Timetable
Piłka nożna -
V liga Katowice gr 1,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
14-08-2021 (So) - 17:00 | Unia Rędziny - Śląsk Świętochłowice | 0-2 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Jedność Przyszowice - Przemsza Siewierz | 0-1 |
14-08-2021 (So) - 10:00 | Warta Zawiercie - Unia Kosztowy | 2-1 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - Rozwój Katowice | 2-0 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Podlesianka Katowice - Gwarek Ornontowice | 4-0 |
14-08-2021 (So) - 10:00 | Raków II Częstochowa - Szombierki Bytom | 3-2 |
14-08-2021 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - MKS Myszków | 4-1 |
14-08-2021 (So) - 19:19 | Ruch Radzionków - Polonia Łaziska G. | 2-0 |
Kolejka 2 | ||
21-08-2021 (So) - 17:00 | Polonia Łaziska G. - Unia Rędziny | 3-0 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | MKS Myszków - Ruch Radzionków | 0-1 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Szombierki Bytom - Unia Dąbrowa Górnicza | 1-1 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Raków II Częstochowa | 1-0 |
21-08-2021 (So) - 11:00 | Rozwój Katowice - Podlesianka Katowice | 1-1 |
21-08-2021 (So) - 11:00 | Unia Kosztowy - Szczakowianka Jaworzno | 0-1 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Jedność Przyszowice - Warta Zawiercie | 1-5 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Śląsk Świętochłowice | 1-0 |
Kolejka 3 | ||
24-08-2021 (Wt) - 17:30 | Raków II Częstochowa - Rozwój Katowice | 1-0 |
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | Unia Rędziny - MKS Myszków | 1-3 |
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | Warta Zawiercie - Przemsza Siewierz | 3-2 |
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | Szczakowianka Jaworzno - Jedność Przyszowice | 2-0 |
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | Podlesianka Katowice - Unia Kosztowy | 1-3 |
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | Śląsk Świętochłowice - Polonia Łaziska G. | 2-0 |
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | Unia Dąbrowa Górnicza - Gwarek Ornontowice | 3-0 |
25-08-2021 (Śr) - 19:19 | Ruch Radzionków - Szombierki Bytom | 3-0 |
Kolejka 4 | ||
28-08-2021 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Polonia Łaziska G. | 1-1 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | MKS Myszków - Śląsk Świętochłowice | 0-1 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Szombierki Bytom - Unia Rędziny | 1-1 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Ruch Radzionków | 3-4 |
28-08-2021 (So) - 11:00 | Rozwój Katowice - Unia Dąbrowa Górnicza | 2-0 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - Raków II Częstochowa | 0-2 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Jedność Przyszowice - Podlesianka Katowice | 0-5 |
28-08-2021 (So) - 11:00 | Warta Zawiercie - Szczakowianka Jaworzno | 2-1 |
Kolejka 5 | ||
04-09-2021 (So) - 16:00 | Szczakowianka Jaworzno - Przemsza Siewierz | 1-3 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Podlesianka Katowice - Warta Zawiercie | 5-3 |
04-09-2021 (So) - 11:00 | Raków II Częstochowa - Jedność Przyszowice | 7-0 |
04-09-2021 (So) - 14:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Unia Kosztowy | 0-1 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Ruch Radzionków - Rozwój Katowice | 2-1 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Unia Rędziny - Gwarek Ornontowice | 1-4 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Śląsk Świętochłowice - Szombierki Bytom | 0-3 |
05-09-2021 (N) - 15:00 | Polonia Łaziska G. - MKS Myszków | 1-3 |
Kolejka 6 | ||
11-09-2021 (So) - 16:00 | Przemsza Siewierz - MKS Myszków | 0-5 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Szombierki Bytom - Polonia Łaziska G. | 1-2 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Gwarek Ornontowice - Śląsk Świętochłowice | 2-1 |
11-09-2021 (So) - 11:00 | Rozwój Katowice - Unia Rędziny | 3-0 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Unia Kosztowy - Ruch Radzionków | 0-1 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Jedność Przyszowice - Unia Dąbrowa Górnicza | 0-4 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Warta Zawiercie - Raków II Częstochowa | 0-4 |
