Timetable
Piłka ręczna -
II liga,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
18-09-2021 (So) - 18:00 | MKS Wieluń - Śląsk Wrocław | 31-25 |
18-09-2021 (So) - 18:00 | Zagłębie Sosnowiec - SPR Żukowo | 34-35 |
18-09-2021 (So) - 18:00 | AZS Biała Podlaska - MKS Grudziądz | 32-27 |
18-09-2021 (So) - 19:00 | SRS Przemyśl - Ostrovia Ostrów | 19-23 |
18-09-2021 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - Nielba Wągrowiec | 33-27 |
18-09-2021 (So) - 17:00 | Stal Gorzów - KPR Legionowo | 22-29 |
18-09-2021 (So) - 17:00 | Warmia Olsztyn - Padwa Zamość | 21-23 |
Kolejka 2 | ||
25-09-2021 (So) - 18:00 | Zagłębie Sosnowiec - AZS Biała Podlaska | 25-29 |
25-09-2021 (So) - 17:00 | MKS Grudziądz - SRS Przemyśl | 26-32 |
25-09-2021 (So) - 18:00 | Ostrovia Ostrów - Miedź Legnica | 24-23 |
25-09-2021 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - Stal Gorzów | 29-31 |
25-09-2021 (So) - 17:00 | Warmia Olsztyn - MKS Wieluń | 23-22 |
26-09-2021 (N) - 17:00 | SPR Żukowo - Śląsk Wrocław | 36-26 |
26-09-2021 (N) - 18:00 | KPR Legionowo - Padwa Zamość | 34-28 |
Kolejka 3 | ||
30-09-2021 (Cz) - 18:00 | AZS Biała Podlaska - SPR Żukowo | 31-22 |
02-10-2021 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - MKS Grudziądz | 27-33 |
02-10-2021 (So) - 17:00 | Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów | 20-26 |
02-10-2021 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - Padwa Zamość | 27-26 |
02-10-2021 (So) - 17:00 | MKS Wieluń - KPR Legionowo | 30-31 |
02-10-2021 (So) - 16:00 | Śląsk Wrocław - Warmia Olsztyn | 31-41 |
03-10-2021 (N) - 17:00 | SRS Przemyśl - Zagłębie Sosnowiec | ◄ 31-31 |
Kolejka 4 | ||
09-10-2021 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - MKS Wieluń | 29-30 |
09-10-2021 (So) - 18:00 | Ostrovia Ostrów - Padwa Zamość | 24-21 |
09-10-2021 (So) - 18:00 | SPR Żukowo - Warmia Olsztyn | 24-22 |
09-10-2021 (So) - 18:00 | AZS Biała Podlaska - SRS Przemyśl | 36-25 |
10-10-2021 (N) - 18:00 | KPR Legionowo - Śląsk Wrocław | 27-33 |
06-11-2021 (So) - 17:00 | MKS Grudziądz - Stal Gorzów | 27-28 |
07-11-2021 (N) - 16:00 | Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica | 29-27 |
Kolejka 5 | ||
15-10-2021 (Pt) - 18:00 | SRS Przemyśl - SPR Żukowo | 26-29 |
16-10-2021 (So) - 16:00 | Śląsk Wrocław - Nielba Wągrowiec | 27-23 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | MKS Wieluń - Ostrovia Ostrów | 21-31 |
16-10-2021 (So) - 17:00 | MKS Grudziądz - Padwa Zamość | 30-30 ► |
16-10-2021 (So) - 17:00 | Stal Gorzów - Zagłębie Sosnowiec | 29-25 |
16-10-2021 (So) - 16:00 | Miedź Legnica - AZS Biała Podlaska | 25-34 |
16-10-2021 (So) - 17:00 | Warmia Olsztyn - KPR Legionowo | 25-26 |
Kolejka 6 | ||
