Timetable
Piłka ręczna -
II liga kobiet gr. B,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
25-09-2021 (So) - 17:00 | Karkonosze Jelenia Góra - Dziewiątka Legnica | 29-24 |
25-09-2021 (So) - 17:00 | Ruch Chorzów - Cracovia Kraków | 40-16 |
26-09-2021 (N) - 18:00 | Otmęt Krapkowice - SPR Olkusz | 24-20 |
26-09-2021 (N) - 18:00 | MTS Żory - Sośnica Gliwice | 29-28 |
26-09-2021 (N) - 16:30 | AZS Wrocław - Zgoda Ruda Śl. | 35-37 |
Kolejka 2 | ||
02-10-2021 (So) - 12:00 | Dziewiątka Legnica - Otmęt Krapkowice | 32-25 |
02-10-2021 (So) - 18:30 | Cracovia Kraków - Karkonosze Jelenia Góra | 26-31 |
02-10-2021 (So) - 17:00 | Sośnica Gliwice - Ruch Chorzów | 18-40 |
02-10-2021 (So) - 16:00 | Zgoda Ruda Śl. - MTS Żory | 17-29 |
03-10-2021 (N) - 17:00 | ChKS Łódź - AZS Wrocław | 30-31 |
Kolejka 3 | ||
16-10-2021 (So) - 16:00 | MTS Żory - ChKS Łódź | 40-18 |
16-10-2021 (So) - 17:00 | Ruch Chorzów - Zgoda Ruda Śl. | 48-26 |
16-10-2021 (So) - 18:30 | Otmęt Krapkowice - Cracovia Kraków | 25-24 |
16-10-2021 (So) - 17:00 | SPR Olkusz - Dziewiątka Legnica | 30-34 |
27-11-2021 (So) - 16:00 | Karkonosze Jelenia Góra - Sośnica Gliwice | 36-35 |
Kolejka 4 | ||
09-10-2021 (So) - 17:00 | ChKS Łódź - Ruch Chorzów | 19-35 |
23-10-2021 (So) - 18:30 | Cracovia Kraków - SPR Olkusz | 18-24 |
23-10-2021 (So) - 17:00 | Sośnica Gliwice - Otmęt Krapkowice | 29-17 |
23-10-2021 (So) - 16:00 | Zgoda Ruda Śl. - Karkonosze Jelenia Góra | 23-43 |
24-10-2021 (N) - 17:00 | AZS Wrocław - MTS Żory | 24-36 |
Kolejka 5 | ||
30-10-2021 (So) - 17:00 | SPR Olkusz - Sośnica Gliwice | 30-26 |
30-10-2021 (So) - 18:00 | Otmęt Krapkowice - Zgoda Ruda Śl. | 20-19 |
30-10-2021 (So) - 17:00 | Karkonosze Jelenia Góra - ChKS Łódź | 36-27 |
30-10-2021 (So) - 17:00 | Ruch Chorzów - AZS Wrocław | 33-15 |
31-10-2021 (N) - 15:00 | Dziewiątka Legnica - Cracovia Kraków | 25-31 |
Kolejka 6 | ||
06-11-2021 (So) - 17:00 | Sośnica Gliwice - Dziewiątka Legnica | 27-36 |
06-11-2021 (So) - 16:00 | Zgoda Ruda Śl. - SPR Olkusz | 26-25 |
07-11-2021 (N) - 16:00 | ChKS Łódź - Otmęt Krapkowice | 20-21 |
07-11-2021 (N) - 17:00 | AZS Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra | 28-40 |
07-11-2021 (N) - 17:00 | MTS Żory - Ruch Chorzów | 28-30 |
Kolejka 7 | ||
13-11-2021 (So) - 18:30 | Cracovia Kraków - Sośnica Gliwice | 25-32 |
13-11-2021 (So) - 17:00 | Karkonosze Jelenia Góra - MTS Żory | 27-29 |
14-11-2021 (N) - 18:00 | Otmęt Krapkowice - AZS Wrocław | ◄ 34-34 |
14-11-2021 (N) - 17:00 | SPR Olkusz - ChKS Łódź | ◄ 30-30 |
14-11-2021 (N) - 17:00 | Dziewiątka Legnica - Zgoda Ruda Śl. | 28-26 |
Kolejka 8 | ||
20-11-2021 (So) - 17:00 | MTS Żory - Otmęt Krapkowice | 41-18 |
20-11-2021 (So) - 16:00 | Zgoda Ruda Śl. - Cracovia Kraków | ◄ 24-24 |