11-09-2021 (So) - 11:00 | Szczakowianka Jaworzno - Podlesianka Katowice | 4-1 |
Kolejka 7 | ||
18-09-2021 (So) - 16:00 | Podlesianka Katowice - Przemsza Siewierz | 1-0 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | Raków II Częstochowa - Szczakowianka Jaworzno | 5-2 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Warta Zawiercie | 1-4 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Ruch Radzionków - Jedność Przyszowice | 6-1 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | Unia Rędziny - Unia Kosztowy | 2-3 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | Śląsk Świętochłowice - Rozwój Katowice | 2-3 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Gwarek Ornontowice - Polonia Łaziska G. | 2-1 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | MKS Myszków - Szombierki Bytom | 2-1 |
Kolejka 8 | ||
25-09-2021 (So) - 11:00 | Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom | 1-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Gwarek Ornontowice - MKS Myszków | 0-2 |
25-09-2021 (So) - 11:00 | Rozwój Katowice - Polonia Łaziska G. | 1-0 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Unia Kosztowy - Śląsk Świętochłowice | 3-0 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Jedność Przyszowice - Unia Rędziny | 1-3 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Warta Zawiercie - Ruch Radzionków | 0-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Szczakowianka Jaworzno - Unia Dąbrowa Górnicza | 1-1 |
26-09-2021 (N) - 11:00 | Podlesianka Katowice - Raków II Częstochowa | 2-10 |
Kolejka 9 | ||
02-10-2021 (So) - 11:00 | Raków II Częstochowa - Przemsza Siewierz | 3-0 |
02-10-2021 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Podlesianka Katowice | 1-4 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Ruch Radzionków - Szczakowianka Jaworzno | 1-1 |
02-10-2021 (So) - 11:00 | Unia Rędziny - Warta Zawiercie | 6-1 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Śląsk Świętochłowice - Jedność Przyszowice | 2-2 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | MKS Myszków - Rozwój Katowice | 1-0 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | Polonia Łaziska G. - Unia Kosztowy | 2-3 |
03-10-2021 (N) - 11:00 | Szombierki Bytom - Gwarek Ornontowice | 1-0 |
Kolejka 10 | ||
08-10-2021 (Pt) - 19:30 | MKS Myszków - Unia Kosztowy | 3-2 |
09-10-2021 (So) - 11:00 | Przemsza Siewierz - Gwarek Ornontowice | 2-4 |
09-10-2021 (So) - 11:00 | Rozwój Katowice - Szombierki Bytom | 4-0 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Jedność Przyszowice - Polonia Łaziska G. | 0-5 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Warta Zawiercie - Śląsk Świętochłowice | 1-0 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Podlesianka Katowice - Ruch Radzionków | 1-2 |
09-10-2021 (So) - 11:00 | Raków II Częstochowa - Unia Dąbrowa Górnicza | 5-0 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Szczakowianka Jaworzno - Unia Rędziny | 5-0 |
Kolejka 11 | ||
16-10-2021 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Przemsza Siewierz | 1-1 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Polonia Łaziska G. - Warta Zawiercie | 1-3 |
16-10-2021 (So) - 12:00 | MKS Myszków - Jedność Przyszowice | 5-1 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Szombierki Bytom - Unia Kosztowy | 3-0 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Gwarek Ornontowice - Rozwój Katowice | 0-1 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Ruch Radzionków - Raków II Częstochowa | 1-2 |
17-10-2021 (N) - 11:00 | Unia Rędziny - Podlesianka Katowice | 2-5 |
17-10-2021 (N) - 11:00 | Śląsk Świętochłowice - Szczakowianka Jaworzno | 2-6 |
Kolejka 12 | ||
23-10-2021 (So) - 15:00 | Przemsza Siewierz - Rozwój Katowice | 1-2 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Unia Kosztowy - Gwarek Ornontowice | 3-0 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Jedność Przyszowice - Szombierki Bytom | 2-3 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Warta Zawiercie - MKS Myszków | 0-4 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Podlesianka Katowice - Śląsk Świętochłowice | 4-1 |