23-10-2021 (So) - 18:00 | SPR Żukowo - KPR Legionowo | 23-32 |
23-10-2021 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - Warmia Olsztyn | 28-26 |
23-10-2021 (So) - 17:00 | MKS Grudziądz - MKS Wieluń | 32-31 |
23-10-2021 (So) - 18:00 | Zagłębie Sosnowiec - Padwa Zamość | 35-26 |
23-10-2021 (So) - 18:00 | AZS Biała Podlaska - Stal Gorzów | 27-26 |
23-10-2021 (So) - 18:00 | SRS Przemyśl - Miedź Legnica | 33-25 |
24-10-2021 (N) - 18:00 | Ostrovia Ostrów - Śląsk Wrocław | 34-21 |
Kolejka 7 | ||
30-10-2021 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - SPR Żukowo | 31-24 |
30-10-2021 (So) - 17:00 | Stal Gorzów - SRS Przemyśl | 23-21 |
30-10-2021 (So) - 18:00 | AZS Biała Podlaska - Padwa Zamość | 29-26 |
30-10-2021 (So) - 16:00 | MKS Wieluń - Zagłębie Sosnowiec | 34-29 |
30-10-2021 (So) - 17:00 | Warmia Olsztyn - Ostrovia Ostrów | 28-35 |
30-10-2021 (So) - 20:00 | KPR Legionowo - Nielba Wągrowiec | 28-29 |
16-01-2022 (N) - 13:00 | Śląsk Wrocław - MKS Grudziądz | 34-28 |
Kolejka 8 | ||
13-11-2021 (So) - 17:00 | SPR Żukowo - Nielba Wągrowiec | 34-36 |
13-11-2021 (So) - 17:00 | MKS Grudziądz - Warmia Olsztyn | 33-34 |
13-11-2021 (So) - 18:00 | Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław | 27-34 |
13-11-2021 (So) - 18:00 | AZS Biała Podlaska - MKS Wieluń | 30-30 ► |
13-11-2021 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - Stal Gorzów | 24-25 |
14-11-2021 (N) - 17:00 | SRS Przemyśl - Padwa Zamość | 34-26 |
14-11-2021 (N) - 18:00 | Ostrovia Ostrów - KPR Legionowo | 29-25 |
Kolejka 9 | ||
07-11-2021 (N) - 13:00 | Śląsk Wrocław - AZS Biała Podlaska | 28-36 |
20-11-2021 (So) - 18:00 | KPR Legionowo - MKS Grudziądz | 34-27 |
20-11-2021 (So) - 17:00 | Warmia Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec | 30-32 |
20-11-2021 (So) - 18:00 | Padwa Zamość - Miedź Legnica | 30-28 |
20-11-2021 (So) - 17:00 | Stal Gorzów - SPR Żukowo | ◄ 28-28 |
21-11-2021 (N) - 15:00 | Nielba Wągrowiec - Ostrovia Ostrów | 29-38 |
21-11-2021 (N) - 15:00 | MKS Wieluń - SRS Przemyśl | 34-38 |
Kolejka 10 | ||
27-11-2021 (So) - 17:00 | SPR Żukowo - Ostrovia Ostrów | 28-28 ► |
27-11-2021 (So) - 18:00 | AZS Biała Podlaska - Warmia Olsztyn | 28-25 |
27-11-2021 (So) - 18:00 | SRS Przemyśl - Śląsk Wrocław | 31-27 |
27-11-2021 (So) - 17:00 | Stal Gorzów - Padwa Zamość | 27-25 |
28-11-2021 (N) - 15:00 | Miedź Legnica - MKS Wieluń | 27-23 |
28-11-2021 (N) - 17:00 | Zagłębie Sosnowiec - KPR Legionowo | 32-31 |
28-11-2021 (N) - 15:00 | MKS Grudziądz - Nielba Wągrowiec | 33-38 |
Kolejka 11 | ||
04-12-2021 (So) - 18:00 | Padwa Zamość - SPR Żukowo | 27-25 |
04-12-2021 (So) - 19:00 | MKS Wieluń - Stal Gorzów | 28-29 |
04-12-2021 (So) - 16:00 | Śląsk Wrocław - Miedź Legnica | 27-26 |