20-11-2021 (So) - 15:30 | ChKS Łódź - Dziewiątka Legnica | 22-29 |
19-12-2021 (N) - 12:00 | AZS Wrocław - SPR Olkusz | 24-35 |
19-12-2021 (N) - 17:00 | Ruch Chorzów - Karkonosze Jelenia Góra | 35-22 |
Kolejka 9 | ||
04-12-2021 (So) - 18:00 | Otmęt Krapkowice - Ruch Chorzów | 19-29 |
04-12-2021 (So) - 17:00 | SPR Olkusz - MTS Żory | 25-27 |
04-12-2021 (So) - 17:00 | Dziewiątka Legnica - AZS Wrocław | ◄ 36-36 |
04-12-2021 (So) - 17:30 | Sośnica Gliwice - Zgoda Ruda Śl. | 35-24 |
05-12-2021 (N) - 17:00 | Cracovia Kraków - ChKS Łódź | ◄ 23-23 |
Kolejka 10 | ||
11-12-2021 (So) - 16:30 | Karkonosze Jelenia Góra - Otmęt Krapkowice | 39-23 |
11-12-2021 (So) - 17:00 | Ruch Chorzów - SPR Olkusz | 28-11 |
11-12-2021 (So) - 17:00 | MTS Żory - Dziewiątka Legnica | 34-26 |
11-12-2021 (So) - 18:00 | AZS Wrocław - Cracovia Kraków | 25-27 |
12-12-2021 (N) - 17:00 | ChKS Łódź - Sośnica Gliwice | 28-27 |
Kolejka 11 | ||
28-11-2021 (N) - 16:00 | ChKS Łódź - Zgoda Ruda Śl. | 20-21 |
19-12-2021 (N) - 11:00 | MTS Żory - Cracovia Kraków | 38-20 |
06-01-2022 (Cz) - 16:00 | SPR Olkusz - Karkonosze Jelenia Góra | 33-34 |
10-01-2022 (Pn) - 17:00 | Dziewiątka Legnica - Ruch Chorzów | 30-28 |
30-01-2022 (N) - 17:00 | Sośnica Gliwice - AZS Wrocław | 32-26 |
Kolejka 12 | ||
04-02-2022 (Pt) - 18:00 | Sośnica Gliwice - MTS Żory | 25-34 |
05-02-2022 (So) - 16:00 | Zgoda Ruda Śl. - AZS Wrocław | ◄ 28-28 |
05-02-2022 (So) - 17:00 | SPR Olkusz - Otmęt Krapkowice | 35-22 |
12-02-2022 (So) - 20:15 | Cracovia Kraków - Ruch Chorzów | 21-35 |
04-03-2022 (Pt) - 16:30 | Dziewiątka Legnica - Karkonosze Jelenia Góra | 25-29 |
Kolejka 13 | ||
19-02-2022 (So) - 17:00 | MTS Żory - Zgoda Ruda Śl. | 35-16 |
19-02-2022 (So) - 18:00 | Otmęt Krapkowice - Dziewiątka Legnica | 29-32 |
20-02-2022 (N) - 20:00 | Ruch Chorzów - Sośnica Gliwice | 33-24 |
20-02-2022 (N) - 19:00 | AZS Wrocław - ChKS Łódź | 22-26 |
23-04-2022 (So) - 16:00 | Karkonosze Jelenia Góra - Cracovia Kraków | 38-30 |
Kolejka 14 | ||
26-02-2022 (So) - 17:00 | Sośnica Gliwice - Karkonosze Jelenia Góra | 29-34 |
26-02-2022 (So) - 19:00 | Cracovia Kraków - Otmęt Krapkowice | 32-28 |
26-02-2022 (So) - 17:00 | Dziewiątka Legnica - SPR Olkusz | 27-36 |
27-02-2022 (N) - 17:00 | ChKS Łódź - MTS Żory | 21-28 |
04-03-2022 (Pt) - 19:00 | Zgoda Ruda Śl. - Ruch Chorzów | 20-38 |
Kolejka 15 | ||
19-03-2022 (So) - 17:00 | SPR Olkusz - Cracovia Kraków | 31-25 |
19-03-2022 (So) - 18:00 | Otmęt Krapkowice - Sośnica Gliwice | 24-30 |
19-03-2022 (So) - 20:00 | Ruch Chorzów - ChKS Łódź | 32-16 |
19-03-2022 (So) - 17:00 | MTS Żory - AZS Wrocław | 39-23 |
20-03-2022 (N) - 14:00 | Karkonosze Jelenia Góra - Zgoda Ruda Śl. | 42-30 |
Kolejka 16 | ||