23-10-2021 (So) - 09:00 | Raków II Częstochowa - Unia Rędziny | 3-1 |
23-10-2021 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Ruch Radzionków | 2-1 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Szczakowianka Jaworzno - Polonia Łaziska G. | 2-3 |
Kolejka 13 | ||
30-10-2021 (So) - 14:00 | Ruch Radzionków - Przemsza Siewierz | 7-0 |
30-10-2021 (So) - 11:00 | Unia Rędziny - Unia Dąbrowa Górnicza | 2-3 |
30-10-2021 (So) - 11:00 | Śląsk Świętochłowice - Raków II Częstochowa | 0-3 |
30-10-2021 (So) - 14:00 | Polonia Łaziska G. - Podlesianka Katowice | 2-3 |
30-10-2021 (So) - 14:00 | MKS Myszków - Szczakowianka Jaworzno | 4-1 |
30-10-2021 (So) - 14:00 | Szombierki Bytom - Warta Zawiercie | 1-1 |
30-10-2021 (So) - 14:00 | Gwarek Ornontowice - Jedność Przyszowice | 3-2 |
30-10-2021 (So) - 11:00 | Rozwój Katowice - Unia Kosztowy | 2-1 |
Kolejka 14 | ||
06-11-2021 (So) - 14:00 | Przemsza Siewierz - Unia Kosztowy | 2-2 |
06-11-2021 (So) - 11:00 | Rozwój Katowice - Jedność Przyszowice | 3-1 |
06-11-2021 (So) - 13:30 | Warta Zawiercie - Gwarek Ornontowice | 5-2 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Szczakowianka Jaworzno - Szombierki Bytom | 4-0 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Podlesianka Katowice - MKS Myszków | 2-1 |
06-11-2021 (So) - 11:00 | Raków II Częstochowa - Polonia Łaziska G. | 6-0 |
06-11-2021 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Śląsk Świętochłowice | 1-4 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Ruch Radzionków - Unia Rędziny | 5-0 |
Kolejka 15 | ||
11-11-2021 (Cz) - 10:00 | Unia Kosztowy - Jedność Przyszowice | 5-1 |
13-11-2021 (So) - 11:00 | Unia Rędziny - Przemsza Siewierz | 0-2 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Śląsk Świętochłowice - Ruch Radzionków | 0-3 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Polonia Łaziska G. - Unia Dąbrowa Górnicza | 2-3 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | MKS Myszków - Raków II Częstochowa | 0-3 |
13-11-2021 (So) - 11:00 | Szombierki Bytom - Podlesianka Katowice | 3-0 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Gwarek Ornontowice - Szczakowianka Jaworzno | 1-2 |
14-11-2021 (N) - 14:00 | Warta Zawiercie - Rozwój Katowice | 1-0 |
Kolejka 16 | ||
12-03-2022 (So) - 11:00 | Przemsza Siewierz - Jedność Przyszowice | 1-1 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Unia Kosztowy - Warta Zawiercie | 0-0 |
12-03-2022 (So) - 11:00 | Rozwój Katowice - Szczakowianka Jaworzno | 2-2 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Gwarek Ornontowice - Podlesianka Katowice | 1-0 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | MKS Myszków - Unia Dąbrowa Górnicza | 2-2 |
12-03-2022 (So) - 13:00 | Polonia Łaziska G. - Ruch Radzionków | 0-2 |
12-03-2022 (So) - 14:00 | Śląsk Świętochłowice - Unia Rędziny | 2-0 |
13-03-2022 (N) - 13:00 | Szombierki Bytom - Raków II Częstochowa | 1-4 |
Kolejka 17 | ||
19-03-2022 (So) - 11:00 | Śląsk Świętochłowice - Przemsza Siewierz | 2-0 |
19-03-2022 (So) - 11:00 | Unia Rędziny - Polonia Łaziska G. | 4-0 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Ruch Radzionków - MKS Myszków | 4-0 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Szombierki Bytom | 1-1 |
19-03-2022 (So) - 11:00 | Raków II Częstochowa - Gwarek Ornontowice | 2-0 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Podlesianka Katowice - Rozwój Katowice | 2-3 |
19-03-2022 (So) - 11:00 | Szczakowianka Jaworzno - Unia Kosztowy | 1-2 |
19-03-2022 (So) - 11:00 | Warta Zawiercie - Jedność Przyszowice | 3-0 |
Kolejka 18 | ||
26-03-2022 (So) - 15:30 | Przemsza Siewierz - Warta Zawiercie | 1-1 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Jedność Przyszowice - Szczakowianka Jaworzno | 1-2 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Unia Kosztowy - Podlesianka Katowice | 1-1 |
26-03-2022 (So) - 11:00 | Rozwój Katowice - Raków II Częstochowa | 0-0 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Gwarek Ornontowice - Unia Dąbrowa Górnicza | 0-3 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Szombierki Bytom - Ruch Radzionków | 0-2 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | MKS Myszków - Unia Rędziny | 3-0 |