04-12-2021 (So) - 17:00 | Warmia Olsztyn - SRS Przemyśl | 27-27 ► |
04-12-2021 (So) - 17:00 | KPR Legionowo - AZS Biała Podlaska | 29-24 |
04-12-2021 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - Zagłębie Sosnowiec | 41-30 |
04-12-2021 (So) - 18:00 | Ostrovia Ostrów - MKS Grudziądz | 29-22 |
Kolejka 12 | ||
11-12-2021 (So) - 18:00 | Padwa Zamość - MKS Wieluń | 28-26 |
11-12-2021 (So) - 17:00 | Stal Gorzów - Śląsk Wrocław | 28-30 |
11-12-2021 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - Warmia Olsztyn | 24-23 |
11-12-2021 (So) - 18:00 | SPR Żukowo - MKS Grudziądz | 29-30 |
11-12-2021 (So) - 18:00 | AZS Biała Podlaska - Nielba Wągrowiec | 39-27 |
12-12-2021 (N) - 17:00 | Zagłębie Sosnowiec - Ostrovia Ostrów | 33-39 |
12-12-2021 (N) - 17:00 | SRS Przemyśl - KPR Legionowo | 33-28 |
Kolejka 13 | ||
22-01-2022 (So) - 19:00 | MKS Wieluń - SPR Żukowo | 26-29 |
22-01-2022 (So) - 17:00 | Warmia Olsztyn - Stal Gorzów | 25-30 |
22-01-2022 (So) - 18:00 | KPR Legionowo - Miedź Legnica | 33-26 |
22-01-2022 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - SRS Przemyśl | 27-28 |
22-01-2022 (So) - 17:00 | MKS Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec | 31-40 |
23-01-2022 (N) - 17:00 | Śląsk Wrocław - Padwa Zamość | 37-34 |
28-01-2022 (Pt) - 18:30 | Ostrovia Ostrów - AZS Biała Podlaska | 25-24 |
Kolejka 14 | ||
29-01-2022 (So) - 17:00 | SPR Żukowo - Zagłębie Sosnowiec | 38-32 |
29-01-2022 (So) - 18:00 | Padwa Zamość - Warmia Olsztyn | 27-25 |
29-01-2022 (So) - 19:00 | KPR Legionowo - Stal Gorzów | 21-22 |
29-01-2022 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - Miedź Legnica | 38-33 |
30-01-2022 (N) - 17:00 | Śląsk Wrocław - MKS Wieluń | 28-31 |
05-02-2022 (So) - 18:00 | Ostrovia Ostrów - SRS Przemyśl | 28-29 |
05-02-2022 (So) - 17:00 | MKS Grudziądz - AZS Biała Podlaska | 33-32 |
Kolejka 15 | ||
12-02-2022 (So) - 18:00 | MKS Wieluń - Warmia Olsztyn | 27-25 |
12-02-2022 (So) - 18:00 | Padwa Zamość - KPR Legionowo | 21-28 |
12-02-2022 (So) - 17:00 | Stal Gorzów - Nielba Wągrowiec | 31-28 |
12-02-2022 (So) - 18:00 | SRS Przemyśl - MKS Grudziądz | 32-28 |
12-02-2022 (So) - 18:00 | AZS Biała Podlaska - Zagłębie Sosnowiec | 27-24 |
13-02-2022 (N) - 17:00 | Śląsk Wrocław - SPR Żukowo | ◄ 26-26 |
19-02-2022 (So) - 16:00 | Miedź Legnica - Ostrovia Ostrów | 27-35 |
Kolejka 16 | ||
26-02-2022 (So) - 17:00 | SPR Żukowo - AZS Biała Podlaska | 33-30 |
26-02-2022 (So) - 17:00 | Zagłębie Sosnowiec - SRS Przemyśl | 40-35 |
26-02-2022 (So) - 17:00 | MKS Grudziądz - Miedź Legnica | 30-28 |
26-02-2022 (So) - 18:00 | Ostrovia Ostrów - Stal Gorzów | 30-28 |
26-02-2022 (So) - 18:00 | Padwa Zamość - Nielba Wągrowiec | 44-32 |
26-02-2022 (So) - 18:00 | KPR Legionowo - MKS Wieluń | 29-17 |