26-03-2022 (So) - 17:00 | ChKS Łódź - Karkonosze Jelenia Góra | 28-46 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | Zgoda Ruda Śl. - Otmęt Krapkowice | 23-27 |
26-03-2022 (So) - 17:00 | Sośnica Gliwice - SPR Olkusz | 25-23 |
26-03-2022 (So) - 19:30 | Cracovia Kraków - Dziewiątka Legnica | 30-27 |
27-03-2022 (N) - 18:00 | AZS Wrocław - Ruch Chorzów | 21-27 |
Kolejka 17 | ||
11-03-2022 (Pt) - 19:00 | Karkonosze Jelenia Góra - AZS Wrocław | 32-24 |
02-04-2022 (So) - 14:45 | Dziewiątka Legnica - Sośnica Gliwice | 41-27 |
02-04-2022 (So) - 17:00 | SPR Olkusz - Zgoda Ruda Śl. | 29-28 |
02-04-2022 (So) - 18:00 | Otmęt Krapkowice - ChKS Łódź | 22-26 |
02-04-2022 (So) - 20:00 | Ruch Chorzów - MTS Żory | 32-27 |
Kolejka 18 | ||
09-04-2022 (So) - 17:00 | MTS Żory - Karkonosze Jelenia Góra | 33-29 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | AZS Wrocław - Otmęt Krapkowice | 28-32 |
09-04-2022 (So) - 15:00 | ChKS Łódź - SPR Olkusz | 23-27 |
09-04-2022 (So) - 18:00 | Zgoda Ruda Śl. - Dziewiątka Legnica | 29-35 |
09-04-2022 (So) - 18:00 | Sośnica Gliwice - Cracovia Kraków | 33-24 |
Kolejka 19 | ||
23-04-2022 (So) - 18:00 | Otmęt Krapkowice - MTS Żory | 21-27 |
30-04-2022 (So) - 14:30 | Dziewiątka Legnica - ChKS Łódź | 28-25 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | SPR Olkusz - AZS Wrocław | 24-21 |
30-04-2022 (So) - 18:15 | Karkonosze Jelenia Góra - Ruch Chorzów | 35-39 |
01-05-2022 (N) - 20:00 | Cracovia Kraków - Zgoda Ruda Śl. | 28-23 |
Kolejka 20 | ||
07-05-2022 (So) - 17:00 | MTS Żory - SPR Olkusz | 28-26 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | AZS Wrocław - Dziewiątka Legnica | 32-37 |
07-05-2022 (So) - 15:00 | ChKS Łódź - Cracovia Kraków | 24-40 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Ruch Chorzów - Otmęt Krapkowice | 41-16 |
10-05-2022 (Wt) - 19:00 | Zgoda Ruda Śl. - Sośnica Gliwice | 29-33 |
Kolejka 21 | ||
14-05-2022 (So) - 17:00 | Sośnica Gliwice - ChKS Łódź | 34-20 |
14-05-2022 (So) - 20:00 | Cracovia Kraków - AZS Wrocław | 27-31 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Dziewiątka Legnica - MTS Żory | 26-32 |
14-05-2022 (So) - 18:00 | Otmęt Krapkowice - Karkonosze Jelenia Góra | 25-28 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | SPR Olkusz - Ruch Chorzów | 24-28 |
Kolejka 22 | ||
21-05-2022 (So) - 17:00 | Zgoda Ruda Śl. - ChKS Łódź | 23-29 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | AZS Wrocław - Sośnica Gliwice | 28-27 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Cracovia Kraków - MTS Żory | 21-28 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Ruch Chorzów - Dziewiątka Legnica | 39-15 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Karkonosze Jelenia Góra - SPR Olkusz | 32-26 |