26-03-2022 (So) - 13:00 | Polonia Łaziska G. - Śląsk Świętochłowice | 0-1 |
Kolejka 19 | ||
02-04-2022 (So) - 17:00 | Ruch Radzionków - Gwarek Ornontowice | 1-0 |
02-04-2022 (So) - 11:00 | Raków II Częstochowa - Unia Kosztowy | 2-0 |
27-04-2022 (Śr) - 17:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Rozwój Katowice | 1-7 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Podlesianka Katowice - Jedność Przyszowice | 2-2 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - Warta Zawiercie | 6-1 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Unia Rędziny - Szombierki Bytom | 0-0 |
03-05-2022 (Wt) - 11:00 | Polonia Łaziska G. - Przemsza Siewierz | 4-1 |
10-05-2022 (Wt) - 18:00 | Śląsk Świętochłowice - MKS Myszków | 2-2 |
Kolejka 20 | ||
09-04-2022 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Szczakowianka Jaworzno | 2-3 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Warta Zawiercie - Podlesianka Katowice | 0-2 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Jedność Przyszowice - Raków II Częstochowa | 1-4 |
09-04-2022 (So) - 11:00 | Rozwój Katowice - Ruch Radzionków | 1-2 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Unia Rędziny | 3-1 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Szombierki Bytom - Śląsk Świętochłowice | 0-2 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | MKS Myszków - Polonia Łaziska G. | 0-0 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Unia Kosztowy - Unia Dąbrowa Górnicza | 0-2 |
Kolejka 21 | ||
14-04-2022 (Cz) - 17:30 | Raków II Częstochowa - Warta Zawiercie | 3-3 |
15-04-2022 (Pt) - 17:30 | Śląsk Świętochłowice - Gwarek Ornontowice | 3-0 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | MKS Myszków - Przemsza Siewierz | 1-1 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Polonia Łaziska G. - Szombierki Bytom | 0-3 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | Unia Rędziny - Rozwój Katowice | 1-4 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Ruch Radzionków - Unia Kosztowy | 0-3 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Jedność Przyszowice | 5-1 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Podlesianka Katowice - Szczakowianka Jaworzno | 0-3 |
Kolejka 22 | ||
23-04-2022 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Podlesianka Katowice | 1-2 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - Raków II Częstochowa | 0-6 |
23-04-2022 (So) - 16:00 | Warta Zawiercie - Unia Dąbrowa Górnicza | 4-3 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Jedność Przyszowice - Ruch Radzionków | 0-3 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - Unia Rędziny | 0-0 |
23-04-2022 (So) - 11:00 | Rozwój Katowice - Śląsk Świętochłowice | 9-0 |
23-04-2022 (So) - 13:00 | Polonia Łaziska G. - Gwarek Ornontowice | 1-0 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Szombierki Bytom - MKS Myszków | 2-2 |
Kolejka 23 | ||
30-04-2022 (So) - 17:00 | Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz | 1-0 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | MKS Myszków - Gwarek Ornontowice | 2-0 |
30-04-2022 (So) - 13:00 | Polonia Łaziska G. - Rozwój Katowice | 1-2 |
30-04-2022 (So) - 11:00 | Śląsk Świętochłowice - Unia Kosztowy | 4-3 |
30-04-2022 (So) - 11:00 | Unia Rędziny - Jedność Przyszowice | 3-4 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Ruch Radzionków - Warta Zawiercie | 3-2 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Szczakowianka Jaworzno | 2-1 |
30-04-2022 (So) - 11:00 | Raków II Częstochowa - Podlesianka Katowice | 4-0 |
Kolejka 24 | ||
07-05-2022 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Raków II Częstochowa | 0-3 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Podlesianka Katowice - Unia Dąbrowa Górnicza | 2-4 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - Ruch Radzionków | 3-4 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Warta Zawiercie - Unia Rędziny | 3-3 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Jedność Przyszowice - Śląsk Świętochłowice | 1-3 |
07-05-2022 (So) - 15:00 | Unia Kosztowy - Polonia Łaziska G. | 2-1 |
