | 3-0 |
30-10-2021 (So) - 14:00 | Gwiazda Chudów - Przyszłość Ciochowice | 2-2 |
30-10-2021 (So) - 14:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - ŁTS Łabędy | 0-2 |
30-10-2021 (So) - 14:00 | Olimpia Boruszowice - Czarni Pyskowice | 3-1 |
30-10-2021 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - LKS Żyglin | 3-0 |
30-10-2021 (So) - 14:00 | Orzeł Miedary - Odra Miasteczko Śl. | 3-2 |
30-10-2021 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Start Sierakowice | 6-0 |
30-10-2021 (So) - 16:00 | Silesia Miechowice - Orzeł Piekary Śl. | 2-0 |
Kolejka 14 | ||
06-11-2021 (So) - 16:00 | Silesia Miechowice - Drama Zbrosławice | 1-6 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Start Sierakowice - Orzeł Miedary | 1-5 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | LKS Żyglin - Olimpia Boruszowice | 1-1 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Czarni Pyskowice - Górnik Bobrowniki Śl. | 3-1 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | ŁTS Łabędy - Gwiazda Chudów | 2-1 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Przyszłość Ciochowice - Burza Borowa Wieś | 1-2 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Orzeł Piekary Śl. - Sokół Orzech | 5-3 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | Odra Miasteczko Śl. - Sośnica Gliwice | 4-1 |
Kolejka 15 | ||
11-11-2021 (Cz) - 13:30 | Górnik Bobrowniki Śl. - LKS Żyglin | 3-2 |
13-11-2021 (So) - 11:00 | Orzeł Miedary - Silesia Miechowice | 5-0 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Sokół Orzech - Przyszłość Ciochowice | 1-2 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Burza Borowa Wieś - ŁTS Łabędy | 4-0 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Gwiazda Chudów - Czarni Pyskowice | 1-1 |
13-11-2021 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Orzeł Piekary Śl. | 5-1 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Olimpia Boruszowice - Odra Miasteczko Śl. | 1-0 |
13-11-2021 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Start Sierakowice | 1-0 |
Kolejka 16 | ||
19-03-2022 (So) - 15:00 | Orzeł Miedary - Drama Zbrosławice | 1-1 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Sośnica Gliwice - Silesia Miechowice | 1-2 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Olimpia Boruszowice - Start Sierakowice | 2-2 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Odra Miasteczko Śl. | 2-3 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Gwiazda Chudów - LKS Żyglin | 1-4 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Burza Borowa Wieś - Czarni Pyskowice | 0-1 |
19-03-2022 (So) - 14:00 | Sokół Orzech - ŁTS Łabędy | 0-2 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Orzeł Piekary Śl. - Przyszłość Ciochowice | 1-2 |
Kolejka 17 | ||
26-03-2022 (So) - 15:00 | ŁTS Łabędy - Przyszłość Ciochowice | 1-3 |
26-03-2022 (So) - 15:00 | Czarni Pyskowice - Sokół Orzech | 1-1 |
26-03-2022 (So) - 15:00 | LKS Żyglin - Burza Borowa Wieś | 2-3 |
26-03-2022 (So) - 15:00 | Odra Miasteczko Śl. - Gwiazda Chudów | 1-1 |
26-03-2022 (So) - 15:00 | Start Sierakowice - Górnik Bobrowniki Śl. | 4-1 |
26-03-2022 (So) - 15:00 | Silesia Miechowice - Olimpia Boruszowice | 2-2 |
26-03-2022 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Sośnica Gliwice | 4-0 |
26-03-2022 (So) - 15:00 | Orzeł Miedary - Orzeł Piekary Śl. | 2-0 |
Kolejka 18 | ||
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Sośnica Gliwice - Orzeł Miedary | 0-3 |
03-05-2022 (Wt) - 15:00 | Olimpia Boruszowice - Drama Zbrosławice | 0-6 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Silesia Miechowice | 0-3 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Gwiazda Chudów - Start Sierakowice | 3-1 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Burza Borowa Wieś - Odra Miasteczko Śl. | 3-0 v.o. |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Sokół Orzech - LKS Żyglin | 0-2 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Przyszłość Ciochowice - Czarni Pyskowice | 2-2 |
04-05-2022 (Śr) - 18:00 | Orzeł Piekary Śl. - ŁTS Łabędy | 4-2 |