26-02-2022 (So) - 17:00 | Warmia Olsztyn - Śląsk Wrocław | 34-24 |
Kolejka 17 | ||
05-03-2022 (So) - 18:00 | SRS Przemyśl - AZS Biała Podlaska | ◄ 34-34 |
05-03-2022 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec | 25-29 |
05-03-2022 (So) - 17:00 | Stal Gorzów - MKS Grudziądz | 30-27 |
05-03-2022 (So) - 19:00 | Warmia Olsztyn - SPR Żukowo | 34-29 |
05-03-2022 (So) - 18:00 | MKS Wieluń - Nielba Wągrowiec | 30-26 |
06-03-2022 (N) - 17:00 | Śląsk Wrocław - KPR Legionowo | 27-31 |
06-03-2022 (N) - 17:00 | Padwa Zamość - Ostrovia Ostrów | 23-30 |
Kolejka 18 | ||
12-03-2022 (So) - 18:00 | AZS Biała Podlaska - Miedź Legnica | 30-26 |
12-03-2022 (So) - 17:00 | Zagłębie Sosnowiec - Stal Gorzów | 29-28 |
12-03-2022 (So) - 18:00 | Padwa Zamość - MKS Grudziądz | 30-25 |
12-03-2022 (So) - 18:30 | Ostrovia Ostrów - MKS Wieluń | 30-24 |
12-03-2022 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - Śląsk Wrocław | 21-22 |
12-03-2022 (So) - 19:00 | KPR Legionowo - Warmia Olsztyn | 27-17 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | SPR Żukowo - SRS Przemyśl | 29-36 |
Kolejka 19 | ||
18-03-2022 (Pt) - 19:30 | Śląsk Wrocław - Ostrovia Ostrów | 26-36 |
19-03-2022 (So) - 19:00 | KPR Legionowo - SPR Żukowo | 35-25 |
19-03-2022 (So) - 17:00 | Warmia Olsztyn - Nielba Wągrowiec | 28-26 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | MKS Wieluń - MKS Grudziądz | 26-24 |
19-03-2022 (So) - 18:00 | Padwa Zamość - Zagłębie Sosnowiec | 25-27 |
19-03-2022 (So) - 17:00 | Stal Gorzów - AZS Biała Podlaska | 26-25 |
19-03-2022 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - SRS Przemyśl | 37-35 |
Kolejka 20 | ||
26-03-2022 (So) - 19:00 | SPR Żukowo - Miedź Legnica | 35-33 |
26-03-2022 (So) - 18:00 | SRS Przemyśl - Stal Gorzów | 24-23 |
26-03-2022 (So) - 18:00 | Padwa Zamość - AZS Biała Podlaska | 24-22 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | Zagłębie Sosnowiec - MKS Wieluń | 26-29 |
26-03-2022 (So) - 18:00 | Ostrovia Ostrów - Warmia Olsztyn | 28-24 |
26-03-2022 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - KPR Legionowo | ◄ 27-27 |
27-03-2022 (N) - 15:00 | MKS Grudziądz - Śląsk Wrocław | 28-32 |
Kolejka 21 | ||
02-04-2022 (So) - 19:00 | KPR Legionowo - Ostrovia Ostrów | 25-24 |
02-04-2022 (So) - 19:00 | Warmia Olsztyn - MKS Grudziądz | 31-24 |
02-04-2022 (So) - 13:00 | Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec | 29-26 |
02-04-2022 (So) - 18:00 | MKS Wieluń - AZS Biała Podlaska | 23-29 |
02-04-2022 (So) - 18:00 | Padwa Zamość - SRS Przemyśl | 39-31 |
02-04-2022 (So) - 17:00 | Stal Gorzów - Miedź Legnica | 35-27 |
02-04-2022 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - SPR Żukowo | 36-40 |
Kolejka 22 | ||