07-05-2022 (So) - 11:00 | Rozwój Katowice - MKS Myszków | 2-0 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Szombierki Bytom | 3-1 |
Kolejka 25 | ||
14-05-2022 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Przemsza Siewierz | 5-1 |
14-05-2022 (So) - 15:00 | Szombierki Bytom - Rozwój Katowice | 2-1 |
14-05-2022 (So) - 17:30 | Unia Kosztowy - MKS Myszków | 3-1 |
14-05-2022 (So) - 13:00 | Polonia Łaziska G. - Jedność Przyszowice | 4-0 |
14-05-2022 (So) - 11:00 | Śląsk Świętochłowice - Warta Zawiercie | 0-4 |
14-05-2022 (So) - 11:00 | Unia Rędziny - Szczakowianka Jaworzno | 1-4 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Ruch Radzionków - Podlesianka Katowice | 0-2 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Raków II Częstochowa | 1-2 |
Kolejka 26 | ||
20-05-2022 (Pt) - 18:00 | Podlesianka Katowice - Unia Rędziny | 5-2 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Unia Dąbrowa Górnicza | 3-0 |
21-05-2022 (So) - 11:00 | Raków II Częstochowa - Ruch Radzionków | 0-3 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - Śląsk Świętochłowice | 1-0 |
21-05-2022 (So) - 11:00 | Warta Zawiercie - Polonia Łaziska G. | 2-2 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Jedność Przyszowice - MKS Myszków | 3-4 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - Szombierki Bytom | 3-0 |
21-05-2022 (So) - 11:00 | Rozwój Katowice - Gwarek Ornontowice | 2-1 |
Kolejka 27 | ||
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | Rozwój Katowice - Przemsza Siewierz | 3-0 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | Gwarek Ornontowice - Unia Kosztowy | 2-2 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | Szombierki Bytom - Jedność Przyszowice | 7-0 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | MKS Myszków - Warta Zawiercie | 3-2 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | Polonia Łaziska G. - Szczakowianka Jaworzno | 0-0 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | Śląsk Świętochłowice - Podlesianka Katowice | 4-2 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | Unia Rędziny - Raków II Częstochowa | 0-2 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | Ruch Radzionków - Unia Dąbrowa Górnicza | 0-1 |
Kolejka 28 | ||
28-05-2022 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Ruch Radzionków | 1-0 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Unia Rędziny | 4-3 |
28-05-2022 (So) - 16:00 | Raków II Częstochowa - Śląsk Świętochłowice | 5-1 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Podlesianka Katowice - Polonia Łaziska G. | 0-4 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - MKS Myszków | 4-0 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - Rozwój Katowice | 0-2 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Warta Zawiercie - Szombierki Bytom | 5-1 |
29-05-2022 (N) - 16:00 | Jedność Przyszowice - Gwarek Ornontowice | 0-3 |
Kolejka 29 | ||
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Szombierki Bytom - Szczakowianka Jaworzno | 2-0 |
03-06-2022 (Pt) - 18:30 | Unia Rędziny - Ruch Radzionków | 0-1 |
04-06-2022 (So) - 15:00 | Unia Kosztowy - Przemsza Siewierz | 1-2 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Jedność Przyszowice - Rozwój Katowice | 1-10 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Warta Zawiercie | 3-0 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | MKS Myszków - Podlesianka Katowice | 2-1 |
04-06-2022 (So) - 13:00 | Polonia Łaziska G. - Raków II Częstochowa | 1-3 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Śląsk Świętochłowice - Unia Dąbrowa Górnicza | 1-3 |
Kolejka 30 | ||
10-06-2022 (Pt) - 15:00 | Rozwój Katowice - Warta Zawiercie | 5-1 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Ruch Radzionków - Śląsk Świętochłowice | 4-3 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Polonia Łaziska G. | 0-1 |
11-06-2022 (So) - 11:00 | Raków II Częstochowa - MKS Myszków | 2-0 |
11-06-2022 (So) - 15:00 | Podlesianka Katowice - Szombierki Bytom | 2-1 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - Gwarek Ornontowice | 1-4 |
11-06-2022 (So) - 14:30 | Jedność Przyszowice - Unia Kosztowy | 1-6 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Unia Rędziny | 3-2 |