Kolejka 19 | ||
09-04-2022 (So) - 17:00 | Czarni Pyskowice - ŁTS Łabędy | 2-2 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | LKS Żyglin - Przyszłość Ciochowice | 3-1 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - Sokół Orzech | 4-2 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Start Sierakowice - Burza Borowa Wieś | 2-1 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - Gwiazda Chudów | 2-1 |
09-04-2022 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Górnik Bobrowniki Śl. | 11-1 |
09-04-2022 (So) - 12:30 | Sośnica Gliwice - Orzeł Piekary Śl. | 3-1 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Orzeł Miedary - Olimpia Boruszowice | 1-0 |
Kolejka 20 | ||
16-04-2022 (So) - 15:00 | Olimpia Boruszowice - Sośnica Gliwice | 1-1 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Orzeł Miedary | 1-3 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Gwiazda Chudów - Drama Zbrosławice | 0-9 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Burza Borowa Wieś - Silesia Miechowice | 2-0 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Sokół Orzech - Start Sierakowice | 2-3 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Przyszłość Ciochowice - Odra Miasteczko Śl. | 1-2 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | ŁTS Łabędy - LKS Żyglin | 1-5 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | Orzeł Piekary Śl. - Czarni Pyskowice | 0-1 |
Kolejka 21 | ||
23-04-2022 (So) - 17:00 | LKS Żyglin - Czarni Pyskowice | 3-1 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - ŁTS Łabędy | 0-0 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Start Sierakowice - Przyszłość Ciochowice | 0-3 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - Sokół Orzech | 4-0 |
23-04-2022 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Burza Borowa Wieś | 3-0 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Orzeł Miedary - Gwiazda Chudów | 3-1 |
23-04-2022 (So) - 12:30 | Sośnica Gliwice - Górnik Bobrowniki Śl. | 5-3 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Olimpia Boruszowice - Orzeł Piekary Śl. | 4-2 |
Kolejka 22 | ||
30-04-2022 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Olimpia Boruszowice | 2-5 |
30-04-2022 (So) - 15:00 | Gwiazda Chudów - Sośnica Gliwice | 3-4 |
30-04-2022 (So) - 11:00 | Burza Borowa Wieś - Orzeł Miedary | 2-1 |
30-04-2022 (So) - 12:00 | Sokół Orzech - Drama Zbrosławice | 0-5 |
30-04-2022 (So) - 11:00 | Przyszłość Ciochowice - Silesia Miechowice | 0-2 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Start Sierakowice | 2-2 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Czarni Pyskowice - Odra Miasteczko Śl. | 1-2 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | LKS Żyglin - Orzeł Piekary Śl. | 3-1 |
Kolejka 23 | ||
07-05-2022 (So) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - LKS Żyglin | 2-0 |
07-05-2022 (So) - 11:00 | Start Sierakowice - Czarni Pyskowice | 3-3 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - ŁTS Łabędy | 3-0 |
07-05-2022 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Przyszłość Ciochowice | 3-3 |
07-05-2022 (So) - 11:00 | Orzeł Miedary - Sokół Orzech | 2-2 |
07-05-2022 (So) - 12:30 | Sośnica Gliwice - Burza Borowa Wieś | 3-1 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Olimpia Boruszowice - Gwiazda Chudów | 1-5 |
07-05-2022 (So) - 11:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Orzeł Piekary Śl. | 5-4 |
Kolejka 24 | ||
14-05-2022 (So) - 17:00 | Gwiazda Chudów - Górnik Bobrowniki Śl. | 7-2 |
14-05-2022 (So) - 17:30 | Burza Borowa Wieś - Olimpia Boruszowice | 1-2 |
14-05-2022 (So) - 15:30 | Sokół Orzech - Sośnica Gliwice | 3-0 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Przyszłość Ciochowice - Orzeł Miedary | 1-0 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Drama Zbrosławice | 1-3 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Czarni Pyskowice - Silesia Miechowice | 0-4 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Żyglin - Start Sierakowice | 2-1 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Orzeł Piekary Śl. - Odra Miasteczko Śl. | 2-2 |