09-04-2022 (So) - 18:00 | Ostrovia Ostrów - Nielba Wągrowiec | 38-28 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | MKS Grudziądz - KPR Legionowo | 23-32 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | SPR Żukowo - Stal Gorzów | 36-29 |
23-04-2022 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - Padwa Zamość | 31-30 |
23-04-2022 (So) - 18:00 | AZS Biała Podlaska - Śląsk Wrocław | 35-24 |
23-04-2022 (So) - 16:00 | Zagłębie Sosnowiec - Warmia Olsztyn | 33-28 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | SRS Przemyśl - MKS Wieluń | 27-31 |
Kolejka 23 | ||
28-04-2022 (Cz) - 20:00 | MKS Wieluń - Miedź Legnica | 30-27 |
29-04-2022 (Pt) - 20:00 | KPR Legionowo - Zagłębie Sosnowiec | 28-25 |
30-04-2022 (So) - 18:00 | Ostrovia Ostrów - SPR Żukowo | 38-36 |
30-04-2022 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - MKS Grudziądz | 32-23 |
30-04-2022 (So) - 19:00 | Warmia Olsztyn - AZS Biała Podlaska | 34-32 |
30-04-2022 (So) - 14:00 | Śląsk Wrocław - SRS Przemyśl | 34-34 ► |
30-04-2022 (So) - 18:00 | Padwa Zamość - Stal Gorzów | 31-23 |
Kolejka 24 | ||
07-05-2022 (So) - 16:30 | SPR Żukowo - Padwa Zamość | 31-30 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Stal Gorzów - MKS Wieluń | 27-24 |
07-05-2022 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - Śląsk Wrocław | 25-27 |
07-05-2022 (So) - 18:00 | SRS Przemyśl - Warmia Olsztyn | 34-35 |
07-05-2022 (So) - 18:00 | AZS Biała Podlaska - KPR Legionowo | 24-23 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Zagłębie Sosnowiec - Nielba Wągrowiec | 25-35 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | MKS Grudziądz - Ostrovia Ostrów | 21-36 |
Kolejka 25 | ||
14-05-2022 (So) - 17:00 | MKS Grudziądz - SPR Żukowo | 28-36 |
14-05-2022 (So) - 18:00 | Ostrovia Ostrów - Zagłębie Sosnowiec | 37-26 |
14-05-2022 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - AZS Biała Podlaska | 20-24 |
14-05-2022 (So) - 20:00 | KPR Legionowo - SRS Przemyśl | 35-28 |
14-05-2022 (So) - 19:00 | Warmia Olsztyn - Miedź Legnica | 26-22 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Śląsk Wrocław - Stal Gorzów | 24-28 |
14-05-2022 (So) - 18:00 | MKS Wieluń - Padwa Zamość | 21-30 |
Kolejka 26 | ||
21-05-2022 (So) - 17:00 | Padwa Zamość - Śląsk Wrocław | 27-23 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Stal Gorzów - Warmia Olsztyn | 27-27 ► |
21-05-2022 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - KPR Legionowo | 27-32 |
21-05-2022 (So) - 16:00 | SRS Przemyśl - Nielba Wągrowiec | 33-31 |
21-05-2022 (So) - 18:00 | AZS Biała Podlaska - Ostrovia Ostrów | 31-28 |
21-05-2022 (So) - 18:00 | Zagłębie Sosnowiec - MKS Grudziądz | 36-27 |
21-05-2022 (So) - 18:00 | SPR Żukowo - MKS Wieluń | 25-25 ► |