LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka ręczna - II liga kobiet gr. B, 2021/2022

Kolejka 1
25-09-2021 (So) - 17:00 Karkonosze Jelenia Góra - Dziewiątka Legnica 29-24
25-09-2021 (So) - 17:00 Ruch Chorzów - Cracovia Kraków 40-16
26-09-2021 (N) - 18:00 Otmęt Krapkowice - SPR Olkusz 24-20
26-09-2021 (N) - 18:00 MTS Żory - Sośnica Gliwice 29-28
26-09-2021 (N) - 16:30 AZS Wrocław - Zgoda Ruda Śl. 35-37
Kolejka 2
02-10-2021 (So) - 12:00 Dziewiątka Legnica - Otmęt Krapkowice 32-25
02-10-2021 (So) - 18:30 Cracovia Kraków - Karkonosze Jelenia Góra 26-31
02-10-2021 (So) - 17:00 Sośnica Gliwice - Ruch Chorzów 18-40
02-10-2021 (So) - 16:00 Zgoda Ruda Śl. - MTS Żory 17-29
03-10-2021 (N) - 17:00 ChKS Łódź - AZS Wrocław 30-31
Kolejka 3
16-10-2021 (So) - 16:00 MTS Żory - ChKS Łódź 40-18
16-10-2021 (So) - 17:00 Ruch Chorzów - Zgoda Ruda Śl. 48-26
16-10-2021 (So) - 18:30 Otmęt Krapkowice - Cracovia Kraków 25-24
16-10-2021 (So) - 17:00 SPR Olkusz - Dziewiątka Legnica 30-34
27-11-2021 (So) - 16:00 Karkonosze Jelenia Góra - Sośnica Gliwice 36-35
Kolejka 4
09-10-2021 (So) - 17:00 ChKS Łódź - Ruch Chorzów 19-35
23-10-2021 (So) - 18:30 Cracovia Kraków - SPR Olkusz 18-24
23-10-2021 (So) - 17:00 Sośnica Gliwice - Otmęt Krapkowice 29-17
23-10-2021 (So) - 16:00 Zgoda Ruda Śl. - Karkonosze Jelenia Góra 23-43
24-10-2021 (N) - 17:00 AZS Wrocław - MTS Żory 24-36
Kolejka 5
30-10-2021 (So) - 17:00 SPR Olkusz - Sośnica Gliwice 30-26
30-10-2021 (So) - 18:00 Otmęt Krapkowice - Zgoda Ruda Śl. 20-19
30-10-2021 (So) - 17:00 Karkonosze Jelenia Góra - ChKS Łódź 36-27
30-10-2021 (So) - 17:00 Ruch Chorzów - AZS Wrocław 33-15
31-10-2021 (N) - 15:00 Dziewiątka Legnica - Cracovia Kraków 25-31
Kolejka 6
06-11-2021 (So) - 17:00 Sośnica Gliwice - Dziewiątka Legnica 27-36
06-11-2021 (So) - 16:00 Zgoda Ruda Śl. - SPR Olkusz 26-25
07-11-2021 (N) - 16:00 ChKS Łódź - Otmęt Krapkowice 20-21
07-11-2021 (N) - 17:00 AZS Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra 28-40
07-11-2021 (N) - 17:00 MTS Żory - Ruch Chorzów 28-30
Kolejka 7
13-11-2021 (So) - 18:30 Cracovia Kraków - Sośnica Gliwice 25-32
13-11-2021 (So) - 17:00 Karkonosze Jelenia Góra - MTS Żory 27-29
14-11-2021 (N) - 18:00 Otmęt Krapkowice - AZS Wrocław ◄ 34-34
14-11-2021 (N) - 17:00 SPR Olkusz - ChKS Łódź ◄ 30-30
14-11-2021 (N) - 17:00 Dziewiątka Legnica - Zgoda Ruda Śl. 28-26
Kolejka 8
20-11-2021 (So) - 17:00 MTS Żory - Otmęt Krapkowice 41-18
20-11-2021 (So) - 16:00 Zgoda Ruda Śl. - Cracovia Kraków ◄ 24-24
20-11-2021 (So) - 15:30 ChKS Łódź - Dziewiątka Legnica 22-29
19-12-2021 (N) - 12:00 AZS Wrocław - SPR Olkusz 24-35
19-12-2021 (N) - 17:00 Ruch Chorzów - Karkonosze Jelenia Góra 35-22
Kolejka 9
04-12-2021 (So) - 18:00 Otmęt Krapkowice - Ruch Chorzów 19-29
04-12-2021 (So) - 17:00 SPR Olkusz - MTS Żory 25-27
04-12-2021 (So) - 17:00 Dziewiątka Legnica - AZS Wrocław ◄ 36-36
04-12-2021 (So) - 17:30 Sośnica Gliwice - Zgoda Ruda Śl. 35-24
05-12-2021 (N) - 17:00 Cracovia Kraków - ChKS Łódź ◄ 23-23
Kolejka 10
11-12-2021 (So) - 16:30 Karkonosze Jelenia Góra - Otmęt Krapkowice 39-23
11-12-2021 (So) - 17:00 Ruch Chorzów - SPR Olkusz 28-11
11-12-2021 (So) - 17:00 MTS Żory - Dziewiątka Legnica 34-26
11-12-2021 (So) - 18:00 AZS Wrocław - Cracovia Kraków 25-27
12-12-2021 (N) - 17:00 ChKS Łódź - Sośnica Gliwice 28-27
Kolejka 11
28-11-2021 (N) - 16:00 ChKS Łódź - Zgoda Ruda Śl. 20-21
19-12-2021 (N) - 11:00 MTS Żory - Cracovia Kraków 38-20
06-01-2022 (Cz) - 16:00 SPR Olkusz - Karkonosze Jelenia Góra 33-34