Kolejka 25 | ||
21-05-2022 (So) - 13:30 | Start Sierakowice - Odra Miasteczko Śl. | 2-2 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - LKS Żyglin | 8-1 |
21-05-2022 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Czarni Pyskowice | 7-0 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Orzeł Miedary - ŁTS Łabędy | 5-1 |
21-05-2022 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Przyszłość Ciochowice | 0-1 |
21-05-2022 (So) - 17:30 | Olimpia Boruszowice - Sokół Orzech | 3-1 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Burza Borowa Wieś | 2-4 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Gwiazda Chudów - Orzeł Piekary Śl. | 5-2 |
Kolejka 26 | ||
28-05-2022 (So) - 17:00 | Burza Borowa Wieś - Gwiazda Chudów | 4-1 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Sokół Orzech - Górnik Bobrowniki Śl. | 1-1 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Przyszłość Ciochowice - Olimpia Boruszowice | 3-1 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Sośnica Gliwice | 0-0 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Czarni Pyskowice - Orzeł Miedary | 2-3 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Żyglin - Drama Zbrosławice | 1-3 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - Silesia Miechowice | 3-1 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Orzeł Piekary Śl. - Start Sierakowice | 3-1 |
Kolejka 27 | ||
03-06-2022 (Pt) - 18:00 | Orzeł Miedary - LKS Żyglin | 6-2 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - Start Sierakowice | 4-4 |
04-06-2022 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Odra Miasteczko Śl. | 4-1 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Olimpia Boruszowice - ŁTS Łabędy | 0-3 |
04-06-2022 (So) - 11:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Przyszłość Ciochowice | 3-3 |
04-06-2022 (So) - 11:00 | Gwiazda Chudów - Sokół Orzech | 9-1 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Burza Borowa Wieś - Orzeł Piekary Śl. | 1-2 |
05-06-2022 (N) - 17:30 | Sośnica Gliwice - Czarni Pyskowice | 5-1 |
Kolejka 28 | ||
08-06-2022 (Śr) - 18:00 | Sokół Orzech - Burza Borowa Wieś | 2-1 |
08-06-2022 (Śr) - 18:00 | Przyszłość Ciochowice - Gwiazda Chudów | 1-5 |
08-06-2022 (Śr) - 18:00 | ŁTS Łabędy - Górnik Bobrowniki Śl. | 1-2 |
08-06-2022 (Śr) - 18:00 | Czarni Pyskowice - Olimpia Boruszowice | 4-2 |
08-06-2022 (Śr) - 18:00 | LKS Żyglin - Sośnica Gliwice | 1-1 |
08-06-2022 (Śr) - 18:00 | Odra Miasteczko Śl. - Orzeł Miedary | 2-1 |
08-06-2022 (Śr) - 18:00 | Start Sierakowice - Drama Zbrosławice | 1-9 |
08-06-2022 (Śr) - 18:00 | Orzeł Piekary Śl. - Silesia Miechowice | 1-3 |
Kolejka 29 | ||
11-06-2022 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Silesia Miechowice | 2-3 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Orzeł Miedary - Start Sierakowice | 3-1 |
11-06-2022 (So) - 12:30 | Sośnica Gliwice - Odra Miasteczko Śl. | 0-0 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Olimpia Boruszowice - LKS Żyglin | 2-4 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Czarni Pyskowice | 4-5 |
11-06-2022 (So) - 11:00 | Gwiazda Chudów - ŁTS Łabędy | 3-3 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Burza Borowa Wieś - Przyszłość Ciochowice | 5-0 |
11-06-2022 (So) - 11:30 | Sokół Orzech - Orzeł Piekary Śl. | 1-2 |
Kolejka 30 | ||
15-06-2022 (Śr) - 18:15 | Odra Miasteczko Śl. - Olimpia Boruszowice | 3-0 |
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | Start Sierakowice - Sośnica Gliwice | 2-6 |
16-06-2022 (Cz) - 11:00 | Silesia Miechowice - Orzeł Miedary | 5-5 |
18-06-2022 (So) - 15:00 | Orzeł Piekary Śl. - Drama Zbrosławice | 0-8 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | LKS Żyglin - Górnik Bobrowniki Śl. | - |
18-06-2022 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Burza Borowa Wieś | 0-3 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Czarni Pyskowice - Gwiazda Chudów | 5-0 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Przyszłość Ciochowice - Sokół Orzech | 3-2 |