10-01-2022 (Pn) - 17:00 Dziewiątka Legnica - Ruch Chorzów 30-28
30-01-2022 (N) - 17:00 Sośnica Gliwice - AZS Wrocław -
Kolejka 12
05-02-2022 (So) - 00:00 Zgoda Ruda Śl. - AZS Wrocław -
05-02-2022 (So) - 00:00 Sośnica Gliwice - MTS Żory -
05-02-2022 (So) - 00:00 Dziewiątka Legnica - Karkonosze Jelenia Góra -
05-02-2022 (So) - 00:00 SPR Olkusz - Otmęt Krapkowice -
12-02-2022 (So) - 00:00 Cracovia Kraków - Ruch Chorzów -
Kolejka 13
19-02-2022 (So) - 00:00 Otmęt Krapkowice - Dziewiątka Legnica -
19-02-2022 (So) - 17:00 Karkonosze Jelenia Góra - Cracovia Kraków -
19-02-2022 (So) - 00:00 Ruch Chorzów - Sośnica Gliwice -
19-02-2022 (So) - 00:00 MTS Żory - Zgoda Ruda Śl. -
19-02-2022 (So) - 00:00 AZS Wrocław - ChKS Łódź -
Kolejka 14
26-02-2022 (So) - 00:00 ChKS Łódź - MTS Żory -
26-02-2022 (So) - 00:00 Zgoda Ruda Śl. - Ruch Chorzów -
26-02-2022 (So) - 00:00 Sośnica Gliwice - Karkonosze Jelenia Góra -
26-02-2022 (So) - 00:00 Cracovia Kraków - Otmęt Krapkowice -
26-02-2022 (So) - 00:00 Dziewiątka Legnica - SPR Olkusz -
Kolejka 15
19-03-2022 (So) - 00:00 SPR Olkusz - Cracovia Kraków -
19-03-2022 (So) - 00:00 Otmęt Krapkowice - Sośnica Gliwice -
19-03-2022 (So) - 17:00 Karkonosze Jelenia Góra - Zgoda Ruda Śl. -
19-03-2022 (So) - 00:00 Ruch Chorzów - ChKS Łódź -
19-03-2022 (So) - 00:00 MTS Żory - AZS Wrocław -
Kolejka 16
26-03-2022 (So) - 00:00 AZS Wrocław - Ruch Chorzów -
26-03-2022 (So) - 00:00 ChKS Łódź - Karkonosze Jelenia Góra -
26-03-2022 (So) - 00:00 Zgoda Ruda Śl. - Otmęt Krapkowice -
26-03-2022 (So) - 00:00 Sośnica Gliwice - SPR Olkusz -
26-03-2022 (So) - 00:00 Cracovia Kraków - Dziewiątka Legnica -
Kolejka 17
02-04-2022 (So) - 00:00 Dziewiątka Legnica - Sośnica Gliwice -
02-04-2022 (So) - 00:00 SPR Olkusz - Zgoda Ruda Śl. -
02-04-2022 (So) - 00:00 Otmęt Krapkowice - ChKS Łódź -
02-04-2022 (So) - 17:00 Karkonosze Jelenia Góra - AZS Wrocław -
02-04-2022 (So) - 00:00 Ruch Chorzów - MTS Żory -
Kolejka 18
09-04-2022 (So) - 00:00 MTS Żory - Karkonosze Jelenia Góra -
09-04-2022 (So) - 00:00 AZS Wrocław - Otmęt Krapkowice -
09-04-2022 (So) - 00:00 ChKS Łódź - SPR Olkusz -
09-04-2022 (So) - 00:00 Zgoda Ruda Śl. - Dziewiątka Legnica -
09-04-2022 (So) - 00:00 Sośnica Gliwice - Cracovia Kraków -
Kolejka 19
30-04-2022 (So) - 00:00 Cracovia Kraków - Zgoda Ruda Śl. -
30-04-2022 (So) - 00:00 Dziewiątka Legnica - ChKS Łódź -
30-04-2022 (So) - 00:00 SPR Olkusz - AZS Wrocław -
30-04-2022 (So) - 00:00 Otmęt Krapkowice - MTS Żory -
30-04-2022 (So) - 17:00 Karkonosze Jelenia Góra - Ruch Chorzów -
Kolejka 20
07-05-2022 (So) - 00:00 Ruch Chorzów - Otmęt Krapkowice -
07-05-2022 (So) - 00:00 MTS Żory - SPR Olkusz -
07-05-2022 (So) - 00:00 AZS Wrocław - Dziewiątka Legnica -
07-05-2022 (So) - 00:00 ChKS Łódź - Cracovia Kraków -
07-05-2022 (So) - 00:00 Zgoda Ruda Śl. - Sośnica Gliwice -
Kolejka 21
14-05-2022 (So) - 00:00 Sośnica Gliwice - ChKS Łódź -
14-05-2022 (So) - 00:00 Cracovia Kraków - AZS Wrocław -
14-05-2022 (So) - 00:00 Dziewiątka Legnica - MTS Żory -
14-05-2022 (So) - 00:00 SPR Olkusz - Ruch Chorzów -
14-05-2022 (So) - 00:00 Otmęt Krapkowice - Karkonosze Jelenia Góra -
Kolejka 22
21-05-2022 (So) - 00:00 Zgoda Ruda Śl. - ChKS Łódź -
21-05-2022 (So) - 00:00 AZS Wrocław - Sośnica Gliwice -
21-05-2022 (So) - 00:00 Cracovia Kraków - MTS Żory -
21-05-2022 (So) - 00:00 Ruch Chorzów - Dziewiątka Legnica -
21-05-2022 (So) - 17:00 Karkonosze Jelenia Góra - SPR Olkusz -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!